Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
30. nov 2009

mala zaspala 🙂 , baby to ake stavebko - kupon,co pisete- drobcom?

miavin
30. nov 2009

aaaahojte
baby chcem sa pýtať - čo s tým rodičákom od nového roka - kde to mám žiadať??? nestíham študovať - poraďte prosím
ozaj - náš drobisk dnes dostal mini vežu - má rád hudbu, tak mu tatino kúpil, asi budeme mať doma tanečníka 😀

macikjm
30. nov 2009

kati...aj ja som spokojna s kalendarmi...aj od fotolabu aj z happyfota...sice z happyfota prisiel jeden so zlou tlacou, ale uz mame doma zreklamovany kalnedar...

anib...kupon z dm babybonusovej knizky na zlavu....resp. mas bez poplatku zmluvu, ten vstupny poplatok ti nahradza kupon...

macikjm
30. nov 2009

mia..zatial je ticho o tom rodicaku...ale niekto pisal, ze zajtra sa ma rozhodnut na sto %...

miavin
30. nov 2009

macik - dík aj za túto infošku 😉

cikyta
30. nov 2009

Mia,aj náš tatino kupil sobotu Sise také detske rádio,čo hrá slovenske detské pesničky o zvieratkách a aj ako robia tie zvieratká zvuky a bliká to.Viac to baví mna,ako ju zatial,aj ked inak,ako pri hudbe z telefonu nám nikdy nezaspí. 😖

daanka85
30. nov 2009

Ahojte, tak ciky, take radio my sme prosili Ježiška, myslim, že fisher price to je?? Taky prehrávač, či niečo iné má malá Silvinka?
A na tie kalendare musime aj my kuknut, snad stihame do Vianoc este... 😉

A k tým kašiam.. My sme zo Sunarky na dobru noc grckali... A ináč, osvedčili sa mi NESTLE, ale aby sme ich prestriedali trošku, tak už sme mali aj HIPP probioticku nejaku a máme aj sunarku jogurtovo-jahodovu kupenu, aj hami, ale zatial sme nedavali...
Zatial odmietla len NESTLE jahodovu- v case a tesne po chorobe, asi preto, ze vsetky lieky/sirupy boli jahodove.. Ale nechcela... 😖
A ja jej davam kašu na fľašu, tesne pred spaním a za tým ešte aj cicu vačšinou... A nám veľmi pomohla- budi sa ovela menej.. Inac, mne je lahšie jej zrobiť na fľašu, lebo ona ked už sa jej chce spať, tak čistý koniec 😅 lyžičku
už ani za svet, bije ma po ruke a tak je kaša všade, len nie v emkinom brušku 😀 Takže to riešime takto...
A je to milé, lebo normalne dakedy už nechce kašu, rukou ju začne davať preč a tuli sa ku cice.. a je to neskutočne mile 😉
A kupujeme tie na vodu, pretože ja kojím a už si tolko neodsajem a obyč jej davat nechcem...

cikyta
1. dec 2009

danka-to rádio je presne to iste,čo píšeš.(muž to zobral a myslel,že to stojí 200sk a až pri pokladni zistil,že 700sk,ale už to nevracal,lebo je to fakt super vec.)
My máme tie kalendáre , ale otras fotky 😝 flakate.Lebo sme tam dali fotky z mobilu(to je rozum! 😀 )ale nevadí.Aspon je to také "moderne"umenie.Budeme vedieť nabuduce.

sabinazv
1. dec 2009

Dobre ranko,

tak hlasim ako prebiehal prvy den vycviku 😎
tak o 19.30 bolo dieta ulozene do postielky
o 20.10 dieta spi
o 21.30 prve zamrncanie, stacilo pohladkat a spal dalej
o 23.50 sa zobudil, snazila som sa ho uhladkat asi 5 min. ale stale bola nespokojnost, tak som mu dala papat, deta sa najedlo, ulozene do postielky zaspalo
o 2.00 dieta mrnci... tak reku jest sa nebude, ideme sa uhladkat... tak som nad postielkou stepovala prosim pekne s prestavkami takmer hodinu !!!, ale podarilo sa a dieta zaspalo bez jedenia
o 5.30 dieta mrnci, tak som ho sla uhladkat, reku na jedenie by este mohol chvilu vydrzat... 😅 aj sa podarilo, zaspal na hodinku
o 6.30 dieta mrnci, davam mu jest.. papa ako o zivot... az odpadne od vysilenia a spiaceho ho prekladam do postielky, kde spi a spi a ja sa nudim, tak som vstala pred 8.h a to uz aj on sa zacal mrvit...

Dieta vstalo s dobrou naladickou, spokojne... ziadna trauma... nechcem to zakriknut, ale myslim, ze to pojde 😉

petusko
autor
1. dec 2009

ahojte 🙂
sabi super, len tak dalej. hlavne to nevzdat 😉

sabinazv
1. dec 2009

petus, no dufam, ze to aspon takto pojde dalej... akoze o tej 2.h som uz mala kadejake zajacie umysly, ze ho suchnem k sebe do postele,ale to by som vzdala boj... som rada a hrda, ze sme to vydrzali... vsak som v tej knizke citala aj to, ze ked papa mlieko celu noc, tak to zatazuje aj jeho traviaci system permanentne... aj je viac morky, kedze tolko papa... vsak ja to robim pre nas oboch 😉

petusko
autor
1. dec 2009

presne sabi, treba vydrzat. nebude to lahke, ael vysledok bude stat za to. ja tiez teraz ked maly v noci zaplace, nedavam hned jest ale dam dudu alebo ho len otocim na bok aon zaspi, ked aj na hodinu ale aspon sa papanie oddiali. a casom si odvykne v noci papat uplne. verim tomu.
idem varit obed a piect medovnicky. a taaaak sa mi nechce, ale vcera som urobila cesto, tak musim. 😝

zuul
1. dec 2009

dobré ránko,

sabi dobrý výcvik aj ja chcem.

my sme sa zobudili a papali o 23,30 ako každú noc. a potom už každé dve hodiny.
takže tvoj výcvik spočíva v tom, že mu nemám dať papať o tej druhej ale len uspať? a neplakal daniel?

zuul
1. dec 2009

petuska medovníčky mňam 😀 my sme včera s miškom umyli okná, vyprali záclony a dnes tu leje. ale aspoň niečo vianočné som urobila.
ja sa chystám na linecké koláče a na marlenku. to sú koláče ktoré budeme mať my na vianoce. 😵

romanakatka
1. dec 2009

Ahojte, tak Sabi super, nech Vám to vydrží. Idem naštudovať tú knihu a niečo hádam poriešime... trochu mám obavy, lebo Tim keď sa zobudí a nedostane cicík (niekedy zaberie cumlík) tak sa preberie a potom nám vyše hodiny trvá kým ho spacifikujeme 😖 lozí po postieľke, trieska sa do nej a keď ho dám do postele, tak prelezie celú postel... no uvidíme čo sa s tým bude dať robiť...

a vďaka za info o tých kalendároch... idem to poriešiť 🙂

sabinazv
1. dec 2009

zuul, hlavne mi ide o to, aby maly prespal celu noc... lebo predtym cical aj 5 a viackrat za noc... musim ho oducit od nocneho papania, lebo uz je velky, on uz vydrzi bez papania v noci... musi sa naucit, ze sa ma viac najest cez cez den... a v noci sa spi v postielke... a bez protestov, pokojne 🙂
Ked som mu o tej 2.h nedala papat, tak mrncal... ale som mu dala cumel do pusy a cicikala ho - nevyberala z postielky... stala som nad nim a tisko na neho hovorila... potom som uz len z postele na neho hovorila, ze pssst, spinkaj, ja som tu 😅

katka, aj u nas to bolo tak, ze som mu dala cici a bol klud... bolo to najjednoduchsie, no ale ak to chceme oducit, tak treba ratat s tym, ze to bude tazsie...

romanakatka
1. dec 2009

uff... no sa teším... 🙄

zuul
1. dec 2009

dievčatá akú knižku čítate?

júj sabi aj my cicáme aj 10x niekedy

zuul
1. dec 2009

sabi my nemáme cumlík. ale posledné asi tri večery sa mi ho podarí uspať nie na rukách, ale tlapkaním po zadku. samozrejme, že si chcem sadať ale to mu nedovolím

sabinazv
1. dec 2009

zuul, postupujem podla knizky "kazde dieta sa vie naucit spat" , mam ju v pc...

no a to nie je spravne, ked tak vela cicia, vraj tak za 2 tyzdne by sa to mohol naucit... plus minus... niekomu to trva 3 dni, kym nauci dieta prespat noc, niekomu za dlhsiu dobu... no vsak skusime... lebo niekedy mi pripada, ze spi tak po pol hodine, hodine a furt chce cicat...

zuul
1. dec 2009

a nechávaš ho aj vyplakať podľa knižky?

sabinazv
1. dec 2009

no vyplakat.... on mrnci.. a ked sa plac stupnoval, tak som bola pri nom a hovorila na neho, hladkala... sa upokojil a potom zaspal

baby, aj vasi chlapci si tak strasne natahuju pipiky? ja sa na to ani pzerat nemozem... cisty masochista toto 😕 🙂

zanulienka
1. dec 2009

cafte,ja som sa nedocitala naseho pripadu,vlastne bolo tam jedno dievcatko co sa v noci zobudzalo na hry,ale to preto,lebo bola vyspata-15 hodin spanku,my mame tolko za dva dni 😅 .

zuul
1. dec 2009

no sabi skúsim, ale on vie strašne revať a posledné dni k tomu dodáva aj hrozné pištanie. skús dnes v noci, veď aj tak som vyspatá už pol roka. tak to už vydržím.

júj ani nevrav, už pri prebaľovaní si ho naťahuje. vezme do ručičky aj pipík aj guľky a potiahne. au uuu.. ale asi jeho to nebolí, vraví môj muž.

musím ísť, už nevie čo zo sebou.

zanulienka
1. dec 2009

zuul-v tej knizke nepisu,ze ho nechaj vyplakat

skorvankova
1. dec 2009

ahoj, kočky.
tak nasa noc ako vzdy, ale rada by som skusila to co sabi.
sabi, posles mi prosim tu knihu.

skorvankova
1. dec 2009

sabi a ked zaspaval, tak plakal a zhasla si mu v izbe?

cikyta
1. dec 2009

Tak moja malá mi práve ruzžula kartičku do banky s číslom učtu. 😠

sabinazv
1. dec 2009

poslane, kto si pytal, tomu som poslala... 😉

nie skorvi, nechala som mu svietit lampicku ked zaspaval... a pootvorene dvere, cize pocul telku z obyvacky a tak...

skorvankova
1. dec 2009

sabi, dakujem, skusim to.
idem studovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre