Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lindula3
18. jún 2009

no pokial by moc nefukalo tak snad aj anooo🙂

figurantka
18. jún 2009

ahojte aprílové mamičky, ako sa máte? My si plnými dúškami užívame krásne počasie a všetko tak rýchlo uteká, že ani som si nestihla uvedomiť a my sme včera mali 2 mesiace - to je ale sranda však?

zanulienka
18. jún 2009

priviazem.pozri si-najdi si-mojasvadba.sk a tam si potom daj,ze svadobne saty-to je hore a najdi saty su dve za 80 eur a druhe za 66 eur

lindula3
18. jún 2009

jaaaaj zanu ja to neviem najst🙂 to mi musis poslat link🙂

ahoj figu... dlho si tu nebola... no my mame 24. uz 3 mesiace🙂)))

sandori
18. jún 2009

lindula, konecne nejake pozitivne spravy...teda ohladne materskej
🙂

cikyta
19. jún 2009

Lindul,myslíš,že sa to týka aj nás?Že nám to zvýšia?
Asi hlupa otázka,ale v našom štáte už človek ozaj nevie,ako vybabru s človekom.

cikyta
19. jún 2009

Bože baby.Na druhý týžden som uplne sama doma s malou+psom. ☹ Ak bude plakávať celé dni,verím,že zošaliem do piatku.Tie naše večery su stále katastrofa.Proste-často bezdôvodný plač.

zuul
19. jún 2009

ahojte maminky,

júj v stredu sme mali 2 mesiace boli sme u lekárky a máme 5500g a 58cm.
vytláčala nám hnis z tuberkuloznej injekcii na ručičke - to bolo kriku. chúďa dodnes to má priam modré akú modrinu mu tam urobili.
mamina a tato skoro plakali s ním.
ale zato pani dr. dostala svoje, s úsmevom na tvári ju ocikal 😀 na oblátku 😀

lindula waaaaaaaaaaaaaau nestačím sa čudovať ale zato ciky máš pravdu, ktovie čo sa s toho vykľuje. 🙄

zuul
19. jún 2009

ciky a nenudí sa len? keď bezdôvodne plačká alebo bruško nebolí?
no nezávidím ti. mne stačí keď viem, že dnes budem sama kúpať lebo manžo má ešte o 19,00 nejakú prácu.

ale neboj vy baby to zvládnete! 😉

lindula3
19. jún 2009

baby nechame sa prekvapit🙂 no tie peniazky by celkom bodli

zuul
19. jún 2009

júj lindy nevrav, je rozdiel 4 a 8. ja sa nechám prekvapiť 😀
lindy koľko máte kg?

lindula3
19. jún 2009

zuul nieco cez 5800 ale za posledny tyzden mi nejako malo pribrala... a nemozeme kakavat dobre, nic ine nerobim len sledujem dni kedy kaka...🙂

cikyta
19. jún 2009

Zuul....skušam sa s nou večer baviť,hrať,spievať,nosiť hračky,hojdať,cvičiť......aj masaže robím.Je napapaná,prebalená.
Tak a furt aj 2 hod.vkuse rev.Potom pol hod.oddych a znovu... 😢
Proste má svoj neidentifikovatelný OŠIAL.

kiki5
19. jún 2009

ciky a o ktorej ju dávaš spat? ja mam zatial štastie ešte ani raz som neuspavala miška. ked je v pyžamke dam ho na postel a kuka kuka pokial nezaspi a to ide telka a ten môj starši hulaka jak blbec.

korelka
19. jún 2009

Ahojte!tak keby ten rodičovský príspevok naozaj schválili a dostali by sme aj my,to by teda bola paráda!🙂
ciky-take nieco sme aj my donedávna zazivali,ale nie 2 hod. ale 4!nechcem to zakríknuť,ale čím bližšie sme ku koncu 3 mesiace,tak sa to lepší-nie je to stale bez revu,ale už nie tak hojne...musíš len vydržať!🙂

zanulienka
19. jún 2009

mne Elaia place len kedje hladna alebo sa strasneee nudi,inak vobec.a teraz je uplne uzasna na vsetky strany sa rehni-je super.moje-nase kriticke obdobia boli tych 6 tt.

zuzik25
19. jún 2009

cafte cafte.
zanu, ty sa ides vydavat? juuj to bude Elaia zlatucka v takych nunu satockach.
ten rodicovsky prispevok ty bol teda super, ved to je raz tolko.

vcera som sama kupala Emmku vo vani a poviem vam, zas zaspala ako miminko, sice si trosku pomrncala, ale pustila som kolotoc a potom hned zaspinkala a spala od 20:00 do 2:30. a rano sme si spolu pospinkali az do 10:00.

vcera som bola konecne na nakupoch a som neverila vlastnym ociam, ale musela som si kupit nohavice o 2 cisla mensie ako pred tehu. zato bluzky musim vacsie koli prsiam.

zanulienka
19. jún 2009

zuzi-ale to len preto,lebo na svk sme nemali v kostole svadbu a tak nam nechcu pokrstit elaiu

majka_dk
19. jún 2009

ahojte baby,

chcem sa opytat (myslim, ze sa tu uz zuul pytala, ale najak som nenasla odpoved 😅), tie, ktore chodite s mimcom same v aute kde ho mate priputane? v predu ci v zadu? ja zatial v predu, ale sa mi to zda nebezpecne 😕 ale na druhej strane keby zacal pistat vzadu tak by ma to asi este viac znervoznovalo ako ked pisti vpredu 😨

korelka
19. jún 2009

Majka,vpredu je to rovnako nebezpečné ako vzadu a pokiaľ nemáš airbag,tak vpredu je podľa mňa lepšie,lebo na toho malého aj vidíš...😉

zuzik25
19. jún 2009

majka, ja ju mavam tiez v predu, len este musim ist dat vypnut airbag do servisu. do jedneho roka ked ides s drobcom v aute by malo byt v predu. keby bola vzadu, by som asi stale kontrolovala v spetaku co robi a takto ju mam na ociach vedla seba.

zanu, aj v Spanielsku s tym maju problem? aj tu som pocula o niektorych fararoch ze ked nie su rodicia zosobaseni, nepokrstia.

zanulienka
19. jún 2009

ja jedine vpredu,vidim ju a ked jej vypadne dudel viem jej ho hned dat alebo hocico

zuzik25
19. jún 2009

a vcera som konecne kupila opalovaci krem pre mali Biodermu faktor 50 a teta v lekarni s tym mala bohovsky problem, ze dieta nemam davat na slnko a bla bla. jasne ze ju na slnko nedavam, ale aj vzduchom sa babo opali, tak ked sa natieram ja 30 kou tak dieta nenatriem nicim?

zuzik25
19. jún 2009

a pridala som nove foto.

cikyta
19. jún 2009

Korelka,tiež 4 hod.Medzi nimi je tak 20-30min.pauza.
Kiki,ja ju mám v jednej izbe s nami,takže môže zaspať,kedy chce.Okolo 7 kupeme a hned reveme do 11.
A je naučená kolísať.....koniec 😠

cikyta
19. jún 2009

To nič Zuzik.Mne včera nepredali v lekárni čaj,ked kojím 😀

pikino
19. jún 2009

cafte micky.

ja mam malu v aute vzdy vzadu. a ked ideme aj s manzom tak sedim vedla nej.

ciky a nema mala koliku? to nie je len o boleni bruska, je v tom aj nervozita a bezdovodny rev.

cikyta
19. jún 2009

Piki,hej.Mávala ved tie refluxy+koliky.Teraz má bruško mäkkučké a tak som myslela,že už je kolika het.Tak som nevidela príčinu na plač ☹Ale ked vravíš,že to nieje len o brušku...tak asi to budu ešte koliky veru.Kázali mi dávať probiotiká prášok malej a od včera jej to dávam papať až večer-hádam to pomôže.Lebo som ju tým krmila na obed a poobedie bývalo užastne.

pikino
19. jún 2009

drzim ti palce ciky ju to chudatko tiez urcite dost vycerpava take revy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre