Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
9. nov 2009

ani nam nic nehnisa, len maly cerveny fliacik tam ma.

macikjm
9. nov 2009

peti...ninka to ma take podla mna este aktivne...nie je to vyvysene nad uroven koze ani jej to nehnisa...ale to miesto je ako taky tenky film cervenej farby... 😕 tak som to opisala...hm...

petusko
autor
9. nov 2009

okej, ak budu homeo fungovat, objednam aj ja.
jemu to ockovanie dlho nereagovalo, ked ste vy pisali, ze to vasim drobcom hnisa, tak jemu to skoro ani vidiet nebolo. nejako opozdene to ma. ale nema to take mokvave, skor sa mu to susi. asi fakt zavolam dr. zajtra. 😒
idem do perin, nech stihnem spat 😅

sabinazv
9. nov 2009

zuzik, hej, da sa? tak by sme radsej tam skocili... a viem, bola som tam a jedna predavacka na mna pozerala ako na mimozemstana, ze preco chcem kocik so 4 kolieskami... (akoby som chcela s 5timi 😅 ), aj zaparkovat sa tam da dobre?

macik, super opis 😉

macikjm
9. nov 2009

sabi... 😀 😝

sabinazv
9. nov 2009

no vypinam pc, zajtra sa vidime, paa

a dobru noc zelam 😔

krpcek
9. nov 2009

sabi hej, malu volame sabi alebo sabca.

no dnesne zaspavanie bola sila - hodinu som sa pri nej trapila. som zvedava na noc, kedze dnes spala len 2x po pol hodine. 😒

zuzik25
9. nov 2009

sabi, aftom zaparkujes pri potoku /ak najdes miesto/ smerom od namestia a kocarom sa tam da chodit /ak tam nemaju natrieskany tovar/.
no idem si slahnut oscilo, osprsit a sup do hajan k mojej malej velkej laske. bru nocku a nech vas deticky velmi nebudia.

macikjm
9. nov 2009

aj ja idem...idem pocitat knihu, lebo ju nedocitam ani do vianoc...pa...pekne spinkajte...

beadz
10. nov 2009

dobre ranko. dnes konecne opat moj pampusik prespinal celu noc. zeby sme sa vracali do starych kolaji ??? 😵

sabinazv
10. nov 2009

Dobre ranko,

bea, toto je cista provokacia z tvojej strany 😝
Moje dieta spalo takto: zaspal o 19.15, bol hore o 23.h, o 0.40, 1.40, 3.30, 4.30 a potom uz neviem, uz som ho vzala k sebe ked sa rozvidnelo... Som si dala tu namahu a pozerala na hodinky dnes, ze ako sa "pochvalim"

beadz
10. nov 2009

o sabi, tak to si mala rusno, moja ☹

sabinazv
10. nov 2009

bea, takto to uz mam dlho... teda o trosku to bolo lepsie, ale taky mesiac je to uz taketo...

beadz
10. nov 2009

ja to mam zase rusne cez den. ked zaspi na pol hodku tak vela... vcera poobede som uz mala take nervy, ze som myslela ze ho pridusim vankusom. 🙄
som to ja ale krava, ze ?
niekde som citala, ze jedna psychologicka povedala ze matka by si mala vediet odpustit 10 veci denne, tak ja som si to vcera odpustila 😀

zuul
10. nov 2009

maminky som tu len na skok. dnes držíme rekord. cez noc 13x cecok 😲

beadz
10. nov 2009

boze zuul, zijes este ? 😨

sabinazv
10. nov 2009

zuul, mozme si ruku podat... ja som mozno mala o trochu mensiu frekvenciu, ale bola... pocuj, tebe homeopat nic neporadil na to? lebo zvazujem skocit za mojou doktorkou...

ja neviem ci je to zubami, cez den bol vcera velmi zlaty, usmievavy... hral sa pekne...

skorvankova
10. nov 2009

Ahoj, tak nasa noc celkom v pohode iba 2x hore asi po 2,5 mesiaca.
Ale rano mal teplotu 38,3, tak neviem z coho, ci zubky? Co davate pri teplote cipok, alebo nurofen?

Sabi, my sme mali homeo na spanok, ale nam nepomohlo 😔
A ano, mozu to byt zubky, lebo tie vraj idu v noci 😉

anib
10. nov 2009

ahojte, uz sme zobudene aj my 🙂

krpcek
10. nov 2009

ahojte, tak my sme tiez dnes boli len 3x hore. 🙂

skorvi my sme davali paralen pre deti.

no mala je uz lepsie na to - ma sice este soplicek, ale uz nie tak moc - uz mi aj rozprava, pisti, krici, robi zle . . konecne sa vraciame do normalu. za chvilu pojdeme do poradne, len sa tu rozprsalo, tak chvilu pockam ci to neprestane.

krpcek
10. nov 2009

ozaj co kecaju vase dietky? moja krici gggggggg, eeeeeeeeeee, aaaaaaaaaa, eeeeeeeeee, da-da, ta-ta, ba-ba ale ma-ma ani za nic - ked jej poviem, ze mama tak sa na mna zacne smiat. 😀 😀 😀

zuul
10. nov 2009

nežijem. stačí a od rána len mrnčí. teraz som ho uspala.
večer išiel okolo 19,45 a už o 20,30 bol hore a odvtedy stále. každú polhodinu po polnoci.

sabi na nespavosť mi nič nedala. len na soplíky, ktorých sme sa super zbavili. aj tak za ňou ešte musím ísť tak sa opýtam na niečo. na upokojenie a dobrý spánok.

skorvi ja som dávala čípok.

zuul
10. nov 2009

krpy mi tiež len hlásky a hrozne rád piští ako malá píšťalka.

macikjm
10. nov 2009

dobre ranko...
ja zase so smutnou spravou...zaroven vas prosim o nazory...sestrenici-ninkinej krstnej vysli potizivne vysledky na Tripple teste- pozitivita na Dawnov syndrom... ☹ ma sa rozhodnut pre amniocentezu...boli ste niektora?...ja som jej povedala, ze keby som bola na jej mieste, isla by som...aspon budu vediet, na com su...ked bude baby zdrave, tak si bude moct tehulkovanie uzivat a nezit v strachu co bude a ked bude chore, tak sa na to budu moct aspon pripravit, aj ked neviem ci sa to da... ☹ caka baby v aprili 2010...na potrat urcite nepojde...

krpcek
10. nov 2009

maciktazke rozhodovanie, ja som cele tehu trpla, aby mi nevysli nejake zle testy a nemusela som sa o niecom takomto rozhodovat.....ale asi by som radsej amnio podstupila

cikyta
10. nov 2009

Macik-a nečakala dvojičky a o jedno prišla? Lebo aj vtedy sa to stáva.A amniocenteza je istejšia ako krv.Často su výsledky z krvy zle a amniocenteza dobre.Velmi často sa to stáva.
A myslím,že Bea mala také čosi...

zuzik25
10. nov 2009

ahojte,
zuul, klobuk dole, ja som bola hore 4x, ale citim sa ako po flame, ale to je aj tym ze je choroba predo dvermi a na malu som cely week sama. tak sa kurirujem ako sa da.

macik, veru tazke rozhodnutie, v mojom pripade by som asi na amnio nesla, Emmka bola vytuzena a chceli by sme ju tak ci tak. skor by som mala vycitky z toho, ze by sa nieco mohlo stat pri amnio a mala by bola zdrava, tak to by som si neodpustila. a na druhej strane je vela tehuliek, ktorym vysli triple testy pozitivne a babatka sa narodili zdrave, pripadne sa pomylili (tusim to bol aj pripad aine, ked ju doky vyplasil).

zuul
10. nov 2009

macik, je mi to ľúto. ja by som išla na amnio. aj Miškova krstná toto podstúpila. tiež jej vyšli zlé testy, a amnio nič nepotvrdilo. (síce mimi zomrelo - predčasný pôrod), ale vtedy som to prežívala s ňou a keď amnio vyšlo dobre, to bolo radosti.

zuzik25
10. nov 2009

zuul o tom pistani mi ano nehovor, ja som ohluchnuta. mala odmietala 7 mesiacov cumel a teraz dudluje o dusu, asi si tym masiruje dasienka. a chvilku je ticho. ale len chvilku.
zato zo spankom cez den je to super (velke klop klop), doobeda spi tak 30 minut, ale cez obed uz par dni taha cez 2 hodky a potom si este poobede zdriemne takych 30 minut. takze za toto ju chvalim.

cikyta
10. nov 2009

inak ja by som tiež nešla na amnio.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre