Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

adya01
13. okt 2009

pisem ako madar 🙂 v smere jazdy je tam ta podlozka....

v protismere "lezi" babo, v smere sedi 😉

sabinazv
13. okt 2009

akoze moje dieta stale spi... uz 3.hodinu.. to co? keby som vedela tak si lahnem k nemu a dospime spolu noc 😉 ja som zatial robila lievance s cucoriedkovym dzemom 😝

adya diky za tip... a u nas na SK sa neda kupit tato sedacka?

zanu a co, budes mat elaiu pocas sobasa na sebe v klokanke pre istotu? 😅

pikino
13. okt 2009

cafteeee.

zanu ty kokso ta tvoja krpata sa nejako ponahla chodit 😀 asi to sce vazne stihnut do soboty. 😀 😀 😀
sce ti ist za druzicku.

nasa odvcera sama sedi ale iba vo vanicke na sucho to este nevie. asi jej zavadzia plienka a dupacky. 😝

krpcek
13. okt 2009

tak uz padol prvy kvetinac 😠 😠 do riti aj s pocasim.

drbne sa z toho mojho chlapa. 31-ho pride kamos z prahy a uz sa dohaduju, ze pojdu do krcmy . .. a teraz mi volal, ze mam vybavit niekoho k malej, lebo pojdeme von. no ale ked si predstavim ako ona vecer zaspava a ze ju treba este o pol osmej nakojit a ulozit tak asi tazko mozem o siestej niekam ist. 😠 naposledy ked sme chceli ist von, tak to dopadlo tak, ze mala zacala strasne plakat a my sme museli zostat doma.

zanulienka
13. okt 2009

krpy-tak malej nepovedz,ze idete von a nebude o tom vediet 😉
sabi-beriem jej stolicku na papanie ak nemaju v restike svoju a kocik.svokra mala taky plan,ze si ju budu medzi sebou striedat oierove tety,najmladsia ma 70 rokov,oier ich nepozna ta blba si myslela,ze ja ju dam hocikomu.som povedala,bude s nami-pri nas.budem tam mat kamosku vedla seba,keby nieco a este ak bude chciet spinkat alebo sa bude nudut len jedna oierova teta s nou moze ist na prechadzku.

pikino
13. okt 2009

hnusne pocasie je dneska. 😠 a este aj zima ako hovado. fakt sme sa rehupli z leta rovno do zimy. uz vobec nebyva jesen ved cez vikend ma uz mrznut a snezit.

sabinazv
13. okt 2009

zanu, si to riadne zmenezovala 🙂

zanulienka
13. okt 2009

co je zmenezovala?

zanulienka
13. okt 2009

tak.ale namam pravdu,dieta mi bude revat,ze sa ich budebat,lebo ich nepozna a ja sa mam kludne zabavat.ona asi takto vychovavala svojich synov

zanulienka
13. okt 2009

boze uz ani pisat neviem!!!!!!!!

sabinazv
13. okt 2009

zmenežovala, management, capisco? 😉

zanulienka
13. okt 2009

ano.mne sa uz pletie spanielcina zo slovencinou,sibe z toho.

baska19
13. okt 2009

tak my tu mame hnusne počasie aj som chcela isť s malou von ale strašne fúka a ešte aj dažd so snehom padá no strašné dačo 😒

zanulienka
13. okt 2009

poslem van nase slniecko? 😵

cikyta
13. okt 2009

pošli zanu.aspon kým vyvenčím hafa.takto má smolu........ ☹

zanulienka
13. okt 2009

posli ho kosikom dolu oknom

cikyta
13. okt 2009

Zanu 😀 Ved by mi ho oplieskalo aj s košíkom o múry 😀 Taký vietor tu dávno nebol.Ani nadýchnuť sa nedá a to som len vykukla z okna!
Už nám tu na martinských holiach sneží. 🙄

zanulienka
13. okt 2009

my tu vobec nemame sneh a ani my nechyba,neznasam po snehu tie mlaky 😠

cikyta
13. okt 2009

Ani ja neznášam sneh.Pre mna by mohol byť 1 den v roku a to na Vianoce.Inak...preč s ním 😠

zanulienka
13. okt 2009

nam staci,ked prideme na svk,hnusna zima,sneh....tesime sa naspat na teplejsie spanielsko

baska19
13. okt 2009

tak to ti verím zanu že vám to musí stačiť na svk ja by som tiež brala suchu zimu bez snehu uplne by stačilo od vianoc do silvestra 🙂

cikyta
13. okt 2009

snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

bambina
13. okt 2009

tak skoro zima

inak aj vase poklady su take naviazane? ja sa niekedy nemozem vzdialit ani na 2 metre a uz pisti ☹

zanulienka
13. okt 2009

to fakt snezi?chi-chi

bambina
13. okt 2009

este jedna otazocka. ak kupujete overal, aku velkost? 74 alebo uz radsej 80?

jankaaa
13. okt 2009

ahojte babenky co tu je nove?

ciky coze snezi?...no ale fakt sa riadne ochladilo....ani sme s drobcom nesli von...

ja rozmyslam nad tym ze uz pomaly prestanem aj kojit lebo maly ma velmi kuse s tymi zubkami....

krpcek
13. okt 2009

ciky co? snezi? fuuuu tak asi predsa pride ta zima tak skoro 😝 😝 😝 😝
bambi aj moja je taka - ak jej nevymyslim nejaku zabavku tak ani na zachod nemozem ist.

sabi aj ja som si urobila lievance - si ma insirovala.
a vecer chcem malej toto urobit - nech ma aj ona nejaku zmenu na obed a nie furt len mrkva, zemiak, . . . .
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4829

krpcek
13. okt 2009

jani a ked ta pokuse co urobis?

krpcek
13. okt 2009

bambi najlepsie 74-80 😀 😀 😀

ja chcem malej tento objednat.

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...

krpcek
13. okt 2009

ups 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre