Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
11. aug 2009

ahojte, dakujem za gratulacie.

ja som mala // 13.8. ale to bolo den pred menzesom a neverila som vlastnym ociam, lebo som ten cyklus vobec nepredpokladala, ze by sa to podarilo (brala som silne antibiotika, lebo ma dostipali ovady) + som sa 8.8 taaak zmotala na kamaratovej svadbe.

komi, gratulieren k 4 mesiacikom.

sabinazv
11. aug 2009

zuzik, tak emka bude teda odolna, ked mala takyto start 😀

sabinazv
11. aug 2009

jaj a tie fusaky som vcera nepozrela uz... dnes ked prsi tak mozem koumat 😉

stascha, tvoja princess smejka je uz v albumoch apriloviek 😵

zuzik25
11. aug 2009

veru, ma tuhy koren uz od mala. 🙂 bojovnica je to, jednoducho uz chcela byt s nami, teda vtedy v mojom brusku. este aj meno si vybrala. no silna individualita to je. 😀

komisakpd
11. aug 2009

baby chcem sa opytat, pouzivate este vanicku alebo uz sportovu verziu?lebo nasmu dlhanovi zacina byt vanicka kratka a uzka..prave po dome testujem sportak..tak kukal, ze kde to je.. 😉

petusko
autor
11. aug 2009

komi, my mame este vanicku, teda vanicku sme vybrali, ale este nemame sportovu verziu, lenze my mame taky ten kocik "traktorovy", takze tam ma miesta habadej 😀

sabinazv
11. aug 2009

aj my mame vanicku... a ma este dost miesta, ja planujem az na jesen vytiahnut sportak... vsak treba vanu vyuzit co najdlhsie...

komisakpd
11. aug 2009

no ja si tiez vravim ze este vanicku treba vyuzit..tak rozmyslam ze este tie nase vyletiky vydrzi vo vanicke a potom mozno sept dam sportovu...

no teraz ho testujem v sportovej..a by ste neverili ako sa tam natiahol, ze ruky uplne hore, co vo vanicke uz neda..

macikjm
11. aug 2009

ahojte...aj ja prajem vsetkym zuzkam vsetko naj k meninkam.. 🙂
komi...my sme dali sportovu verziu vcera, boli sme aj vonku takto, ale mne sa to este nepaci...dame vanu spet...ninka sa zosuva...su tam popruhy...zavadza to...nedaju sa dat prec...ked sme jej dali 30 stupnovy uhol, tak sa uplne zosunula...este je na to malicka...az ked bude sediet...bude to super...ja ju nasilu sediet nedavam...az ked sa sama udrzi...takze mi tiez sportovu verziu odkladame, ale aspon som vyprala futro z kociara... 😀

pikino
11. aug 2009

cafte micky.

gratulace zuzikom.

ja som uz vanicku vybrala my uz frcime v sportaku. 😎

sabinazv
11. aug 2009

piky, to co mas za novy look? 😨 😀

pikino
11. aug 2009

dobryyy neeee. hrala som sa na facebooku so svojou fotkou. 😀 este mam asi desat dalsich od 1954 az po rok 2000 je to zabava. 😀

nasa v sportiaku lezi a sem tam ked je hore a sce kukat tak ju trosku vyvysim a popruhy som schovala pod to futro tak aby ju to netlacilo

korelka
11. aug 2009

Sabi,tehu bolo ok,ale druhé bábo by som nechcela,tie prvé 2 mesiace boli ukrutne a jednoducho neviem či to chcem znova zazivať...teraz je to už super,ale ten začiatok...

komisakpd
11. aug 2009

majcik a co to mas za kociar..no nam sa da polohovat ze v nom uplne lezi no tiez nemam kde skryt te popruhy..prave sa maly zobudil..

pikino ake futro mas v sportovej verzii..

sabinazv
11. aug 2009

piky, no veru, tak brada na foto vyzera ako po transplantacii 🙂

ale korel neboj, to zabudnes o chvilu (ako ja na porod)... a druhe babo bude uplne ine
😎

korelka
11. aug 2009

Zuzky,vsetko najlepsie:-*

macikjm
11. aug 2009

aj nas sa da dat uplne na lezmo... tak sa aj vozi...vadia mi len tie popruhy, tiez sa nedaju skryt...paci sa mi na nom len to, ako si ninuska dava nozicky na tu opierku alebo ako to nazvat, co je vpredu...a dviha tak ritku...normalne posiluje... 😀

pikino
11. aug 2009

komis je tam taka vystelka ona sa da vybrat a vyprat. taka tenucka.

sabi 😀

nany100
11. aug 2009

dnes nás čaká sono nožičiek, držte palčeky 🙂

komisakpd
11. aug 2009

majcik cize davas sportak dole a opat vanicka...mne sa na sportalku paci ze ma maly dost miesta no je v nom taky stratenya nanicka je mu taka akurat, ani natiahnut sa nemoze

macikjm
11. aug 2009

korelka...ty si ako moj muz.nase obdobie bolo zlozite jeden a pol mesiaca....vtedy to bolo s ninuskou veeeelmi tazke...vrieskala nam furt....no des...a on sa dusoval, ze uz ziadne dalsie dieta nechce...ze ma toto zazivat...jedno mu staci...atd...ale teraz, ked je ninka ako medik...sam sa pyta kedy dalsie... 😀
ja som to akosi zvladala...ani neviem ako... a este som sa k tomu ucila na statky... 😖
furt som verila, ze je to docasne..mozno to ma drzalo nad hladinou...ale ani vtedy som si nepovedala, ze nechcem dalsie dieta...ale kazda sme ina...a moj porod???sabi...zo mna sa smiali, lebo ja som uz na porodnej sale zahlasila, kedy dalsie??? 😎 ale to bolo zo srandy,,,na uvolnenie atmosfery... 😀
taka som bola stastna ze som porodila...10 dni po termine....a to sa mi vyhrazali sekciou...na poslednu chvilu si to ninka rozmyslela, resp. zabrali lieky...inak sekcia ako lusk....juj....este teraz som stastna, ze som porodila normalne...nemozem napisat ze spontanne, bo nebolo to spontanne...ale indukovane... 😅

macikjm
11. aug 2009

hej komi...davam naspet vanicku...ale to je moja skusenost...niektore mamicky maju sportovu verziu a su spokojne...ale ved sa vyber s maximkom na prechadzku, ked sa mu tam bude pacit...nevahaj..nechaj mu sportiak... 😉

komisakpd
11. aug 2009

hej normalne rozmysla..no neviem..dnes mi v nej spal doma dlhhie ako vo vanicke lebo ked sa natahoval tak sa nezobudil, no nasiel si miesto..ale bude mi luto za vanickou, taka je sikovna..

komisakpd
11. aug 2009

majcik aky to mas kociar?

komisakpd
11. aug 2009

lebo u nas sa tie popruhy tiez nedaju skryt, dala som naspodok zavinovacku a chcela so aj kupit nico do kociara ale co ja viem ci sa to bude dat..

sabinazv
11. aug 2009

nany, drzime 😉

korelka,macik,... my sme s mojim chlopom taki hrozne hrdi na maleho... a veta pri pohlade na neho "tak toto sa nam fakt podarilo" je u nas na dennom poriadku 😀

A velmi sa tesim na druhe bejby... ako bude vyzerat, ake bude... a aj Dankovi to treba, lebo pri tomto nasom zboznovani bude z neho riadny maznak rozmaznany 😎

baska19
11. aug 2009

Ahojte akurát sa nám rozpršalo tak aspoň môžem žehliť 😉
Mia skore uzdravenie Alexikovi nech ho to dlho netrápi.

Včera som si večer dala meltu kavu a asi fakt má vplyv na tvorbu mlieka lebo v noci mi išlo prsia roztrhnuť toľko sa mi narobilo tak skuste kto si myslí že má málo. 😎

nany100
11. aug 2009

ja už mám aj ožehlené, aj podlahy umyté a krpček stále spinká, ako o pol noci...už budeme musieť ísť, ešte sa napapá a hajde...
sabi, my sa na našu žubrienku tiež večer dívame v postieľke a hovoríme aká je nádherná...ráno manžel kým odíde do práce ešte spiace dieťa pomojká a popusinkuje a aj maminke sa ujde 😉 ...ale o druhom zatiaľ nechce veľmi hovoriť 😀

sabinazv
11. aug 2009

nany, hovorit nemusi... dolezitejsi je ten pocin ako reci 😀

baska, mne sa tak nalievaju, ked vypijem aj velke mnozstvo niecoho sladkeho... napr. vcera som si kupila malinovy sirup, ktory mam hrozne rada... a vypila asi liter vody naraz a prsa hned nabehli... cize ani vineu netreba 🙂

sabinazv
11. aug 2009

dievcata a este jednu zavaznu vec som vam nezdelila...

vcera som spominala, ze som mala strasnu zravku... jedla som piate cez deviate... a dnes rano o pol kila menej ako vcera rano, ZAZRAK alebo co 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre