Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
30. okt 2009

kocky, este jeden dotaz. nevideli ste niekde predavat panske nocne kosele ?

macikjm
30. okt 2009

ahojte...
tak my sme dnes papkali tekvicu so zemiacikom...a chvalim moju dcerenku...ma apetit po tatikovi... 😀
potom este zapija MM...ja som sa tak stotoznila s kojenim, ze sa mi to zda cudne, ze za chvilu budeme vynechavat obednajsie kojenie...no ja by som asi kojila do ninkinej 20-tky... 😀 😀

sabi...a je dobre ze davas dankovi prikrm na flasu????mne sa to nezda...

a sedim si v kuchyni a netujem...kupili sme router...jejej...sa z neho vytesujem...kabel mam natiahnuty do obyvacky...

sabinazv
30. okt 2009

bea, ja som nevidela taku predajnu... a ani chlapa, co by to nosil 😅

zuzik, ja vyvolavam na Zv.plavaren... mam 2 cisla a nikto neberie... potom volam katkinej pediatricke, ci nas vezme... tiez nedviha... ja uz neviem co ma dnes vsetci ignoruju !

u nas je krasne teplo... normalne na kratke tricko 😎

sabinazv
30. okt 2009

macik a co mam robit, ked lyzicku absolutne odmieta? jasne, ze skusam vzdy aj lyzcikou... ale mi bolo luto vcera vyliat to mm co som krvopotne odsala... aj to bolo vela presviedcania, aby to vypil... ciastocne

a naco kabel ked mas router? nemas wifi? ja ficim takto... bezkablovo... akurat na stavu mam kabel 😎

macikjm
30. okt 2009

cuketu som chcela napisat...ja tekvica... 😀 😀

macikjm
30. okt 2009

juj sabi...

a pozerala si ten clanok v mame a ja...co som ti vcera pisala???

ja mam kabel natiahnuty do bytu, je vyvedeny v obyvacke, no a ja som chcela byt nezavisla v ramci bytu, tak sme kupili router... 😉

sabinazv
30. okt 2009

nepozerala... nemam ho kupeny a na nete ho nevidim... ako sa vola ten clanok? alebo co radia pre taketo pripady?

jaaaj... to hej... aj my sme takito nezavislaci... je to super ako sa ostarovat s kablami...

macikjm
30. okt 2009

ani nekupuj sabi...ja ho precitam este raz,a oparafrazujem...
alebo ho oskenujem a dam do albumu k fotkam...ok???ale bude mi to trosku trvat... 😉

korelka
30. okt 2009

ahojte!

vsetko naj, naj Simonom a Simonkam... 😉

nejako mame nejake zvlastne zarevane dni - snad to uz bude ten zub, ale paradoxne hore, tak som zvedava, kedy vyjde, lebo ma z neho urve... 🙄

a inak, sabi, my sme s papanim na tom rovnako - kym je lyzicka prazdna, tak je vsetko v poriadku, ale akonahle na nej nieco je, tak ani za svet - dnes papal z flasky, ale poobede skusime prvykrat jablcko s lyzickou, tak som zvedava...

beadz
30. okt 2009

sabi, moj muz totiz nosi moje, tak mu chcem kupit. asi to objednam z netu. tam som videla

pikino
30. okt 2009

beadz to by scelo fotku. 😀

beadz
30. okt 2009

piki, ked bude mat vlastne, urobim 😉

beadz
30. okt 2009

tak baby, prijemny vikendik vam prajem

macikjm
30. okt 2009

bei...aj vam krasny vikendik...no ta nocna kosela bude zaujimava... 😀

sabi...mam ten clanok naskenovany...hodila som to do wordu...nechce mi to pridat medzi foto, ale asi by to bolo aj tak necitatelne...tak ak chces poslem ti to na mail... 😉

krpcek
30. okt 2009

ahojte, sabi my sme na tom s papanim rovnako co sa zekeniny tyka - tu mi nezje.. . . tak som vcera skusila rada z tej mamy, co ti macik poslala. namocila som si svoj prst do zeleniny (brokolica a zemiak) a dala som jej prst aby mi ho chytila a dala si ho pusky. . . alebo jej dovolim, aby sa sama krmila.

ninnaricci
30. okt 2009

ahojte

ciky...ja som dnes kúpila drobcovi toto a bol nadšený...rozžul jabko...pekne sa s tým zabavil

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

...všetko naj meninkovým prajem
😀

sabinazv
30. okt 2009

dobry vecer, tak som doma zo shopingovania... nekupila som si ziadne handry, nic ma nezaujalo, nic na mna nesadlo... aj som tak trochu s tym pocitala, takze mindraky z toho nemam .. 😅 . ale mam fajne kremiky na tvar (uz ked mam ten vek 😎 ) a drobcovi som kupila taku piskaciu knizku... on totiz rad cita 😉

macik, poslem ti cez ip maila... a dikes vopred 😉

krpcek, tak zajtra skusim na krmenie pouzit prst... diky za tip 😉

romanakatka
30. okt 2009

čau sabi a máš dobré číselko keď Ti nebere?

cikyta
30. okt 2009

Ty Ninuš.To je super vec.Asi to objednám veru.Díky!!!!

nany100
31. okt 2009

Ahojte babenky, som tu dnes jediná? Asi všetky riadite domácnosť 😉 . Ja sa priznám, dnes nevládzem ani prstom pohnúť...mám tu síce kopu na žehlenie, ale tá ešte počká 😖 ...celú noc sme sa zase cicíkovali a ja som ako mátoha teraz...slečna už zase spí a ja som si sadla konečne k raňajkám a PC a nemám energiu na nič...a to sme boli včera na dlhej prechádzke, vyštípané líčka mala a v noci to vôbec nebolo poznať...manžel išiel do práce a ja sa ani nepohnem kým sa nevyspí, veď nie som otrok 😠 ...už som zúfalá z toho nášho spania...

petkapo
31. okt 2009

Hojte! 🙂
Nany, nie si jedina, aj ja tu obsmrdam 😀 Nasa noc bola (konecne) celkom v pohode, len 2 prebudenia, ale este pred polnocou, takze potom som si celkom fajn pospala do siestej. Potom budicek, ranajky a teraz drobcek zalomil a ja sup na net. Mam sice kopec roboty doma, ale sa mi strasne nechce a mam aj vyhovorku, ze zehlenie mam v detskej izbe a nebudem predsa Alexika rusit ked spi 😀 😝 A nastastie mam navarene, takze nemusim nic robit v kuchyni,huraaaaaaaaaa!

sabinazv
31. okt 2009

aj ja stalica som tu 🙂

ahojte !

tiez mi dieta zalomilo, tak klidek...mam tu bordel ako v tanku, obed navareny nemam ani este neviem co... akurad mam mjaso vybrate... a nech, neutecie 🙂

macik dikes este raz za ten clanok... vyskusame nieco...

katka, dobre cislo mam... aj na nete som take iste nasla...

petkapo
31. okt 2009

Cau Sabi! Som ti chcela napisat, ze aj Alex zo zaciatku nechcel moc jest z lyzicky, vsetko odmietal,bola som zufala,ale po trosicke som mu predsa len stale nukala a potom sa chytil - asi po dvoch tyzdnoch. A teraz sa nevie dojest 🙂

sabinazv
31. okt 2009

patka, my uz viac ako 2 tyzdne skusame a je to iba horsie... vcera nechcel uz ani homeo spapat z lyzicky, co predtym nebol problem... dnes rano spapal... tak uvidime na dalsie priebeh... vsak raz sa hadam chyti 😉

a musim aj menej sladkeho ja jest, lebo potom ma to mlieko iste sladke a ostatne mu nechuti.. 😝

petkapo
31. okt 2009

Aha, som nevedela, ze to uz tak dlho skusate 😒 No tak pevne nervy zelam a ten clanok z mama a ja som citala aj ja,tak hadam daco pomoze.... Nemas predplateny ten casak?

petkapo
31. okt 2009

Jaj a este som sa chcela opytat - tu chamomilu do davate - to je nieco na ukludnenie? Lebo asi malemu idu zuby a nervaci cely den,uz si s nim niekedy neviem dat rady 😒 Vsetko hryzie, az tak trha tymi dasienkami,chudatko.... A ktora to je - myslim oznacenie tie ciselka 5,10, 15.....?

sabinazv
31. okt 2009

ee, nemam ho predplateny... ale macik mi to oskenovala a poslala, tak som precitala... tak ideme experimentovat 🙂

petkapo
31. okt 2009

Ja som si predplatila - ako darcek ked sa Alexik narodil 🙂 Ja som totizto maniak na postu a nenormalne sa vytesujem ked mame HOCICO v schranke, aj letak... Mne je to jedno, ide mi o to vzrusenie ked otvaram schranku.... ANO, zeny na materskej sa vedia tesit aj z mala 😀 😀 😀 😝

sabinazv
31. okt 2009

peti, ja davam 15ch... a je urcite pokojnejsi... ked bol nervny bez toho, ze mu sli zuby, tak nebol vidiet efekt, ale teraz idu zubky horne a cez den je uplne zlaty, vysmiaty (pokial ho nenahnevam jedenim)... v noci ako kedy... som citala, ze sa to ma davat pri kazdom prebudeni, no ale to by sa mi nestihali rozpustat 😅 ja davam 2x denne.. rano a vecer pred spanim...

beadz
31. okt 2009

ahojte babiky.
maly sa mi sice uz pomaly zobudza, ale robim mu vyzivu tak nestiham. mame domace nestriekane jablcka aj mrkvu, tak nech ma fajnu mnamku.
robili ste uz niektora ? rozmyslam, ze by som urobila dva typy, jedno s cukrom a jedno bez aby mohol uz aj teraz papat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre