Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
12. sep 2009

moja ked sa zobudi dovtedy nezaspi,kym nevypije mliecko,tak asi musi byt hladna

jankaaa
12. sep 2009

mia normalne urobim dajme tomu 90-tku nutrilon a do toho este 3odmerky kase?

zanulienka
12. sep 2009

ja robim 200 ml a davam 3 odmerky

miavin
12. sep 2009

janka - ja robím na večer 150 ml vody - 5 odmeriek nutrilonu - a do toho 3 odmerky, tak ty daj dve - alebo jednu a trošku-aby sa mu to dobre pilo

zanulienka
12. sep 2009

ja sa tak nudim

miavin
12. sep 2009

zanu - a čo robí Elaia keď sa ty nudíš???? náš bubal pomaly do 5-tej od 14.45 - no a teraz je hore - asi sa zbehnem prejsť

zanulienka
12. sep 2009

elaia-visi na mna ako mala opica,prst v ustach a poplackava si tak zalostne.ideme aj my do lidl,ale najprv sa musi doteperit oier domov 😠

zanulienka
12. sep 2009

boze pisem jak moja mama-madarka 😀

anib
12. sep 2009

ahojte maminky, idem vas precitat, mala dnes spinkala velmi malo, ma sopliky a zapalene dasienko, nieco sa zacina beliet na spodu,ale vpravo 😕

sabinazv
12. sep 2009

nazdarek zeny, pozrela som Ordinaciu... no ale ake smutne...

a precitala som si vcerajsok.. no tu to zilo, wow... davno nebolo... Ja som obskakovala mladeho pana, lebo dako sa mu o 22.h prestalo chciet spat a chcel tiez zit... 😅
K tomu mini sporu len tolko... ze ja by som sa neopovazila nikoho hodnotit ci je dobry lepsi alebo nanic rodic... z tohto co si tu popiseme, vsak to je len ulomok z reality a okolnosti su mi nezname... Takze to neriesim... som rada, ze sme tu takato particka uz pomalicky rok... chystam sa aj ja do tej Espane za Zanu (ak ma moji chlapi pustia) 😀 , som tam nebola dobrych 10 rokov 😉

zanulienka
12. sep 2009

sabi-nikto nepyta povolenie

sabinazv
12. sep 2009

vkladam sem znovu ten link fusaku,niekto chcel... ja som lepsiu cenu na tento model nenasla... a dost som sa snazila... a ak aj bola cena o trosku nizsia, tak bolo drahsie postovne... takze http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...

sabinazv
12. sep 2009

zanu, ok... budem to tak tlmocit 😉

sabinazv
12. sep 2009

jaj, kupila som vcera tie penove podlahove puzzle... vytesovala som sa z nich... a nehorazne smrdia... chemiou... som ich vyhodila vonku na balkon, ale nejak nepomohlo... som aj hladala na nete, tak tieto co mam SOI nezakazala... ale kopec inych ano... no tak neviem ci vysmradia... este ich skusim mydlovou vodou umyt... 😠

sabinazv
12. sep 2009

a tieto model 2008 su lacnejsie o 3 eura http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...

anib
12. sep 2009

baby môze ist aj bocny zub?

komisakpd
12. sep 2009

anib no nepocula som o tom

anib
12. sep 2009

skusila som aj ,,test lyzickou,, 😀 no tak ja uz fakt neviem

anib
12. sep 2009

vyzera to tak, ze to bude dolna dvojka vpravo, alebo 3 - ocny?

anib
12. sep 2009

Toto som nasla:
Príznaky prerezávania zúbkov

Väčšina detí počas prerezávania zúbkov vo zvýšenej miere slintá a reaguje podráždene. - toto áno

Menej častými príznakmi sú:

*
Podráždenie oblasti okolo úst dieťaťa následkom neúmerného slintania – pomôže časté jemné utieranie (nie šúchaním, iba priložením) a ochranný krém na pokožku.
*
Opuchnuté ďasno alebo zvýšená citlivosť na horúce alebo chladné jedlá.
*
Ťažkosti počas spánku – nepokojný spánok spojený s častým prebúdzaním - aj toto
*
Modrastočervený pľuzgier na ďasne, zvaný hematóm, ktorý môže trochu krvácať, keď sa zub prerezáva. Navštívte lekára, ak má dieťa pľuzgier viac ako týždeň a zub sa cez neho neprerezal
*
Soplíky, výtok z nosa - aj toto
*
Teplota (nemala by presiahnuť 38 °C, v opačnom prípade nebude pravdepodobne súvisieť s prerezávaním zúbkov). - aj toto
*
Mierne vodnatá stolica. a aj toto na nas pasuje,
len mi je divne, ze to je na inom mieste, ako zvyknu vyjst

krpcek
12. sep 2009

linda keby blbost nadnasala, tak sa vznasaas jak holubicka aj napriek znacnej nadvahe!

krpcek
12. sep 2009

inak ahojte, dnes sme boli u susedou rakusanov pokukat obchodaky . . . a potom sme malej boli kupit koberec, aby mohla byt na zemi, lebo na sedacke ju uz nechat bez dozoru nemozem.
a taka bola zase zla, ze som si s nou musela ist o siestej lahnut a uspat ju . . .tak som zvedava, kedy bude teraz vstavat . . .mohla by potiahnut aspon do siestej 😅

miavin
12. sep 2009

ahojte - sabi - aj ja mám puzzle - no musím ísť mrknúť do hračkárne aké to boli, lebo sa mi zdá, že tie, čo soika zakázala... uvidíme - musím čakať do pondelka
anib - ja mám tiež niekedy pocit, že mu pôjdu bočné - keď vezme kusatko tak len dozadu na pravú stranu pchá - no uvidíme

krpcek
12. sep 2009

moja si zase dozadu pcha rucicky a prstiky 😅 ale horne sa nam uz nalievaju. 😵

lindula3
12. sep 2009

lucka bravoooo ale nevyslo ti to... mna vie urazit len inteligent a to ty nie si... a nemienim sa tu uz s tebou vybavovat... ale kludne sa navazaj... ved sa na tom snad niekto aj zasmeje... ale odporucam ti radsej zatvorit si ustocka aby si sa nestrapnovala este aj tu... staci ze sa strapnujes vsade tam kde otvoris ustocka "live" 😀 ale ak mas este nejaky problem a potrebu tu na mna kydat tak kludne mi to prid povedat osobne ak mas vobec tu odvahu co teda pochybujem... je to fakt ubohe moja zlata...

krpcek
12. sep 2009

linduska ty si sa strapila viac ako ja . . .ten ubohy mail 😀 😀 😀 som sa paradne pobavila . . . sa urazas ako male dieta.

miavin
12. sep 2009

baby - prestaňte sa tu naťahovať ako malé deti - vyriešte si to medzi sebou prosím 😉

majka_dk
12. sep 2009

ahojte,

dakujem k blahozelniam 😀

my nemame nic new, to vyhadzanie nam zmizlo, uvidime po pondelkovom plavani, ci sa znovu vyhodime, snad nie 😉
a skusame davat uz mrkvicku a zemiak a vsetko konci vyplute na podbradniku 😅 uz som to dnes aj rozmixovala, ze ak mu vadia vacsie kusky, ale nepomohlo, uvidime zajtra 😉 (a mrkvu uz mame vsade 😀 )

a aj po mna sa zastavte, ked pojdete k zanu 😎

anib
12. sep 2009

ahojte vsetky maminky, miavin a uz Ti aj ma dake zubky? no som zvedava,ako to dopadne 😅 , snad to bude ok, v stvrtok mame poradnu,maju nas aj druhy x ockovat do nozok, ale ked ma tie vodnate sopliky,no neviem, a dr povie,ci to cudo,co vykuka bude ozaj prvy zubok - som zvedava, dobru noc vsetkym 🙂

lindula3
12. sep 2009

aspon ste sa nasli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre