Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
24. jún 2009

zuzik plesen?
my tu rurku vzdy po odsavani supneme do poharika s vodou... lebo nemame na cistenie tu kefku - nepribalili... skoda... tak tam sa to super odmoci do nasledujuceho odsavania...

sabinazv
24. jún 2009

aj nas robi bubliny... ale vies bea, davame im s nasim MM urychlovace... vsak pomaly nam uz zacnu behat... kdeze v roku ! 😅

zuzik25
24. jún 2009

ved aj my ju davame do vody po odsati a ona tam normalne je. kefku nemam ani ja. skusim nejaky spagat z latky tam napchat a pretiahnut to.

sabinazv
24. jún 2009

a moje dieta je v postielke, kuka na plysaky, usmieva sa a vyplazuje na ne jazyk... tak na hornu peru si ho dava, co to znamena,neviete? 😅

beadz
24. jún 2009

normalne ste ma s tym prekvapili. teraz sa mu tam nechcem hrabat, lebo pred chvilou som ho ukludnila. on je taky maly schizofrenik, sa smeje a potom taky rev ze nechapem a potom zase smiech...
ale teraz rycal ze az zbordovel. seginatko male.

zuzik25
24. jún 2009

sabi, ze ho chce asi spapat, 😀

lindula3
24. jún 2009

bea vsetci sa cuduje ze skoro no vsetko je mozne... a nemusi byt vzdy vsetko podla tabuliek🙂

baby kolko vam krpcy spapaju na jednu davku? lebo my by sme oddnes ako od troch mesiacov mali spapat 130ml a ja do nej narvem ledva 110🙂))) nejaka nebude velka papkacka... to po mne teda nezdedila...

zanulienka
24. jún 2009

lindu-na zuby je este velmi skoro,sice uz mate 3 mesiace,asi sa jej vlievaju do dasien.a kym jej vyjdu dalsie 3 mesiace.
Elaia sa uz davno obzera z prava do lava a chvalabohu sa nam preto hoji krk,co mala vystipany od tepla.pretoze teraz sa jej uz aj vetra 😀 ,vie sa obzerat na vsetky strany nie ze jej nieco dolezite ujde 😀

beadz
24. jún 2009

sabi, asi si mu zle vycistila nostek a snazi sa si ho docistit 😉

sabinazv
24. jún 2009

ja neviem lindul, my aj kojime nemam vahu doma - tak vobec neviem kolko si vytiahne... ale malokedy prikrm dorazi - vacsinou vylievame, take plytvanie... no co uz... ale rastie ako z vody...

beadz
24. jún 2009

lindu, ved jasne ze nemusi byt podla tabuliek, len sa mi to zda velmi velmi skoro. najskor co som pocula ze vysiel zubok bolo skoro 5 mesiacov, tak to je dobry rozdiel...

sabinazv
24. jún 2009

fiha... bea...je to mozne, lebo soplikujeme 🙂

sabinazv
24. jún 2009

no a Petusko, jej malicky sa uz narodil so zubkom... vsetko je mozne... aj blondave deti, aj hnede oci po narodeni 🙂

beadz
24. jún 2009

inak baby dakujem za tip na to lehatko este raz. maly ho miluje a ja ani nehovorim. dufam ze mu ale nepokazim chrbticu ked v tom skoro stale lezi...

aine04
24. jún 2009

ahojte zienky 🙂 , ako sa mate, co drobcekovia? rastu a posluchaju?

lindula3
24. jún 2009

no ved ja viem ze to moze dlho trvat nez to vyjde von...

no ja sa tesim tej hlave, lebo my sme take lenive otacat tu hlavu v "stoji" ved bol uz pokrok ze si ju sama udrzala rovno🙂)))

sabinazv
24. jún 2009

nazdo aine, kde sa flakas? ani sem nedojdes, kebyze nezaprsi, tak ta ani nevidime 😉

a este aj romanakatka tiez dostane spucung 😎

zanulienka
24. jún 2009

aj v 5 mesiaci je skoro,ale moze byt.viem to,pretoze som matka 3 deti,takze uz som zazila prve zubky 😀

lindula3
24. jún 2009

sabi som si nemohla spomenut ktorej sa to narodilo babo so zubom🙂

sabinazv
24. jún 2009

zanu a na co sa mame pripravit, ked to pride?

zanulienka
24. jún 2009

lindu-moja cez den pije 150 ml a v noci stiahne po 7 hodinovom spanku aj 180 ml

zanulienka
24. jún 2009

na vela placu,nespokojnost pre vsetko,nepokojny spanok,ale to je uz vacsinou pri stolickach,ocnych zubkov.a tie sliny su preto,lebo su lenive ich prehltat,pretoze maju ovela vacsiu zabavu

aine04
24. jún 2009

ja vas citavam pokial stiham, ale moj maly je nejake aktivne babo, len malo cez den buva a vyzaduje dost pozornosti, ziadne take ze ho čapim do postielky a on tam ticho lezka... kdezeeee. takze tak po veceroch ked sa mu venuje muzik sem nakuknem. dost mame problem v poslednej dobe vykakat sa, aj vcera mi chudatko vrieskalo, cele noci sa puci puci a nie a nie sa vyprdkat ☹

lindula3
24. jún 2009

aine my kakame kazde dva tri dni... skus trosku teplomer do ritky pichnut... a na pucenie a nafuknutie je dobry "pupik" to je masticka natiera sa tym brusko, my ked nemozem prdkat vzdy pomoze...

lindula3
24. jún 2009

zanu kurna to ta nasa len tak cucka oproti vasej🙂 a ako casto jej davas papat?

zanulienka
24. jún 2009

kazde 2,5-3 hodky,ako si vypyta,ale v noci prespi 7-8 hodin,tak je veeelmi hladna

beadz
24. jún 2009

aine, aj simik hrozne vyzaduje pozornost. vkuse sa s nim musim rozpravat, inak je zle. hracky ho velmi nezaujimaju.
a s kakanim si hlavu nerob, vraj kojene deti nemusia aj 8 dni kakat. my sme s tym mali tiez problem, som sa bala tak som to zistovala. aj teraz nekaka pravidelne... ale napr. dnes sa posral uz 2x. a kvalitka. a ani nekaka prazenicku ale stale akoby mal hnacku, ale to je tiez vraj v poriadku.

aine04
24. jún 2009

diky za tip lindul, uz som z toho nestastna. viem ze kojene babo moze kakat aj menej ale doteraz nakladol takmer do kazdej plienky, tak sa bojim aby s nim nieco nebolo. vcera som to spomenula na poradni a dr. sa k tomu ani nevyjadrila 😠

aine04
24. jún 2009

bei no tak to poznam, cely den tu trpim samomluvou ale hlavne ze je maly spokojny... hracky su pre neho zaujimave len vtedy ak s nimi ja robim nejake kusky 😀

sabinazv
24. jún 2009

nas Danko si vyzaduje tiez pozornost, ale nemusi byt vzdy nasa 😅

ale potrebuje zmenu... vydrzi hodku kukat na kolotoc, potom zadrieme pri tom... napapa sa, potom kuka na hrazdicku pol hodku napr... zaspi pri tom... potom ho dam do sedacky a idem varit, kuka zasa v kuchyni po prostredi, zadrieme a tak... potom v kocari kuka kade-tade, zdriemne... Najnovsie ma radost z bordury v spalni - su tam taki vyrehotani mickey mausovia a na tych sa furt smeje ked ich zbada - krasny zivot ma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre