Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
22. okt 2009

no baby vy chodite z kazdej strany na vas fuka...ale to babo je v kociku ma striesku z kazdej strany kocik, okrem prednej...takze si nemyslim ze im je viac zima ako Vam...ale ved je to jedno...robte ako 🙂 uznate za vhodne...

dnes bola s mojou malou svokra kedze som mala prax... a hned ako som otvorila dvere som zhukla na svokru nech da tu deku z nej okamzite dole... svokra zije v kamennom dome s tehlovymi pecami stale je vytopene na 30stupnou...tak si mysli ze aj malej je zima tak jak jej...my mame v byte 23stupnou...

zanulienka
22. okt 2009

ja tiez kukam malej za chrbtom ci ma zimu alebo teplo,ale ak ma zimu vela kycha,takze viem,ze treba obliect alebo zakryt.a to je fakt,ze ked sedi a nehybe sa ma vacsiu zimu a my co sa hybeme-chodime.elaia nosi pancusky,jeden pulovrik tenucky a kabat,ale my mame teplejsie,ale zase ciapku ma vzdy ako nema vlasky a my strechu na kocik absolutne nepouzivame mame ju len tak.

cikyta
22. okt 2009

😵

sabinazv
22. okt 2009

ciky, klbiky su OK, hura hura, hip hip hura 😎 😎 😎 😅 😅 😅

beadz
22. okt 2009

caute kocky, tak uz aj nas zastihla choroba. zacali sme soplikovat ☹ . zatial to nie je velmi vazne, uvidime ako to bude pokracovat. keby nieco, ake kvapky ste davali ?
no, a idem precitat co ste popisali. urcite zase milion stran... 😉

sabinazv
22. okt 2009

beus, my sme dostali pamycon... pomohol asi po 5 dnoch 😒 ... ale je len na lekarsky predpis...
Ale maly to uz mal vela... uz z toho kaslal, co mu sople zatekali... Zatial skus dat Libenar... ten je volnopredajny...

misha666
22. okt 2009

ahoj bea...takze nejdete s nami zajtra vonku??? ☹ ja som davala morsku vodu a tahala a len na noc som davala nasivin

zuzik25
22. okt 2009

ahojte.
ciky, gartulacka ku klbikom. 😉

k tomu obleceniu, no mne bolo povedane z viacerych zdrojov, ze pokial ma babatko teply nostek, tak mu je teplo. malej obliekam na von body s dlhym rukavom, pancusky, tenky svetrik a taky prechodny flisovy overal a sup do fusaka a cipocku. a nostek ma teplucky a ruky ladove (rukavice skoncia vzdy mimo kocika). zimny overal dam az ked bude pod nulou, ked fuka radsej je davam este na vrch teplejsiu mikinku. ale my sme stale vo vanicke, takze tam ma teplejsie ako ja ked tlacim kocar a fuci. 😀

a dom mame kamenny, max. 22 stupnov a ma oblecene body s dlhym rukavom pancusky a tenke nohavice (ked spinka tak jej dam este tenky svetrik, predsa len vtedy sa velmi nehybe). a zatial klop klop velmi soplava nebola. len take priebezne sopliky ma, ale to len servitkovou tycinkou vyberiem (skor asi je to zo sucheho vzduchu). takze u nas tak. 😀

sabinazv
22. okt 2009

zuzik volala si na ten sliac?

dnes som sa stretla s kamoskou, chodia tam v utorky a stvrtky o 14.15 a chvalila, ze ok... tak tiez chcem ist, ak nas vezmu 🙂

Katka sa tiez prida, ze? 😉

zuzik25
22. okt 2009

sabi, ee, nestihla som, od rana som riadila, potom prisla kamoska a na net som sa dostala az teraz vecer.
zavolam zajtra rano, snad sa dovolam, bo ta pani je detrska sestricka, ale budem skusat, kym sa nedovolam.

a pridala som nove foto, viac mam na fotaku novych aktualnejsich, len sa mi to teraz nechce stahovat. 😅

beadz
22. okt 2009

ani vas neviem precitat, lebo simko kazdych 5 min. placka. ale akosi zo spanku... vy ste budili deticky na odsavanie ?

misha666
22. okt 2009

no moja Emmika so mnou pozera ordiinaciu,,,vobec nechce spat... a ani nevyzera unavene a ani nie je zla sa pekne hrajka...

bea nebudila som...iba ked sa sama zobudila a krochkala tak potom som tahala aby sa mohla najest...

beadz
22. okt 2009

no, som zvedava na tu noc.

cikyta
22. okt 2009

No nejak nestíham moc písať.Tá moja hviezda nič nespí,len vyvádza.A to doslova vodne vnoci.
Klbiky su zlepšené a za mesiac máme znovu kontrolu 😝 Perinku musím obšiť a ak bude malá,vraj predpíšu väčšiu.ale ked si spomeniem na tie peripetie,ako sme ju zohnali,to radčej prešijem na ten mesiac nejako. 😉

macikjm
22. okt 2009

ahojte...
tak sa hlasime...mame 8300g a od soboty zacinemae papat...budeme mat polrôčik...tešim sa... zajtra ideme kupit stolicku...
ja som od nedele chora...najprv hrdlo, teraz nadcha...ale uz je to lepsie...klop klop...ninka sa zatial nenakazila...dufam, ze nebude chorucka...

davame v byte plavajuce podlahy...tak vas nestiham...uz mame hotovu detsku izbu a spalnu...caka nas este obyvacka...ninka je zlatucka...zvlada to vyborne...

anib
23. okt 2009

dobré ránko 🙂 🙂 🙂

aine04
23. okt 2009

anib dobre 🙂

a dobre ranko aj vsetkym ostatnym 😀

bambina
23. okt 2009

ahojte, dobre ranko.

ciky, super, ze tie klbiky sa lepsia. velmi sa tesim. uvidis, vsetko bude OK.

bea, dufam, ze sa rychlo uzdravite, chvalabohu nas to zatial obchadza.

macik, tak ste pekne pribrali, a zelam uspesne papanie. my sme skusali 3 dni mrkvicku a dnes chcem skusit zemiacik. 6 mesiacov budeme mat az v nedelu, ale myslim, ze som tym nic nepokazila, ze som zacala uz tento tyzden. zatial sa nejako nenapchava, prim ma stale mliecko. skor je to take ochutnavanie. ja ju ani velmi nenutim, ked zje 3 lyzicky a uz nechce tak nasilu nepcham, dufam, ze to nevadi.
inak mrkvicka nas aj trochu zapiekla, mne to vsak celkom vyhovovalo. konecne vcera kakala len raz a nie 4x ako zvycajne
😉
nech mate rychlo porobene podlahy a hlavne ziadne choroby.

este k tomu obliekaniu, predsa len je to na kazdej z nas ako to citi. moj postoj je asi ako misha, zatial som nedavala fusak, ved budu aj minusove teploty. ked ideme von, dam body s dlhym rukavom, pancuchy, hrube ponozky (zatial jej nedavam topanocky), zateplene nohavice a bud taku hrubu mikinu alebo tensiu prechodnu vetrovku. v sportiaku mam deku emitex, ktora pekne hreje a nanoznik, ktory je taky hrubsi. ked fuci, tak jej nozky zabalim aj do deky. zatial, jej nebola zima, aspon nikdy nemala studene telicko. a babatka su nepokojne ked im je zima alebo horuco. treba sa asi riadit podla toho.

bambina
23. okt 2009

inak noc bola o nicom. mam pocit, ze od tretej sa ani neodtrhla od ciciku. ale ja uz to nejako neriesim. zo vsetkeho vyrastie a ja som si uz na tento nudzovy spankovy rezim aj zvykla.

vcera som tak nad tym rozmyslala, ze vlastne ja som pre nu uplne vsetkym. chce sa so mnou hrat, smiat, ked place chce aby som ju utisila.... nema nikoho ineho na koho sa obratit (nie ako maminka, ktora sa vyrozprava na modrom konikovi). tak som tu pre nu. ved ona mi to hadam raz oplati 🙂

zanulienka
23. okt 2009

nam vcera priniesol fotograf fotky svadobne su krasne

misha666
23. okt 2009

ahojte kocky... tak aj nasa noc bola nejaka cudna...mala zaspala az o 22.00 a potom sa zobudila a asi ju bolelo brusko tak som ju zobrala k nam do postele a tam bola az do rana,,,medzitym sme raz papali... vstala ked isiel ocko do prace...a este do 10tej sme vylyhovali v posteli a aj sme si hodku pospali...inak mna strasne boli hlava asi si musim urobit kavu...tu prsi tak to asi z toho ☹

aine04
23. okt 2009

bambi to si povedala velmi krasne, z hlbky duse suhlasim a tiez to tak citim, snazim sa tu byt pre mojho chrobacika uplne 100%-tne.
no vlastne... obcas len tak na 90% ked je doma aj ocinko 😀 😉

ale moc s tym neratam ze mi to syncek raz vrati, teraz vidim ake je to zvlastne, trochu krute ale tak to ma byt... moja laska k nemu je ta najvacsia na svete ale pre neho raz budu najvacsou laskou zase jeho deticky... dufam.

aine04
23. okt 2009

miska no to mas super ked ti je malicka ochotna vylihovat do 10tej. o tom ja len snivam....

misha666
23. okt 2009

aine...ona aj lezala aj sedela a tak sme to striedali...ale ja som lezala v kuse... 🙂

aine04
23. okt 2009

moj maly sa hned chce hrat a jasit. ale obcas ma taku svoju chvilku ze mu stacia hracky na posteli a trochu im "rozprava"

bambina
23. okt 2009

my uy mame aj druhy spanok za sebou a to som ani nestihla na zachod.

aj u nas prsi, som zvedava ako bude popoludni, urcite chcem ist von.

aine dakujem. ja si to tak musim pripominat, lebo niekedy som unavena a mam toho dost a potom si uvedomim, ze ona je na mne tak zavisla.
bolo tazke zo zaciatku, kedze mam 31 rokov a doteraz som vela casu venovala sama sebe a svojim zalubam a teraz na to nemam cas. tak je clovek nestastny a chcela som si stale kusok casu ukrojit pre seba.
neda sa, potrebuje ma na 100 percent a 24 hodin. chvilu mi trvalo kym som si to uvedomila 😉

aine04
23. okt 2009

aj u nas je uprsane, ale mne dnes poobedna prechadzka odpadla. dekujeme sa na vikend prec z mesta, tak cerstveho vzduchu bude mat az-az.

misha666
23. okt 2009

ja som dnes chcela ist pozriet spoluziakov informatikov...ale ked bude prsat tak asi nepojdeme :o(((

sabinazv
23. okt 2009

dobre ranko,

nasa noc bola taka, ze tatinko od nas zo spalne zdrhol 😀 to sa stalo prvy krat... Danko je velmi mrzuty... uz len nemrnci, ked sa v noci zobudi, ale hulaka ... chudacisko, asi mu idu zubky... Teraz som kukla Ordinaciu a uspalo ho to, moj maly hrdina...
Ja tiez zdielam vas nazor, ze som pre neho teraz najdolezitejsia na svete... neviem si predstavit, ze by som mala ist uz do prace a jeho dat cudzim ludom, fakt by som nebola schopna...
Ja som na nom dokonca taka zavislaca... ze ked ho dam vecer spat, tak po hodine si pozeram jeho fotky v PC, lebo mi chyba... sibiribi, ze? 😅 😵 No a co... su to pekne sibiribi 😎

bambina
23. okt 2009

sabi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre