Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
26. apr 2010

piki-zelene sople su,ked malo vody pije

sabinazv
26. apr 2010

zelene su vtedy, ked je nejaky zapal...

nas maly nic nepije, len MM aj to maaaalo, a zelene ich nema... zato ma zelene kako 😒

pikino
26. apr 2010

pije dost plienocky su vzdy polkilove, a mala sirokospektralne atb tak ja uz neviem 😒

zanulienka
26. apr 2010

sabi aj elaia zelene kaka,ale uplne tmavozelene

sabinazv
26. apr 2010

aj danko ma uplne tmavo zelene... ale on mi nic nechce jest, len ho stale prikladam, aby aspon mal mlieko... vcera zjedol vecer kasu, inac uz niekolko dni nist, len mm... ale on to ma z tych antibiotik... musim dnes kupit ine probiotika, lebo tie co mame su dake nanic...

pikino
26. apr 2010

my kakame nastastie dobre az sa cudujem, aj ked tiez to ma natrete po celej riti s prepacenim 😝

zanulienka
26. apr 2010

my sme nedostali atb,tu kym clovek nezomiera tak nic!!!!

nany100
26. apr 2010

ahojte babule, fúúúha...všetci sa trápite chorobami...Elaie, Dankovi, Terezke prajeme rýchle vyzdravenie...Sabi, nám trvali sople aj 10 dní...to chce len trpezlivosť a odsávať do aleluja 😒 ...inak nezávidím to sťahovanie, ale potom do vlastného to bude paráda 😉 ...ciky, držím palce pri prerábke...my máme spálňu zatiaľ bielu, ale ešte nie je prerobená...neskôr uvidíme, niečo pastelové asi...ale pomaličky ideme chystať maličkej detskú izbu, predali sme z nej veľkú hosťovskú posteľ (hostia majú smolu) a ideme robiť podlahu, maľovať a maličkej dať nábytok...moc sa teším 😉 ...a tiež dumám nad farbou, poraďte babule...ružovú nechcem alebo v kombinácii s nejakou ďalšou farbičkou...skôr myslím nejakú veselú zelenú al. žltú alebo marhuľovú 😉

bea, gratulujeme k majstrom a držíme palce na poradňu...všetko bude fajn, uvidíš...čakáme potom na správy 😉
macik, blahoželáme k zdravučkej maličkej Terezke...to je super správa 🙂

pikino
26. apr 2010

moje dieta uz taha dvojhodinovku. 😀

misha666
26. apr 2010

ahojte kocky... tak my sme zase na ATB..uz ma ide porazit, sopel je ze vraj podla ORL v norme bo uz je ciri...ale preslo jej to na priedusky, ten jej kasel mi az srdce trha....teraz ked zaspavala tak tolko kaslala ze az mi do placu bolo,,,dufam ze sa z toho uz konecne vylize... a vcera spadla a rovno na drevennu kocku a roztrhla si hornu peru z vnutra...to bolo placu a krvi ☹

sabi...kup si probacin... tie su super...mas sice 7flasticiek na 7 dni za 12eur ale su fakt super. ja ich davame emmke...

jankaaa
26. apr 2010

ahojte babulky vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj....vsetkym choruckym prajeme rychle uzdravenie...boze fakt tie choroby a virusy to je hroza....

ciky my mame oranzovu spalnu.....

petusko
autor
26. apr 2010

ahojte 🙂
hlasim sa po narocnom, ale kraasnom vikende, oslavovali sme so vsetkym co k tomu patri 🙂 mali sme tu u nas aj kolotoce, no vacsej pradosti pre chalanov nebolo 😀
dodatocne chcem zazelat vsetkym cerstvym rociacikom vsetko najlepsie, hlavne zdravicko nech sluzi tak ako sa patri 🙂
lebo ako tak citam, tak kadejake pliagy utocia 🙄 u nas je Petko na atb ☹ a mm tiez cely vikend bol bez hlasu, akoby spieval tri dni v kuse 😅
a k ankete, ciky, my mam spalnu oranzovu 🙂
idem dohodit par foto do albumu, aj ked nic moc to nie je, lebo u nas sa nikdy na oslave nestiha alebo zabuda fotit 😀

cikyta
26. apr 2010

No moj muž chce marhulovu-oranžovu 😉 Tak možno vyhrá.

Ja som chcela lila-bledunko fialovu 😵

miavin
27. apr 2010

Dobré ránko - ako ste sa vyspali? my ako vždy - na prd....nevadí
2:50 ráno sa nám narodil synovec, 3250g, 51 cm - Petrík - tak sa veľmi vytešujeme, švagrina mala termín až 18.5 ale asi ho mala zle vyrátaný, lebo malý je v poriadku a má krásne miery - tak sa teším, keď si popestujem takého drobného človiečika 😀
😀
😀

beadz
27. apr 2010

dobre ranko. mia, gratulujem k synovcovi 😵 . tak ale poviem ti ze ten termin dost zle vypocitali... sice ani sa necudujem, ked si predstavim to nase zdravotnictvo.
my sme boli vcera poobede trochu na zahrade, a maly sa tak vynicil ze zaspal cestou domov v aute o siestej, tak sme ho zobrali aj so sedackou hore a spal do siedmej, potom som ho chytro okupala bo bol zabrudeny az v plienke od zeminy, dostal mliecko a spinkal dalej 😨 . som myslela ze bude problem, ale nastastie spal do siestej rana a teraz sa zase vypytal do postielky. nechapem. ci tlak je blby alebo co...
tak idem urobit na obed zemiakovu kasu so soskovou omackou, masko mam este zo vcera.

miavin
27. apr 2010

Bei - no veď - to naše zdravotníctvo.....ale to skôr nadiktovala zlý dátum poslednej menštruácie ona - lebo máme rovnakého gynekologa - a ja som rodila len dva dni pred termínom 😀
Bei - a ako sa cítiš? ešte ťa napína?

baska19
27. apr 2010

jééj mirka tak to je super to ťa bude viac lákať mať druhe babo ked si popestuješ takeho maleho drobca 😀 hlavne nech su zdraví 😉

beadz
27. apr 2010

mia, uz ma praveze nenapina, tak teraz neviem ci je to dobre, alebo zle znamenie... som zvedava vo stvrtok...
tak kocky pekny den, mozno sa vecer zastavim, aj ked najnovsie o pol 9 uz spim...

elfi1
27. apr 2010

ahojte dievcata. ja hadam aj zabudnem, ako sa konikuje 😀 😀 . no nestiham. nici ma vodicak, Dominik a niekedy aj manzel 😀
ale inak sa mame fajn. akurat Domko dospel k nazoru, ze 1 denny spanok uplne staci a ze radsej sa bude vonku hrat. kedze este stale uplne sam nechodi, tak sa chce po dvore stvornozkovat. slak nas triafa vsetkych 😀 .

vcera som ho isla okolo obeda uspat v kociku na prechadzke. ani za nic si nechcel lahnut, tak po pol hodke zaspal po sediacky, hlava opreta v predu o madlo 😀 a ked som ho davala lezkat, tak este mal tendenciu protestovat 😀 😀

miavin
27. apr 2010

Baši - no možno sa naozaj dám nahovoriť....ale ešte chcem počkať - vychutnám si požičané 😀
bei - určite to bude v najlepšom poriadku
elfi - fíha, tak to my bubame ešte dva - niekedy aj tri krát.....ale aj náš zaspí posediačky hockedy - mala si odfotiť 😉

elfi1
27. apr 2010

mia- nas nezaspi len tak. cez den malokedy do obedu pri mne na posteli, ked si da mliecko, ale vacsinou vzdy v kociku. ale odkedy je jar, tak ho vsetko zaujima a odmieta si lahnut. tak ked mu necham opierku sklopenu, tak brusakuje, kym to nevzdam a nezdvihnem mu ju. tak vcera som ho nechala sediet a takto sa sklatil od unavy. ale dobre vediet. aspon nebudem robit krik a nasilu ho davat lezat. viem, ze zaspi aj po sediacky 😀

bambina
27. apr 2010

ahojte.
babenky dakujeme, za vsetky blahozelania, vsetko naj vcerajsim a dnesnym oslavencom, prihodim nejake foto z oslavy 🙂

bambina
27. apr 2010

zacalo to rano balonikmi v posteli a skoncilo jazdou na novom fare 🙂

bambina
27. apr 2010

trosku prehodilo poradie 🙂

bambina
27. apr 2010

a jedna aktualna foto pre Sabi do albumu jednorocnych 🙂

sabinazv
27. apr 2010

ahojte, tak album doplneny, kuknite 😉

bambi, super oslava... aj ostatne, co som nakukla... simonka, silvinka a aj ninka su riadne koceny 😵

Jaj a to babatko... ja som asi pred mesiacom drzala take mimi 3 mesacne, dievcatko... take krehucke, neznucke to bolo... ale ze by som nejak strasne bazila uz aj mat take, tak to teda nie... trosku neskor... lebo tento moj maly chlapik to je taky zivel, vkuse v pohybe, na zakazane a nebezpecne miesta, ze ked ho dam vecer spat, tak si vylozim nohy, ze konecne fajront ... a do toho taketo malinke stvorenie (ktore bolo dost uplackane, grckalo a tak 😀 ), ze ufff... reku este takeho pol rocka by som pockala 😅

cikyta
27. apr 2010

Ahojte.
Krásny albumček,no my tam dáme to PRAVE foto z oslavy 8.5.

sabinazv
27. apr 2010

tak hodim ten album aj sem https://www.modrykonik.sk/fotoblog/aprilovky200...

ciky, vy mate vsetky fotky vydarene, potom pripadne vymenime 🙂 ... a u nas tiez bude hlavna oslava niekedy v maji....

cikyta
27. apr 2010

Skoda,že nebývame bližšie pokope....Taká spoločná žurka 1.rôčkových by bola bomba 😀

bambina
27. apr 2010

jeeeeeej super fotecky.
veru ciky, take stretko by bola velka parada.

sabi mas pravdu, malinke babatka su na zjedenie, ale tiez mam z malej dost. som rada, ked cez den na chvilu zaspi a vecer len padnem na gauc a chvilu nic nerobim, nemyslim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre