Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
21. júl 2009

mia-aj ja len po lyzicke,dam 2-3 lyzicky,den pauza,potom dam o dalsie dve lyzicky viac...

zanulienka
21. júl 2009

mia-maly?mame rovnako stare deti 😀

solen
21. júl 2009

baby co blaaznite ze prikrmy?? Som rada, ze nemusim vyvarat aspon jednemu clenovi rodiny. Ja sa teda nikam neponahlam, pokial moje mliecko staci tak nech si to dievca uziva a ja tiez. Aspon sa mi da hocikde vypadnut bez toho,aby som musela planovat co a kedy jest.

Ake paradne vahy uz mate. Moja ma nieco cez 6,5 tipujem a som cela pysna,lebo moja prva mala tolko v polroku 😀 A nic jej nechybalo, bola spokojna a je to zdrave deco, doteraz sme nebrali ziadne antibiotika.

sabinazv
21. júl 2009

ahojte kocky, uz som tu, chybala som? 😎

sandori
21. júl 2009

jasne sabi, ako bolo?

solen
21. júl 2009

no vitaj sabi. Cmucik Danielkovi k meninam 😉

sandori
21. júl 2009

sabi pridavam sa ja - všetko naj k meninám drobcovi

sabinazv
21. júl 2009

dakujeme, oslavenec sa pohral s hrackami co dnes vyfasoval a buva 🙂

joj sandori, dobre bolo... je tam naozaj velmi pekne, spokojni sme boli, nachodili sme kazdy den nejakych 10 km hore dole, bolo kde sa tarat aj s kocarom... malicky to zvladol dobre... na druhy den bol taky trosku smutny ci co, ale inac fajn... dnes sme o 9.h odchadzali a rozmysleli sme si, ze si to strihneme cez Kosice... ale nie len tak ale naozaj 😀
Ja som v mojom pokrocilom veku totiz este nebola nikdy v KE, tak sme sa potarali, dali obed, pofotili a tak... domov sme dosli o 19.30... 😎

sandori
21. júl 2009

super hlavné že ste si trošku oddýchli ... počasie ste mali ok?

lindula3
21. júl 2009

ahooj sabi no vitaj... malinkemu tiez prajem len to naj...
dnes som na teba myslela... isla som okolo obchodu, kde som si dala povodne poslat tie fotky vis co mali tu akciu, no nakoniec mi teta po telefone povedala ze tu moju objednavku tam nemaju, tak som ich dala urobit inde... no a dnes jak som isla okolo toho obchodu (teta co ho ma ma pozna) tak krici na mna ze lindaaaa kedy si dojdes pre tie fotky... a ja ze pre ake fotky? tak som isla dovnutra a tie fotky moje tam boli... dobre ze? a ja uz urobene medzitym ine, ani mail neposlali ani nic... a vraj tu objednavku tam nemaju, tak som ich chcela uz zobrat ze ked teta v obchode za to zaplatila ze si to s nimi vybavim sama, no nakoniec mi povedala ze ona to vybavi... no tak som zvedava...

sabinazv
21. júl 2009

no v nedelu to bolo divoke... 10 min. prsalo 5 min. neprsalo a tak dokola... ale vecer okolo 17.h sa pekne vycasilo a uz bolo fajn... nie horuce, ale tak prijemne, aj som opalena... tak okolo tricka jasnacka 😀

romanakatka
21. júl 2009

Sabi čavík, Danielkovi posielame cmučik na líčka 😉

sandori
21. júl 2009

sabi to som rada ... aj mne by sa zišlo trošku bronzu 🙂 . Zajtra ťa ešte určite pootravujem ako to tam všetko vyzerá ( po roku ) ale dnes som už hotová...
dobrú nôcku babenky, nech Vám drobci spinkajú

sabinazv
21. júl 2009

dakujeme baby, tolko gratulantiek ma dnes drobec 🙂

lindul, to co zmatkuju v tom fotolabe? no som zvedava ako to poriesite 😎

jasne sandori, poreferujem zajtra

aprilovky2009
21. júl 2009

tak nasla som nejake holatka, co ste pridali a uz su v albume "april 2009 ;)" https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zobrala som do uvahy aj aininu pripomienku o uchylakoch a trocha to zakamuflovala 😎

miavin
22. júl 2009

sabi - dodatočne všetko len to naj naj naj Danielkovi - ako ste sa mali????

korelka
22. júl 2009

Sabi,všetko naj,naj malému-posielame pusinky :-* :-* :-*
som rada,že sa vám tam páčilo,,lebo je to tam ozaj nádherné!aj Košice ste stihli,fiha,tak to sme mohli dat dake to stretko😉 snáď nabudúce🙂

nany100
22. júl 2009

ahojte maminky a bábätká 🙂 ...po včerajšej poradni máme 5700g a 61cm, pani doktorka nás pochválila, že sme akurát, babuľka rastie viac do dĺžky ako do šírky 🙂 ...popichali nám nožičky, poplakala si, doma zaspala a večer bola nervóznejšia ako zvyčajne, zaspala už o 19:15 a vstala o 6:45 (medzitým v noci dvakrát papala, ani o tom nevedela 😀 ), teplotu nemala, možno trošku v noci, lebo bola teplučká, ale ráno už OK
sabi, takže spokojná s dovčou? aké bolo ubytko a strava? poreferuj bližšie, chcem nám to v auguste rezervovať 😉

nany100
22. júl 2009

a pridali sme zopár fotiek z krstu, máme už aj holaté, ale na tatinkovom foťáku a ten je s ním v práci 🙂 ...tak neskôr

krpcek
22. júl 2009

ahojte. tak ako ste zvladli pichaci vcerajsok? my sme mali vecer trosku teplotu, ale iba 37,6 dali sme paralen a spinkali. teraz uz teplotu nema, ale je strasne umrcana. 😔

sabinazv
22. júl 2009

ahojte, dakujeme gratulantkam, ste zlate 😵

korelka, veru ma napadlo v KE, ze kolko kamosiek z MK tu mam 🙂 ale my sme boli asi len dake 2-3 hodinky, to sme presli namestim, naobedovali sa (maly obedoval v aute zaparkovanom) a sli sme juznou trasou na Roznavu, LC a tak...

nany, ubytko bolo super, mali sme apartman na 2.poschodi... to vlastne bola akoby spalna, spolocenska miestnost s TV a aj chladnickou (v ktorej sme nechali jogurty) a WC so sprchou, fakt nemalo chybu... aj postielku sme dostali pre drobca, maleho som tam vecer ako doma ulozila a buval... zlaty 🙂

strava bola fajna... ranajky svedske stoly - fakt bohate, bolo si z coho vybrat... obed sa vyberal z 2 jedal a vecera z 3 jedal den dopredu... prva vecera nebola na vyber, ale bola pecena kacka, kapusta, knedle 😀 a plus dezert (keksik), na dalsi den to bol puncak... zbohom dieta 😎

catusca34
22. júl 2009

Ahojte mamičky... 😀

Sabi, tak ti išla cez Rožňavu a ani si sa neozvala.... 😉 Tak ste riadne rozcestovaní. Dankoví prajeme aj my s Kajkou všetko najlepšie a posielame veeeľký božtek na noštek.... 😀

My tiež rastieme ako z vody, skôr do dlžky ako do šírky... 😉 A malá sa naučila škriekať, neskutočne škrieka, tak nasilu. Snažím sa nevšímať si to, ale už je z toho normálne zachripnutá... To ani neplače, len sa dožaduje pozornosti. Snád ju to prejde... Teraz spinká, ale ak sa zobudká, letíme vonku.... 😎

papa babenky, prajeme príjemný letný dník....

majka_dk
22. júl 2009

ahojte,

tak dnes je nas pichaci den ☹ dufam, ze to zvladneme v pohode, ja som uz taka nervozna akoby sli pichat mna 😉

sabi super dovca, my ideme buduci tyzden do tych liptovskych revuc tak sa tiez strasne tesime a potom este na tyzden do dk, tak dufam, ze nedopadneme ako zanulienka, ze krpec bude nervozny, vsak pri najhorsom...spat ba

drzte palce,

pekny den

nany100
22. júl 2009

ďakujem Sabi, idem tam hneď volať 😉 ...a mám prekvapenie pre mužíčka na narodky 🙂
naša malá zaspala v kresielku na kuchynskom stole, keď som na balkóne vešala prádlo a už spí viac ako hodinu 😀

nany100
22. júl 2009

ozaj, boli ste aj v bazéne v hoteli?

macikjm
22. júl 2009

ahojte...
sabi vitaj...danielkovi vsetko naj k meninkam,,, 😵
moja mala ma dnes tak nazlostila, normalne este teraz penim...juj to su nervy...je unavena, chce spinkat, ale nemoze....lahla som si s nou, nedobre...dala som ju do postielky, tiiez nic, do kociara, trosku na ukudnila...ale nie a nie zaspinkat...vrestala jak najata...musim sa sklidnit... 😠
no ale uz sa tesim ako vstane a obdaruje ma prenadhernym usmevom a bude sa tvarit, ze nic.... 😀

sabinazv
22. júl 2009

nany neboli sme v bazene... lebo az taky strasny hic na schladenie nebol, tak sme sa len prechadzali a kocarovali do umoru 😀
ale vedla penzionu, hned vedla fakt... je male termalne kupalisko... hotel je takych 400 m do kopca, aj sme chceli ist do posilky, ale ten kopec nas odradil 😀
A moja znama mi odporucila, ze dobry bazen ma nedaleko rekreacne zariadenia Ministerstva vnutra, Bystre... ze za 50 Sk a je aj vacsi aj teplejsia voda ako v Avene...

Catusca, macik, dakujeme za gratulace 😉

sabinazv
22. júl 2009

macik, aj danko dnes mal taky slaby odvar co vasa mala... tiez bol unaveny a nechcel buvat... tak som nazrela do plienky, bol riadny docikany... pomojkala, dala trosku cucnut a uz pekne zabuval... tatik sa cudoval ako rychlo ho viem spacifikovat, lebo jemu vystrajal 😅

pikino
22. júl 2009

cafte miciny.

sabi ahojky cestovatelka 😀 , vsetko naj drobcekovy.

catusca nasa skrieka presne tak isto, nereve len sa jeduje lebo nikto pri nej nie je.

nasa vcera vecer vymyslala, vyzunkla mi obidve prsia a ani za nic spinkat, oci ako reflektory este sa mi pokadila, tak som prebalovala, jasne ze to ju prebralo uplne, ja prazdne prsia takze som ju svacla do postielky nacpala jej cumel
do pusy a za desat minut bola tvrda 😀

macikjm
22. júl 2009

no sabi...fakt si tu popularna...nase ninusky mali meniny v nedelu a nepametam na gratulacie... 😀 ci boli??? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre