Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
1. mar 2010

nasa tiez chodi spat raz za den okolo dvanastej. ale ked sa zobudi pred siedmou tak sa vypyta uz pred jedenastou a vtedy je unavena a musi si dat este poobedneho slofika. chodime spinkat o pol osmej.

nany100
1. mar 2010

ani Adelku kúpanie nikdy neunavilo na spánok... ako sa všade hovorilo, že bábätká spinkajú, lebo sú po kúpaní unavené...figu borovú, Adel nabrala vo vani vždy novú energiu 😀

misha666
1. mar 2010

ahojte kocky...tak emmuska je uz doma z jasiel... ze sa krasne hrala aj papala pekne, len so spinkanim na obed bol trosku problem...ale ze nakoniec zaspala 🙂 a keby ste videli tu neuveritelnu radost ked ma uvidela vo dverachked som po nu prisla, tha tak tesit sa som ju este nevidela 😀 a odkedy sme prisl domov sa krasne sama hra 🙂

misha666
1. mar 2010

no kocky keby ste nemali na vyber tak byste dali do jasli 😒

misha666
1. mar 2010

neriesila by som to keby som nemusela...ale ked chcem dostudovat tak musim to takto riesit...ani ked som s nou bola doma na mna nebola nalepena vkuse...proste je samostatna a nema problem s jedenim a spanim a neviem s cim este...takze len tolko 😖

macikjm
1. mar 2010

ahojte...
nany...hej ja som robila take pokusy na ninke...aj ja som mala dilemu, ci to je takto ok...
keby chcela spinkat castejsie, ozve sa...kasne ti pospinka 2 hodky...mne ninka pospi max hodku a pol, ked spi raz...ale ked sa zobudi rano pred siedmou, tak spinka 2-krat...takze spime vselijako... 😅

cikyta
2. mar 2010

Ahojte...
Zani-ako?
Dnes som ju od 3 do 4 uspávala,potom som to vzdala.Ušla mi,vyvádzala,urobila si uraz (monoklik)a od 5 zase spala do 7 😝

nany100
2. mar 2010

ahojte, macik dík 😉 ...no veď uvidíme, ako to pôjde...zatiaľ celkom fajn ten jeden denný spánok...ale dnes vstala o siedmej, tak neviem či vydrží aspoň do tej pol dvanástej a ešte po takej noci ☹ ...v jednom kuse bola hore, myslím že idú ďalšie zúbky lebo nervačila a všetko ohrýzala a chcela len prso...a potom z toho revu jej samozrejme nastekali sople, tak tam do rána chrapčala...nemala som nervy v noci ešte vysávač vyťahovať a ešte viac ju rozrevať...ja sa cítim ako po najväčšej opici v živote 😖

miavin
2. mar 2010

ahojte, ako sa máte?
nás dnes čaká dokyna - budú nám brať krvičku, lebo sa dokyne zdá náš drobec bledý no a asi nás aj zaočkujú, idú nám zúbky horné - teda jeden už máme - druhý sa prerezáva - takže nás čaká ťažký deň a noc ani nevravím....
baby - už ste vážne uvažovali nad druhou ratolesťou? my sme sa s mm zhodli, že ak sa nič nepokašle, tak asi koncom roka niečo poriešime....kto sa pridá? 😀

cikyta
2. mar 2010

mia ja 100% nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nepridám sa veru 🙄

zanulienka
2. mar 2010

ciky-katastrofa ako u vas,uz pisem ziadost o adopciu 😀

pikino
2. mar 2010

cafte micky 🙂

ja sa rozhodne nepridam, by som sa asi obesila. 😀 😝

nasa sa tiez zacala v noci budit uz o jednej pyta mliecko a v kuse sa mrvi a mrnka. Des. A zacala vstavat o siestej rano. som vypluta. teraz spi. isli sme na postu zaspala v autosedacke nezobudila sa ani ked som ju vyziekla a dala do postielky. tazko upracovana osoba. 😀

cikyta
2. mar 2010

Zani-moj muž myslel o pol 4 na Elaiu a vraj ju pozdravuje a prosi ťa,nech s nou niečo robite,lebo naša Sisa ozaj všetko opakuje s tým "nespanim" po nociach 😠 😀 Už nám pomôže len Elaia,inak sme skusili všetko 😀
Piki ahoj 🙂

zanulienka
2. mar 2010

ciky-vcera som bola za jednou homeopatickou a dala mi homeopatika,takze dneska vyskusame.
zlaty tvoj muz 😀

pikino
2. mar 2010

vidis ciky co vsetko ta zanu pre teba robi? 😀

zanulienka
2. mar 2010

este sabi by mi mohla poradit co obsahuju tiehomeo
sabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,haloooo

cikyta
2. mar 2010

Zani-priznajme si.....nám su homeo na hoveo 😀
My musime fičať na niečom silnejšom,ako bilinkách... 😅

zanulienka
2. mar 2010

rozmyslala som,ze zacnem snupat kokain,manzo sa ma pytal ci mi ma zohnat? 😀

miavin
2. mar 2010

tak - už sme po očkovaní, brali mu aj krv, no to bolo plačuuuuu, tak ideme sa venovať teplotám 😒

zanulienka
2. mar 2010

umyla som si okna na balkone a vo dvoch izbach,pfuu.este ma cakaju dalsie,ale nechce sa mi 😔

nany100
2. mar 2010

ciky, zanu som sa teraz dobre zasmiala 😀 😀

Adelka sa zobudila teraz po pol hodine, zase sople...asi kvôli tým zúbkom...môžem jej ja nastlať pod hlavu, keď sa otáča ako vrtuľka...teraz má nohy vyložené na vankúšiku a hlavu dole a tak zaspala...super 😖

cikyta
2. mar 2010

Nany-Dobra poloha na spinkanie 😀
Mia a načo vám brali krvičku? Nám kazali pri očkovani len doniesť moč.
Zani,tak potom pošli aj mne trošku,ked ti muž zoženie.Len mi to neposielaj v žiadnej černochovej riťulke prosim 😅

cikyta
2. mar 2010

Zani,píšem to len preto,lebo tu naposledy takeho chytili na letisku 😀

zanulienka
2. mar 2010

ciky-poslem ti to v obalke a z napisom-POZOR KOKAIN 😀 -nase deti by mali mat napis z tabulou-pre labilne a nervovo slabsie zeny sa neodporuca priblizovat

zanulienka
2. mar 2010

ciky-a ja som uz kakala susedovy(cernochovy)na zadok,ze kolko by sa zmestilo

zanulienka
2. mar 2010

kukala malo byt 😀

sandori
2. mar 2010

ahojte babenky... tak som tu po dlhšom čase znovu. Ninka bola dnes druhy krat v jaslickach - na dve hodky... a ja od buduceho tyzdna som spat v pracocvnom kolotoci.....ach ach ☹

cikyta
2. mar 2010

Zani-že kakala 😀 😀 😀 😀 Ja uschnem.
Premýšlam,že prečo si mu kakala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
2. mar 2010

sandori-a ako,neplackala?
ciky-skusala som kolko uvladze 😀

cikyta
2. mar 2010

Sandory-fíha,tak vy už takto? 🙂
Zani-a ako? Kolko typuješ gramov? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre