Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
10. dec 2009

cafte,ciky super,ze klbkiky su v poriadku.
sabi-kukni mudru knizku nieco na nechty,lamu sa,su makke.
mia-necakali sme zo zubkami,mame ich vonku

jankaaa
10. dec 2009

ahojte babulky ja som ulozila drobca a konecne mam troska veget....chcela som sa vas spytat davate svojich drobcov do choditka?a ked ano tak na ako dlho ich tam date....diky

cikyta
10. dec 2009

Ahojte.Ja dávam po troške do chodítka-podla roboty.A všeho všudy dokopy za celý den dokopy to bude do 20 minut.Viac ani nie.To už lozí po byte,alebo ideme na 4 hodiny von do koča+do cukrárne. 😉

zanulienka
10. dec 2009

janka-ani ja nedavam na viac ako hodinku za den,ale po prestavkach,tiez ako ciky podla roboty kolko mam a ako sa jej chce v tom choditku byt

danka..g
10. dec 2009

ahojte. som tu nova a citam si vase spravy o nasich aprilovych ratolestiach. zaujima ma rezim dna u niektorych babatiek. ja napriklad davam mliecko hned po prikrme a necakam hodinu az hodinu a pol ako niektore mamicky. nas rezim je:
5.00-6.00 mliecko 210ml
9.00-9.30 ovocie a hned za tym mlieko, ale niekedy uz nechce.
10.00-11.15 spinkame
12.30 papkame zeleninku s maskom(6xdo tyzdna+1xzltok),alebo polievku,koncime mliekom uz asi len 100ml
14.00-16.00 spinkame
16.30mliecko asi 180ml
18.30 kupkanie
19.15 kasa a za tym mlieko ( prikrm na veceru velmi nechce, tak pijeme mliecko 210ml)
pred 20.00 zaspava a spi az do 5.00-6.00 rana

v noci uz nepapkame od troch mesiacov.

pikino
10. dec 2009

ahojteee micky.

danka nasa tiez pije mlecko hned po prikrme. niekedy ale nesce tak jej dam tak po hodinke.

inak uz zacala trieskat hracky o seba ale lozit ani za nic. 🙄 lenoch krpaty. 😀 😝

pikino
10. dec 2009

jaaaj a este zacala tanocvat na znelky zo serialov 😀 😀 😀

cikyta
10. dec 2009

Baby-vizerá to tak,že Silvinka po mne nezdedila tie trombofilne mutácie!Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Prišiel nám papier,že to nemá zdedené,ale su tam nejaké lekárske veci,ktorým ešte 100% nerozumiem,tak zavolám zajtra na genetiku , nech mi to ešte lopasticky vysvetlia. 😅

cikyta
10. dec 2009

Ale základ je že:
-To nemáááááááá!!!
Já se snáď vožeruuuuuuuuuuuuuuuuuu

hotelacka
10. dec 2009

tak dnes sme boli na poradni a malinky ma 10kg... uz mi je to trapne ked sa ma vsetci vypytuju ci malemu davam smesku alebo srot ked je taky tlstucky... sak ja ho len kojim..a ked mi to stale este aj doktorka hovori tak ma to riadne sere.. ja len na margo toho krmenia 😅

a mam dotaz...? s cim davate malinkym ten zltok?? lebo ja som este nedavala!! masko to ano ale zltok nie! a ja davam zatial iba 1 prikrm... ale musim zacat uz davat 2 prikrmy ako tak vidim!

dooscoby
10. dec 2009

hotelacka ja davam spenat+zemiak+zltok ale pozor spenat ma dusicnany cize max.2 krat do tyzdna davat alebo cuketka+zemiacik+zltok naposledy som jej tam dala aj trosku petrzelu a tri kolieska poru a chutilo jej

ciky gratulujem ku dobrym vysledkom

my uz mame 3 prikrmy...pomalicky zavadzam kasicku s ovocim...dnes sme boli ocumovat kachlicky tak mala rano okolo deviatej vyzivku...o jedenastej zeleninku a o pol druhej ovocicko bo sa mi necelo vonku v tejto zime kojit a kym sme prisli dom okolo stvrtej tak uz bol cas na mliecko...ved uz by mala mat okolo 600 ml mliecka plus kase jogurt cize to su take 3-4 kojenia

jankaaa
10. dec 2009

babenky dik ja to tiez tak robim podla roboty ale tiez maximalne hodinku je v nom za den niekedy viac ale nie je to ovela....

krpcek
10. dec 2009

ahojte.

tak dnes sme sa kojili len v noci o druhej, potom rano o siestej a potom az o tretej - skor mlieko nechcela, a ani teraz pred spanim nechcela. 😖 dufam, ze mi nezacne odmietat mlieko. 😠

cikyta
10. dec 2009

Hotel,žltok dávam so zeleninkou,mäskom.To sa tam aj tak stratí a chutí,akoby to bol zemiačik.
Dooscoby-dakujemeee 😵

elfi1
10. dec 2009

ahojte zienky
my mame poslednu dobu katastrofalne vecerne zaspavanie. hodinu ho vlacim na rukach, on sa aj tak neviem ulozit, cpe si dudel do pusy nakrivo a chce ho zjest, jeduje sa. a posledne dni aj tak musi prist na pomoc manzel a douspavat ho.
dnes som uz od zurivosti rozdupala dudel - ze reku, ked nevie, ako patri a furt ho spodnymi zubami kuse, tak nebude mat ☹

anib
10. dec 2009

ahojte, ciky super clanok, zase nieco nove som sa dozvedela 😉

zanulienka
10. dec 2009

ciky-jedna lepsia sprava za druhou.uz aby ste skoncili zo vsetkymi lekarmi.

cikyta
10. dec 2009

Elfi-klídek.Ved raz to prejde. ☹ My sme teraz zaspali.Tiež posledné 3 hodiny len reveeee a ine ju neukludní len MAMA.Muž sa jej nesmie po 7 hod.večer ani dotknuť.Aj dnes to bolo na slučku a už som normálne povedala,že ju vyhodím von oknom. 😅 (no teraz to lutujem,ale vtedy mi inak nervičky hrali a trepala som takéto nezmysli)
Zani-už máme koniec.Na jar kontrolne EKG,ale inak sme zdraví a to je základ všetkého.

cikyta
10. dec 2009

Dobruuu.... 😔

anib
11. dec 2009

dobré ránko, komu sa uz nechce spat?

majka_dk
11. dec 2009

ahojte,

hlasime sa po dlhsej dobe, sme stale chori, vcera sme uz dostali pamycon do nosteka, ale zda sa, ze trochu uz zabral. najhorsie na tom je, ze vobec cez den nechce didu, v noci 3x ale cez den nic ☹ vcera zjedol sice ľéég cestovin so spenatom a vajckom (rekord) ale potom uz len 50 kase a caj, no porazi ma uz muz vravi, ze schudol 😕

a dnes mame 8 mesiacov a stale nelozime a nemame ani zub 😵

majka_dk
11. dec 2009

to malo byt 200g 😎

petkapo
11. dec 2009

Ahojte!

Majka - gratulka k 8 mesiacikom 😉 😉 A nech drobcek rychlo vyzdravie. Neboj, ked bude zdravy, tak vsetko papanie dobehne,uvidis. Aj Alexik trosicku schudol ked bol tak velmi zasopleny, ale potom sa znova rozjedol. Ved ani nam dospelym nechuti ked sme chori 😒
Ako robis tie cestoviny so spenatom a vajickom? A davas bezvajecne cestoviny? Hodis sem recept prosim? Dik 🙂

Inak pekny den vsetkym!

majka_dk
11. dec 2009

petkapo presne ako pises - dam do vriacej vody, naraz, bezvajecne cestoviny, gulku spenatu (bonduelle ma taky super spenat, ktory je mrazeny po 30g gulickach) a do toho zltko, necham cca 15min a hotovka a krpec sa za tym ide zabit, asi hlavne za tou cestovinou, ale hlavne, ze to zje 😀 a uz budem musiet davat 2 gulicky spenatu ked toho spapa tak vela, nech nema samu cestovinu 😀 a davam mu to raz za tyzden.

majka_dk
11. dec 2009

a dakujeme za gratulku 😵

zanulienka
11. dec 2009

dobre ranko,tak my sme mali brutalnu noc,elaia ma sople,ktore jej z tiekli dole a vracala v noci,ze to az striekalo z ust a z nosa.tak strasne plakala,zlakla sa.chuderka moja.sople budu asi zo zubkov,tipujem.
ja sa citim tiez na p..u.ked mam pauzu z antikoncepciou,hlava mi ide prasknut a vraciam.rychlo mi padne hladina hormonov a potom mi je velmi zle.
sabi-kde si???????????!!!!!!!!!

beadz
11. dec 2009

servuste zienky.
majka, blahozelame k 8 mesiacikom patkovi.
a dotaz... tie cestoviny zmixujes ?
zanu, elaile posielame boztek a nech sa skoro da do poriadku. a myslis ze sople so zubkov... ?

komisakpd
11. dec 2009

pekny clanok ciky...🙂

inac my mame dnes 8 mesiacov..uff ako ten cas leti...dnes manzel 1x zapotil, ze by trebalo surodenca aby sa mal s kym hrat.. 😀 v noci od 2 do 5 zvycajne nespime ☹ ☹

beadz
11. dec 2009

komi, aj vz oslavujete ? tak pusinky maximkovi 😵
xľxzg ygtfgyhf
toto je od simonka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre