Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
16. apr 2010

ahojte babiky.
vsetko naj dnesnym rocnym oslavencom, aj vsetkym dankam k meninam.
my sme boli vcera cely den "shoppingovat". sice sme nic nekupili, ale aspon sme sa prevetrali.
vidim ze riesite okuly, tak aj ja mu chcem kupit, len vcera vyskusal asi troje a ani jedny mu neboli dobre. ale ja chcem asi s gumickou, alebo je aj taka spiralka, lebo bez toho mu to ostane na hlave max. sekundu 🙂

beadz
16. apr 2010

joooj, nikto nie je ? tak nic, idem daco robit, aj ked sa mi taaaaak nechce... papa

cikyta
16. apr 2010

Ahoj Bea-ako sa cítiš? Fajn? Ziadne nevolnosti atd...? 😉

misha666
16. apr 2010

ahojte kocky... ja uz neviem co mam robit s tym emmkinym soplikom,...uz mesiac a pol ma vkuse sopel... ked jej to cez vikend neprejde tak uz asi budem musiet zatlacit na dokinu nech nas posle na ORL a na alergologiu...sa mozem vysrat na jej sinupret a fenistil a nasivin.... som normalne v noci nemohla spat...tak som o 4tej rano hladala na nete z coho moze mat taku dlhodobu nadchu...a kedze ocino je alergik tak asi ma aj emmka kedze je jar a uz kvitne vsetko... normalne som v noci plakala jak ma to serie ze je v kuse nachladena...uz ani neviem co si mam mysliet...vcera mala teplotu 38,2 a po paralene uz nic dnes uz je dobre tak su to zubky alebo co??? ja uz fakt neviem... 😢 😢

cikyta
16. apr 2010

Mischa a ako často jej odsavaš soplíky?

sabinazv
16. apr 2010

Dakujem za gratulku a tiez blahozelam menovkyniam: elfi a daanke a ak este nejaku mame, tak aj tej 😉

A tiez blahozelam dnesnym oslavencom, hlavne vela zdravicka, lasky - posielame cmuuuk 😵

cikyta
16. apr 2010

Raz dávali v TV jednu dr.čo má 3 deti a vravela,že jej ochoreli v rovnakom čase.Jednemu davala kvapky z lekárne do nošteka,druhemu bilinky a tretie nechala tak...Samozrejme,že poctivo odsavala.
A vysledok?Približne v rovnakom čase sa všetky 3 vyliečili.
Emmke držím palčeky,nech ju to rýchlo prejde a nech nemá zdedenu alergiu.Chudiatko malinke ☹

sabinazv
16. apr 2010

ciky, vies ako sa hovori liecena nadcha trva 7 dni a neliecena tyzden 😝

toto dlhodobe bude mat inu pricinu... nas maly ked to mal v polroku tiez take dlhodobe, tak zabral pamycon len 😒

nikinka008
16. apr 2010

Ahojte 🙂 Mala sa dnes o4rano zobudila s takym bolavym placom chudatko ☹ tak som si ju musela vziat k sebe dala som jej cajik,ale len trosku si potiahla a potrela som jej dasienka s citronom lebo to bolo asi tym ze sa nam hore tlaci predny zubok 😔...ale musela lezat namne lebo inak nechcela byt,potom som ju nenapadne zosunula zo seba 😀 a zaspali sme,este nad ranom som ju prehodila do postielky lebo takto sa moc neda spat ale spinkala tuho takze neprotestovala 😀
zanu,dakujeme za pochvalu 😉 viem ze mala uz moze papat skoro vsetko ale zase vsetko jje nechuti preto len ochutnava 😀 😀
mia,mas moje dieta 🙄 toto iste aj my,ja nerozumiem 😠
janka,jakubkovy prajem vsetko najlepsie 🙂
ciky,tak to musite mat potom ozaj tazke,to mi je luto ze ti nema kto pomoct ☹ uz len sa nejako cez to dostat aj ked je to tazke 😔 tak sa s manzelom malo co vidite vsak 😒
Bei,ako to zvladas?ako sa citis? 🙂

misha666
16. apr 2010

ciky... praveze ona nema az tak vela spolikov skor ma opuchnuty nostek odsavam rano a vecer ... soplik je biely az priesvitny... mali sme zlty a to bol zapal a brala antibiotika ale uz presli 2 tt odkedy ich dobrala... a uz ma ide z toho porazit, teraz spinka...

sabi...pamycon som davala ked mala zapal...ale to ma trvanlivost 7 dni. tak uz jej ho 2 tt nedavam... a dokyna mi povedala ze to prejde samo,ze treba vydrzat, ibaze mne sa taka odpoved vobec nepaci... lebo to uz trva dlho, v pondelok na nu uz zatlacim....a ked sa jej to nebude pacit tak pediatrov je vela v košiciach 😒

jankaaa
16. apr 2010

sabi nam nezabral ani pamycon....pouzivali sme ho tyzden lebo len tyzden sa moze pouzivat a sople ma furt....ale ja rozmyslam ci to nahodou nemoze byt aj zo zubkou..nema take zelene sople len taka voda stale mu tecie z nosa....

jankaaa
16. apr 2010

dakujeme za blahozelania 🙂

cikyta
16. apr 2010

Niki-no málo sa vidíme 😒 a ked začne robiť na byte,to sa už vobec neuvidíme,ked tam bude aj po nociach pomaly. 🙄

Mischa-juj tak držím palce u dokiny.Tak to potom bude trošku vážnejšie,ako obyčajná nádcha atd...

sabinazv
16. apr 2010

u nas pamycon az asi na 5.den, ale bol potom pokoj... teraz ma maly tiez v noci zapchaty nos, ale ked on nemoze byt prikryty, ked ho zakryjem, hned je hore... nechapem... dnes ho idem nasukat do takeho velkeho spacieho vaku, uvidime, ci bude tam chciet byt 🙂

jaj a odvcera oficialne krasne chodime... prejde cely byt z izby do izby bez drzania s otacanim a tak, sice ho este aj zatacka, ale odvazny je... a je to kraaaaasne 😵

nany100
16. apr 2010

ahojte, gratulujeme Jakubkovi a Karolínke 😉 ...nech majú krásny narodeninový dníček a nech sú hlavne zdravučkí a usmiati 🙂 ...Dankovi ku smelým krôčikom tiež 😉
samozrejme aj Dankám (sabi, dankaa, elfi- to som nevedela 😉 ) prajeme všetko naj, nech detičky a mužíčkovia poslúchajú 🙂
MIscha, držíme palce, nech to Emke rýchlo prejde...našťastie nás sople držali max. 10 dní, ale stačilo nám 😒
niki, Sárka je zlatučká 🙂

sabinazv
16. apr 2010

dakujeme nany 😉

skorvankova
16. apr 2010

ahojky koceny....
gratulujeme vsetkym oslavencom... 😉
babule, tak toto bola noc...iba 2x hore o polnoci a o 4 potom az o 8,00 napapal sa a spal.... 🙂ja som cula a po roku konecne vyspinkana....

nany100
16. apr 2010

skorvi, super...Adel má tiež teraz oveľa lepšie noci, asi 2-3x hore, je síce na mne furt nalepená, ale nepotrebuje didi, len sa po mne vykladá 😀 ...takže poznám ten pocit, som aspoň ako-tak vyspatá a nie ako mŕtvola 😒 ...asi sa na lepšie časy blýska

cikyta
16. apr 2010

Skovi super!
Sabi-gratulujem 1 kročkom.

cikyta
16. apr 2010

Ja som tuto noc nespala vobec.Teda,nie.Klamem! Od 12 do 1 hodiny som spala 🙂
Abstinovali sme bez čaju,tak to aj tak vizeralo.No čo,ešte zo 3 dni zase jej ho dám.4 den nevydržím bez spánku.Už to mám odmerané 😅

korelka
16. apr 2010

ahojte!

vsetkym malym a aj velkym oslavencom posielame pusinky... 🙂 🙂 🙂 🙂

misi, my sme mali tiez dlho, predlho sopliky, cca asi mesiac, ale potom jednoducho presli - aj ATB sme brali, aj pamycon, ale nejako to nepomahalo a potom z nicoho nic sa stratili... teraz sice ma stale nieco v nosteku, ale zatial to bez kvapiek zvladame, ale mam tiez podozrenie ci nebude mat nahodou alergiu po ocinovi... 🙄

my mame dnes 5. vyrocie svadby, tak si drahy vybral dovcu a trocha oddychujeme, poobede ideme s malym na plavanie (po druhykrat, tak dufam, ze tentoraz to bude bez placu) a potom uvidime ako sa vyvinie situacia... 😀

macikjm
16. apr 2010

ahojte...
jakubkovi a karolinke vsetko naj k prvemu rocku....
sabi vsetko naj k meninkam...a k prvym krocikom...jeeeeeeej... 😵

korelka...aj my budeme mat tohto roku 5. vyrocie svadby...blahozelam vam a uzite si to, oslavte poriadne...

sabinazv
16. apr 2010

dakujem dievcata 😉

baby a vy uz 5.vyrocie svadby? aj ty macik? vsak ty si take mladatko 😎

miavin
16. apr 2010

ahojte
gratulujem všetkým oslávencom.....
misha - aj my soplíkujeme už 2 týždeň - zatiaľ žiadna zmena - možno zmena počasia, neviem, ale mesiac a pol je ozaj dlho - zájdi za dokynou radšej, nie??? 😒
no my sme v manželstve krátko - my sme sa dlho flákali spolu len 😀
bei - ako sa máš? ako sa cítiš???

bambina
16. apr 2010

ahojte
oslavencom posielame bozteky 😉
my ako manzelia oslavime v maji tohto roku 2 vyrocie, spolu sme uz vsak 10 rokov 😀

miavin
16. apr 2010

bambi - tak super, čítam že tu viacero stálic 😀

bambina
16. apr 2010

mne to pride ako druhe manzelstvo 🙂

miavin
16. apr 2010

bambi - no ja som najviac zmien pocítila akurát, že sme sa nasťahovali do vlastného a že sa nám narodilo dieťatko -. ináč pohoda - stále rovnako - stále ponožky pri gauči, bordel, kde len pozriem.... 😀 😀

bambina
16. apr 2010

u nas je to rovnake. len teraz ma stve ked sa mala rano zacne hrat s tymi ponozkami pri gauci 😀 😝

miavin
16. apr 2010

bambi - hmmm - to je husté - náš pre istotu tieto "smraďoše" hryzie preventívne na tatinovi ešte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre