Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
8. okt 2009

ja ju tiez musim nechat vygrgat lebo ju potom nafukuje a tlaci v brusku a pisti

miavin
8. okt 2009

giuli - všetko najlepšie k polrôčku prajeme

giuli
8. okt 2009

ďakujeme sabi,miavin.... 😵

miavin
8. okt 2009

giuli - ako že nemáš fotku??? by som chcela Samka vidieť

giuli
8. okt 2009

miavin,poprosila som sabi nech ju vloží do nového albumu-polročných krpčekov,tak sa jej to snáď podarí...mne chýba kábel..tak sa mi nedá

sabinazv
8. okt 2009

jasne, hodim ho z mobilu, len musim skocit po kabel... ale uz ideeem 😉

giuli
8. okt 2009

si zlatá sabi... 😵

daanka85
8. okt 2009

jeeej, sikovnica ta, ktorá polročné aprílovčatá dáva dokopy... Ja ani Emkin nemam cas zauktualizovat.. ☹

My ok, malá zlatá, len akosi nemam cas na nic... Furt cosi, kdesi... Uz nervy mam na to... 😠

Ale inac Ok, uz papkošíme zeleninku... A kaše a OK zatial... Len sa už zacala viac budit v noci... Predtým spala od 3 týždnov od 20,0 do 5,0 min. a teraz o 00,30 je hore a o 4,30 zas... Pocicka si a uz spinkame.... No dnes spala od 19,00 do 5,40- vlastne vcera 😉 takze asi tak... Ktovie v com to bude...
Kupili sme na vecer SUNARKU na dobru noc, tak uvidime co dnes... Vcera na vecer zeleniku mala zemiak, mrkva+ brokolica, lebo na obed sme boli prec, tak o 17,45 mala taku veceru..

Vsetkym pekne dni 🙂

baska19
8. okt 2009

ahojte tak včerajšia poradňa super mame 7600g a 67 cm v kočiari mi vydržala neskutočne dlho ešte aj nakupiť sme stihli v meste a potom sa trošku ponosila a už sme ju chceli isť nakrmiť s maminou a ona mi zaspala na rukách tak len šup do kočiara a spinkala mi takmer 2 hodky, normálne ako vymenená a aj teraz už hodinku drichme 😀

baska19
8. okt 2009

majka_dk aj moja má rada toho plyšáka tea 😉 cez den s ním stále spí 😀

baska19
8. okt 2009

pridala som par fotiek

pikino
8. okt 2009

baska ako krasne sedka. 😵

zanulienka
8. okt 2009

kocky do kedy treba prevarat vodu?

krpcek
8. okt 2009

ahojte.
mne mala vcera vobec nechcela prikrm. 😔 ale ja som asi prisla na to, ze preco. . . bola velmi hladna a nechcelo sa jej s tym piplat. lebo vecer ked som ju nakojila a potom jej skusila dat kasu, tak ju pekne papala.

zanu dojcensku vodu nemusis prevarat. a s tou robotou, ci brigadou, by si to mala super - aspon by si si oddychla od bab a prisla na ine myslienky. nepotrebuju este jednu? 😀 😀

macikjm
8. okt 2009

ahojte...
krasne nase babatka...kukala som nove foto...baska...giuli...a este neviem kto daval...vsetky nase babatka su nadherne...

sabi...ja som odsledovala na ninke, ze ma zelenu kaku, ked zjem hrozno...vtedy je zelena a riedka...neviem, ci je to normalne...alebo hrozno vadi ninkinmu brusku...inak mame peknu zltu kaku aj ked nie vzdy prazenicovu...

inak ninka tatika po 3-tyzdnovom odluceni prijala celkom fajn...najprv pozerala, kto to prisiel, trosku robila pirozky, potom sa smiala...ked si k nam lahol do postele, tak pozerala, ze doteraz sme tu boli len dve... 😀 ale uz je fajn...

inam mia...uz viem ako ti je, ked si bez muzika doma...tazke to je...nasho uz tak skoro nikam nepustime... 😔

macikjm
8. okt 2009

zanu....hej...super by to bolo...skus... 😉

zanulienka
8. okt 2009

my tu nemame dojcensku vodu,kupujem normalnu vodu 5 l

baska19
8. okt 2009

aj dojčensku treba prevarať len tu čo je uplne neperliva tak netreba ono to na flašiach je napísane 😉

zanu našla som toto:
Vodu na prípravu umelej výživy prevárajte až do obdobia zavádzania nemliečnych príkrmov, teda do dokončeného štvrtého až šiesteho mesiaca. Stačí, aby prešla varom. Pri dlhom varení sa v nej koncentrujú soli.

pikino
8. okt 2009

ja tiez neprevaram, kupujem tu lucku neperlivu, ale kedze to moje decko odmieta cokolvek okrem mojho cicku tak
si ju pijem akurat tak sama 😀 😝

zanulienka
8. okt 2009

tak uz nebudem,len zohrievat

krpcek
8. okt 2009

ja davam normalnu v vodovodu, tak prevaram - ale len v rychlovarnej konve.

krpcek
8. okt 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2466&id=1...

aj ja som dala nove foto, ale na FB, lebo moj muz rozdava link na konika hocikomu 😠 😠 😠

zanulienka
8. okt 2009

aj ja som dala foto ako uz sama sedi

krpcek
8. okt 2009

zanu zlata je mala. . .a ten usmev , ked strhla kolotoc 😀 😀 😀

pikino
8. okt 2009

zanu super sedka mala. 😉

krpi mala je chutna 😵

miavin
8. okt 2009

ahojte
baši - krááásne fotky - to Baška už tak sedká??? 😲
dievčatá - už vám detičky sedia???? lebo nášmu sa nechce a nechcem ho nasilu nejako dávať.
dnes sa ma jedna kamoška pýtala, či ho dávam do pavúka..... vy dávate detičky do pavúka?????????

zanulienka
8. okt 2009

mia-aj elaia uz sama sedi,dneska na poradni si ju posadila dokyna ze AHA,sama sedi a fakt.ja som ju nedavala,iba ak v kociku.

miavin
8. okt 2009

zanu - akurát som pozerala - no krááásne hopkááááá

zanulienka
8. okt 2009

a ani nepada z strany na stranu,normalne nechapem,kde sa to moje dieta naucilo 😀 asi bude genius po mne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre