Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
27. jan 2010

janka - dodatočne všetko najlepšie
aj všetkým mesiačikom - len to najlepšie.... ani sa nenazdáme a budeme mať rôčik... 😢
bei a vy už ste boli na druhé?

cikyta
27. jan 2010

Bea-mne dovolenku preplatili automaticky po MD a pred nástupom na RP.Vtedy mi to aj dobre padlo.

beadz
27. jan 2010

ciky, ze vysivanicko... 😀
mia, chceli by sme v juni ist, uvidime ako sa to vsetko vyvrbi.

beadz
27. jan 2010

ciky, viem ze vtedy som mala poziadat ale neurobila som to, tak sondujem ci sa to neda dodatocne 😠

beadz
27. jan 2010

okrem toho nasa uctovnicka tvrdi ze sa to vobec nepreplaca, ze sa prenasa a po ukonceni RD si ju mozem cerpat (alebo som mohla neskor nastupit na RD), preplaca sa vraj iba v pripade rozviazania pracovneho pomeru. 😠

krpcek
27. jan 2010

ahojte. aj my sa pripajame k gratulaciam - Tamarke, Siske aj Simonkovi. 🙂

beadz
27. jan 2010

tak my sme hore, lucim sa a dufam ze sa vecer este zastavim. pekny den vsetkym

cikyta
27. jan 2010

No Bea-ja som tu dovolenku ako keby čerpala po MD a zároven som už bola na RP,tak mi padlo vhod 2,5 mesiaca čerpať dovolenku a € z nej.
No držím palce,nech ti ju daju aj teraz 🙂
Krpcek dakujeme.

pikino
27. jan 2010

cafteeee

dnes sme boli na poradni. hlasime 7745g a 71cm. a ekarka nas spradla zevraj zle sedi a krvi sa jej chrbtica
ze ma byt viac na brusku. ale to sa neda ked ona sa hned posadi. ani lekarke sa nechcea dat na brusko hned si strkala kolienka ze lezat nie. a dnes vyliezla na stol a asi trikrat sa z neho strepala lenze sa bojim tak ju vzdy chytim.

cikyta
27. jan 2010

Piki-to máte taký gulatý chrbátik? Aj my ☹

pikino
27. jan 2010

gulaty ani nie len kuka dopredu ako korytnacka. 😅 co s nou?

cikyta
27. jan 2010

😀 Ale to nič.Ved každý sme iní.To sa urobí. 😉

cikyta
27. jan 2010

Sisa je hrbatučká a ano nôžky pri sedení uplne nevystrie.

pikino
27. jan 2010

ja sa bojim aby to nemaa geneticky taku chrbticu ja mam tiez taky hrb od malinkata aj moja teta.

cikyta
27. jan 2010

☹ hm.

petusko
autor
27. jan 2010

ahojte 🙂
gratulujem vsetkym oslavencom aj tym, ktori urobili dalsi pokrok dopredu 😉 je to take mile spominat na chvile spred par mesiacov, ale to letiiii 🙂 ja zas prave dnes spominam ako mi pred tromi rokmi uz zacinal porod, ani som o tom nevedela 😅 ale zajtra skoro rano o 3,50 sa mi narodi Petik 🙂 😵
inak hlasim novy zub, hornu jednotku, uz sa driape vonka vyse tyzdna a dnes vyzera, ze je konecne prerezana 🙂

beadz
27. jan 2010

cauteee. tak som lahsia o dalsie dva zuby 😒 . ale drzali sa svine ako cert kriza 😝
piki, mne sa zda, ze len to je zle, ked tak dole sa gulati chrbatik (presne nad zadockom), aspon mne tak hovorila lekarka.
petusko, petrikovi k zajtrajsiemu sviatku vsetko naj naj, hlavne nech je zdravucky.

beadz
27. jan 2010

teraz citam co za blbost som napisala... ze cert kriza 😨 😨 😨 . no, nedivim sa v tom stave v akom som.
idem zehlit nech je aspon nejaky osoh zo mna.

miavin
27. jan 2010

bože baby - ste pozerali tv noviny? zas na antolskej problém - to je hrozné, ja mám normálne stres drz

miavin
27. jan 2010

druhý krát otehotnieť a rodiť..... mi blbne nejak pc....

beadz
27. jan 2010

mia, nieco som zacula, ale klucnu kost sme mali aj my zlomenu, vraj sa to stava casto, ale tie rebra !!! tak to je fakt sila. ale neviem podrobnosti, lebo len kratko som videla. vlastne len pocula...
simon vypil na vecer necelu 60 mliecka 😠 . som zvedava kedy bude hore na hlad. kolko vam vypiju vecer mliecka ?

petusko
autor
27. jan 2010

ahojte 🙂
bea dakujem 😉
co sa stalo na antolskej? nepostrehla som vobec, nestiham sledovat tv 😨
Marcel si prave dava svoju vcernu davku, 240 spapa vzdy. aj rano tak, ale to je vsetko, co sa mlieka tyka, cez den nechce 😒

miavin
27. jan 2010

bei - ale vám to povedali a riešili to ale na antolskej ich prepustili so zlomenými rebrami a kľúčnou kosťou - a tvrdili, že je všetko o.k. - ja by som ich pohlušila tam asi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

beadz
27. jan 2010

aha, takze oni im to nepovedali ? to som nezaregistrovala. tak to su riadne svine.

zuzik25
27. jan 2010

cafte baby,
oslavencom posielame velky cmuk a hratulujeme.
bei, ani ja nemam este vybranu dovolenku za minuly rok. a neviem co s nou.

ciky, ako je mozne ze ti nemoze zobrat doky cytologiu? mne uz robil 2 krat /som bola na kontrole polrocnej od porodu). a aj na stitnu a zas mam zle vysledky.

posledne noci su katastrofa, mala sa budi s hroznym revom, sedi na postielke a place, dam ju na chrbatik, hladkam, hladkam a ked si lahnem, spusti strasny rev. sice ju ocko uspi na rukach, ale na to ju nechceme zvykat. a vcera som bola v lekarni a som si pytala nieco na to (homeo) a som utrusila poznamku, ze asi vidi duchov (niekolkokrat som si vsimla, ze sa nepricetne diva a usmieva a mava ked ju ukladama spat a ked ju myknem, akoby sa prebrala) a lekarnicka mi povedala, ze to tak kludne moze byt, no podebatili sme a poradila co robit, ale ze to trva dlhsie. a aj babka moja mi nakazala ju odcarovat, ci nema zoci. (som si az vcera uvedomila, ze ako mame sportiak, nemame tam nic cervene).

a vyberame si dovcu, zatial mame v merku Turecko, sa musime rozhodnut do konca januara, bo je nan dobra zlava.
a dnes som Emminke kupila jej prve ozajstne topanocky, kedze uz sa uz vie sama pekne postavit. a aj leporela 2.

beadz
27. jan 2010

zuzik, aj my sa chystame do turecka. ale my asi pockame na lastik. a kam ste vybrali ?

krpcek
27. jan 2010

ahojte. to co sa deje na ten antolskej je sila, asi by mali zmenit primara alebo prednostu - lebo tam maju dost bordel.

baby poradte ako krpatu donutit pit UM? ona to vobec nechce, uz som skusala vselijake finty, ale len si pricuchne a ani za nic do pusinky, alebo ak sa mi aj podari jej to strcit do pusinky potiahne a ked zisti, co to je nechce.
uz som vyskusala Hajaja aj bebu.

dalsia novinka - asi mam zapalene oko - uplne ma boli a reze v kutiku oka od vonkajsej strany. . . dufam,ze nic to neni a nebudem musiet ist k lekarovi. len neviem, co si tam mozem dat, zajtra musim skocit do lekarne.

zuzik25
27. jan 2010

http://www.globtour.sk/objekt.php?objekt_id=4449
bei, toto sme vybrali, znama robi v cestovke, bola priamo tam

beadz
27. jan 2010

krpcek, mozno to bude narocne, ale skus tu hadicku co sa pripevni k prsniku a v podstate ma babo pocit akoby sa kojilo, ale neviem presne ako sa to vola. a ked si navykne tak uz vypije aj z flase. alebo skus sabinku fest vyhladovat a ci potom nevypije. inak ti neviem poradit.
a k tomu oku - moja mama to ma casto a hned jej pomoze caj ocianka co sa priklada na oko. vraj to je super. tak vyskusaj ak chces 😉

beadz
27. jan 2010

zuzik, my sme rozmyslali o efltalia resorte. uvidime kde bude last minute. mozno by som radsej do nejakeho blizsieho strediska sla, lebo zase s malym este po lete byt dalsie 2 hodiny v buse...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre