Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
19. sep 2009
miavin
19. sep 2009

petkapo - to mi je veľmi ľúto, že vás tak vystrašili - ale neboj, určite to dobre dopadne, netreba robiť unáhlené závery - držííííííme silno pršteky aj s Alexíkom - nech je váš drobček čo najskôr v poriadku ☹

elfi1
19. sep 2009

danka - mozu to byt aj zubky, vtedy su deticky nervoznejsie a aj sa castejsie budia. to ci staci mliecko alebo nie, je niekedy tazko urcit. treba po troske skusat dat ine a uvidis, ci Ti bude chciet. najprv ale skus radsej len zeleninku, aby si nezvykla moc na sladke ovocie a zeleninu by potom moc nechcela.
a ked vyzivku, tak urcite bez cukru je lepsia.

ja chcem akurat zajtra spavit nejaku jablckovu a tiez som hladala recepty. vela som nasla so Zlatym klasom a to pre neho este taku nechcem a najlepsie ani cukor by som tam nechcela dat. tak asi len rozvarim jablcka a dam sterilizovat. vyskusam par poharkov a uvidim. ved jablcka su celu zimu, tak mu budem aj cerstvu robievat

a nas dominik cez den zaspava len v kociku u rodicov na dvore - oni ho tam vozia 🙂 . akurat rano mi este zaspi aj na nasej posteli. no kazdu chvilu je to inak zo zaspavanim. ktovie ako bude o par tyzdnov, o mesiac ... V snehu asi nebudeme po kazde chodit von ho uspavat, ale hadam uz nebude spat tak casto.

elfi1
19. sep 2009

mia - nevies, ako to chodi v tej fotosutazi Mama a ja? oni daju vediet aspon tym, co ich vyberu,alebo sa uvidi, az ked vyjde nove cislo? lebo tiez mi nic zatial neprislo od nich a to sme sa taaaak snazili spravit peknu fotku 😀

macikjm
19. sep 2009

ahojte...ten link od sabi o prikrmoch sa mi velmi paci... 😉

miavin
19. sep 2009

elfi - netuším - mne nedali vedieť, ale ani nás nevybrali, takže Ti v tomto nepomôžem, ale budem vám držať palce - ste robili foto s kvietkami???

elfi1
19. sep 2009

mia - he mame v albume. domco nechcel spolupracovat, on ich chcel jest a trhat 😀

miavin
19. sep 2009

videla som - paráááda - dúfam, že vás v najbližšom čísle uvidím - je to super foto - aj náš chce všetko papať 😀

elfi1
19. sep 2009

no uvidime. bolo by to super, keby sme boli v casopise, by som mu to vystrihla a nalepila do albumu. 😀

prave som tak zbezne citala o tych prikrmoch a ze zacat 1-2 lyzicky. no nas zacal nejako z hurta - spapa aj 100ml zeleninkovej kasicky. ale vacsinou troska menej davam. tak ale chuti mu.

misha666
19. sep 2009

ahojte kocky... my sme boli na hubach u svokrovcov...mala ostala doma so svokrou a ja muz a svokor a nasi kamarati sme isli do lesa...fajn sme sa presli...ale hub vela nebolo...len bedle sme nazbierali a hned aj zjedli vyprazane... prisli sme az o 21 hod domov...mala uz bola vo vani zla tak som ju chytro okupala a hovorim muzovi nech jej urobi 180ml nutrilonu ze od 17tej nejedla tha ze asi spapa...a si predstavte ze len trosicku nechala... 😵 som zvedava dokedy bude spat...a to bol ten nutrilom na noc co viac zasyti...vcera sme isli spat o 20tej vstala o 24tej a o 4tej a o 7mej sme uz boli definitivne hore,,,som zvedava ako bude dnes 🙂

romanakatka
19. sep 2009

ahojte, Sabi boli sme na trhu včera a jediné čo sme si z tade doniesli bol ovečkový vankúš pre Timiho 😵 inak bol jarmok dosť slabý... dnes sme boli objednať nové autíčko konečne 😵

romanakatka
19. sep 2009

idem si preštudovať tie stránky o príkrmoch... starí rodičia by doňho už kadečo napchali, keby som na nich nedávala pozor 😠 som zvedavá ako sa budeme trápiť so zeleninkou 😀

daanka85
19. sep 2009

Sabi, dik za link...

Elfi, sand to tie zubky su... A inac, nestretli ste sa niektora... HAMKY (kukuricne chrumky) sa detom odporucaju???

katka.ott
19. sep 2009

ahojte,
no my uz prikrmujeme vo velkom, dnes pojedli cca 150g zemiak+mrkva+petrzlen a za tym este UM 120ml. zjedia toho straasne vela.

a
terezi konecne zjedla celu porciu a este aj usta otvarala, ze chce dalsie - konecne. lebo doteraz vzdy protestovala a hrozne vela nechavala

daanka85
19. sep 2009

Aoj KATKA? po dlhsom case som kukla do vasho albumu... No ste kraasne 🙂 A kočky su uuuuplne super 🙂
Takze vy uz papkate riadne, co? My este len zaciname... Pomaly ale isto... Uz si aj dozaduje... Najradsej a najviac jej kasicky chutia... Musim na zeleninu sa uz vrhnut, kym nie je neskoro...

zuul
20. sep 2009

ahojte maminky,
nestíham teraz čítam, len si idem pre radu.
určite niečo robím zle a z toho vyplýva aj moja chronická únava.
miško spí cez deň max 3x45min. možno 2x45 ako kedy. večer o 19,30 už spinká ale už od 22,30 sme hore a každú hodinu papá. som už z toho na nervy.
už si ho aj do posteli beriem okolo 1,00 len dám didu a spinká hodinu.
z čoho to má? prečo nechce spať?
včera som mu dala zeleninku na obed o 13,00 a potom o 17,30 ryžovú kašu. inak len didu.
pomoccccccccccccccccccccccccc

neskôr prečítam lebo piští z postielky. pekný deň prajem.

katka.ott
20. sep 2009

zuul, nerobis nic zle, len tvoj misko ma taky rezim 😅

inak baby, davate uz kasu? tie take sackove.
nam dr povedala, ze este nie. ale ja by som uz dala, hlavne vecer 😒

katka.ott
20. sep 2009

a mozno sa to upravy prechodom na pevnu stravu 😉

katka.ott
20. sep 2009

oprava - upraví 😅

nany100
20. sep 2009

zuul, tak ja sa k Tebe pripájam...hlavne: TO NIE JE HLAD...Adel cez deň spí 1x2hod, 1-2x 45 min. (podľa nálady a toho kedy ráno vstáva)...večer zaspí okolo 20:00 a prvýkrát dnes bola hore o 23:00 (ale to som ju o pol desiatej keď som išla spať nakojila) a potom o polnoci, o štvrť na dve, o pol tretej, o pol piatej...len vresk a dožadovala sa didíka...mám tú knihu Každé dieťa sa može naučiť spať a podľa nej už v 5 mes. dieťa cez noc nie je hladné len si vyžaduje maminku a didík aby malo istotu, že si s ním...nemá sa zaspávať na didíku, že to sa vyvinie takáto závislosť 😒 ...ja som tiež KO po dnešnej noci a stále rozmýšľam, či mám fakt začať uplatňovať tie metódy čo píšu...neviem si to predstaviť ☹

nany100
20. sep 2009

sabi, ďakujem za congratulation 😉 ...som si to teda riadne užila 😀

nany100
20. sep 2009

alebo skús annag, možno poradí 😉

katka.ott
20. sep 2009

fuuu, baby tak to vam nezavidim.
my od zaciatku prikrumujeme a od 3.mesiaca prespia celu noc, az na vynimky.

drzim palce 😵

nany100
20. sep 2009

katka, dík...a tíško závidím, že sa v noci vyspíš...aj keď verím, že cez deň sa nabeháš dvojnásobne 😅

kiki5
20. sep 2009

katka ja davam ryžovu. večer urobim do flase tak 100-150ml taku riedku namiesto kojenia

kiki5
20. sep 2009

zuul skus mu na noc urobit aj čajik- teraz je tak v bytoch že môže byť len smadny.aj môj to robi a robil to hlavne ked ho bolelo hrdlo - teple mličko mu pomahalo asi

kaitka
20. sep 2009

zuul,,no skusila by som na tvojom mieste cajik na dobru noc...
skus mu ho dat v noci,,,asi je aj smadny hm
neviem,,ja takyto rezim nepoznam,,ale jednej mojej kamke tento cajik pomohol,,ze o nieco viac spal.. aj cez den
kazde babo je veru ine... ale kojene deticky vacsinou takto cez noc vstavaju a pytaju jest,,,
ja sa velakrat cudujem kolko moja spi cez den ,,ale aj celu noc...totizto karin je taky vegetak spavi

elfi1
20. sep 2009

jaaj zuul - no nemas to lahke. mna by asi vystrelo byt kazdu hodinu v noci hore. aj ked od porodu tiez uz nespim ako kedysi - stale nacuvam, co sa deje v postielke. aj dnes som do pol noci riadne nespala, co som ho stale pocula suchotat a bola som nervozna z neho. a ked potom papa druhy krat niekedy nadranom tak tiez uz zostava u nas v posteli.
no a zas ma dnes boli hlava - som to citila uz vtedy vecer, ked som nevedela zaspat a furt som skakala k postielke, ze co sa tam deje
drzim palce nech sa to coskoro zlepsi

kiki5
20. sep 2009

baby čo kojite už ste jedli niečo take ako seged. gulas? kapustu? asi blba otazka čo?

ni.kolet
20. sep 2009

Ahojte. Otázka úplne od veci - počom idú tento rok jablká? Máme ovocný sad, moc odrôd a sú chemicky neošetrované. V preklade zdravé. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre