Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kaitka
22. jún 2009

baby a nemate v plane chodievat s detickami do materskeho centra? teda takeho denneho?
ja som si jedno nasla u nas pri dome,,asi sa tam pojdeme dakedy pozriet s malou,,ale asi az ked sa bude vediet posadit a hrat) nech nam je veselsie

kaitka
22. jún 2009

sabi,,oki) aj tak nanho ani cas nebude,,dnes som sama doma)

beadz
22. jún 2009

kaitka, ja si tiez myslim ze horuci kupel ti urobi len horsie. skor suche teplo, ale ani to si nie som ista.
do centra chcem aj ja chodit. hlavne aj mne to pomoze, lebo uz pomaly neviem rozpravat 😀 .
ved aj vcera hovorim muzovi, ze zanu ma "baskita" . to je sklonovanie, co ?! zanu, neckalo sa ti ? 😉
baby, aj vase dietky chrapu ?

macikjm
22. jún 2009

ahojte...
no to pocasie by sa mohlo umudrit...moze byt tak chladnejsie, len nech neprsi... 😠
dnes v noci som si musela normalne odsavat mliecko...mala sa zobudila o 00.00 na papanie a potom sme zaspali ani neviem ako...ja s cicou von a zobudila som sa o 2.00, ze mam malu pri sebe, holu cicu a plnu...tak sa asi flakala pri papani...druha tiez plna...tak som si povedala, ze tu odsajem, lebo kym sa k nej opet dostane tak praskne...

ja malickej cistim nostek len stetockami navlhcenymi libenarom...to je fyziologicky roztok- morska sol-...
ale neviem ci nebudeme musiet siahnut po niecom inom..tatika mame choreho a ninka ma plnsi nostek...len nech nebude aj ona chorucka...bojim sa... ☹

macikjm
22. jún 2009

aj ja mam uz nejake fotecky, ale stale sa mi nedari pridat fotky z fotaka... 😠

kaitka
22. jún 2009

bei,,🙂) moja este nechrape))) a s tym rozpravanim to dobre poznam,,mam mensiu slovnu zasobu))) a drahy ma velakrat nechape,,co mu chcem povedat 😀 😀

beadz
22. jún 2009

to je pravda s tym pocasim. mne nevadi ze nie je 30 stupnov, len by fakt nemuselo prsat. a u nas je aj hrozny vietor. ved v sobotu som skoro nevytlacila kocik ako mi oproti fukal silny vietor.

sabinazv
22. jún 2009

jasne, bea...nas chrape, ked ma plny nostek tak chrapka 🙂

macikjm a co, sa ti nedaju fotky zmensit?

ja som tiez nieco pridala do albumu 😉

zanulienka
22. jún 2009

bei-poctivo pijem,pomahamala nie vzdy chce,ale zbieram to prenu

macikjm
22. jún 2009

no aj ich zazipujem...a nechce ich pridat...kde bude problem??? 😉

sabinazv
22. jún 2009

a co pise, ze je velky format?

ja to inac zmensujem cez outlook...

beadz
22. jún 2009

macikjm, ja si fotku otvorim v skicari, tam ju zmensim a ulozim pod inym menom a tu pridam.

macikjm
22. jún 2009

hej aj tak som skusala a potom to kopirujes z outlook-u niekam inam a tak pridavas???no poskusam este... 😎

sabinazv
22. jún 2009

hej, potom si to znovu ulozim take mensie a tak pridam...

beadz
22. jún 2009

ja som tiez nove pridala 😉

sabinazv
22. jún 2009

hehe bea, to si v com robila?

beadz
22. jún 2009
beadz
22. jún 2009

macikjm, pozeram ze ninka putuje po postielke ako simon. rano ho najdem stale napriec

macikjm
22. jún 2009

dakujem za rady...sabi mne to ano potom neslo, neviem co to mam za program..tvaril sa ze zmensil foto, ale nezmensil... 😀
bei skusila som tvoj sposob a vyslo to....dakujeeeem... 😉
tak mame nove fotky...kuk...

macikjm
22. jún 2009

krasne su tie nase pokladiky...
hej NINUSA je riadna nezbednica...preto sa uz bojim ju mat v noci pri sebe...
bei...zlate simonkove pozovanie... 😀

beadz
22. jún 2009

macikjm, nemas zac, tesim sa ze sa ti to podarilo. 😉

zanulienka
22. jún 2009

bei-moja anglictina nie je dobra.dala som nato inikim a dalej co

beadz
22. jún 2009

musis si tam urobit konto, tam hned na zaciatku ti ukazuje kroky. mne uz sa ten zaciatok neukazuje, lebo som zaregistrovana.

pikino
22. jún 2009

cafte micky.

nasa tiez putuje v postielke, len sa mi to zda uz kapanecek nebezpecne dnes som ju nasla s nosom nacapenym
na ochrannom hniezde a lapala po dychu. to aby som davala v noci pozor este aj na to. 😅

luca33
22. jún 2009

Ahojte,
aj nasa putovala. Teraz spi vo vaku, tak ju to trosku spomalilo 🙂

zuzik25
22. jún 2009

cafte cafte, tak ja som vcera objednala 300 ks fotiek, pre rodinku a este aj tie s bruskom.
zanu, skvele fotky, skusim aj ja take nieco urobit.
ale su tie deturence zlatucke, ze? a ako rychlo rastu, neskutocne.

inac vsimla som si na fotkach ze vase poklady krasne drzia hrkalky, nasa mala ani za svet. ☹

pikino
22. jún 2009

zuzik nasa tiez nesce nic drzat v rukach akurat podbradnik v kuse zmoli.

zanulienka
22. jún 2009

zuzi-ja ani nedavam do ruky,rozbila by si hlavu ako ona rozhadzuje rukami,ako sa rano nervaci doskrabala si celu tvar.taha sa za ucho,vlasy a potom place ze ju to boli

zuzik25
22. jún 2009

juuj, to bolo bei, ale verim ze aj zanu sa nieco take podari. 😉

zuzik25
22. jún 2009

nasa drzi max plienku prehodenu cez kocar.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre