Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
29. júl 2009

nafot aj ty holanika... decentneho... nie je tam misko este, ze?

zuul
29. júl 2009

mám nafoteného, idem ho stiahnúť. 🙂

sabinazv
29. júl 2009

zuul, aj ja sa inac tesim na brusko... teda z toho co mam teraz sa netesim, ale na dalsie mimco ano 😎

zuul
29. júl 2009

kuk

nany100
29. júl 2009

zuul, aj mne chýba bruško, teda to maminkovské, nie tie špeky čo mám teraz 😀 ...aj keď nie je nič "za" aby sme mali tak skoro druhé, niečo vo mne piští za tým "special" pocitom keď bolo bejby vnútri...aj keď s takým malým bábom ako máme by sme si to už až tak neužívali a nebolo by o nás tak starané 😉

aprilovky2009
29. júl 2009

uz je tam prirastok 😎

zuul
29. júl 2009

nany máš pravdu. mne je jasné, že si to druhé mimi tak neužije ako prvé. napr. už len plávkanie. kam budem dávať Miška zatiaľ? ale o rok začneme na ňom robiť tak verím, že bude bruško 😀

zuul
29. júl 2009

jéj už sme v zbierke. ďakujeme. 😀

beadz
29. júl 2009

ahojte zienky. ako sa mate ?

zuul
29. júl 2009

jéj bei, práve v noci som na teba myslela. že sa tu neozývaš. dobre sa máme a ako vy?

sabinazv
29. júl 2009

bea cavko, kukni mame album holatok... aj vas simi je tam... 😎

kuk do albumu aprilovky 2009

nany100
29. júl 2009

som zvedavá, v akej téme sa potom postretáme 😀 ...aprílovky 2011 😉

beadz
29. júl 2009

zuul, neozyvam, lebo cele dni sme na kupku a vecer uz potom klasika. ale dnes fuka dost chladny vietor, tak sme ostali doma. idem prezliekat postelne a kus poriadit v byte aby sme zajtra mohli zase vypadnut z domu. idem pridat par fotiek z kupka a s mojou mamkou.
sabi, videla som uz davnejsie. super fotky 😉 si proste sikulka.
zienky, ja uz pomaly budem musiet pomyslat na vklad dalsich mrazacikov, lebo ak sa nam to nepodari, tak aby som stihla este jeden cyklus ktory preplaca poistovna. oni to totiz preplacaju len do 39. roku ☹

beadz
29. júl 2009

tak su v albume 🙂

sabinazv
29. júl 2009

jej, ako vyrastol drobec a ty bea, aky mas sik uces 😉

beadz
29. júl 2009

sabi, skor šik. to vies... na kupku nie som za hviezdu 😀

sabinazv
29. júl 2009

fiha bea, zeby si zacala novu vlnu v aprilovkach? no veru niekto musi zacat... vsak co, mozno to bude narocnejsie prvy rok, ale potom drobce vyrastaju ako rovnako strari takmer 😎

sabinazv
29. júl 2009

však šik som myslela... ja pisem bez makcenov... 🙂

beadz
29. júl 2009

ale ja som myslela šik nie ako ty 😀

sabinazv
29. júl 2009

bea, nerozumiem dako 😀

vidim, ze to ide so mnou dole vodou pomaly ale iste 😅

beadz
29. júl 2009

sabi, no proste ze som tam jak oštata 😀 😀
ale to je jedno....
nejde to s tebou dole vodou, len aj ja pisem ako hotentot 🙄

sabinazv
29. júl 2009

jaaaj... no to slovo mi iny vyznam nedavalo... s makcenom ci bez... ale reku mozno dake vychodoslovenske speci slovo to bude 😎

inac som na teba myslela, ked som bola v KE pred tyzdnom... ty kokso, mne to pride uz tak daaavno, a vraj tyzen... 😕

pikino
29. júl 2009

cafte micky.

tak mys sme po ockovani. straaaasne chudatko plakala, teraz je uz dobre hrajka sa s hrazdickou a ani nevie ze ju nieco bolelo. zatial. som zvedava co bude vecer.

baska19
29. júl 2009

piki my sme boli včera a večer nám začala riadne plakať ale unavilo ju to a pekne spinkala a dnes je tiež tak trochu unavenejšia papa trošku je hore a o chviľu buba ale nemá teplotu a myslím že ani včera nemala lebo mala take normalne čielko.

beadz
29. júl 2009

mohla si sa ozvat, dali by sme aspon kafco.
cau piki. simon bol po ockovani trocha nervozny, ale inak super. ani teplotu nemal. ale nam dala doktorka take homeopatika, ktore sa maju brat den pred, v den ockovania a jeden den po. vraj na vylucenie neziaducich ucinkov.
ale hrcku v jednej nozke ma stale.

giuli
29. júl 2009

ahojte babuľky...ako sa máte...my sme mali min.týždeň tiež očkovanie.krpec neplakal,no večer mu vybehla teplota až na 38,5stupňa,bol taký mrnčavý..no ráno v pohode a začali sme prikrmovať...z jedného dňa na druhý bolo menej mliečka a nijak sme mu nevedeli pomôcť,aby ho bolo viac,tak po porade s lakt.poradkyňou fungujeme 3×denne na nutrilone...babuľky ,tie ktoré dávate UM,ako sú detičky na tom so stolicou,my nejak kakáme každý 5deň...

beadz
29. júl 2009

giuli ahoj. a skusala si caj benedikt lekarsky ? je fakt spickovy. teda chutovo hnusny ale velmi pomaha

nany100
29. júl 2009

fííha, giuli, len tak z ničoho nič mliečka menej??? ja sa spolieham na to, že keď už som rozkojená, že sa to len tak nestratí 😒
bea, ako to riešiš s kojením na kupku?...pod plienočkou?

giuli
29. júl 2009

ajhoj bea,všetko možné..od čajov po homeopatiká,časté prikladanie a nič...no mala som stresy a v tom vidím príčinu...nejak som s tým zmierená...malému dávam umelé mliečko buď z pohárika alebo používame na fľašku ten najmenší dudlík (otvor)..so rada,že ešte neodmieta prsník a rád si pocucká...

beadz
29. júl 2009

nany, nie. normalne vytiahne cecek a hotovo. preco ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre