Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lindula3
30. júl 2009

lucka a myslis ze to zvladnes ha ha ha.... 😀 inak si musela byt strasne na tu malu nastvana ked si ju prirovnala k psovi🙂
sak cez den sme vonku ked je tak pekne🙂

macikjm
30. júl 2009

ja myslim nic moc na to, ze nebolo ti smutno???ze si sama???

lindula3
30. júl 2009

nie nebolo🙂 ved kamarati boli na okoli vzdy...

macikjm
30. júl 2009

zase to ukoncim, ze to je kazdeho vec... 😀 😀 😀 moje dieta bude mat surodencov, ak sa bude dat...kamarati s nim nezaspaju v izbe, nebyvaju doma, nedelia sa o sladkosti, hracky (sem- tam(, neupratuju izbietku.....proste brat je brat al. setra je sestra....
lindula...sak my sa tu zerieme 😀 😀 ...najprv kojenie, teraz surodenci... 😀 😀 😀
nie nie...myslim to zo srandy...respektujem nazory inych... 😵 🙂 😉

miavin
31. júl 2009

ahojte - dobré ránko - tak čítam, že sa to tu večer rozbehlo riadne.... no my určite súrodenca budeme chcieť pre malého - jedináčika by som určite nechcela... len ktovie či sa podarí a kedy...to ukáže čas
no a aj ja som si minule poplakala, že ako rýchlo to rastie
krpy - pamätáš, ako si sa nemohla dočkať pôrodu? - a ja takisto - vlastne každá z nás chcela mať už ten uzlíček šťastia pri sebe - a pozri - dnes už pomaly sedia, o chvíľu sa začnú plaziť, chodiť..... strašne rýchlo to beží. Kamoška má také 2tyýždňové bábo - no som sa kochala - že aj ja chcem také - krásne, nevinné, voňavučké - a hlavne kľudné - naje sa , spi, naje sa, spi.... 😀

jankaaa
31. júl 2009

ahojte maminky a babätka 🙂 ja nemam vobec cas byt tu s vami ani si vas precitat...nas drobec teraz spinka zaspal mi v autosedacke no ale to este aj pocas spanku je hyperaktivny vkuse v pohybe...

uz od pol siestej sme hore a v noci sa mi tez casto budi mam pocit ze sme vkuse hore...

babenky vy davate aj kanavit detickam?ja som mala dat len ked mal dva tyzdne dve kvapky a ked mal styri tyzdne a potom koniec

lindula3
31. júl 2009

dobre ranko....
hej macik to som sa s tebou chytila🙂))) no kamosky by z nas asi neboli 😀 jasne je to kazdeho osobna vec, tak ako vsetko ma to aj svoje pre aj proti... ja som jedinacik ale deticky chcem dve🙂
jankaaa ja nedavam, vraj uz netreba ked sme na umelom, kazda dr. povie inak... my sme davali prvy tyzden napriklad kazdy den a ked sme boli v nemocnici a som im to povedala tak sa uplne zhrozili ze kto mi to kazal...

macikjm
31. júl 2009

lindi...aj ja si myslim, ze by sme si nerozumeli...sme obe trosku z ineho cesta... 😀

sandori
31. júl 2009

ahojte babenky, tak my sme po druhom ockovani a zase chori- uz ma z toho sibne. Mame 7 kg a 66 cm.

macikjm
31. júl 2009

no a inak okrem tohto vyznania... 😀
noc bola kludna...ziadna teplotka po ockovani...spali sme pekne...len okolo miest vpichu ma take zacervenane asi v priemere 1 cm....ale to je asi ok....
tak vsetkym prajem bezproblemovy poockovaci status... 🙂 😉

a co varite dnes??? zase nemam ziadne napady... ☹

sandori
31. júl 2009

ohladne deticiek - my uz viac mat nebudeme ☹ po dvoch cisaroch by som to asi neriskla, ale vedela by som si predstavit aj mat iba jedno- dlho sme tak boli - s jednym dietatom a bolo to celkom fajn

macikjm
31. júl 2009

juj...sandori...budte skoro zdravucki.... 😵

sandori
31. júl 2009

diki macik- nas sa ten soplik nejako drzi

macikjm
31. júl 2009

sandori...ja by som tiez chcela asi taky vekovy rozdiel medzi dietkami ako mate vy...no uvidime ci sa podari... 😀

sandori
31. júl 2009

macik ale to je uz dost--- aj ked Samu mi uz dost pomoze

lindula3
31. júl 2009

sandori to mas super vekovy rozdiel medzi detickami, ja by som tiez tak chcela... sice to uz budem mat 35 ale ved dnes sa rodi aj omnoho neskor, svagrina ma takto deticky ked maly isiel do skoly narodila sa im mala a strasne sa mi to pacilo, mala poriadne cas aj na jedneho aj druheho

macikjm
31. júl 2009

musi to byt fajn...je uz samostatny...a ako pises aj pomoze...potom moze odprevadzat sestricku do skolky... 😅

macikjm
31. júl 2009

presne tak....lindula...plne s tebou suhlasim 😀 a aj mne sa to paci... 😀

sandori
31. júl 2009

lindi , macik je to fajn...len som vela vecí uz pozabudala 😉

sandori
31. júl 2009

my toho sice teraz mame strasne vela- dieta, zaciname dom stavat, muz konci vysku na rok, ja stale pracujem....
ale som celkom spokojna

macikjm
31. júl 2009

sandori...no ste akcni...poriadne... 😀

sandori
31. júl 2009

to ano- ale ja mam stres celkom rada 😉

lindula3
31. júl 2009

macik neverim sme sa zhodli🙂
sandori to nevadi ze si zabudla... ved my prvorodicky to mame o to horsie ze vobec nic sme nevedeli a vsetko sme sa museli ucit... a ty aspon trosku oprasis pamat🙂 ale aspon si tie deticky poriadne uzijes... ja si neviem predstavit ze by som mala mat o chvilu dalsie...

pikino
31. júl 2009

ahojteeee.

aj my sceme dalsie dieta az ked pojde mala do skoly. teda ak este nejake dalsie bude. stale mam pred ocami peripetie s tymto prvym.

a zevraj jedinacikovia su ovela spolocenskejsi a vedia sa lahsie prebit svetom, lebo musia. asi na tom nieco bude.
ja mam este dvoch surodencov a naozaj sme mali svoj maly svet a nepotrebovali sme nikoho okolo seba.
a teraz mam ledva dve dobre kamosky, lebo proste nemam potrebu zhanat novych priatelov. moja naj kamoska je jedinacik a ta nema problem absolutne s nicim, s kazdym sa skamarati, hocico vybavi, stale niekde lieta. asi na tych jedinacikoch nieco bude. su donuteni hladat spriaznene duse.

macikjm
31. júl 2009

lindi...no... 😀 😀

sandori
31. júl 2009

uz mam uvarene 🙂 - robila som skladane slize

komisakpd
31. júl 2009

ahojte, dlho som tu nebola..ze co nove..no my sme boli v utorok v poradni a konecne mame 5,55kg co sme za 4tyz pribrali 850g tak sa tesim 😀

a druhe babo? no povedali sme si, ze to nechame tak, ze kedy pride tak pride..cize kedykolvek ho mozeme ocakavat 😉 😀 😵

giuli
31. júl 2009

ahojte babuľky,ke´d som čakala samka nevedela som si predstaviť ten veľký vekový rozdiel 10,5 roka...pripadalo mi to veľa .....teraz by som za nič nemenila....dcéra veľa pomôže,môžem sa na ňu spoľahnúť-taká druhá mama... keď bola mimi ,tak sme sa mohli venovať len jej a teraz všetku starostlivosť môžme dať malému,takže obaja nie sú o nič uktatení,každý nás má na plný uväzok 😀

nany100
31. júl 2009

giuli, to ja keby som čakala desať rokov na ďalšie, tak sa dočkám skôr prechodu 😀 ...začala som dosť neskoro, tak si musím viac švihnúť, ak teda bude ďalšie...ale ja by som chcela len nie hneď...tak do dvoch-troch rokov...keď pôjde malá do škôlky

lindula3
31. júl 2009

nany ja som zacala tiez neskoro skoro az v 30tke... takze snad do prechodu tiez stihnem🙂 no myslim ze toto je idealny vek pre mna na prve babatko... uzila som si, pochodila kde tade a teraz mi uz nic nechyba len strazit toho mojho anjelika ako oko v hlave🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre