Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
13. dec 2009

piki u nas to bolo take pred doma tyzdnami. . . pred tyzdnom dostal ultimatum a uvidime, ze co bude dalej. 😔

uz hodinu uspavame malu, 😠 😠 😠

zuzik25
13. dec 2009

no nadcha zacala v piatok minuly tyzden, v sobotu som nasadila coryzaliu a v pondelok som videla o dost velke zlepsenie a v utorok som uz skoro nic neodsala a uz sa jej dobre dychalo a nic nepraskalo v nosteku.
a ja som si to nasadila v nedelu a v stredu som mala po nadche. fakt, nam dvom to teda zaucinkovalo.

dooscoby
13. dec 2009

dakde koluje vyrok ze liecena nadcha trva tyzden a neliecena tiez 😉 ...do tyzdna by malo byt po nej ak nie vraj moze ist potom o chronicku nadchu a to uz treba konzultovat s lekarom

ja som tiez zle znasala to jej chraptanie a ona doslova chrapala v noci z toho ako nemohla dobre dychat....ak sa mi zdalo ze ma uz moc plny nostek tak sme v noci odsavali

dooscoby
13. dec 2009

krpcek 😀 ale nie moja to tiez dako flaka...o siestej sme ju ulozilo a doteraz uz bola hore tusim 4 krat 😝 ..bud jej ide zub lebo ma len jeden hryzak alebo je to tym ze zacala trosku stvornozkovat a je z toho tak mimo ze sa jej az o tom sniva 😅

krpcek
13. dec 2009

doo my sme ju ulozili, ona na styri a za sekundu sa postavila a potom krik, lebo nevedela ako dole . . . teraz sa mi ju podarilo uspat, ale na rukach. 🙄

dooscoby
13. dec 2009

nasa sa este nestavia ale akonahle sa prevali na brusko tak rovno na styri a krik...uspi ju jedine cicik

sabinazv
13. dec 2009

dobry vecer,

lucka, vsetko najlepsie k meninam, bosorka nasa 😉

aj nas mlady este stale nespi... a zlobi... v postielke sa stale otlka, tak je na manzelskej posteli, zataraseny.. .tak najnovsie zaspava... ale ked sa mu nikto nevenuje tak mrnci... a ked dojdeme tak usmev na celu tvar, no hnevaj sa na neho potom 😅
Uz druhy vecer zdusil za plnu misku bananovej mliecnej kase na dobru noc... ale potom o hodinu cical akoby som mu nic nedala jest... obed mi odmieta...dnes to bola brokolica, cuketa s mrkvovo-jakblkovou vyzivou, nuz bol to humus, ma odpustene... 😎

dooscoby
13. dec 2009

kto pozera super star...boze ten chodur je nechutny brr 😠 ..prestava byt sympaticky a dufam ze nevyhra

sabinazv
13. dec 2009

doos, mne on vobec nevadi... dokonca sa mi ta verzia lady gaga pacila 😉

aj dominika bola dobra, aj zimomriavky som mala na chrbtici 😎

dooscoby
13. dec 2009

sabi mne s tym obleckom a useom pripada strasne slizky 😉 to moj nazor

dominika bola lepsia a mne sa paci aj smajda taky iny ulet 🙂

krpcek
13. dec 2009

sabi dik.

mne sa chodur nepaci vyzorovo, ale spieva bozsky. ale taky smajda je zas fesacisko. 😀

sabinazv
13. dec 2009

smajda je tiez dobry, ale takyto typ chlapa sa mi moc nepaci... zzenstily moc... nechcela by som sa mu cechrat v hare 😀 musi to mat riadne chemlodoidne... 😝

sabinazv
13. dec 2009

kebyze som mladsia tak sa mi paci Ben... teda pacil sa mi aj teraz, velmi sympatikus...

ale to su strasne deti vsetko tam... vsak ten Bendik mal mozno rodicov o nieco starsich ako som ja... 😕

cikyta
13. dec 2009

Ahojte.No Chodur je taký špaťoš,Šmajda taká vtierka barbia a tá bože...ani na meno jej neviem prísť....by mohla byť odvážnejšia 😀

sabinazv
13. dec 2009

no ciky... si ich zhodnotila 😅
a aka odvaznejsia... vsak ma 16 rokov dominika... ja som v jej veku nebola ani z 10 % taka odvazna ako je ona 🙂

zuzik25
13. dec 2009

no ked rozoberate chlapcov v superstar, mne sa ani jeden nepaci, ja som na starsich a vyzretejsich. 😀

krpcek
13. dec 2009

sabi tak Ben je kus sexosa - ten by stal za hriech. 😀 😀

krpcek
13. dec 2009

sabi ja v jej veku, som uz nebola panna, chlastala som jak duha, zasivane obocie po bitkach. . . . 😀 😀 😀 😀 a uz druhy vazny vztah. 😀 😀

komisakpd
13. dec 2009

baby ako ste vikendovali..my uz 4 noci nespime..od 3 do tej pol6 nic..len vreskot a vreskot..myslim si ze zuby..4 uz mame a asi 4 nam idu..alebo uz neviem co...

dooscoby
13. dec 2009

ciky 😀 moz byt...oni su tam vsetko take deti este ale ako poznamenala sabi ja v ich veku by som tam nevyliezla...chce to odvahu tam ist a zaspievat

dooscoby
13. dec 2009

krpcek 😎 no pekne....tak rodicia museli mat z teba radost co niezeby som ja bola kludne dieta 🙂

komi to mate dako vela zubkov....moja krpana ma ledva jeden ☹

sabinazv
13. dec 2009

no ale zuzik musim skonstatovat, ze si si dobre vybrala 😉 (to co mas doma myslim)

lucka, vsak ty si mas daku zrychlenu mladost oproti mne... v mojom veku uz budes 4.krat vydata, budes mat 4 deti, 4 tituly atd... 😎

jaj komis,ked hovoris o zuboch.. .moje dieta tak skripe tymi zubami... ze odpadnem, to som este nepocula s takou intenzitou akou to on robi...

krpcek
13. dec 2009

sabi a strvrteho manzela, nie? 😀 😀 😀

zanulienka
13. dec 2009

cafte,ja sa tiez pripajam k lucke.ja v 16-jajaj 😀

sabinazv
13. dec 2009

krpcek, no nepredpokladam, ze by si to s tym istym 4x zopakla 😅 ... ale ktovie, ja mam susedovcov co sa uz asi 5x zosobasili (ale bez rozvodu) len tak si zopakli sobas... ale ze su ako pes a macka, o tom potom 😝

ale nie... teraz vazne... ti drzim palce, aby si zotrvala v peknom trvalom a laskyplnom zvazku s tym, co mas teraz 🙂

sabinazv
13. dec 2009

no prosim... dalsia bosorka dosla 😝

zanu, ja som ti nenasla nic vhodne na tie hormony... a len tak strielat nieco nechcem...

sabinazv
13. dec 2009

chcem nejake plavky staremu pod stromcek kupit... dajte dakeho tipa...

krpcek
13. dec 2009

sabi dufajme. . . len sa musim znormalizovat, lebo mu zacalo nejake jebkat, co sa mala narodila. . .ziarli, ze uz nie je na prvom mieste on.

zanu 😀 😀 😀

zanulienka
13. dec 2009

sabi 😀 .uz mam,aj dve jednu na hlavu a druhe na vracanie

krpcek
13. dec 2009

sabi ja mojemu kupujem v Adidase.

jaj a vcera som dostala nove cizmy - k meninam. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre