Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

dooscoby
4. dec 2009

cumel v tvare bradavke u nas nemal uspech ☹ ale vyhravaju cumle od aventu 🙂 tie mame radi

sabinazv
4. dec 2009

doos, a da sa aj polohovat?

nemam este vyhliadnutu, musime konecne zajst s drobcom do nejakeho obchodu a poskusat... ale kedy sa zladime, to netusim...

dooscoby
4. dec 2009

sabi polohovat sa da do lahu....bud sedi alebo taky mierny lah...my sme neskusali dako rovno kupili 😀 ...nemame teraz extra bubaciky na daku fajnu sedacku.....aj tato bude dobra ved najdalej cestuje sa smer liptovsky mikulas a to vydrzi aj v sede ak bude treba

sabinazv
4. dec 2009

ked my chceme ist v lete k moru, potrebovala by som, aby si tam aj pohodlne pospal... tu podmienku, co som mala, ze aby sa dala do protismeru, z toho som uz upustila... drobec je dost velky, aj tak by v protismere dlho nebol a ceny za take sedacky su ovela vyssie... a o vybere ani nehovorim...

anib
4. dec 2009

ahojte, tak som tu, drobec spi,idem vas precitat

miavin
4. dec 2009

ahojte, ako sa máte?
zuul - nádherné fotečky.....

cikyta
4. dec 2009

Teraz prišiel muž a zase doniesol návliečky pre Sisu-Macka Pooh.Včera včielku Maju 😵 No toto. 🙂 Niektorí zákazníci su štedrí 😀 A to stála jedna suprava cez 30€.

cikyta
4. dec 2009

Tu prvu mám v albume.

miavin
4. dec 2009

ciky - kráááásné obliečky júúúúj, my sme kúpili hippa modrého.... ale táto je úžasná

sabinazv
4. dec 2009

ciky, mozes predavat 😉 ale ozaj krasne nosi...

moj si dnes kupil darcek pod stromcek - LCD monitor take hebedo... no jasne, ze ho uz namontoval a hra sa s nim...

sabinazv
4. dec 2009

anib, pocuj,vzdy sa ta zabudnem spytat... kolegyna rodila v BS a pribrala vseho vsudy 17 kg a stale ked bola na poradni, tak ju primar glbal kolko pribrala... inac ona od prirody stihla, a pribrala len do brucha - mala riadny balon... a po porode zasa skonstatoval, ze preto tak tazko rodila (tlacila) lebo vela pribrala... to co maju za moresy? aj tebe tak furt do toho kecali?

cikyta
4. dec 2009

No veru predavať.A to som ešte ako tehotná kupila látku s Bambi a z tej som pošila návliečky.A ešte aj baldachýn bol spolu s návliečkami.

cikyta
4. dec 2009

Ja som pribrala 20kg a už su aj dolu.

cikyta
4. dec 2009

Pri Sise budem vážiť za chvílu 30kg 😠
No idem.Dobru nocku kočky! 🙂

anib
4. dec 2009

ahojte, sabi, ja som sa toho napocuvala len od sestriciek, asi 3x dokopy, vzdy po kontrole, hi , pribrala som 25kg, mala som 90, teraz mam 63kg a 174cm vysku,tak ok,este som aj schudla, ale je pravda,ze ked si ma tam nechali/malo plodovej vody/,tak cca tyzden som mala dietu bohatu na zelezo a ziadne cukry,sol....
rodila som tazko,ale to kvoli tej vode a straaaaasne pomaly som sa otvarala...

anib
4. dec 2009

dobrú ciky,
doo, čo sa týka toho rodicaku, tak zvyseny dostaneme az vo februari/mesiac pozadu/,cize ziadat staci az v januari, ked vobec budu mat nove tlaciva na upsvar, teraz tety este ani poriadne nevedia,ze to uz schvalili
my este nemame ziadne zuby, noci ok az fajn, dnes som bola u nas v tescu, maju akciu - nakup za 20 eur, odrataju 4-s kuponom - Bianka dostala krasny biely kozusinkovy kabatik,no kocka bude 🙂

sabinazv
4. dec 2009

ciky, asi si poziciam na schudnutie tvoje bejby, pri mojom mi to dako nejde 😅

anib, je to hlupost... vsak aj ari, alebo krpcek malo pribrali a ako sa natrapili kym porodili - cisarskym nakoniec...
Ale aj ty si super rychlo zhodila... to len ja obstarozna uz to mam nalepene asi dozivotne 😠

anib
4. dec 2009

ja som spokojna, len mama, svokra a uz aj manzo - ze kde sa stracam,ale som spokojna,60kg a ok,len teraz tie kolace,mnam... a jasne hlupost, zalezi na vela veciach, aj moja mamina tazko rodila...

anib
4. dec 2009

doo, oni nas nechcu prinutit skor pracovat, ale skor rodit 😀 😀 😀 , buduce leto to isti, ked do 2 rokov,tak to treba vyuzit, nie? 🙂

romanakatka
4. dec 2009

čaute, tak ako sa darí so spaním?

romanakatka
4. dec 2009

Sabi, som sa chcela spýtať, keď chodíte plávať... krpec má plavky alebo tie plavecké plienky?

sabinazv
4. dec 2009

katka, tak u nas to ide od lepsieho k horsiemu 😅
Ale je to inac o dost lepsie... krmim tak 2-3 za noc... podarilo sa uz aj raz (pred 2 dnami)

katka, jasne, ze ma plienku plavecku babylove mame... 😉

anib
4. dec 2009

inak vcera som bola vo Zvolene, tak do 2 cukrarni na namesti - ziadna sanca s kocikom 😠 , nakoniec oproti Prioru v mliecnom bare,neviem ako sa vola, zlate, aj by otvorili dvere,bo uzke, ohriala obedik Bianke v miske, maximalne som bola spokojna, potom som sa vybrala do Jysku, maju v akcii obliecky - bavlneny saten ruze, ale neboli az take pekne, napapali sme sa v parku /pod kabatom 😅 schovana/ a sup na vlak, uf. A dnes som sa potesila lebo na stranke http://shop.evenit.sk/postelne-navliecky-saten-... som nasla tieto krasne obliecky a dnes boli v akcii, tak sa tesim na ne velmi 🙂

romanakatka
4. dec 2009

Sabi, raz sa snáď aj vyspíme... keď budú mať tri roky, predpokladám 😀

anib, do mliečneho baru chodíme aj my, inak nemáš nikde šancu tu vo ZV, kámošku dokonca z jednej cukrárne na námestí aj vyhodili... sila nie? Pritom tam nikoho nemali, ale vraj pre kočík tam nie je miesto... 😠

sabinazv
4. dec 2009

anib, dobra si.. ze pod kabatom... nefukalo ti? 🙂
my sme dnes "tankovali" v aute pred Hypernovou... mladenec sa napapal a sups do kosika sadnut ako velkac, ma z toho strasny zazitok, kopka nozickami, zlaty...

sabinazv
4. dec 2009

a ktory mliecny bar myslite?

ten novy, hore pod divadlom?

atka, o 3 roky je na plane dalsie dietko a budeme vyzerat takto 🙄
😅

romanakatka
4. dec 2009

Sabi ja som myslela ten u witmanky, ten nový sme ešte neotestovali a k tomu spánku... ja mám pocit, že som si tak zvykla, že mi úplne stačí 5 hodín spánku... už budeme ako starci, budiť sa o štvrtej ráno a premýšľať čo s načatým dňom 😀

anib
4. dec 2009

neviem,ci fukalo,ci az prilis teplo,horuco nebolo,chlapi na streche - pri vysokej skole, okolo prechodiaci, ale mala mala zabavu, bola som sama,tak co uz... muzik isiel do nitry

anib
4. dec 2009

sabi ako o 3 roky, vsak aj ty si vravela o buducom lete 😕

sabinazv
4. dec 2009

katka, ani ja nie som unavena, dokonca ked idem spat o 23.h tak este niekedy hodinu sa hram na mobile hry, lebo sa mi neda spat... a vstavam skor ako maly, uz len cakam kedy sa prebudi... no ako cvokhaus uz 😅

anib, no vsak buduci rok sa zarobi... dalsi rok sa narodi a potom bude buntosit maly brasko 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre