Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sandori
2. feb 2010

ja som chcela aby išiel namiesto mňa na MD od nejakých 10 mes. môj manžel ale o tom on nechce ani počuť - už sa s ním za to pomlay rozvádzam

sabinazv
2. feb 2010

no ty kokso, to je job... a to su riadne oficialne damy so zivnostou aj s patricnym vzdelanim ?

sandori
2. feb 2010

pochybujem jedna mala 20 a druha 23 rokov

sandori
2. feb 2010

a ta starsia si napisala ze skusenosti ma : 5 rokov robila v hrackarstve- skoro ma svihlo

sandori
2. feb 2010

aspon vieme kde sa dobre zaraba 😉

sabinazv
2. feb 2010

no zbohom... ze v hrackarstve 😀 a to je prax s detmi ako vysita ...

a to v ktorom regione zijes, ze si tolko pytaju za opatrovanie? ja by som sa inac aj bala takejto mladej cudzej zabe s takou skusenostou dat dieta...

a nechceli ste s tym domcekom nejaky rok-dva este pockat teda? lebo toto je na maslu, fakt... 😖

sandori
2. feb 2010

sabi byvam v ZM, a pockat sa velmi nedalo kedze sme brali uver uz v roku 2007. Ale chvalabohu je to taky maly domcek. No a s malou som nechcela cakat ja 🙂

sabinazv
2. feb 2010

aj staviate v ZM?
tak to hej, ked uz tak davnejsie mate uver... vsak to tento rok este bude perne, a potom uz len kaficko na terase popijat s vylozenymi nohami 😉

skorvankova
2. feb 2010

Ahoj maminky...
Hlasim konečne hore prerezany zubok po 6 tyzdnoch.... 🙂

sandori
2. feb 2010

sabi dufam.....a tesim sa na to...mame tam krasne prostedie- je to skoro pod horou a je to na kopci- staviame cca 4 km od ZM v takej malej dedinke

sabinazv
2. feb 2010

jej byvanie na kopci je aj moj sen... 😉
bude vam tam super, neboj... tento boj bude stat za to, tomu verim 😎

skorvi, gratuliren 😉

nany100
2. feb 2010

sandori, tak to máš fakt ťažké...si veľmi tú MD nevychutnáš 😒 ...ja si neviem predstaviť po tých nociach s malou ako by som robila...keď aj navariť obed bolo pre mňa vrchol denného snaženia 😖

sabi, danko stále štrajkuje? a ovocie tiež nepapá?

skorvi blahoželáme k zubu, aj náš prvý sa tisne, ale ešte je trošku schovaný

sandori
2. feb 2010

skovi blahozelam k zubku
nany to mas pravdu je to o krk a to som si chcela druhu matersku ( poslednu) vychutnat 😒
Ale neva ešte tento rok vydržať a.... bude lepšie ... dúfam.

bambina
2. feb 2010

tak ako citam, ja mam asi naklonovanie dieta z vasich. papa resp. nepapa ako Danko a v kociari sa nechce vozit ako Sylvinka.

sabi, co sa knih tyka, pytala som sa aj, ci si nieco citate. chcela by som byt dobrou mamou a hlavne vychovat zo svojej dcery dobreho cloveka. viem, ze z knih sa to nenaucim, len mam pred tym rodicovstvom respekt. tak len pre inspiraciu a nove informacie si take studujem 🙂

dom by som prijala aj ja, ale manzelovi sa velmi nechce. nehovorim, my sa nemame zle, mame velky 4izbovy byt, ale nejako ked pribudne rodina tak cloveku napadne zivot v dome. mozno niekedy, uvidime 🙂
vsetkym, ktori sa chystaju stavat zelam aby ste co najskor byvali vo svojom a podla svojich predstav

bambina
2. feb 2010

skorvi, blahozelam k zubku.

ja po tom pokuse so skolou sa do prace urcite nechystam. aspon nie ked kojim, neviem si to predstavit aj ked by bolo mile niekedy z tohto kolotoca vypadnut. v praci ma sice ocakavaju od aprila, ale urcite nenastupim.

sabinazv
2. feb 2010

nany, veru strajkuje... dnes som sa rozhodla, ze sa mi ani nechce mu varit obed, lebo za posledny mesiac, nezjedol ani lyzicku, tak si dnes dam pauzu, lebo uz ma nic nenapada, co by som skusila nove... 😒

ovocie spapa v poslednej dobe vacsinou...

bambi, no vsak aj ja som neskusena mama, tak preto studujem knizky... rada by som sa vyhla neumyselnym chybam a tak podobne...

a veru, ten dom aj mne patri k rodine... pes, dvor, bazen (skor nafukovaci bazenik 😎 ) atd...

no musim koncit, ditko je uz hore a robi neplechu, tak paaaa

sandori
2. feb 2010

bambi viem si to predstavit- skola da zabrat...
sabi pa zatial

skorvankova
2. feb 2010

babvky, dakujem,,,ale to uz je treti dolu ma od 6 mesiaca a hore az teraz...

sandori
2. feb 2010

skovi my mame dole dva a hore skoro dva ale nie tie prve predne ale az druhe- ked sa smeje je strasne smiesna ale zlata

bambina
2. feb 2010

my stale len dva dole. dufam, ze ostatne pojdu vsetky naraz spolu 🙂

miavin
2. feb 2010

ahojte ako sa mávate?
sandori - držím palčeky - nech to zvládneš....

miavin
2. feb 2010

a pridali sme foto

sabinazv
2. feb 2010

tak iba sa idem pochvalit... nakoniec som predsa len drobcovi varila... lebo nam som robila spenat, tak reku jednu gulicku dam aj jemu... spolu s mrkvou som povarila, mixla, pridala activiu za lyzicu a chlapec zjedol svoju obligatnu pidi porciu a este dalsiu na zajtra co som odlozila 😅 no akoze aka specialitka 😅 😅

musim sem prist castejsie somrat ako neje zeleninu 🙂

sandori
2. feb 2010

mia ďakujem

skorvankova
2. feb 2010

mia, jej ten je chutny a ako stoji , nechapem aj ja sa tesim ked maly zacne chodit..Aj ked viem ze to bude narocne a budeme stale v pozore.
sandori aj ja drzim palce... 😎

cikyta
2. feb 2010

Ahojte.Tak poradnu máme za sebou.Vážime 8 600 g.
Na hnisave očko mám dávať bylinky a moje mliečko 😠 Cakala som,že mi predpíšu fram.mastičku.
Ale nie.Tak som si v lekárni pýtala repík a lekárnička frajerka,vraj: A doktorovi nič?! 😠
Som myslela,že ju zabijem! Reku práve z tade ideme.... 😠
V inej lekárni mi našťastie predali tu fram.mastičku aj tak. 😉 Takže dobre 😒
Celý den jej tečie a ráno tam má kopu hnisu.A pediatrička vraj: to má z nádchy!
(až na to,že to už od narodenia má z tým problémy.Raz menej,raz viac.)
V marci ideme na EKG kontrolu a aj na očkovanie+moč doniesť.

Sakra,ved až doma mi napadlo,že mi nič nepredpísala na tie naše soplíky.Ani tie čierne kvapky,čo sa zarábaju.A tie som chcela.No čo už.

Inak sme zdraví a krásni a dokonca ked ju dr.počuvala,tak jej Sisa to počuvatko zobrala z ruky a počuvala sa sama 😀

bambina
2. feb 2010

mia, krasne foto.

ciky, mala je super, mozno uz teraz si vybrala povolanie. nasa ked ju sestricka zobrala na ruky tak spustila taky plac a neprestala ani ked ju doktorka pocuvala. ona je taky maminkim mazanek, cudzi ludia ju na ruky nemozu 😉

cikyta
2. feb 2010

Bambi-aj Sisa mávala plačlive obdobie z nich,no už je zase OK.
Momentálne plače len vtedy,ked sa jej prihovorí chlap 😠

bambina
2. feb 2010

spravne vychovana, nebavi sa s cudzimi muzmi 🙂

ni.kolet
2. feb 2010

Ahojte. Idem pochváliť nášho suseda, ktorý nám spravil zo snehu uličkovú atrakciu. Kuk sem.
http://www.facebook.com/photo.php?pid=215486&l=...
Inak je to čerstvý majster Slovenska v carvingu, čo je umelecké vyrezávanie ovocia a zeleniny a atď.
Keďže máme poschodový domček, tak máme nočník hore aj dole a obidva s obľubou používa. A dnes sa na mňa malý pozrel a pýtam sa ho, ideme kakať a on hmm. Takže sa prvý krát vypýtal a bolo aj piši. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre