Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

solen
5. aug 2009

co sa uz dnes vsetko da.

sabinazv
5. aug 2009

veru, je to ako sci-fi, ze?

no uz veru idem, majte sa kocandy, paa

beadz
5. aug 2009

uz sme hore, tak idem zabavat. papa

zanulienka
5. aug 2009

baby,poradte kde mozem podat staznost-reklamaciu ked moje dieta nespi uz vyse 5 tyzdnov viac ako 3 hodiny v noci.kazda rada vitana 😀

pikino
5. aug 2009

ahojte micky.

malej zacalo tiect ocko neviete co s tym?

lindula3
5. aug 2009

zanu vydrz toooo, odratavaj hodiny🙂 ked sa z toho pocitania nezblaznis, tak to trosku pomoze🙂))))

piki chodte lekarke... urcite da nejake kvapky alebo masticku... moze to byt z prievanu alebo este nejaky nasledok z plodovej vody, sesterka takto mali zapalene ocko...

pikino
5. aug 2009

myslim, ze je to prievan lebo zacala aj chrchlat.

nany100
5. aug 2009

ahojte babenky...my sme dnes nejaký narvózko, asi tým divným tlakom 😒
piki, aj malá to nedávno schytala (asi prievan), červené očko, slzavé...kúpili sme Oftalmoseptonex (to môžu aj bábätká), 2x sme kvapli a bolo OK...príp. materské mliečko skús kvapnúť...ale malej to nepomohlo

zuzik25
5. aug 2009

cafte mamule.
tak citam ze drobce to ockovanie prezili fajn. super.
konecne sme s Emmkou same, jeden chlop odisiel do prace a druhy domov. Uz to bolo na mna vela. konecne oddych. 😀
zajtra zaciname betonovat na podkrovi, v piatok budu kopat zaklady na pristavbu, jupiii konecne sa to pohlo. a v sobotu ideme niekam do ZA, drahy tam ma nejaky futbalovy turnaj z prace, tak sa pojdeme trosku vyvetrat do sveta.
my sme mali tiez zapalene ocko, davali sme masticku a preslo to. ale to mala zo soplikov.

pikino
5. aug 2009

oftalmoseptonex mame doma dala jej ho minule lekarka na pohotovosti. tak kvapnem diiiiik.

cikyta
5. aug 2009

Piki-najprv som dávala na očko harmanček,potom kvapky ocu fresch,ale ani tieto osvedčené veci nepomáhali.Potom mi dala pediatrička na predpis antibioticku framikoinovu mastičku do očka.Až tá zabrala.
Lebo už sme sa objednávali na prepichovanie slzneho kanalika do nemocky.To bábätká mávaju.

Krpy-takže o 12:00 v noci sa mi malá zobudila.Jedla,smiala sa,revala na celý barák až do 2:00 hod.Dala som ju nosiť mužovi na rukách,lebo to bolo hlavne kôli nemu! Nechcel,aby som ju ku večeru budila,ked spala dlho.Takže dnes spanie ku večeru nehrozí!!!!!!!!!Nedovolím jej!
To mi išiel ešte chudák muž ráno o pol 5 na ryby.Tak si užil noci.Ale chytil mi na obed pstružikov.Mnam! 😉
Tak ideme von s krpatou.Dnes je nejaká podráždená a furt reve.Občas hodí usmev,ale väčšinou mi skuša nervyčky!

jankaaa
5. aug 2009

bambina musime dokrmovat lebo ked sme boli na poslednej poradni ho vazili a nepribral tolko kolko by mal pribrat...ale dokrmujem ho len vecer pred spanim aby dlhsie vydrzal lebo on mi je skoro stale hore a je nepokojny

moj maly este nikdy nezaspal sam tak ze len lezal vzdy ho musim mat bud na rukach alebo hojdat v autosedacke alebo v kociku

beadz
5. aug 2009

tak zase spinkame. som zvedava dokedy vydrzi.
piki, ja som davala tiez len harmancek a preslo mu to.
ciki, ja som si vsimla, ze simon cim viac spinka, tym viac sa mu ziada.
jani, teraz uz nemusia babetka tolko priberat ako na zaciatku. ale na druhej strane, ak je mrzuty tak asi treba prikrmovat. moj uz tiez nepribera kilo za mesiac ako predtym, ale lekarka vravela ze do pol roka by mali deti zdvojnasobit vahu a je to ok. ale ze keby sa zacal budit v noci castejsie, tak tiez hovorila ze mam prikrmit. no, neviem, radsej najprv vyskusam viac krat kojit a az ked to nepomoze tak zacnem prikrmovat. inak, nevies o baby joge v kosiciach ?

jankaaa
5. aug 2009

bei snazim sa co najviac kojit ale ked citim ze uz fakt aj ja mam malo mliecka tak ho prikrmujem..aj ked vcera ho asi bolelo brusko lebo sme vystrajali do jedenastej....bei neviem o ziadne joge...

ni.kolet
5. aug 2009

Môj ma zatiaľ poslúcha. Zaspal 20:45 a vstal 6:37. Naposledy jedol 20:30. A pridala som foto ako si drží hlavičku. 🙂

beadz
5. aug 2009

jani, ked to tak citis, tak asi to je dobre. mama vie intuitivne najlepsie co treba babu. aspon ja si to tak myslim.
niki, alex je sikulka. zlatucky velmi.

zuzik25
5. aug 2009

bei, ani u nas v BB niet ziadnej jogy, som mala co robit ked som hladala nieco na cvicenie pocas tehu.

jankaaa
5. aug 2009

moj este nespinka

beadz
5. aug 2009

a sme hore. bobacik moj, tie jeho mikrospanky....

pikino
5. aug 2009

moja spinkala do pol dvanastej od vcera od 21:30 s jednou kojo prestavkou o pol siedmej.takze teraz vyvadza a treba sa jej venovat 😎

jankaaa
5. aug 2009

konecne sme zaspinkali idem si aj ja troska lahnut lebo od piatej som hore

jankaaa
5. aug 2009

piki tak tebe je super ked bambulka tak krasne spinka...ja neviem co je to spat celu noc

misha666
5. aug 2009

ahojte...ja sa ucim uz pilne na statnice a mala je dnes nejak zla ked nespi tak place... neviem ci je to tym pocasim...od 9tej rana mi uz 2x spala na balkone a teraz buva v posteli... treba mi ist kupit mliecko no stale len prsi...ale este na jednu davku mam a potom uz pride muzik tak skocim rychlo... tak idem sa trosku este (m)ucit kzm drobec buva 🙂

pikino
5. aug 2009

ona to potom dobieha cez den. nic nestiham lebo v kuse pisti ked sa jej nevenujem. 😀

beadz
5. aug 2009

pridala som foto ako sa ksichti ked vstane. ale to len na par minut. 😉

pikino
5. aug 2009

zlatyyy je. 😉

beadz
5. aug 2009

idem si urobit kavu, bozinku, taku chut som dostala ze az

anib
5. aug 2009

ahojte tak sme uz aj my po ockovani, zvladli sme to, mala potom hned vonku zaspinkala a uz 2x spala, mame 6,3kg - cize pribrala do mesiaca nej 600g. Som zvedava, ako bude vecer,ci vystupi teplota, predpisali nam nurofen pre deti ak by nieco.

krpcek
5. aug 2009

ciky mne zaspala o pol devaitej, o deviatej sme znova papali, potom sa zobudila o jednej a potom uz kazde dve hodiny.

a dnes tak mala potvora nie a nie spat - ide ma porazit, nervy mam na dranc . . . pred chvilou som ju vrazila do postielky a po 10 min. reve zaspala. som zvedava dokedy. . . krista keby aspon cecok chcela, ale s tym, ked sa prilizit, tak reve jak o zivot. ale UM jej nedam, aj keby bola neviem ako hladna. 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre