Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

skorvankova
20. dec 2009

No, mne sa ani nezda ze pojdu, vobec nema opuchnute dasna a pod.....

beadz
20. dec 2009

tak to on mal riadne napuchnute, a nervozny bol jak pes.

beadz
20. dec 2009

kocky, chceme trochu s malym vyrazit na par dni. neviete poradit nieco dobre ? boli ste niektora v hoteli sojka ?

sabinazv
20. dec 2009

Dobry vecer 🙂

moje dieta na niecom slape a netusim na com... od 13.h je hore, o 19.h akoze zaspal a o 20 min. hore, akoze vyspaty... velky usmev a gagotanie 😅 teraz je ticho, tak snaaaad uz spinka...

Bea a coze utekas od rodinneho kozuba do sveta? Mas tulave topanky? 🙂

sabinazv
20. dec 2009

co mate napecene?

ja zatial len madovniky, vanilkove rozky - to je klasika, musi byt... este som robila take "smutocne" linecke... take kavove a trocha som to prehnala s kakaom, tak su ako zhorene (aj tie co nie su) 😀

sabinazv
20. dec 2009

No a este sa idem postazovat... vcera som uz nahnevana napisala do Malvika, ze im kaslem na stolicku, ked doteraz neboli schopni ma ani informovat o stave mojej objednavky... a tak mi pani odpisala, ze sa stala asi chyba a dodavatel ju nemal na sklade ako uvadzal a nedodal im ju... no tak diky, ja cakam ako krepa ni nich... a moje dieta nema kde papat, ani na stedry vecer vecerat.. to ma velmi mrzi... 😒 este ideme zajtra osobne po nejakych obchodoch pobehat, pripadne segru oslovim, nech mi v BA pozrie, hocijaku taku prenosnu, uz nemusi byt polohovacia, kedze danko pekne sedi (za tu dobu !) ... to nechcem dopustit, aby to takto skoncilo... vsak tej stolicke sa venujem neuveritelne dlho a takto to dopadlo.. 😠

beadz
20. dec 2009

sabi ahoj.
neutekam, ale uz mi tu doma hrabe, stale to iste dookola...
piect som nepiekla nic, ved mame babky... a ku stolicke - ja mam a nechce v nej jest velmi. mozno neskor, teraz je nervozny ze tam je priputany a nemoze velmi logzovat. ale viem si predstavit ze aj ja by som bola vytocena jak stupel keby mi to urobili.

sabinazv
20. dec 2009

Bea, my mame zmenu, ze sme vsetci traja teraz doma... tak mam o stravnika viac 😅 a mame taky nabity program teraz stale, ze nestihame vobec vsetko co by sme chceli...

mne nenapecie nikto... moja mamka asi ani nic nepecie, pecieme my dcery... uz si tak zvykla... ju to velmi nebavi... este chcem nieco slane upiect - vcera som nasla nejake zaujimave recepty... a este nejaky taky plnokovy zakusok urobim v stredu... a tot vsjo... potom este na silvaka nieco zvrtnem... take nove veci som vcera objavila, tak vyskusam...

ta stolicka... no uvidime ci sa mu tam bude pacit... ale snad hej... napr. v takejto by sa aj pekne pohral... http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-stolicky...

romanakatka
20. dec 2009

ahoj žienky, ja som tu sto rokov nebola (asi dva týždne 😀 )

Náš Tim je zlatunký, zlepšilo sa aj spanie, teraz sa zase zhoršuje 😀 lebo nám idú asi ďalšie zúbky, už skoro dva týždne krásne štvornožkuje, plaziť sa mu už nechce, sám sa postaví všade kde sa má čoho zachytiť, takže nie on mne, ale ja jemu som teraz všade za zadkom 😀 chcel by robiť aj krôčky, tak musím dávať riadny pozor, lebo akosi mu nedochádza, že sa ešte nevie sám udržať 😀 krásne sa aj prehrá niekedy sám, no ale väčšinou si vyžaduje aj moju maličkosť a keď sa tvárim, že ho nevidím a nepočujem, tak s hnevom na mňa kričí niečo ako mam 😀 jaj zlatúšik je 😵 😵 😵 no a už len dve skúšky a dve seminárky a zimný semester je za nami 😵

toť vsjo z našej domácnosti 🙂

a tutokaj je čo nové? žije to tu Vianocami ? 😵

sabinazv
20. dec 2009

ahoj katka, ze sa aj ukazes... kedy ideme na poradnu? niekedy v januari, v 8.mesiaci mame ist.. 🙂

beadz
20. dec 2009

tak to by sa isto vyhral. ale aj ja by som mu mohla dat milion hraciek na pult, no ja nechcem aby sa hral, ale aby jedol, a viem si predstavit ze by vsetko bolo od jedla, by som to musela stale umyvat po jedle... nie len jeho. radsej si ho posadim na zem a vybavene.

sabinazv
20. dec 2009

a timko je teda sikovnik... nas maly este nestvornozkuje... len tak sa da 4 a spekuluje.. .nohy aj idu, ale ruky nevie prekladat a tak spadne na drzku a hneva sa 😅 a stava sa len na mna sa stvera... a naucil sa bozkavat ma... ale tak riadne, ako riadny milovnik... jazyckovu zaslintanu celu tvar, do nosa zahryzne a tak... a take zvuky pri tom vydava... no sulam sa z neho... a roztapam, jasne... 😵

romanakatka
20. dec 2009

no akosi nestíhačky, a hlavne Tim keď vidí zapnutý PC tak je ako šialený za ním, tak sa snažím pred ním veľmi nechatovať...

no niekedy okolo 10-15teho by som chcela ... alebo tak nejak... mohli by sme sa dohodnúť

adya01
20. dec 2009

Ahojte,

sabi my mame tutu : http://www.biga.sk/cestovne-prenosne-stolicky/t...

tiez hlavne kvoli tomu, ze mame malo miesta. Je na nej pisane, ze az od 3 rokov - v navode, ale maleho som obcas davala a teraz ked uz pekne sedka tak je cely stastny, na pultik mu nalozim mini hracky a sleduje ked nieco robim v kuchyni. Ako kresielko sme to este nepouzivali...to az ked bude vacsi. Pod ritku mu davam tenku latkovu podlozku aby ho nechladilo a je vyteseny 🙂

A musim to vyuzit, lebo ked bude mat 3 roky tak sa tam pri jeho rastovom tempe urcite nezmesti

sabinazv
20. dec 2009

bea, ale tu "tacku" s tymi palmami by som mu pri jedeni dala prec, jasne... to by nemal kedy sa najest... to len ked varim by som ho tam dala nech sa hra... jasne... a ten pultik sa da svihnut do mycky... tak nech si to zamaze ako chce... 😝

romanakatka
20. dec 2009

jaj sabi, tak to za chvíľu bude aj Danko štvornožkovať, aj náš Tim sa tak húpal, som sa mu smiala, lebo mi to pripadalo ako smiešne pohyby 😀 a tiež sa cmágame 😀 začíname nosom a otvorené ústa, celá som zaslintaná a tiež vydáva také všelijaké zvuky pritom 😀 aj ségru tak bozkával, som myslela, že sa pociká od smiechu pritom 😀

sabinazv
20. dec 2009

jej ady, tuto som nikde nevidela este... mne by to uz bolo jedno, hocijaku by som brala... dnes som objavila tuto http://www.mimisvet.sk/foto.php?id=7163132 ale ako inac, teraz ju nemaju... az niekedy v januari a pri mojom stasti mozno na jesen...

sabinazv
20. dec 2009

katka, danko sa tak hupe uz asi 2 mesiace... sice je to uz trocha prepracovanejsie ako na zaciatku, ale stale je to len hupanie 😎

adya01
20. dec 2009

ja som tu nasu kupovala este niekedy v lete a tiez kvoli stedremu veceru aby bol s nami pri stole 🙂 este som nasla jednu, je sice trosku divne farebna 🙂 ale mozno by si ju do vianoc stihla. http://www.prenasedeti.sk/product/hi-seat-jedal...

ja ked som od nich objednavala tak do 3 dni som mala veci doma.
Mozno aj z toho mimisvetu by si to stihla, tazko povedat ked teraz vsetci finisuju..

adya01
20. dec 2009

aha na mimisvete nemaju 🙂 vzdy citam polovicu vety .-)

romanakatka
20. dec 2009

sabi, skôr či neskôr ani sa nenazdáš a budeš ho mať všade 😀

sabinazv
20. dec 2009

ady, teraz maju vsetky netove obchody naval a uvadzaju, ze uz nove objednavky nevybavuju... az v januari, lebo by to nestihli... takze len osobne... zajtra skocime vo ZV a v BB pozriet a snaaad nieco vylovime... alebo este ta segra, ak bude stihat a nieco splasi...

sabinazv
20. dec 2009

pridala som nejake foto, ale nemam uz priestor na dalsie... idem nejake zmazat...

romanakatka
20. dec 2009

jejda, boli ste u Gabiky??? My sa tam nevieme vyhrabať, ale už by sme mali niečo poriešiť, zišlo by sa pekné foto na stenu 😵

zajtra ukážem mangelovi, bude zase hotový z Danka a tak ho zlomím na fotenie 😀

sabinazv
20. dec 2009

kati, ano... zobrala nas... po znamosti, inac ze ma toho hrozne vela a nebrala uz... ale v novom roku asi to uz bude menej huste... tiez chcem dat urobit niektoru na platno... asi taku rodinnu nahatu 😎

romanakatka
20. dec 2009

jej krásne foto máte 😵 určite pôjdeme 🙂

beadz
20. dec 2009

ech tebe, sabi, vyborne fotky 😉
ide ma porazit... hladam tu dovolenku a nic. ☹

sabinazv
20. dec 2009

dakujeme baby, ale mi pride tam taky malicky... teda odvtedy vyrastol.. pridala som aj taku aktualnejsiu 😉

romanakatka
20. dec 2009

bea, akú dovolenku???

sabi, veď je to rozkošné aj taký krpánik 😵 😵 😵 no a na tej aktuálnej... zlatí sú 😵 😵 😵

beadz
20. dec 2009

kati, chceme niekam s malym na par dni vypadnut a neviem kam by to mohlo byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre