Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

elfi1
29. okt 2009

to ano,treba na to davat pozor a urcite ked mu to do toho roka - dvoch nezmizne, tak by to mal niekto posudit.
Domko to ma na kolienku - tak z boku. nastastie ked lozi, tak sa mu to nesucha, ale tiez je to troska namahane. zatial si to on nespozoroval a nebabre ani neskriabe si to. a hadam to rychlo zmizne.

zanulienka
29. okt 2009

kocky aj elaia ma pri kolene z boku cerveny flak,trosku jej to narastlo a zcervenelo,ale uz to aj tak zostalo.ja som si myslela,ze je to nejake materske znamienko

petkapo
29. okt 2009

zanu a nepytala si sa dr?

zanulienka
29. okt 2009

povedal ze to zmizne 😒

misha666
29. okt 2009

zanu...mozno je to anjelsky bozk alebo plamen... aj nam povedala dokyna ze to zmizne... emmka to mala nad ockom tam to uz nema a vzdau na zatylku to ma...ale cim je vacsia tym je toho menej...

zanulienka
29. okt 2009

anjelsky asi nie skor diabolsky 😀 ,je to velke asi ako 1 centak,ale ma to zvnutra na kolene,takze aj ked by malo zostat nevadi,to je to najmenej,hlavne,ze je zdrava

nany100
29. okt 2009

aj Adel to má na zátylku, pod vláskami (tie ale ešte nemá 😀 )...tak jej to trošku vidno...

no a s brokolicou od Hami z pohárika ma oprdela...naschval nechávala otvorené ústa aby jej to vytieklo...ani sa nenamáhala to vypľuť 😀 ...hlavne, že to stojí 1EUR, už tie bordely nebudem kupovať 😠 , už len domáce 😉

elfi1
29. okt 2009

nany - tiez som chcela tu brokolicu kupit, lebo mi doma dost malo pouzivame. ale radsej teda obcas kupim, alebo radsej mrazenu a potom spravit doma

ja som vcera a dnes skusala hrasok. robila som vcera len s mrkvickou a dnes som pridala masko s karfiolom. velmi mu to chutilo. hrasok sa nie vsade pise, ze sa uz moze. ale na papieri od moje dr. je aj hrasok. a v pohode. prdime jedna radost 😀 , brusko nema zdute

aj tie znamienka - ma to veeelmi vela deticiek a zvykne to zmiznut. len ak by hrozilo, ze to pri poraneni bude krvacat (ak to moc vystupuje), tak sa to zvykne odstranovat.
no a nasa dr. to radsej nechala prezriet odbornikom. inak na kramaroch sme boli u veeelmi zlatej chirurgicky - malemu hovorila dubacik 😀 a slubovala mu, ze to zmizne 😀

baska19
29. okt 2009

ahojte tak už aj ja mám kalendáre objednané 😉 nedalo sa tomu odolať ked každý tak aj my 😀

macikjm
29. okt 2009

ahojte...
aj my prajeme dankovi a bianke vsetko naj k polrociku...
mrkvicka nam aj dnes veeelmi chutila, spapala vsetko co mala navarene...zajtra ideme na cuketu...

sabi...to mi je luto, ze danko nechce papat...citala som v mame a ja o tom...rozoberali tento problem...v oktobrovom vydani-s. 54...citala si???

ninuska je sikovnica nadherna...moja mamka ju naucila robit Baram Bac...to zn. ze ju ma na rukach a povie jej baram bac a sucasne k sebe prilozia hlavy a dotknu sa celami...teraz ked ju mamka vezme na ruky, hned robi baram bac... 😀

a uz vie tapkat, hovorim jej tapi tap a ona tapka ruckou na moju ruku...bubulka moja...

dost bolo chvaly...

macikjm
29. okt 2009

elfi...aj ja uz mam za sebou take incidenty u dr....su hrozni... 😠

a ninku tiez nenechavam vyplakat...nema to zmysel...nepomaha...radsej si ju pritulim, ved v 15- tke sa tulit ku mne asi nebude chciet...

a vsetko ma svoj cas...tiez sme presli uz takymi fazami, ze az...tento tyzden zaspava sama v postielke...a to doteraz som pri nej musela lezat ja....a nechcela ist potom do postielky...
a fakt to zalezi od dietata...

cikyta
29. okt 2009

Kamarátka má 7 mes.synčeka so znamienkom na líčku.Je hnede,ako 10 koruna a má na nom aj jemne chlpky.Asi pôjdu na plastiku,len iste to nieje,lebo sa nevedia rozhodnuť,či mu to tam nechaju,alebo tam bude mať jazvu.Tiež čakali,že to zmizne a prd. ☹

macikjm
29. okt 2009

caf ciky...sisi uz spinka???

cikyta
29. okt 2009

Ahoj.Už hej.A Ninka?

cikyta
29. okt 2009

No už zase nie 😠 A Ninka?

macikjm
29. okt 2009

ninka spinka...
dokedy to neviem... 😅

jankaaa
30. okt 2009

ahojteeeeeee 🙂 to co som dnes prva?.....tak my sme mali celkom fajn noc ale ked sa budil maly tak s placom aj vcera cely den mal placlivy tak neviem ci to bude z tych zubkov alebo nechapem.....
vonku by bolo dnes celkom pekne keby nefukal taky vietor.....

krpcek
30. okt 2009

ahojte. . .

v prvom rade - vsetko naj dnesnym oslavencom Simonom, Simonke a aj 7.mesacnym oslavencom. . . posielame cmuk. 🙂

a k tym znamienkam - ja som mala pri nose znamienko, hnede, nie moc velke, ale viditelne a dala som si ho odstranit a dnes to nie je vobec vidno, ze som tam nieco mala. ten kto nevie, ze tam nieco bolo o ani nezisti . . dokonca aj jazva sa mi vstrebava. a este chcem ist na dalsie - na chrbte mam presne tam kde mam podprsenku a sa mi to sucha, tak aj to dam prec . . .len sa nedalo, ked som bola tehu a teraz este nemozem, lebo kojim .

bambina
30. okt 2009

ahojte, dobre ranko

krpcek dakujeme. dnes oslavujeme prve meninky, jeeeeeej 🙂

inak u nas riadne vzruso, svagrina, ktora od 30 tyzdna lezala v nemocnici, lebo jej pravidelne tvrdlo brusko vcera v 36. tyzdni porodila chlapceka. 3100 g a 51 cm a to sa narodil o mesiac skor. takze sa vsetci tesime a sme radi, ze uz je maly na svete.

krpcek
30. okt 2009

bambi tak to ma krasne miery, na 36tt. . gratulujeme 😵

bambina
30. okt 2009

veru, do terminu porodu by mal mozno aj 4kg 😵

zuul
30. okt 2009

dobré ránko maminky,

dnes blahoželáme aj my Simonkám, Šimonom 😀

rozoberali ste tu spinkanie v postielke. kedysi tak Mišenko vedel spinkať, dnes nie. a vyrevať ho nenechávam, lebo on plačká akoby ho z kože drali. 😲 takže radšej ho učičíkam.

dievčatá ja som taká rada, že ho mám. on je taký zlatučký, dobručký. v noci síce spinkáme stále rovnako, ale odučili sme sa aspoň spinkať vedľa maminky. takže len vo svojej postielke.

bambi, júj aké miminko. ja sa teším na druhé už.

ozaj bola som u dr. a druhé mimi je podmienené tým, že prestanem kojiť.

zuul
30. okt 2009

vymazali mi fotku!!

krpcek
30. okt 2009

zuul preco musis prestat kojit? ved bolo vela zienm ktore otehu aj ked kojili. 😅

zuul
30. okt 2009

krpy mne to tak dr. povedal. že kým kojím, tak sa blokuje ovulácia.
samozrejme, že sú aj výnimky 😨

krpcek
30. okt 2009

aha, no to hovoria - ale tych vynimiek je dost . . . a vy uz chcete druhe baby?

zanulienka
30. okt 2009

caute,baby ja som celu noc rodila 😀 ,este aj teraz mi je zle 😅 .ja som sa rozhodla,ze v decembri kupim elaie postel,ale tu pre mensie deti,ona je nepriatel postielky.kukala som v ikei,ale nic moc,chcem z vacsim zabradlim

nany100
30. okt 2009

ahojte babuľky, gratulujeme samozrejme Šimonkom, Simonkám a novonarodeným drobčekom a prajeme veľa lásky, smiechu a radosti 🙂

zuul, tak Ty už ideš na to??? 😉

beadz
30. okt 2009

ahojte bambule.
vsetkym oslavencom posielame veliku pusinku.
nas vcera dostal koberec, tak je prestastny.
zuul, kojit mozes do 5. mesiaca tehu, takze pozdravujem lekara 😉

sabinazv
30. okt 2009

dobre ranko 🙂

gratulujeme simonkom a simonkam 😵 😵 😵

zuul, som prekvapena z tvojho dr. on ma nejaku kratku prax, alebo co? ja kebyze vymenuvam zeny, ktore otehotneli pocas kojenia, tak neviem ci dnes skoncim 😎

inac moje dieta nakoniec vcera polovicu mojej speciality zjedlo.. sice z flase, ale aspon to... zistila som, ze musi byt vyspaty a hladny... No ale dnes mi uz odmietol aj homeopatika z lyzciky zjest 😠 toto bude beh na dlhe trate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre