Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
30. nov 2009

cafte,
sabi, tiez kupujeme take vyzivky z jednoty alebo z tesca a mala nema vyhrady. 😉 ale to mam najma do zasoby hlavne ked niekam ideme a cez obed nebudem doma.

u nas nic nove, ziadny zub, stale sa len plazime, ale uz ma odplazeny cely dom. zato noci su biedne, budi sa uz pomaly skoro kazdu hodinu, vcera vecer spustila zo spanku taky plac, vzala som ju na ruky a okamzite zaspala, supla som ju do postielky a spala dalej. a ked ma nevidi a nie je nicim takym dolezitym zamestnana tak spusti taky rev. 😒 no nevim co jej je, asi ta uzkost osemmesacnych. 😅

sabinazv
30. nov 2009

Jaj a dnes chcem na postu odniest to Stavebko z tych kuponov z DM... lebo aj rok skonci kym sa rozhybem... 😒

zanulienka
30. nov 2009

ja uvidim co mi povie na jej novu postel,ak ju pojde manzo vymenit 😅

zuzik25
30. nov 2009

sabi, pocula si uz ze tam v tych obchodikoch oproti Metru otvorili predajnu s detskymi vecami? chcem ist kuk ale neviem ci mi to dnes vyda, mozno zajtra po plavani.

sabinazv
30. nov 2009

zuzik, aj zeleninove maju... skusim vyskusat aj to, ked sa mi tak "rozjedlo" dieta 😉

aj nas maly v momente mrnci, ako mi vidi chrbat, ze niekam idem... to je docasne... ta uzkost, tiez tipujem

sabinazv
30. nov 2009

zuzik, myslis Kik? bola som tam... je to taky "lacak" piate cez deviate tam maju, domace potreby, drobnosti do bytu, hracky, ziarivky (tie sme tam nakuoili tiez)... pre chlapcov pomenej vyber... jedno body som akurat nasla...

sabinazv
30. nov 2009

zuzik, a chodite plavat na Sliac?

my sme boli v piatok na tej Skalke a uz som maleho vobec nedavala do toho tepleho bazenu, len do toho velkeho, ten ma 29 stupnov a v pohode, nebolo mu zima... teda neprotestoval, santil viac ako v tej teplej 😅

nany100
30. nov 2009

ahojte, tak my už sme vyspatí ☹ ...pokakala sa a po pol hodine sa zobudila, super...to bude poobedie do ďalšieho spánku 😒 ...ale prišiel nám fusačik, tak pôjdeme na poštu a na prechádzku...včera prvýkrát v kočiari spala hodinu a trištvrte...rekord 😉

sabi, mám to rozčítané, niekde v prvej tretine som...no neviem či sa nám to podarí...aj my sme mali hroznú noc, v jednom kuse bola hore ☹

zuzik25
30. nov 2009

sabi, hej ten Kik, takze sa tam nebudem nahlit, kuknem tam zajtra cestou,
a ano chodime na Sliac a malej sa tam naramne paci, oni ked sa v tej vode hybu (co Emmka stale kopcuje) tak zima tam nie je. to skor ja mam po 30 minutach rozmocene prsty.

aj ja sa chystam na postu, som si objednala anionove vlozky na cely rok, tak pojdem omrknut ci uz prisli a kolky na pas kupit, bo chceme ist do Viedne a ja nemam platny pas.

pikino
30. nov 2009

ahojteeee micky

ja sem ani nestiham chodit. to moje dieta sa uplne zmenilo v kuse vyzaduje pozornost cely den nechce spat ledva ju uspim na 20minut potvorku a nocne zaspanie sa uplne pokaslalo. zaspi najskor o desiatej a aj to s revom 🙄
a dojcenska uzkost ako vysita. tiupjem ze tu nie som jedina co uz je na nervy a hotova a nevyspata 😝

pikino
30. nov 2009

zuzik do viedne ti predsa staci obciansky ci scete brat aj malu?

misha666
30. nov 2009

ahojte kocky.... ja len t ak na skok, nestiham sem velmi chodit lebo mam toho velmi vela v skole...

dnes sme boli 3hodiny vonku sme presli cele sidlisko 🙂 emmka krasne papa zeleniku ovocie aj 250g spapa na jedno jedenie , 2x denne jej varim...a papame aj piskoty v mliecku ...budi sa stale raz v noci na papnie...ale cez den spinka uz len raz hodinku a pol okolo obedu...viac ju nedavam uz lebo potom ponocuje aj do 23hodiny. dnes mi 2hodky vonku v kociku spinkala...

ciky a preco davas stale silvinke cipky??? to ma teplotku alebo kvoli comu ja jej to davas? ja emmke vobec nijake lieky nedavam,ked sme mali teplotku pri ockovani tak som jej raz dala paralen ale inak vobec nic... davam len kazdy vecer biogaju kvapky to je na posilnenie imunity...

choruckym prajem skore uzdravenie... 🙂

a Maximkovi-Oliverkovi od ninnirici posielame boztek k 8mim mesiacom ... 😵 aj my dnes mame 😎

daanka85
30. nov 2009

misha, tak všeeeetko len to naj, naj, naj Emmke, nech nám rastu do krásy 😉 A su zdrave hlavne...
A aj Maximko-Oliverko...
A aj všetky bábatka..
No, tak bleskovku, 15 minutovku spania máme za sebou, takže už bežíííím... PA

bambina
30. nov 2009

ahojte
misha a ninka, vsetko naj k 8 mesiacikom
my dnes noc a den des a hroza. Simonka place a place, len na mne visi, uz to budu asi ozaj tie zubky. takato este nebola ☹
ma ale aj sopliky, nalepila sa na nu nadcha tak odsavame. joj to bolo kriku, ale teraz si uz aj pomaly zvykla.
sabi, nie je nahodou v novej mama a ja foto tvojho drobca?

daanka85
30. nov 2009

aj my máme dnes *8* mesiacikov... este som nepisala??? 😉
Mozte ja gratulnut 😅 😅
A mala si zas schrupla ešte, tiež dosť nanič popoludnie dnes.. žeby počasím?? U nás strašne fučí včera ani dnes sme neboli ani von ☹ , nechcem riskovať po tej chorobe- chorobách... Tak snad zajtra lepsie bude... 😎

daanka85
30. nov 2009

Baby, a ešte čosi... myslite, že tento inzerat može byť OK???
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
Sa mi lacne zda, či?? A k tomu trošku nerozumiem, že vecičky posielam obratom po pripisani peniazkov a potom zas, ze obj. tovar do 7 dni od pripisania... A mozte mi doverovat.. Neni to akesi cudne??? 😕
Ale paci sa mi to celkom, chceme malej nejaku "hojdacku" kupit...

sabinazv
30. nov 2009

bambi, zeby? este som nelistovala mama a ja... teda ja to nekupujem, ale ak uverenili, tak kupim 😵
Ja som posielala aj do maminy, tu som dnes v obchode prelistovala, ale nenasla som ho tam...

bambi, a ak lezu zubky, tak nam velmi pomohla vtedy chamomila... vyskusaj, ak nie si odporca homeopatik

daanka, gratulujem tvojej malickej k 8cke... my sme mali vcera len 7 😅
A graulujem aj ostatnym vymesacnikom, jasnacka 😵
A ten inzerat je standardny... bezne tak nakupujem cez MMB a este som nemala zlu skusenost...

bambina
30. nov 2009

daanka, vsetko naj Emke 🙂

no veru, aj mne sa zda hojdacka podozrivo lacna

bambina
30. nov 2009

sabi, chamomilu som uz nasadila a zda sa mi, ze aj zabrala. teda moze tak rychlo po 2 davkach?
ta fotka je v kategorii zubky a na jednej sa mi maly velmi podoba na Danka. mate priezvisko na Š? len ma metie udaj o veku 8 mesiacov
inak blahozelam k 7 mesiacikom, hlavne nech ste zdravi

sabinazv
30. nov 2009

bambi, jasne... zabera rychlo 😉

joj takto nebude nas maly... ani 8m ani priezvisko na š... nevadi 😉

a dakujeme za gratulace 🙂

bambina
30. nov 2009

tak ma niekde brata, neskutocna podoba. este aj spodne zubky maju rovnake 😉

romanakatka
30. nov 2009

ahojte, my sme tu dávno neboli... čo máte nové??? U nás všetko po starom... noci štandardne zlé... sedenie v kočíku tiež nie je bohviečo...

Sabi tak Vy už papkáte??? No gratulujeme 😵 vidíš, dočkala si sa 😉

a čo všetko sa tu už papá??? Svokra chcela dať dnes malému puding, už mal navarený keď sme tam prišli pozrieť, ale som ho zatrhla... mlieko obyčko nechcem dávať do roku... aj rožok už jedol a ani som nevedela, len mimochodom som sa dnes dozvedela...
Tak raďte čo všetko už môžeme, nech zbytočne nestresujem...

a ozi, sme sa strihali, lebo už bol nenormálne vlasatý a ani už nevidel cez ofinu 😅

romanakatka
30. nov 2009

jaj a by som bola zabudla... už sa vieme sami postaviť 😵 len mu to ešte nedovoľujem ani hopkať, keďže nemáme tie jadierka ☹

sabinazv
30. nov 2009

ahoj kati, dodatocne vsetko naj k meninam 😉

no papkame veru... dnes uz bolo aj kako oranzove... konecne 😀

ak mi das maila, tak mam taku tabulku vhodnosti potravin, ze odkedy sa co moze... v exceli to je...

jej, tak maleho odfot, ze aky ma strih 😅

sabinazv
30. nov 2009

a mozem ti poslat aj tu knihu v pdf formate "kazde dieta sa vie naucit spat", ja idem dnes vyskusat zaspavanie a odsledujem nocne budenie... lebo ani poriadne neviem ako casto sa budi... to prebieha v mojom polospanku takmer 😒

anib
30. nov 2009

ahojte, sabi vsetko naj dodatocne Dankovi, idem Vas preciat

anib
30. nov 2009

sabi aj mne to posli, tu knihu aj tabulku, prosim 😅

sabinazv
30. nov 2009

anib dakes 😉

a posli mi maila cez ip, uz si ho nepamatam

romanakatka
30. nov 2009

čavík sabi, posielam maila, preštudujeme a uvidíme... ja to už tiež neregistrujem no len do polnoci je 4x hore 🙄

romanakatka
30. nov 2009

a ďakujem ku gratulácii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre