Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
24. júl 2009

cely tato.... 😎 jasne, nosic mame... len este nenosime... dako sa nam teplo zda, ci co 🙂
len sme vyskusali, maly bol daky vyhukany z toho... ale vydrzal 😎

pridala som nove foto

pikino
24. júl 2009

v tej autosedacke so siltovkou je bohovy 😀

sabinazv
24. júl 2009

taky hribik... 😎

miavin
24. júl 2009

ahojte - no ja ešte nemám nič navarené a ani netuším čo mám variť, najprv musím ísť na nákup.... ☹

sabinazv
24. júl 2009

mia, ja uz mam aj stravene 🙂)

pikino
24. júl 2009

mia vitaj v klube. 😀

som pridala foto, trosku som sa hrala. 😀

miavin
24. júl 2009

piki - tak dík vitáám 😀 - bohovské foto - to kde si nazberala také doplnky? skoro ako by ich mala naozaj na hlave tie ušká 😀 😀 😀 perfektne to vyzerá

miavin
24. júl 2009

sabi - bohovský je v tom klobúku Danko - perfektné fotky 😎

pikino
24. júl 2009

to mam program vo fotaku. mozem si pridavat na fotky hovadiny. 😀 nabuduce jej dam prasaci rypacik. 😀

pikino
24. júl 2009

micky tu je jeden zaujimavy clanok

http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vy...

cikyta
24. júl 2009

Zuzik.My máme to lehátko,čo si obzerala a malá je skoro celý den v nom.Tam sa jej páči viac ako na rukách,či v postielke.Ešte v tom aj zaspáva a ked večer zaspí,opatrne ju prenesiem do postielky. 🙂

macikjm
24. júl 2009

sabi...mudrucky danko...cita navody na pouzitie.. 😝
ja som nakoniec ukuchtila zapekane cestoviny- velmi mi chutili, aj muz sa tak tvaril, ze mu smakovalo... 😀 a este koprovu polievocku...takze bude mliecicka... 😀
piki...kto by to povedal...a ja ze lepsie doma urobene...no dnes ani nevieme co do seba pchame, ake svinstva... 😠

macikjm
24. júl 2009

ciky...balis silvinku nasiroko aj cez den??? a hlavne v tychto horucavach??? ci jej das od plienociek aj pauzicku???
ja ninku necham aj bez...ked ide spinkat cez den a ked to toleruje, tak jej necham latkove plienky a ortop. gatuse...na noc vzdy ma...

cikyta
24. júl 2009

Macka...no balím ju naširoko,ale teraz v týchto "tropoch" ju nechávam tak zhruba doobeda hodinku bez.Len taku holučku,alebo čiste pampersku a hráme sa doma také nahate.A potom aj poobede ju tak na hodinku-dve vyzlečiem uplne z tých gaťuší.No na noc jej dávam vždy ortopedické gaťuše.

cikyta
24. júl 2009

Lebo najprv začala mať vyštípanu riťku pred týždnom,tak som ju začala už "luftovať" a je pokoj.A cvičím jej s klbikmi viac.

miavin
25. júl 2009

dobré ránko - prajem všetkým pekný aj keď upršaný a zamračený víkend... ozaj chcem sa opýtať, aj vaši drobci sa chcú staviať už na nožičky? náš áno - a keď ho postavím, už stojí len trošku ho pridržím, ale samozrejme nechcem aby vstával, je moooc malý na to ešte....

zanulienka
25. júl 2009

caute,aj ja nechavamelaiu bez plienok ked je teplo ako vcera cely den nemala plienku,behali sme z uterakom pod ritkou

macikjm
25. júl 2009

dali sme foto...

mia...aj nasa by uz asi chodila...no ale je este malinka... 🙂

a este k tym plienkam...ja sa len bojim, aby mala ok klbiky, este nema zalozene epifyzy...tak dufam, ze jej to neskodi, ked ju cez den necham volne...a s cvicenim u nas...no to je ....ninka cvici sama...vobec mi nechce uvolnit nozicky, kopka si, ako chce... musim ju poriadne presviedcat, aby aspon trosku pocvicila... 🙄 😀

petusko
autor
25. júl 2009

ahojte 🙂
prisla som vas aspon pozdravit, nejako nestiham net, sme skoro stale vonku 😎
dufam, ze sa mate aj s malymi zazrakmi dobre 🙂 nas Marcelik rastie ako z vody, ma uz viac ako 6,5 kg, 63 cm 🙂 je velmi zivy, usmievavy. spinkame celu noc, klop-klop. akurat uz nekojime 😢
ockovanie mame z sebou, dva dni mal teplotu vyse 38 😒 ale uz je fajn, tak si uzivame leto 😎
tak sa majte a krasne slnecne dni zelame! 😉 😵

elfi1
26. júl 2009

ahojte, tak vcera ste toho teda popisali 😀 .
my sme boli po obede na hodoch pri Trencine. maly to zvladol super. nosili ho vsetky zenske na rukach, tak mu bolo supis. akurat maminka mala vecer co robit, aby ho uspala 😀
Domco este ani sediet moc nevie. rad je, ked ho vytiahnem za rucky, ale este sa hompala a neudrzi. ale ja som len rada. zienky, nedavajte ich sediet, kym ozaj nesedia sami a s tym vsatavanim este opatrnejsie. nerobi to dobre klbikom. cim neskorsie, tym je to pre ich klbiky lepsie. maju cas tie deturence. este sa nabehaju habadej

sabi - ako ten nosic? my ho uz tiez mame doma, ale zatial este zlyhali aj uvodne pokusy - len aby sme to nastavili

beadz
26. júl 2009

ahojte starenky. tak ako sa mate ?

krpcek
26. júl 2009

caute, ja mam take nervy na malu . . .vcera cely den revala, v noci spala tak, ze sa kazdu pol hodinu budila a hladala cecek . .. dnes stale mrnci alebo reve . . . som povedala, ze ked neprestane, ze ju dam ciganom.
ked konecne zaspi, tak spi len pol hodinu a potom sa zobudi s placom. ide ma jebnut. 😠

beadz
26. júl 2009

krpcek, sice uz davno mi nerobil taky cirkus ale zivo si to pamatam. nepospinka ti v kociku ked sa s nou budes prechadzat ? uz je asi taka unavena ze nevie poriadne zaspinkat. ☹

krpcek
26. júl 2009

bei boli sme aj vonku - vydzala spat presne 40 minut a potom som prisla s krikom domov. 😠

krpcek
26. júl 2009

aj teraz mi tu revala. tak som jej strelila cumel do pusiny, sedi v lehatku otocena na telku a len ju chodim kontrolovat . . .nech si reve, ked ju to bavi. 😠

beadz
26. júl 2009

a nie si z niecoho ty nervozna ze sa ti to prenasa do mliecka ? skus sa upokojit, alebo jej daj papat a nechaj ju ockovi a vypadni aspon na hodinku nech nepocujes ako placka a oddychni kus

krpcek
26. júl 2009

ja som na pokraji nervoveho zrutenia. mam z tej nervy v pici. a manzo uz tiez. a ked jej dam cecok, miesto toho aby papala sa hra alebo sa zacne pozerat po okoli.

krpcek
26. júl 2009

ze som si ja nekupila radsej psa 😠

beadz
26. júl 2009

😀
daj si jedno poldeco, mozno ti pomoze.

krpcek
26. júl 2009

dva krat nehovor 😀 len neviem, ci by zostalo len pri jednom. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre