Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
27. okt 2009

misha, tak aj mne taku kup, dobre? 😝

my by sme zasa na madere zbehli... ale nemam maleho v pase... lebo ani ja ani muz nemame platne pasy... sa mi nechce vybavovat novy kvoli tomu... uz iba ak risknut ist s nim bez pasu... 😒

bambina
27. okt 2009

simonkovi vsetko naj tiez k 7 mesiacikom. veru aj ja si ho pamatam ako prveho 🙂

my este sedacku nekupujeme, Simonka zatial nesedi sama. zatial sa este vopcha do vajicka, ale o chvilu to uz aj nas caka.

baby, ja mam vsade tolko prachu, uz sa na to nemozem pozerat. ale kedy upratovat? v noci?

miavin
27. okt 2009

sabi - my tiež nemáme malého v pase....riskujeme...ale nosím rodný list - možno by sme to ukecali... 😀

krpcek
27. okt 2009

k tym sedackam, ste tu niektore spominali romer - ja som bola v babymarkete a tam mi povedali, ze od noveho roka budu nove materialy na romerkach - takze ja cakam co romer vymysli, lebo to co maju teraz je hruuuuza.

ale zatial sa mi najviac paci concord - podobne ako sabi, aj ja chcem ist do obchodu a poskusat. . . a este aj maxi cosi sa mi paci.

macikjm
27. okt 2009

bei...simonkovi vsetko naj k 7. mesiacikom...jeje...uz je velky chlapciacik... 😉

ja uz utekam zehlit, upratovat...mam toho dnes dost...vypinam Pc, lebo zase nic neurobim...

krasny dnik prajeme...

ninuska prave zaspala...utekaaaaaaaaaam....

vecer...pa

krpcek
27. okt 2009

ja ju uz mam, lebo casto chodim do rakuska a tam sa moc ukecat nedaju. 😠

no ideme ku kamoske a na prechadzku, vyuzit posledne slnecne dni.

tak sa majte pekne. 🙂

miavin
27. okt 2009

krpy - aj mne sa páči maxi cosi - len malému sa tam nesedelo dobre - treba oskúšať....

bambina
27. okt 2009

inak baby, ja teraz vesiam pradlo, jem jogurt a chodim k PC. vsetko naraz. vyuzivam 10 min ked mi Simonka vydrzi v postielke oblozena plysakmi. nevie sa velmi zahrat sama, musim jej neustale robit spolocnost

sabinazv
27. okt 2009

ja najnovsie, ked maly spi, tak som taka rada, ze si mozem oddychnute, ze vtedy nerobim nic, aby som ho nezobudila... robim ked je hore a ma naladu sa sam zahrat.. teraz napr. spi, tak tu pri nom cusim ako pena 😅

bambina
27. okt 2009

sabi, zavidim 🙂 samozrejme v dobrom

sabinazv
27. okt 2009

mia... no kamoska sla takto s malym na dovolenku do chorvatska a madarski colnici im trochu robili bubu a chceli ich vratit spat... mali rodny list,no ale ten je bez fotky doklad, vies ako... Ale nakoniec ich pustili... no ale to muselli byt ine nervy...

beadz
27. okt 2009

komi - http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=56138
dakujeme za gratulacie, ale bambi simon nebol prvy

sabinazv
27. okt 2009

bambi, ale ako je starsi, tak je to narocnejsie... no vsak vydrzime 😎

beadz
27. okt 2009

jaaaj, a sedacku sme kupili tiez concord.

miavin
27. okt 2009

sabi - no na dovolenku by som určite nešla, ale máme to pár km do polska - tak snáď by to nejak šlo...ale už ho dáme napísať do manželovho pasu, keďže ja mám neplatný

bambina
27. okt 2009

bea, len ja si ho ako prveho pamatam 🙂

nany100
27. okt 2009

ahojte...sabi, všetko naj, naj k narodeninkám...veľa lásky, radosti a zážitkov s malúšikom a prajeme nech začne pekne papkať čo ukuchtíš 😉
sabinke všetko najlepšie k meninkám a všetkým čo dnes oslavujú 6 alebo 7 mesiacov božteky od Adelky

babule, ako s tým rodičákom, ste sa včera ku mne nevyjadrili 😀 ...všetky ste za sept. dostali?

sabinazv
27. okt 2009

bea, a to je ake lacne... ze 1 euro...

miavin
27. okt 2009

bei hej? a si spokojná?

sabinazv
27. okt 2009

ahoj nany, dakujeme 😵

no ja som ti uz davnejsie pisala, ze ja som dostala... ci to som pisala asi majke_dk... zavolaj si na UPSVaR, ze co to, co to?

zuul
27. okt 2009

bei a akú concord? vidí von z auta?

ja som rodičák dostala a nejako viac ako doteraz. ale dávala som to aj 3tt pred ukončením MD.

sabinazv
27. okt 2009

zuul, prislo to tak okolo 180 eur? to aj mne... to je spolu s tymi pridavkami, ci ako sa to vola..

a aj ja som to davala tak skoro... tam davaju plnu vysku za kazdy mesiac, aj ked mas napr. do 25.eho MD, tak za tych 5 dni ti daju plny rodicak...

zuzik25
27. okt 2009

cafte mamulky, oslavencom a oslavenkyniam (malym aj velkej) vsetko naj.

sabi, teta sa ozvala, plavat ideme vo stvrtok, teda skor ze si nas obkukne, kedze mame uz 2 vanove kurzy doma za sebou a potom ze nas zaradi do skupiny. cena je 50 eur za 8x.

tie magnetky chceme dat aj my spravit aj tie kalendare.

dnes som sa rozhodla ze ideme s Emmkou shopingovat a trosku sa vonku poprechadzat, kym svieti slniecko. Upratovat, varit, prat a podobne veci sa mi nechce, jednoducho dnes tieito aktivity ignorujem. Vcera som sa prekonala, uvarila som cely obedovy chod plus kolac a cele poobedie som zehlila veci este s pred mesiaca (periny a draheho kosele, tie zehlit zo srdca nenavidim).

sabinazv
27. okt 2009

zuzik dikes este raz 😉

jej, tak vy uz idete plavat? hm, my nemame vanovy kurz, nas daju asi k novorodencom do kurzu 😅

bambina
27. okt 2009

chcem sa opytat dievcence. vsetky pouzivate pri nejakej prilezitosti flasu? Simonka este flasu nepozna. v knihe co mam pisu, ze kojene deti ju ani nemusia poznat, ked vodicku tak na lyzicku a potom uz zacat s hrncekom, ktory ma ten naustok. ale rozmyslam, ze predsa len vyskusat aby som ju nemusela vonku len kojit ale dat trebars vodicku do flase. mam zacat s tou najmensou dierkou aj ked uz ma 6 mesiacov? poradte

bambina
27. okt 2009

inak, ja jej ani vodu nedavam, zatial stale len kojim. aj od smadu.

beadz
27. okt 2009

sabi, to podla velkosti...
zuul, concord trimax. vela sme vyskusali a chceli sme povodne romerku, ale su hrozne male, uz teraz som ho tam ledva vopchala a to nemal ani overal... a tato presla testami az do 36 kil. a cena zabita - 125 evro

zuzik25
27. okt 2009

bambi, no my sa s flasou trapime uz 3 tyzden, len par krat sa jej podarilo vypit z flasky, tak jej to davam uz do toho hrnceka a odtial sa jej podari vypit viac. a tiez skusam aj bez toho naustku, ale to sa neobide bez potopy okolo nej.

sabinazv
27. okt 2009

bea a da sa dat ta sedacka do protismeru v aute?

mia a vy tu vasu mate v aute v protismere? vy mate ultimax...

komisakpd
27. okt 2009

bdaka be

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre