Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
6. nov 2009

petusko, tak aj tebe blahozelame
romankatka: mala na mne neskutocne visi, az je to nezdrave 😀

sabinazv
6. nov 2009

bambi, aj nam prisla ta prva kasa od Nutrilonu ako vzorka... ale neskusali sme ju...ja som kupila od nestle..
inac sa mi to zhrckavelo... aky grif na to pouzit, aby sa predislo hrckam, hm?

musim ist maleho uspat vonku v kociku, lebo dnu nespi ani nahodou...

sabinazv
6. nov 2009

tak petus gratulace k vyrociu 😉

mia tebe tiez, ked sa muzik vrati, tak to poriadne roztocte 😎

no musim ist, paaa

bambina
6. nov 2009

inak baby ja som este mrchu stale nemala

a trochu som sa zmylila. protivraskovy krem je malo, potrebujem nove telo!

bambina
6. nov 2009

macik, aj u nas dnes brokolica ja zemiak, vcera mi to odmietla. neviem ci je to citlivymi dasnami, tak uvidime ako bude reagovat dnes.

petusko
autor
6. nov 2009

vdaka baby 🙂
idem krmit hladosa, dnes ma zemiak, mrkvu a kuracinku, take mu chuti 🙂
ja som mal mrchu tusim 3x, aj to si chodi ako chce, momentalne je to uz skoro 2 mesiace a nic 😅 bud. tyzden chcem zbehnut k dr., aj na sono prsnikov by sa mi patrilo. 🤐

nany100
6. nov 2009

ahojte, gratulácia k svadobným výročiam 😉

bambi, ja ježiška požiadam o invalidný vozík, lebo moja chrbtica tieto noci nevydrží...manžel mi musí dávať v noci ruku a ja sa chytím a otočím...no hotový lazar ☹

nany100
6. nov 2009

ozaj a my už máme hnedé očká po maminke a tatinkovi (no neviem aké iné by teda mala mať 😀 )

romanakatka
6. nov 2009

no ja mrchu ešte nemám ... no tak ten špenát pre istotu nedám a kúpime... dnes bude teda len mrkva, zemiak a petržlen... ten sa môže???

A potom už hádam aj na mäsko môžeme ísť??? Či musíme najprv zdolať všetku zeleninu???

bambina
6. nov 2009

nany, mna tiez velmi boli chrbat. dobra masaz by sa zisla, len ktovie ci by som sa potom vobec postavila.

romankatka, petrzlen mozes

bambina
6. nov 2009

mala mi spi uz 40 min. to sa este nestalo 😵

petusko
autor
6. nov 2009

katka, petrzlen samotny som nedavala este, len vyvar, kde sa varil. a masko uz mozes dat tiez 🙂
nas Marcel ma ocka modrosive, po tatinovi. my sme si to podelili, petik ma hnede po mne a Macino po MM 😀

romanakatka
6. nov 2009

áno tak, robím mu takú polievočku... zeleninky sme už vyskúšali dosť, tak by som už aj mäsko chcela prihodiť... kúpim mu nejaké mäskové príkrmy... a keď varíte kuracinku doma tak ako to drobcom dávate? Robíte na masle? alebo tiež len vývar??? A aký kúsok??? Normálne veda pre mňa 🙄

bambina
6. nov 2009

romankata, maslo by do roka nemali papat. iba rastinne tuky. ja som masko este nerobila, ale skus len tak uvarit vo vode ako pri diete 😉

skorvankova
6. nov 2009

Ahoj, tak ako vzdy v noci kazdych 20 min hore, sa mi tak vidi ze sa to len a len zhorsuje ☹

miavin
6. nov 2009

petusko - dodatočne gratulujem - si slávila s manželom?
bambi - sabi - ďakujem, keď dojde domov - hádam oslávime....
tú prvú kašu som mala ja - mali sme ju ako vzorku - no neviem - malému chutí všetko, takže zbaštil aj toto 😀

petusko
autor
6. nov 2009

mia, len normalka, dali sme si obed, otvorili vinko a bolo 😀 my sme oslavili uz pred tyzdnom spolu s mojimi narodeninami 🙂

miavin
6. nov 2009

my papkáme aj mäsko - väčšinou kuracinku - tú varím normálne v polievočke, ale takého králika, morčacie - to kupujeme hotové príkrmy....ale ešte som nedávala tekvicu, baklažán a tieto veci..... ako ich robíte vy????

miavin
6. nov 2009

petusko - no to máš šťastie, ja mám narodky o 11 dní a zase budem sama ☹

petusko
autor
6. nov 2009

mia ked pride tvoj drahy domov, tak to bude o to krajsia oslava 😉
ani ja som tekvicu nedavala, lebo ju nevarim ani nam, nemame to radi.

miavin
6. nov 2009

petusko - no veď - ani ja ju vôbec nerobím, mám teraz doma patizon ale ani ten nerobíme - neviem to robiť, tak zato sa pýtam... 😀

petusko
autor
6. nov 2009

no musia poradit ine maminy, ja toto fakt neviem 😅 ale myslim, ze ked to das spolu so zemiackom prip. aj maskom varit a potom rozmixujes, tak nic nepokazis.
vysavala som a drobec pri tom zaspal. idem este rychlo umyt podlahy 🙂

miavin
6. nov 2009

fíha - to pri vysávači zaspí??? môj ťahá kábel, keď vysávam - má rád kabliky 😀

petusko
autor
6. nov 2009

bol v postielke tak nemal dosah 😀 asi necham vysavac hucat celu noc 😀

sabinazv
6. nov 2009

no tu som, drobec zaspal asi po 20 m prechadzky, prespal aj nakup v obchode a este aj teraz spi... fuh, musim si oddychnut zatial 😅

katka, masko sa bud len tak uvari vo vode, ale trosku moze opiect na kvapke rast.oleja a dodusit... potom sa to rozflaka na cucky a podava babu... na porciu je to tak 30 g, t.j. za taku polievkovu lyzicu maska... ja mam prichystanu domacu morcacinu a aj zajaca... ale neviem, ci sa aj nepokazia pri tomto mojom jedakovi...

a na prechadzke ma napadlo, ze som nezodpovedala na otazky 😀

zuzik... pozriem ti nieco v homeo knizke...
aine a aku drevenu stolicku ste vybrali? inac pozri si na stranke SOI - tam su niektore oznacene ako nestabilne a tak... tiez som taku zvazovala, lebo sesterka vravela, ze jej mala 1,5 rocna dcera sa vie aj teraz za tym stolikom krasne vyhrat, kresli a tak...

katka a o kolkej ides na poradnu? by sme zoznamili nasich faganov, dobre? 😉

sabinazv
6. nov 2009

mia, ja som varila cuketu... co je vlastne podobne tekvici a patizonu...len tak uvarit, uvari sa to inac velmi rychlo, tak ked to s niecim varis, tak to pridaj len na poslednych cca 10 min., lebo budes mat z toho blato 😉

petus, ty si skorpionka tiez? jej... a kedy si mala presne narozky? 🙂

petusko
autor
6. nov 2009

upratane a Marcel spinka stale, dospava noc 😅
sabi, ja som mala 29. oktobra, skorpionka som veru ukazkova 😅 😀
baby, co davate kocik dovnutra, ako to riesite v takomto pocasi? ide mi na nervy umyvat zakazdym, ked prideme zvonka kolesa. raz som niekde videl atusim take navleky, idem pokukat, co je to zas.

petusko
autor
6. nov 2009

no nasla som toto, to dokazem aj doma, idem na to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2511650

petkapo
6. nov 2009

Caute!

Dnes mi moje dietko dava riadne zabrat. Od rana plaaaaceeeee. Prevrati sa z chrbatika na brusko a plac. Nie aby skusal sa prevratit naspat. Nie. Bude plakat dovtedy kym ho neobratim naspat 😒 Nemozem ist ani na wecko 😠 Aj mu skusam pomahat, ukazujem mu ako ma dat nozicky,ako rucky, ale nic.
Noc bola tiez taka dost na figu 😒
A mala som druhu MS od porodu - no to teda bolo!!!!!!!!! Trvalo to 2 (!!!) tyzdne,bolesti preukrutne a to mnozstvo.... trikrat denne som sa prezliekala 😠

sabinazv
6. nov 2009

no tak dodatocne petusko blahozelam 😉

a ten kocik som este nijak neriesila, zatial bolo vzdy sucho, pripadne cestou domov (mame dlhu chodbu) najvacsi bordel opadol 😎 uz sa tesim, ked sa mi tam do kolies nabije kopec snehu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre