Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
1. nov 2009

Elfi-normálna slivková kaša od nestlé stupen č.2
(Ale ono všetko zo sliviek je fajn proti zápche.Či už výživka,či kompot,proste všetko.)
Dominik ti už štvornožkuje? No toho sa u nás bojím skrz hafa 😖

beadz
1. nov 2009

elfi, ta slivkova kasa - to je zdrave zazivanie.
a inak, simon uz tolko krat buchol hlavkou hore dole, ved tym prejde asi kazde dieta.
kocky, neviete ako to je ked sa odkupi byt do osobneho vlastnictva, co sa plati vtedy a co ak ho predam ?

cikyta
1. nov 2009

Bea-platíš všetko,len nie nájomne.
(kurenie,vodu,fond opráv,elektrinu)

beadz
1. nov 2009

ciky, ale ja myslim na poplatky ze napr. dan z nehnutelnosti atd.

sabinazv
1. nov 2009

ahojte,

bea, asi sa pytas na dan, ci sa plati v tomto pripade... tak ano... z rozdielu medzi cenou za aku si ho odkupila a cenou za aku ho predavas... tak tam to podlieha dani z prijmov, ak si ho nemala v osobnom vlastnictve 5 rokov alebo nemala trvale bydlisko 2 roky od nadobudnutia do osob.vlastnictva... ak si splnila jednu z tychto 2 podmienok, tak je to od dane oslobodene a neplatis ziadnu dan uz

sabinazv
1. nov 2009

dan z prevodu a prechodu nehnutelnosti je zrusena a dan z nehnutelnosti sa plati na obecnom prip. mestskom urade a plati ju vlastnik...

cikyta
1. nov 2009

Jaj Bea.Tak ja neviem.Muž kupil byt ešte predtým,než sme boli spolu.Tak pardon 😅

sabinazv
1. nov 2009

ak som to napisala trochu nezrozumitelne, tak sorry 😎

sabinazv
1. nov 2009

super... zvysili pridavky na dieta o 74 centov... parada... sa nam sype, co? 😀

beadz
1. nov 2009

sabi, dakujeeeeeeem silno. ty si inaaaaa super zena

sabinazv
1. nov 2009

ale nie som... len som taketo nieco uz par krat v zivote riesila (a obchadzala a tak) vsak to poznas 😉

cikyta
1. nov 2009

No boha.Teraz som bola mrknuť tu kašu a fakt je tam napísane"zdrave zažívanie".
Ja som dneska uplne cez Košice mišuge.Ale to tak vizerá,ked niekto už týžden nespí 😅
No veru,Sabi sa nezdá.Tá zistí aj pána boha.Všetko má v malíčku. 🙂

beadz
1. nov 2009

tak kocky, maly obriadeny, sice velmi to nevyzera na spanok, lebo sa pokusa vstat v postielke. uz je na kolenach tak pocitam par dni kym pride na to ako sa vstava...
idem ho ukludnit a natiahnut svoje stare kosti pred telku. papaaaa

ninnaricci
1. nov 2009

ahojte kočky

bei...asi zajtra nejdeme cvičiť...nevyhovuje mi to časovo...zas by mu len rozhádzalo režim...škoda, že to nie je poobede...to je u nás volnejšie 😉

mia...perfektná cena tej sedačky...krásnu farbu ste vybrali...ja by som brala ten rock...na leto aj tak kúpim ten chladivý návlek...len škoda, že cesta do poľska tú sedačku predraží...noo idem ešte pogooglovať...

baby...neviete od kedy môžu drobci hrozno? samozrejme bez šupky a vykostené...

ninnaricci
1. nov 2009

Mimko papá 5zrnú kašu od Nestlé...na dobrú noc s lipovým extraktom...a veelmi mu chutí
...už mám kúpenú aj slivkovú...a raz za čas dávam slivkovú výživku...super to pomáha na zápchu
...začala som mu dávať aj sušienky od Nestlé...zatial len tak do ruky...žužle to...sem tam poriadne odkusne...musím na neho dávať pozor...aby sa mi neudusil...ešte to poriadne nevie...celý je potom sušienkový...aj v nose...vlasy...ale je to radosť 😀

elfi1
1. nov 2009

aj domko papa 5zrnnu od nestle a chuti mu ako kedy. s mrazenym mlieckom moc nee. s odsatym cez den moze byt a najlepsie mu tusim chuti s Bebou ked mu zarobim

ciky - ano uz stvornozkuje a je to odrzku ho ustrazit. a tiez mame hava. ale lozime zatial len u nasich na zemi - oni maju koberec. my tvrde parkety drevene, tak u nas je len na rozlozenej sedacke, ale odtial by najradsej skakal hlavicky, tak uz asi pojde tiez na zem. a hava bude asi nahanat. uz teraz ho strasne rad taha za usi a srst a olizovali by sa asi navzajom.
juuuj, neznasam to, ja osobne by som radsej bola bez psa. no ale co uz 😖

elfi1
1. nov 2009

nina - aj domco vie byt susienkovi a jablckovy aj za usami.

a uplne miluje kukuricne chrumky. to si pcha oboma ruckami do pusy

ninnaricci
1. nov 2009

elfi...tiež sa chystám kúpiť tie kukuričné chrumky...verím, že to bude hitovka 😀

...tiež mám pocit, že Mimko chce skákať hlavičku...či z postele alebo z gauča...
Mimko ešte neštvornožkuje...zatial sa len hombiká a potom pristane na nose...ako žabka skáče 😎 veď on na to príde

elfi1
1. nov 2009

nina - presne takto aj Domco zacinal. preto som sa bala ho dat na zem. ze furt mi mal nosik narazeny. uz je troska stabilnejsi

sabinazv
1. nov 2009

ja som dnes skusila dat drobcovi jablcko... a oproti zelenine da sa povedat ze chutilo, ale len tak olizoval taky kusocek...

a pridala som foto 😉

elfi1
1. nov 2009

juuj, nadherny je danielko 🙂

sabinazv
1. nov 2009

dakujeme elfi... cely vikend bol strasne vysmiaty, zlatunky... dobra naladicka... len tie noci, joj... neviem preco sa to furt nelepsi...

macikjm
1. nov 2009

ahojte...
my sme dnes papkali treti den cuketu, zajtra bude cvikla...

ninke nedavam chrumky, ani susienky...zatial...nechcem ju naucit na to,aby vzdy nieco zuzlala...okrem hraciek 😀 ...nepaci sa mi to...a hlavne ked niekto do dietata pcha furt nieco...ako ked sme boli raz na oslave a tam bolo 8-mes. baby...stale mu nieco davali papat, taz teta, raz ujo, raz neviem kto...taketo zvyky si pestujeme od malilinka a potom to tak vyzera... 🙄

ninnaricci
1. nov 2009

😀 sabi...jaké smejko
...aj mi máme doma počítačového maniaka...a vie také veci na pc, že ani môj manžel nevie...jasné, že náhoda... 😀 až máme strach, že niečo zablokuje 😵

macikjm
1. nov 2009

sabi...zlatunky danko a aku mam super ofinku...my este taku nemame... 😀

ninnaricci
1. nov 2009

macik...ja dávam Mimkovi sušienku raz za deň...to nie je nič strašné...a to vtedy, keď máme dlhšiu prestávku medzi papaním...a zapíja čajíkom..

elfi1
1. nov 2009

nuz ja som tiez mala vselijake predstavy, ze aka ja budem zasadova a nebudem davat to, alebo ono. ako bude zaspavat v postielke a pod. a figu, figu. domco je narocne dietatko. a teraz ho velmi trapia zubky, tak aspon na chvilku ked sa utisi a potesi chrumkou, som rada.
stale ma aj zvysenu teplotku - 37,6 vzdy vecer. davam mu tie cipky Viburcol - homeo. spinka skoro celu noc. ale budi sa o piatej. kupat chodime podla stareho casu - teraz o siestej. tak to mame posunute

sabinazv
1. nov 2009

veru, trieskal vcera do klavesnice akoby ho nastvala 🙂

a ofinu veru ma... o chvilu asi budeme strihat... po kupani ho mama ucese na Adolfa... je taky na zozratie vtedy 😅

elfi,ja som raz dala viburcol a nemalo efekt, hm...

elfi1
1. nov 2009

sabi - mne zas pripadalo ze len samotna chamomila uz nema efekt. on uz vecer je tak nervozny, ze na zblaznenie. ja ho neviem ani udrzat, kym ho vyzliekam. ked niekto napusta vodu, tak on uz sa hrabe do vane. a potom vresky, ked ide von. to uz obliekanie je strasny boj. ale keby nemal tu teplotku, tak mu to nedavam. nechcem aby na kazdy problemik nieco bral. ale zas nechcem ani aby zbytocne trpel. a homeo ak nepomoze, tak hadam neuskodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre