Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
10. jún 2009

dopadlo to fakt vyborne.
no, maly je hore, ideme cvicit a papat. zatial sa majte a opatrujte sa.

pikino
10. jún 2009

cafte micky.

ked sa bavite otych vyrazkach tak moja ma dnes cele brusko obsypane a ja neviem z coho.
uz sami vysypala po lososovy, bryndze ale teraz neviem z coho tipujem to na med alebo kysle uhorky.

mauzos
10. jún 2009

http://www.123smyk.pl/
tu je ten polsky e-shop, ak by ste niektora mali zaujem 😉

pikino to mas tazke, aj med aj uhorky to mozu byt. Na med bacha, je to silny alergen 😒

kiki5
10. jún 2009

mauzos dakujem idem pozriet

luca33
10. jún 2009

Moja mala sa vyhadzala po paradajke, takze tu som vylucila. Inak jem vsetko. Akurat jahody skusat nebudem, lebo z nich sa vyhadzujem aj ja 🙂

mauzos
10. jún 2009

kiki napis potom, ci si tam nasla deky, aj nam bude treba 😉

baska19
10. jún 2009

ahojte tak po dlhej dobe sa opäť hlásim aj ja my budeme tuším najmenší lebo naša mala v sobotu 3810 g ale my sme mali zase startovaciu pozíciu uplne inu kedže sme sa narodili s 2700g
inak spinká pekne tak od 21. do druhej a potom do 5 opäť 🙂

kiki5
10. jún 2009

no zda sa mi draha ta stranka teda ak dobre ratam kurz.

pikino
10. jún 2009

paradajky sa ani neodvazim skusat. 😒 ja uz neviem co mam jest v kuse je sama vyrazka.

mauzos
10. jún 2009

aaano? ja som este nepozerala na ceny ... len ta baba pisala, ze na dvoch stolickach usetrila 80 € oproti nasim e-shopom.

beadz
10. jún 2009

jooooj, mali sme velku nehodu. pokakali sme vsetko co sme mohli. 😀
dufam ze to vyjde, lebo tie detske hovienka su ako farba na latku. ked budem potrebovat nieco do zlto-zelena, necham mu to. urcite si s tym poradi.
idem dat par fotiek do albumu co som teraz nafotila.

cikyta
10. jún 2009

Baby ahojte.
Teraz je teplo,takže tie vyrážky môžte mať aj potničky.Su normálne také iste ako iné vyrážky.Moja má plnu hlavičku , lebo sa musela pariť v síce kvalitnej bavln.čiapke,ale na to,ako bolo vonku teplo,bola hrubá.No a ked máva tie kolikové revacie ošiale,dosť sa spotí a už má znovu plnu hlavku potničiek.Vraj sa cez hlávku dieťatko ochladzuje,tak už som jej pár krát dala čiapku v kočíku dolu.Hned bola ulava! Len teraz fuka,tak ju musíme mať.Ale kupili sme s vetračkami,tak je to lepšie.Šatky-na odporučanie lekárky ešte nemôžme nosiť,lebo si myslím,že ten uzol vzadu by ju tlačil,ked len leží.Aj ked šatiek máme veru aj za tatrovku 😀

zanulienka
10. jún 2009

caute baby,boli sme z klbikmi,vsetko ok,ale plakala akoby ju bili alebo co.kocky tam boli take deticky ako moja 2 mesacna,ale vyzerali ako par hodin po porode.uplne labilne,pokrcene,len som cumela a oni cumeli na Elaiu,ze aka je uz velka,silna.ja neviem ci je Elaia ina odroda,alebo oni boli cudny 😅

cikyta
10. jún 2009

No Zani..........Elaila je ženská ako má byť!
My tam ideme zajtra.Nejak sa bojím,čo nám povie na nožičky-členky.Máme ich stočené a ploche nôžky.Cvičíme,ale zmena žiadna.

zanulienka
10. jún 2009

ciky-slovenka ako ma byt!! 😉

cikyta
10. jún 2009

Jáj ták! Vidíš,to máš pravdu! A vec je vyriešená! Nech si beru slabučké Španielky príklad.

luca33
10. jún 2009

beadz, my sme rano tiez mimoriadne kupali, lebo bola pototo az po lopatky 🙂 Vsetko je samozrejme zlte, aj ked som to hned preprala. Hodila som to do pracky, tak uvidim, co z toho bude 🙂 Tiez som rozmyslala, ze by sa to mohlo patentovat ako farbivo 🙂
baska, my sme mali 2850 g. A schudla na 2680, takze velmi podobne. Sme vzdy vsade najmensi 🙂

pikino
10. jún 2009

ciky toto nie su potnicky su to take drobulinke bodecky ma ich po celom brusku. to je jasna alergia. ☹
potnicky mame tiez pocelom krku a lickach.

ja uz ciapocku nedavam.

beadz
10. jún 2009

baska, luca... my sme boli este mensi - porodna vaha 2690 a z porodky sme odchadzali 2510 g.
inak s ciapockou - ja este davam, tiez je taka dierkovana, takze luftuje. vyzera v nej ako vodnopolista 😀 . ale uz som kupila taku so siltom, tak dnes asi bude premiera 🙂

zuul
10. jún 2009

ahojte maminky,

tak ledva čítam a už sa chystáme von za chvíľku.

my sme mali problém, uprchatý mliekovod v pondelok. plné bolavé prso a na bradavke biely pluzgierik. tak sme ho museli prasknúť a dať Miškovi vypapať mliečko. dobre som si pri tom poplakala ako to bolelo. dva dni sme papali cez klobúčik ale teraz je to lepšie.
v noci spinkáme my veľmi pekne.
včera cez deň vôbec ale boli sme celý deň preč, to asi preto.
dnes sme spinkali od 21,00 do 3,30 a potom do rána do 7,30 a teraz od 10,00 spinkáme ale musím ho už zobudiť za chvíľku 😀

ja mu dávam na noc len pyžamko a prikryjem dečkou a je jasné že sa hneď odkope 😀 asi mu je teplúčko.

júj pekne priberajú vaše drobčeky. my ideme v stredu budúcu.

piki alergia? na kyslé uhorky? ja ju mám tiež 😝

pikino
10. jún 2009

zuul to muselo boliet jak hovadooo, nescela by som.

to len tipujem ze na kysle uhorky. ona sa uz vyhadze aj z vody mam pocit. a pritom ani jeden z nas nema alergiu na jedlo.

zuul
10. jún 2009

piki ver, že bolelo a ani neviem prečo sa to prihodilo. veď papá pekne z oboch. 😖

júj ani nevrav, ja vôbec žiadnu zeleninu nejem iba ľadový šalát a ovocie tiež nie. jahody len mrazím a mrazím 🙄

pikino
10. jún 2009

ja tiez ladovy salat a este kukuricu, hrasok,mrkvu, cukinu z toho sa nevyhadze
z ovocia jablka a hrusky ine si netrufnem.ale ovocne jogurty v pohode. len cerstve nie.

a kto ti to prepichol?

zuul
10. jún 2009

tak idem ho zobudiť a ideme von. maminka ide na obočko.
zastavím sa opäť neskôr dúfam.

ozaj a včera sme už dali 2ky pampersky a už sa rehníme ako šaško. 😀 😀

zanulienka
10. jún 2009

vcera som kupila dva cumle na flasku v tvare bradavky-boze to je take smiesne.

luca33
10. jún 2009

baby ako zabavate deti, ked nespia? Lebo ta nasa sa vydrzi bavkat maximalne 20-30 minut a potom ju uz nic nezaujima a place ☹ Takze s papanim a prebalovanim vydrzi tak hodinku v klude a potom place. Aj u vas je to tak, alebo mate nejake finty?

beadz
10. jún 2009

zuul, ty kokos, tak to muselo byt fakt brutalne. moja. ☹ hlavne ze to mas uz v poriadku.
luca, ja mam hrazdu, pri tom sa trochu zabavi, a vela sa s nim rozpravam. to ma najradsej. ale jasne ze tym padom nic ine robit nemozem.

pikino
10. jún 2009

ja jej pustam kolotoc. ale to je tak na pol hodku viacej nie. musis ju zabavit ty. myslim, ze inak to ani nejde. 😅

baska19
10. jún 2009

pridala som nejaké dnešne fotky 🙂

beadz
10. jún 2009

pridala som par "aktov" 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre