Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lindula3
9. jún 2009

zanu tak som nieco zistila:

"z nej treba urobiť odvar - 8 gr senovky 10 minút varíš v 250ml vody - ona napučí a vznikne tuhý odvar. Ten si zmiešaj s iným čajom , lebo toto je veľmi príkre - vonia ako kari. Môžeš ju vypiť do cca 1 lt denne - potom ju cítiš v pote, ale samozrejme, dá sa to prekryť antiperspirantom ..."

inak vcera som si to normalne nechala vyluhovat a dalo sa to vypit v pohode... pila som uz aj horsie🙂

jana ved s tym paplonom to nie je problem par cm hore dole .... trochu to tam nahrnies a je to🙂

my spinkame od narodenia pod paplonikom, malinkej sa to paci a ma na sebe len pyzamko take cele na cvoky

macikjm
9. jún 2009

ahojte...tak aj my rastieme krasne..klop klop...uz mame 5200g.ja moju bombulu balim nasiroko, sice to tiez nema rada, ale ma mat problemy s nozickami, tak radsej to vydrzime...a niekto tu pisal, ze preco na SK sa bali...ja som sa rozpravala s rehabilitacnou, lebo s malickou aj cvicime kvoli klbikom, a ona vravela, ze slovaci a cesi maju predispoziciu na anomalie bedrovych klbov, v ostatnych krajinach nie, ze preto sa u nas odporuca balit...ze jedna jej pacoska nebalila, lebo zili niekde v zahranici a tam im to nikto asi neodporucil, a potom jej babo, no uz vacsie malo problemy s klbikmi...
my spime kedy ako...ale posledne dni zaspava okolo deviatej- pol desiatej a budi sa o jednej- druhej, potom okolo 5.00, 7.00 a ked sa jej chce, tak vie este pospat do 8.30 alebo pospava cele doobedie. v noci je zlata...ked chce papkat, tak nekrici, ako cez den...len tak mrci ako maciatko a hlada cicu a ked uz vidi ze jej idem davat, tak sa trasie ako na easy darcek... 😀 je nadherna...prajem vsetkym, aj sebe..vela sil s nasimi bambuliatkami...

a prikryvame bud deckou, ale zvacsa spi pri nas 😖 , tak je prikryta paplonom...

pikino
9. jún 2009

macikjm tomu sa hovori cecikova zavislost. aj moja ju ma. 😀

taky nadseny ksycht ked vidi prso to sa lne tak lahko nevidi. normalne ozije o 100% 😀 😀 😀

zanulienka
9. jún 2009

lindu -diky,vyskusam.ten druhy caj mi tiez pomaha a nie je taky hrozny.niekedy si dam aj cierne pivko,asi deci a pol.ale z toho caju sa mi vytvori mliecko,ze ked sa mala napije,staci jej na dve hodinky-vydrzi.mas pravdu z tou vonou,ma strasne silnu korenistu vonu a horku chut.no uvidime,po tomto vsetkom-caje,pivo by sm mala byt ako dojciaca krava 😀 inak mne odporucili tieto produkty ako tabletky,ze rychlejsie zaberaju,tak ked pojdem na svk kupim a dam vediet

macikjm
9. jún 2009

piki presne tak...ale je to nadherne...ja som z nej uplne hotova....taky zazrak maly... 🙂

macikjm
9. jún 2009

kyve nozickami, rucickami, hlavickou....spuli pusinku a vydava take pazvuky...potom sa prisaje a cica odusu... 😵

sabinazv
9. jún 2009

no, uz sme doma z poradne, vazime 4870 g a hlavicka meria 39 cm... dlzku tela som bud prepocula alebo nemerali, my sme merali doma, tak 60 cm... no tak pekne rastieme... 🙂

a mame ten vpich po TBC ockovani zapaleny, tak nam to vytlacali a cistili, no to bolo revuu...

na ksichtik sme dostali holtov krem, ste ho tu uz spominali, no je to riadny smrad... ktovie ci mu to vobec dam chudakovi... to smrdi ako box na topanky 😕

pikino
9. jún 2009

a este pri tom pradie ako maciatko. 😀 😀 😀

sabi chudatko majinke takto ho trapit. nam sa to tiez zapaluje ale nikto jej to netlaci. spravi sa jej chrasta a po kupani to zvykne odpadnut. a takto stale dokolecka.

nany100
9. jún 2009

sabi, vytláčali???...nám povedali, že v žiadnom prípade...len sme to vysúšali a to sa samé zahojilo a odpadlo

macikjm
9. jún 2009

a co mate na tvaricke???

luca33
9. jún 2009

Huraaaa, nemusime balit do postoliek!!!! Klbiky su v poriadku 🙂

sabinazv
9. jún 2009

on tam mal velmi vela hnisu... ked to pritlacila, tak riadnu bielu bouli... nie len take biele v strede... povedala, ze v ziadnom pripade to my doma nemame robit... ze by nas poslala tam, kde nas ockovali a urobili by mu to iste, ale to by som si pol dna pockala vraj...

ksichtik ma taky vyhadzany... trosku drsny... nic hrozne, ze to reaguje pokozka na podnety z vonku...

lindula3
9. jún 2009

zanu no uvidime ako to pojde po tom "cajiku" aj ked ja uz moc na nic neverim... a docitala som sa tu na fore niekde co spominala vilocka tie tabletky.... ze obsahuju tuto senovku a je to to iste v podstate... tie tabletky stoja cez 600 korun je ich tam tusim 30 a denne musis brat 4🙂 takze jake drahe mleco🙂 no ja i tak kupujem bebu, lebo vacsinou davam umele takze to by ma vyslo pomaly este raz tolko🙂))) no napriklad na obed som vysala len ubohych 30ml, z toho by sa chudatko asi nenapapala ked mi spapa stovku🙂

podla mna su tie klbiky individualna zalezitost, tak ako dalsich x chorob... to je blbost ze slovaci a cesi, v com sme v tomto iny ako napriklad nasi dalsi susedia? ja som nebalila vobec... a klbiky aj jadierka mame v poriadku... ja som ako dieta balena bola a skoncila som nankoniec i tak s remenami... tak o com to je? asi tak ze "jedna teta povedala"

macikjm
9. jún 2009

aj my mame taku drsnu pokozku na tvaricke...poslala nas na kozne...tak uvidime...tiez sa jej to zda na alergickom podklade...dala nam zatial Fenistil kvapky...dalo som jej ich a chudatko asi ju riadne pispali...no neviem...spi mi uz dve hodky...
a s tym balenim....
no urcite je to prisne individualne...ale asi to ma vyznam, ked sa to tu robi a inde nie...treba pozriet statistiky...

pikino
9. jún 2009

nasa ma tiez tvar ako smirgel, uz ani lieh nezabera len jej to este viac vysusi. 😒

lindula3
9. jún 2009

piky lieh na smirglovu pokozku? to treba premastit... my sme tiez mali taku tvaricku po vyrazkach ako smirgel, vidiet to nebolo ale na dotyk to bolo citit... tak sme fasli od koznej masticku a teraz ju mame hladunku ako detsku prdelku ha ha ha...

no u nas to uz tiez nie je povinne.... a preco sa to robi? lebo vacsina doktoro je stara skola...🙂

pikino
9. jún 2009

lieh na potnicky 😀 ona ma suchu kozu a na nej potnicky.

lindula3
9. jún 2009

jaaaaj piki no vy ste nejaky špeci🙂

pikino
9. jún 2009

co ti budem hovorit. vyzera strasne chudatko moje.

macikjm
9. jún 2009

no tie kvapky asi zaberaju...tak mamicky nespavych deticiek...treba vyuzit neziaduci ucinok antihistaminik... 😀

sabinazv
9. jún 2009

piky a ty si ten Holtov krem neskusala?

a moj maly je dnes nejaky moc spavy... az sa mi to nezda... aj apetit ma mensi...

pikino
9. jún 2009

neskusala. doki hovorila ze mi predpise ale zabudla a ja sa tam nemam ako dostat tento tyzden.

lindula3
9. jún 2009

sabi moja mala tiez nejako dnes furt spi a s tym apetitom tak isto🙂

sabinazv
9. jún 2009

lindul, asi je nieco v lufte...

zato ja mam apetit aj za 3
😀

krpcek
9. jún 2009

sabi my sme holto v krem pouzivali tiez, smrdi sice jak stare ponozky, ale pomaha - za tri dni sme mali krasnu tvaricku. a nie je ten smrad az taky hrozny, do pol hodinky po natreti, to uz ani necitit. 😉

pikino
9. jún 2009

a je len na predpis?

krpcek
9. jún 2009

piki neviem. nam ho predpisala. skus sa spytat v lekarni.

krpcek
9. jún 2009

lindul este mate selest? 😀
nam dnes povedala, ze ak bude pocut aj nabuduce, idem na kardio. 😔

pikino
9. jún 2009

uz som nasla na nete. je volnopredajny.

sabinazv
9. jún 2009

piky citam,ze nie je viazany na predpis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre