Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
23. jún 2009

piki 😀 hned do skoly

pikino
23. jún 2009

a v 6.tich budu maturovat 😀

cikyta
23. jún 2009

Krpy,našu ked ťahám z lahu za ručky,tak ma vyšponované nohy a tiež stojí! Nechce si sadnuť,len stáť.(samozrejme,ža nesmie ešte sedieť ani stáť,tak to nerobíme,ale dokáže to)

zanulienka
23. jún 2009

jasne,len sa to nesmie.to robia deticky tie co sa viac znervoznuju ako nase 😀

krpcek
23. jún 2009

a moja to nerobi. a nervna je teda dost. 😠 😀 😀

skorvankova
23. jún 2009

Ahoj.
ako sa mate?
My fajn, dnes trochu placeme ☹
Uz ste boli na tom prvom ockovani do nozicky, vraj je to potom bolestive, co ste na to davali?

Inak tiez mame maleho nervačika.

zanulienka
23. jún 2009

krpy-daj jej cas,neboj
skorvi-my asi pred 2 tt,dava sa na nozicky studeny obklad,takze si zober zo sebou vreckovky,ktore namocis a priviazes na nozicky.ci je to bolestive neviem,zalezi ako to pichne sestricka.moja ani nemukla.ale cely den bola uplakana a nemohla som jej ani chytit nohy

lindula3
23. jún 2009

krpy jak sme boli v sobotu na tom zapise bol tam chlapec o jeden den starsi ako mala a ona ho drzala pod pazuchami a on jej skakal po nohach... normalne si hlavu drzal a stal na nej🙂 ja som kukala jak puk... chlapci su asi sikovnejsi🙂)))

my s tou hlavou katastrofa... na bruchu ani za boha, ona si lahne na bok a kuka, potom chvilu zdviha a cela je po par sekundach zmordovana... v utorok ideme do poradne tak nas urcite posle na tie rehabilitacie ci co to furt splieta... no ked ju mam na odgrgnutie tak si tu hlavu celkom dobre udrzi... no ja uz nevim co mam robit...

a dnes som zmohla menej 😀

skorvankova
23. jún 2009

zanu dakujem, nemyslela som ten vpich ale to potom.
mne teraz Simonko zaspal prvy krat od rana, som zvedava do kedy. 😠
Moj maly by uz najradsej tiez chodil, nohy ani neskrci.

zanulienka
23. jún 2009

moja sa normalne zdviha ako na sedenie a to ja tak neznasam,ked su deticky,ze uz nechcu lezat a budu si nasilu dvihaju hlavu

sabinazv
23. jún 2009

lindul, dnes som zmokla ja... tak konecne sa vytrepem vonku a prave tych 10 min. co prsalo, vtedy som bola aj ja von... no fasa, aj pradlo mi trochen zmoklo... ale nestacilo mi, a idem do mesta po fotky 😎

lindula3
23. jún 2009

sabi ja som vcera zmokla tak ze som v kabele na kocari mala 1centak vody🙂)))
uz ti prisli fotkyyyy? a jak ti to dali vediet? mne este nist... ale ja som dala robit este aj privesok na kluce, tak mozno preto

sabinazv
23. jún 2009

prisiel mail, ze uz su hotove... a ja som si dala osobne prevzatie u nas v meste, tak dufam ze uz tam budu, tak letim, paaa

lindula3
23. jún 2009

baby hovori vam nieco kocar I´COO?????

zanulienka
23. jún 2009

lindu-nie

sabinazv
23. jún 2009

lindul, mne hovori... pacil sa mi napr. tento kedysi 😉
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/i... ten oranzovo cierny

a inac: fotky su doma a ja som dnes 2.krat zmokla... zajtra nevytiahnem paty z domu pre istotu... 😎

lindula3
23. jún 2009

pytala som sa preto ze som na mimibazare v aukcii videla tento kocar za 41 EUR... sice potrebujem len sportiak ale tam bola este aj autosedacka, kabela, fusak a parazol... som si povedala ze to musim mat, ked som kukla kolko stoji normalne🙂 no potom som zistila ze ta dotycna sa pomylila a cena bola 410 EUR🙂))) a to zas taky drahy sportiak nemusim...

az dvakrat sabi🙂))) ja len raz a menej ako vcera🙂)))

sabinazv
23. jún 2009

jaj hej, toto je nejaky kvalitny kocar... tiez som si myslela, ze na tej stranke co som dala, je to cena za 3kombinaciu, tak reku fasa... ale to bola len za sportak 🙂

hej, 2x... reku toto uz ani nie je mozne...

majka_dk
24. jún 2009

dobre ranko.
prave som dokukala vase fotecky, vsetky su zlatucke 😉
my ideme dnes do poradne, tak sa potom ozvem ako sme dopadli, inak nemame nic nove, iba to, ze maly zistil, ze sa vie prevratit z brucha na chrbatik a kedze nikdy nechcel byt na brusku teraz ho tam dam a za 5sekund je na chrbte a strasne sa z toho tesi, je taky zlatucky 😀
a ja si dnes idem tiez po fotecky tak sa tesim
a vcera sme boli na uvitani obcanov a normalne sme dostali poukazku na 33 eur do jedneho obchodiku, no skoro som odpadla
pekny den

macikjm
24. jún 2009

ahojte...
tak mala sa dnes rano tak pokakala, az na chrbatik, tak skoncila v sprche...take ocka vypulila, ked uvidela kupelnu..tesila sa, ze ide do vodicky a pritom tam bola vcera vecer 😀 no a potom mi zaspinkala, asi to naozaj funguje, ako to raz niekto pisal, myslim lindula, ze mu babo po kupkani rano zaspalo...

ale co nas trapi, su sopliky...tak jej chrci v nose...neda sa to odsat, ani vytriet stetockou...juj...mam len tu odsavacku s balonikom a este tu klasicku, s tymi hadickami...myslite, ze ta na vysavac by nam pomohla??? ☹

misha666
24. jún 2009

ahojte...ja len na skok... ucim sa na statnice v pondelok mi drzte palce... moja mala v poslednom case malo papa cez den, rano je to lepsie, dnes mi spala od 21.00 do 5.45 😀 a vypila 150ml, no som zvedava ake to bude cez den...vcera mi ricala cele poobedie ani von sa s nou nedalo ist... inak je strasne zlatucka...uz sa krasne nahlas smeje , a strasne vela rozprava 😀

macikjm...urcite stoji za to kuit tu na vysavac 😉

lindula3
24. jún 2009

baby neuverite ale nam idu fakt tie zuby... doteraz som si vsimla ze ma na dasne spodnom z boku tam ako idu prve dva zuby biele a dnes ked vynimocne zavrestala a ako mala jazyk vzadu tak som si vsimla na tom spodnom zasa zhora ze tam ma normalne zuby dva... vyzera to zatial tak vodovo lebo to este nie je uplne prezerane... chudatko moje preto ona tak strasne slinta, picha si rucicku do ust a taha cumel o dusu... a vraj koliky ha🙂 to su zuby🙂))))

ni.kolet
24. jún 2009

Ahojte. Lindula3, tuším musím tomu môjmu skontrolovať pusinu. Tiež sa slintá a strká si ručičku do úst. 😕
Inak, neviete niektorá ako sa volá to umelé mlieko, čo sa môže piť zarobené aj studené a vydrží aj 10 hodín?

zuzik25
24. jún 2009

cafte zienky.
lindul, to uz tak skoro? aj nasa mala zacala vcera dako slintat, ale ziadne naznaky zubov nevidim zatial.
mishi, drzime silno palce spolu s Emmkou.

u nas dnes strasne leje, ani von na dvor ju nemozem dat, dala som ju do postielky, no som zvedava ci zaspi, zatial debati s kolotocovymi plysakmi. a dnes sa mi tak godrcala ze cela sedacka a ja nakomplet a o malej ani nehovorim. a to som ju par minut predtym obliekla do cisteho vonaveho.

a pustila som sa do vyhadzovania starych veci na oblecenie a zistila som ze vsetky rifle su mi velke! jedny jedine co su ako tak k svetu a vyzeraju na mne normalne. takze musim nabehnut do obchodov asi. a moja vaha po opreacii je - 2 kg co som doma a uz normalne papam. takze som si dala zavazok este aspon - 15 kg a to budem mat vahu ked som mala krasnych 20 rokov a na fotkach som vyzerala napodiv stihlo. takze od podoru som -23 kg. 😉

krpcek
24. jún 2009

ahojte. 🙂
lindul tie nase stupavske deti su nejake vynimocne. 😀 aj nam uz vidno zubky, ale nam uz dlhsie - mozno aj dva tyzdne. mne mama hovorila,ze ja som mala dost skoro zuby - uz ked som mala 4,5 mesiaca.
nasa babula mala vcera nosiaci den - tak som po prvy krat vyuzila klokanku, co som dostala. som ju dam supla, mala kukala na svet a ja som sa aspon najest mohla. sice sa jej tam moc nepacilo, ale nemala na vyber. 😀

sabinazv
24. jún 2009

nazdarek 🙂

zuzik gratulujem, to je slusne s tou vahou... a akych este 15 kg chces davat dole, preboha? vsak to uz budes v minusovych cislach 😀

lindul zuby? inac mne sa tiez uz parkrat v maleho puse nieco zabelelo... na hornych dasienkach... aj pri kojeni si myslim, ze uz ma hryzaky niekedy 😀

a odsavacka na vysavac parada... kto ju vyskusa, ostatne odsavacky zahodi (ako my) 😉

lindula3
24. jún 2009

no baby kontrolujte zubky poctivo🙂 mne to tiez nikto neveril ale sak neni som slepa... uz som to hovorila pred dvomi tyzdnami ked mi zacala strasne slintat, dudlat a pchat si tam rucicky🙂)))

to vis krpy silne zahoracke deturence?🙂

nikolet ja si zarobim vzdy vecer na dalsi den a pichnem to do chladnicky do dvoch flasiek a potom to len zohrievam tu davku ktoru mi spapa... vydrzi to 24 hodin v pohode v chladnicke ako materske... len ked mi nevypije uz to tam naspat nepichnem, vylejem to... neohrievam to uz viackrat...

a vcera mi prvykrat otocila hlavu zo strany na stranu ked som ju mala v polohe na odgrgnutie, doteraz pozerala len na jednu stranu stale a vcera normalne si skoro isla celu hlavu otocit okolo svojej osi a aj dnes...

no a prave mi spinka s hrkalkou... normalne ju dnes uchopila do rucky a drzi ju...

zachvilu idem zas zmoknut aj ja🙂))))

sabinazv
24. jún 2009

veru pocko je desne... idem zakladat fotky do albumu... a musim spravit rocne zuctovanie do zdravotky pre mojho stareho... joj ako sa mi nechce do toho... 🙄

a hlava ma boli... idem si supnut tabletku daku, ak po takej predlhej dobe, co som ziadne nebrala doma nejake zasoby najdem 🙂

a dnes mame 8 tyznov, to to leti...uz maly moze aj viac jest od dnes oficialne 😀

zuzik25
24. jún 2009

sabi, juuj no mam co dat este dole, ved som bola riadna gula bombula. 😀
dosavacka na vysavac super vec. len mam problem ako odstranit plesen v tej rurke dlhej, uz som to aj vyvarala a stale to tam je.

beadz
24. jún 2009

ahojteeee. zienky, zuby ????
musim kuknut malemu do papulky, lebo on uz tiez 2 tyzdne hrozne slinta, stale sa mu smejem ci prehltol jar alebo mydlo, take bubliny vypusta.
ale na zuby sa mi to vidi skoro, nie ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre