Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
30. jún 2010

@pikino Fakt su miestami velmi podobne so šteniatkami 😀

pikino
30. jún 2010

viac nez podobne 😀

pikino
30. jún 2010

inak baby kolko nechate dietky mocit sa vonku v bazenikoch. lebo terez by tam aj pol dna presedela a ja sa bojim aby neprechladla a tipujem ze hned jej mam dat dole plavky ked vylezie. ja som ju osusila a nechala nahatu a ona sa mi za to vycikala na podlahu. 😀

nikinka008
30. jún 2010

baby,mne mala nechce do bazenika ani za nic 😀 raz som ju tam vonku polozila do neho s placom utekala a potom sa mu na meter vyhybala 😕 ja nechaaapem 😅

nikinka008
30. jún 2010

asi jej to bolo cudne ze vonku ma vodicku alebo co,ale kupanie vo vani zboznuje 😀

cikyta
30. jún 2010

@nikinka008 Ved aj ja dneska vravím:
-Pod Sisa,ideme sa kupať.....
(išla som pre bazenik do izby a ona si trepala vaničku 😅 A v bazeniku sa tvárila,že sa umýva,aj vlásky si žmolila,že sa umýva 😀 )
Tá mi reve,ked ju beriem z bazenika.Ona tam špliecha a víska!

@pikino My sme boli dnes len pol hodinku a potom sme išli von do obchodu atd.....

petusko
autor
30. jún 2010

ahojte 🙂
my sme dnas mali pekny den 🙂
rano sme isli do skolky, Petik prvykrat niesol aj kvetinky pani ucitelkam 🙂 ja som si aj poplakala s ucitelkou, ktora uz nebude ho ucit ☹ ked sme si spomenuli, aky tam Petko nastupoval, vobec nerozpraval a dnes sa mu drzka nezavrie 😅
cestou sme este zachranovali stratenu prvacku, ktora uz isla s placom domov, ze nik nie je v triede, tak sme s nou isli naspat do skoly a zaviedli ju k jej ucitelke.
poobede som dala detom von bazenik, ale len taky malicky, ledva sa tam pomestili, zajtra dame kazdemu zvlast 😀
nas Marcel vodu miluje, zato Petik je taka citlivka, ani kvapka do oka 😀 a to je v znameni vodnara, no s vodou sa teda nekamarati 😀

sabinazv
30. jún 2010

ahojte,

fajne fotky ste pridali, pridam aj ja dnesnu - danko je vykoseny ako skinhead 😎
Ale je dnes mrzutyyyyy... uz 2.den nekakal, neviem ci ho boli brusko, ma ho nafuknute... neviem co s tym robit, skusali sme aj rurku prvy krat strkat, ale aky krik spustil ! Dala som sub simplex na vetry... a inac neviem, dajte dake tipy... tusim stava zo surovej mrkvy, slivkova stava a co este? vyvar z otrub? nist okrem mrkvy nemam doma 😖 Skusim zajtra tu mrkvu ak nic nebude... ideme totiz na dolenku v piatok... len taky predlzeny vikend na SK, tak by som bola rada, aby bol fit...
Aj mna dnes bolela hlava, migrena po dlhej dobe uff... aj burka bola, ja som taky senzibil na pocasie trocha 😉

ni.kolet
30. jún 2010

Ahojte. Na úvod petusko máte pekný bazénik. 😉 Dnes sme mali ráno úraz. Má poškriabané čielko od kvetináču ako spadol. Kuk album. 😢 Poobede si spravil náladu v bazéniku a večer bol u nás cirkus. Absolvovali sme celý program, vyše hodinu. Niektoré vystúpenia sa mu tak páčili, že nielenže som s ním sedela ale aj čapkal. 🙂 Zato minule sme boli na divadelnom predstavení a po prvej pesničke sme už museli odísť. Vôbec sa mu to nepáčilo a dával to najavo. 😒

cikyta
1. júl 2010

Ahojte.
Petusko-nádherný bazenik!
Sabi-od mrkvy práve zapeká.Daj mu do čaju harmanček . Pomáha to na urobenie mäkšieho bebena 😉
Niki-juj má to riadne škrabnute.Chudiatko.

Ideme na to očkovanie dnes...teda,čakám,kým vstane 😒

sabinazv
1. júl 2010

ciky, mrkva varena je na zapekanie... surova vraj opacne, ale nastastie rano mlady nalozil, tak nevyskusame 😉
Ale diky za tipy 🙂

cikyta
1. júl 2010

@sabinazv Hej? To som nevedela. 😒 Ale základ je,že už je "naložené" 🙂

pikino
1. júl 2010

cafte sunky

my dnes hore od pol siestej klasika. ach jo. dufam, ze ju za chvilu odlozim spat lebo o pol jedenastej ideme fuc.
ideme ku mne do prace terez tam ma este odlozeny darecek z mdd, 😀

nasa tiez nescela byt v bazeniku ale vcera si povedala ze to skusi a pacilo sa. len tam musi vliezt sama bez pomoci

krpcek
1. júl 2010

ahojte.
sabi aj ja som mala vcera taku migrenu, ze som az vracala. 😝 😝 😝
my sme s bazenok nemali ziadnu problem - som ju tak posadila a slecna tak sedela jak na trone, vsetky hracky povyhadzovala von, ja som ich zas nahadzala spat a spliechala na vsetky strany. 😀 v sobotu chceme ist na kupalisko do velkej vody - tak predpripravu pred dovolenkou. 🙂

bambina
1. júl 2010

ahojte.
tak aj my sme dnes hore od pol siestej. nastastie uz odfukuje a ja doplnam davku kofeinu.
aj ja rozmyslam kupit maly bazenik, nafuknem aspon na chvilu na balkon. my mame len rano na balkone slnko a potom je tam celkom prijemne.
krasne fotky ste popridavali.

Simonka od vcera sama chodi. ja viem, pre vas ziadna novinka vy uz ficite niekolko mesiacov, nasa je veeelice opatrna. aj teraz urobi najviac 5 krokov, ale obidve sa z toho strasne tesime, skaceme od radosti a smejeme sa.
zlata je

baby ja sa trochu bojim kupaliska kvoli tomu ekzemu co mala. teraz sa jej to celkom pekne upravilo.

cikyta
1. júl 2010

Ockovanie máme uspešne za sebou.Slza nebola ani jedna.Sestričke sa moc nepáčilo,že ešte kojím,lebo ma už neni pomaly vidieť,ale sakra ja ju inak neuspím 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Možem sa aj zabiť 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
No a to som bola bez kartičky poistenca tam,lebo som ju stratila.Ale po hodine hladania som ju našla 😝
Začína byť nejaký blbý ten den 😒
No a nesmieme isť na priame slniečko po tomto očkovaní.Super.Ju uviažem pod strom.... ☹ 😀

cikyta
1. júl 2010

No veru,keby som nemala dostať sobotu krámy,ideme aj my na kupko.Len by som si musela isť kupiť plavky,lebo do tých starých nevopchám cicky. 🙄

zanulienka
1. júl 2010

krpcek-tak vcera sme boli dve co sme vracali z migreny

sabinazv
1. júl 2010

°ciky a to ake ocko mate dnes za sebou, to do ruky, MMR ? ci tu tretiu davku do noziciek?

A ja tiez este kojim, ale nejako sa velmi nestracam, len tak po troske .. .mohlo by to ist rychlejsie 😝

cikyta
1. júl 2010

No a ešte som vravela,že ked porovnám Sisu s rovesníkmi,tam mi hrozne málo jedáva... ☹ A dr.povedala,nech ju nikdy v ničom neporovnávam s druhími.Sisa je uplne zdravá,priberá,nechudne,je veselá a nič ju nebolí,tak je to ok.
Váži 9 500 g.A pri narodení mala 3 370 g.

cikyta
1. júl 2010

@sabinazv Bolo to 4 očkovanie teraz do ručičky,nie nožičiek.

bambina
1. júl 2010

veru ciky, ake ockovanie mate za sebou?
mala to paradne zvladla ked ani neplakala. ja uz mamt teraz hrozu ako tam pojdeme

cikyta
1. júl 2010

@zanulienka Každý tomu inak hovorí.Niekto migrena 😀

cikyta
1. júl 2010

@bambina To v 15 mesiaci.

bambina
1. júl 2010

@cikyta si ma velmi potesila touto odpovedou. ja hlupa ju tiez prirovnama k inym detom, ako malo papa. ale ako pises, pribera a je zdrava. to je zaklad.

sabinazv
1. júl 2010

ciky, tak to je MMR a ta sa ma podla novely platnej od dnes ockovat najskor v 15.mesiaci... teraz neviem ako sa to pocita, som myslela, ze ked je 15.mesiac ukonceny... nasa MUDr. to teda tak robi... ale napr. kamoske tymto naockovali dieta 2 tyzdne po 12.mesiacoch 😒

http://files.ockovanie.webnode.sk/200000627-458... bod 7

zanulienka
1. júl 2010

cikyta-vcera keby si mi videla by si skor povedala,ze vyzeram ako pred smrtou

bambina
1. júl 2010

aj ja som si myslela, ze az ked ukonci 15. mesiac

bambina
1. júl 2010

ale zasa prvy den 15.mesiaca zivota sme uz zacali. tak asi je to OK

sabinazv
1. júl 2010

bambi, toto je mozno aj OK, ale tej mojej kamoske co zaockovali to OK nie je... lebo zacala len 13.mesiac a MUDr. jej trepala, ze to musi teraz, lebo neskor by si to musela sama platit... uplny nezmysel...hrozne trepu niektori lekari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre