Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
8. sep 2009

v teplej vode sa lepsie mnozia bakterie... a ak tam chodia dospelaci kadejaki, tak ja by som tam dietko nenamocila 😒

petkapo
8. sep 2009

Takze my mame vysledky z vyteru negativne. Na jednej strane som rada,ze tam nic nema,na druhej strane som nestastna, lebo sme zasa na zaciatku - a teda neviem z coho tie hlieny ma 😒

A teraz trosku odveci - baby - tie ktore mate DNP - budete si pocas RP platit?

sabinazv
8. sep 2009

peti a to ma len v noci, ci aj cez den? a mliecne vyrobky si skusala na cas vysadit?

ja mam DNP a prave tam chcem tento tyzden skocit, so socky - mozno zajtra a popytam sa ako dalej... ked by sme chceli druhe bejby... 😎

nany100
8. sep 2009

ahojte, my dnes ideme na očkovanie ☹ ...už pár dní na to myslím ako bude plačkať zase...ale tatino ide s nami, tak mám oporu...dnešná noc bola o čosi lepšia, bola hore len 3x na jedenie a nechcela sa didíkovať a síce sa o 7:00 prebrala, ale keď videla, že maminka má ešte hlbokú noc a nie je ochotná vstávať, tak to vzdala a spali sme do štvrť na deväť...cez deň má celkom fajn režim, doobeda spí cca 2 hod. (práve teraz) a poobede ešte tak 2x po trištvrte hodine. Kúpeme o pol siedmej a potom ju ukladám niekedy zaspí hneď ale to len tak na pol hoďky a definitívne zaspáva medzi 20:00-20:30 (ale keďže mama chce vidieť Panelák, tak ju hypnotizuje k rýchlemu zaspaniu 😀 )

zanulienka
8. sep 2009

kocky este je len 11.00 ja uz poupratane,obed skoro navareny,nakupene.kocky dneska sli 1.krat do skoly,elaia uz od 5.00 hore,ak takto budeme fungovat cez tt,normalne sa budem cez den nudit 😀

sabinazv
8. sep 2009

nany, drzim palce k ockovaniu

moj maly spi uz skoro 3 hodiny... sme chceli ist vonku vyskusat sportak, no bohvie kedy vstane... asi sa idem naobedovat... som si vcera vecer navarila 😝

nany100
8. sep 2009

uff, ďakujem sabi...dúfam, že to rovnako dobre zvládne ako prvýkrát...dobrú chuť 😉 ...ja som včera varila 1x hrachovú kašu na želanie môjho muža a tááák mu chutila a mne viseli sliny až po kolená, ale neodvážila som sa ju jesť 😒 ...my už jazdíme iba v športiaku, ale momentálne v požičanom z predajne, vo štvrtok nám majú volať ako dopadol náš kočiar...reklamovali ste už niektorá kočík?
zanu, šikovná žienka 😉

elfi1
8. sep 2009

zanu - aj ja chcem taku elaiu pri ktorej sa takto da stihat. domco si vyzaduje neustalu pozornost. inak stale za nieco pisti.

ja asi fusak kupim. aj ked ten nas traktor ma taky akoze zatepleny nanoznik. a dufam, ze maly sa zmesti cez zimu este do tej "uzavretej" sportovej casti. ale ja som taka zmrzlina a mam dobry pocit, ked vidim, ze mimco je pekne zachumlane v teplucku.

sabinazv
8. sep 2009

a preco sa bojis hrachu? kvoli nafukovaniu? mate problemy s bruskom? ja som uz niekolkokrat jedla... aj sosovicovu... maly neprdel viac ako inokedy 😎
Nastastie sme nereklamovali... dufam, ze nebude ani treba... ty si mala aky kocik?

zanulienka
8. sep 2009

elaia je cez den zlatucka,len nemoze byt dlhsie na jednom mieste pretoze potom sa nudiiii.takze chvilu nieco porobim v kuchyni,zatial je v lehatku alebo na prebalovacom pulte alebo sedi si svojej stolicke.vzdy mam nejake miesto prenu,kde vsetko vidi

nany100
8. sep 2009

v noci ju stále krúti bruško, tak radšej s tým ešte počkám 😉 ...máme Nurse Hello ale je to haraburda

zanulienka
8. sep 2009

my mame zase hnusne teplo-uz stacilo!!!!!!!!!!

baska19
8. sep 2009

nany presne tak isto aj my kupeme a zaspavame max. do pol deviatej len teraz sa začala budiť už o 23 na papanie a potom ešte o 2., o 4., o 6. ale dá sa to lebo hned po papaní spinká dalej

a teraz sme tiež bubali od 10. ale zavolal tato a už sme hore 🙂

nany100
8. sep 2009

baška, aj malá sa budí už o pol dvanástej, potom okolo pol tretej a piatej...no a okolo siedmej až na dnešnú výnimku vstávame...a dnes aj vy tuším idete na injekcie, však? my sa už pomaly chystáme, malá je už hore a ja idem zbaliť veci a hajde do nemocnice...tak nám držte palce a aj my držíme 😉

baska19
8. sep 2009

ano o 13 ideme aj my ockovať tak držíme palce aj my vám 😉 po prvom nemala teploty tak dufam že aj toto tak dobre zvládne 🙂

nany100
8. sep 2009

tak tfuj, tfuj, tfuj 😉

baska19
8. sep 2009

pridala som par novych fotiek 🙂

miavin
8. sep 2009

ahojte babenky - som tu nebola - čo nového?
no ja som u našich a neviem čím to je, ale náš drobec už dva dni po sebe celkom pekne spi. Ide bubať pred 20.00 okolo polnoci spapá mliečko a až o 5 ráno zase - super... len aby som to nezakríkla
baši - držím palce na očkovaní..... daj info ako ste to prežili

giuli
8. sep 2009

ahojte babuľky a aprílovčiatka...
chcem sa spýtať,náš Samko sa nechce ani za celučký svet pretáčať z chrbátika na bruško..na strany v pohode ale na bruško nie..máte s tým skúsenosti?ináč je v poriadku,vraj je len lenivší,máme 7300g ...tiež sme nasadili športovú korbičku nech vidíme na svet a náramne sa mu tam páči...

miavin
8. sep 2009

baši - krááásne fotky - fúha, čím kŕmite tú vašu princeznú? sa parádne zaguľaťuje 😀
giuli - gratulujeme Samkovi k 5 mesiačikom - náš bude mať o pár dní 5 mesiacov a tiež sa nechce pretáčať z chrbátika - opačne áno už od 3 mesiacov sa vedel pretočiť z burška na chrbát, ale opačne ani bohovy.... pýtala som sa dokyny, povedala, že to nie je problém, že každé dieťatko je iné a nemám si hlavu lámať, že on sa otočí keď sa mu bude chcieť, už to tiež neriešim, aj keď ma to hnevá, lebo skoro všetky dietky sa už otáčajú

jankaaa
8. sep 2009

dakujem babenky...tak moj maly sa o siestej zobudil do osmej bol hore potom sme si pospali od osmej do pol desiatej...odvtedy je hore teraz ho idem zase ulozit to niekedy pospi pol hodinu niekedy aj dlhsie a potom si zvykne este poobede okolo stvrtej zdriemnut na pol hodku....
kupeme o pol siedmej tak ako nanny a to bud zaspi hned alebo tak o tej pol osmej uz hajka....no a v noci kedy ako niekedy mam pocit ze je hore stale a niekedy tak dvakrat za noc....
zanu ja by som tiez brala keby moj drobec nevyzadoval tolko pozornosti...ja nestiham nic robit vkuse sa mu musim venovat....elfi takze nie si sama 🙂
a teraz pozorujem od vcera neviem ci mu dobre netravi alebo ci sa preje ale este dve hodiny po papkani sa mu odgrguje a dost casto aj grcka....tak neviem dufam ze sa to zlepsi...v pondelok ideme na gastro tak sa nato spytam...
ja som este neskusala s nicim dokrmit maleho...zatial je kojeny obcas dostane nutrilon...mam uz kupenu kasu ale zatial som mu este nedala...

babule vasi drobci uz sedia?aj tak ze sami?

giuli
8. sep 2009

ďakujeme miavin..veru ,aj mňa to štve keĎ VIDíM šIKOVNIATKA AKO SA VRTIA a náš bambuľko nechce...asi mu pôjdu iné veci 😀

jankaaa
8. sep 2009

ani moj drobec sa nepretaca na brusko...parkrat sa sam pretocil ale tiez sa mu asi nechce...tiez to uz neriesim

jankaaa
8. sep 2009

a este moj maly nikdy este nezaspal sam....ked je unaveny miesto toho aby zaspal tak zacne strasne plakat ale to taky plac spusti ze daco hrozne musim ho vziat na ruky troska ucicikat az tak zaspi....a ja by som uz tak chcela ho naucit aby zaspaval sam ale pre ten plac nie som schopna....proste nemam to srdce nechat ho tak revat

giuli
8. sep 2009

janka,náš sedká asi tak 3sekundy a bác na tranu....ešte mu to nejde,akurá sa začína také 2týždne zdvíhať na celé rúčky ,keď pasie koníčky

jankaaa
8. sep 2009

giuli ja som ho tiez dnes dala sadnut ale to tiez len tak chvilku a bum na stranu...ked ho podlozim vankusmi tak troska posedi ale to on je neposeda on hned nohami sa odraza a uz lezi 🙂

giuli
8. sep 2009

aj ja ho poobkladám vankúšikmi a cez deň,keď varím tak obsedí v športiaku alebo v autosedačke...

miavin
8. sep 2009

no čo sa zaspávania týka - ja sa nemôžem sťažovať, dám ho do postieľky a hotovo - pár krát si vypýta dudu - keď mu vypadne, ale zato keď ideme von v autosedačke - tak ako včera - pomaly mi zaspával, no prišli sme do mesta tak kukal - obzeral a po polhodine spustil taký rev - že hanba - na celé mesto.... nepomohli ani ruky, tak šup naspäť do autosedačky - a ponáhľala som sa na dobrý terén - kde to hrkalo - a zaspal za minútu 😀
ale ináč ozaj bubá sám v postieľke 😉

zanulienka
8. sep 2009

elaia je tiez zive striebro,ale uz pri dvoch skoro odrastenych kockach som nastudovala nejake tie triky ako zabavit dieta.inak minule sme hovorili z manzelom,ked ma elaia tie svoje dni ked je nabita energiou,ze dvaja dospely su nanu malo doma.u nas je to,ze ked pridu baby k nej tak jej tancuju,tlieskaju,skacu-proste blbnu a ona sa vtedy rozsanti a potom aj ona sa predvadza-vyskanim,pistanim,teraz mi zacala skakat na nozickach,takze mame veselo.a mam co robit aby mi rano o 5.00 nezacala pistat na cele hrdlo co jej u nej zvykom,ze ak tato baba nebude nejaka operna spevacka tak neviem.. 😀

miavin
8. sep 2009

zanu - žeby taký talent? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre