Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

mirip
9. okt 2009

Teeeeeeeeda vy ale všetci pekne rastiete, radosť pozreiť vaše albumy 😵 😵 😵 😵

pikino
9. okt 2009

koookso mirip vsak ty uz rodis 😀 to letiiiiiii

mirip
9. okt 2009

hej mala by som ale zatial to tak nevypadá najskor sa tam malému nechcelo lebo sa nedarilo otehotnieť a teraz sa mu nechce von, lebo stále nič, a ak nič do pondelka tak v utorok idem na príjem 😕

pikino
9. okt 2009

tak to byva 🙂 kazdoadne drzim palceky 😉

catusca34
9. okt 2009

krpy vdaka aj my Sabinke prajeme všetko dobré 😀 , a Taminke tak isto... 😀

pikino
9. okt 2009

aj ja rajem oslavencom vsetko naj.

my sme mali dnes celkom dobru noc. len keby nemala take strasne sople. tolko chrchlala ze som ju o piatej zobudila a odsala jej sople a spala potom az do osmej. isli sme k dokine. nastastie ma len tie sople, nema chytene hrdlo ani priedusky. ale ledva dycha chudatko. a dnes sa mi tak posrala ze som ju musela komplet prezliect a okupat. 😀 a druhy vyter na campylobactera bol negativny huraaaa. ale v plienocke mala neskutocne vela soplov chudatko male.

majka_dk
9. okt 2009

ahojte,

dievcata, tak ja som sa uz dnes aj vyrevala, uz tyzden spavame v noci tak, ze sa budi od pol noci kazdu hodinu (tuto noc pol hodinu) ale on sa vlastne ani nezobudi len zamrnci lebo chce dudel, cize ja som uz ako matoha a dnes sa rozhodol, ze nejde spat ani cez den a ked konecne o 16 zaspal tak zazvonili nejaky debili z t-comu a ponukali sluzby, ma skoro drblo, pomoooc

cikyta
9. okt 2009

majka-noc máme rovnaku.
tiež som pred chvílou už revala.
som sama doma,muž chodí neskoro domov a ja ani kašu neuvarím bez toho,že ju nemám na rukách.furt len ruky a ja už od hladu ani nevidím.... 😢

jana_pk
9. okt 2009

Ahojte kocky,

dakujeme za gratulacie k pol rociku. Aj my prajeme Sabinke a Karolinke vsetko dobre 🙂 .

Ja som planovala dat malej ako darcek k sviatku mrkvu, ale nechame to na zajtra nech si to uzijeme aj s ockom.
Dufam, ze jej prikrmy budu chutit, lebo ona papa odo mna mliecko, len ked sa jej chce spat alebo ked sa zobudi a obcas mame take velke pauzy a vyplnime ich aspon zeleninkou teraz. Lebo ked nestihne spapat cez den dobieha to potom v noci.
My sme mali casto problem s papanim, ale zaklincovalo to ockovanie na zaciatku septembra. Sabi co ty na to?

Ozaj dnes bola riadna kosa - takze hadam treba objednat fusak. Tusim emitex tu vyhraval... Odkial ste ho objednali? A ako zistim ci pasuje na moj kociar? Mam taky co Bea - Peg Pergo Pliko P3 on Track.

A Ciky mrzia ma tie speci gate co ma mala, ale uz vam to odsypa.

skorvankova
9. okt 2009

mirip, tak to je aka kava ze 40tt? 😉
catuscha, Karolinka je uzasna. 😅
majka, uplne ta chapem mi to uz mame 5 tyzdnov.

sabinazv
9. okt 2009

ahojte babuchy 🙂

v prvom rade gratulujem dnesnym oslavencom, nech su zdravi, krasni a posluchaju 😵

ja som dnes bola s drobcom v meste a pustila som perie 😀 nakupila som drobcovi nadobicko na papanie, take hryzadlo, ktore aj cisti zubky 😅 , bio mrkvu a mrkvu vo flasticke, eko plienky atd atd... hura, moze papat a kakat... este sa dohodneme ze kedy, asi niekedy buduci tyzden pojdeme na vec... Tatinko si vyboxoval, ze on mu da prve jedlo... tak sa musime nejak zladit...
Dnes som na obed pizzou a kapucinom ukoncila bezmliecnu dietu... kako je take ako predtym raz viac do zelena a raz menej, dnes bolo napr. menej... uvidime ako dalej...

Jani a vy mate ake problemy s papanim po ocko... ze menej papa odvtedy? Nas papa v poho... ale aj tak ho dokyna povazuje za "velmi hladne dieta"...

bambina
9. okt 2009

ahojte,
ciky, majka my to mame velmi podobne. v noci ked sa zobudi 3-4x tak to povazujem za uspech. niekedy sa jej podari aj 10x za noc. posledne to bol maraton sobota, nedela, pondelok. cez den som sa uz plazila, normalne som fyzicky nevladala. aj ked su take hekticke noci cez den spi kazde dve hodiny pol hodinku. doma, v kociari... to je jedno stale rovnako. takze nic nestiham, vyzaduje si maximalnu pozornost. prestala som s tym bojovat a plakat, nema to zmysel, nepomozem si. stale sa utesujem, ze ked bude mat 15 rokov a bude stale niekde von budem na tieto chvile spominat.

neviem ci zvyknete pozerat damsky magazin. bola tam pediatricka, tema dojcenie tak som napisala mail, ci dovodom casteho nocneho vstavanie moze byt to, ze jej moje mlieko uz nestaci (zatial plne kojim). pani doktorka mi odpisala, ze ak sa budi casto tak len preto aby citila nasu pritomnost, moze to byt neskor aj horsie. vraj nech k nej vstava aj otecko aby som si aspon chvilu oddychla.

ak vas to potesi, mamiciek s tymto problemom je vraj neurekom 😉

tak sa drzme

bambina
9. okt 2009

sabi, simonka ma velmi casto zelenu kaku, ja to nejako neriesim. som si ista, ze danielko je v poriadku

sabinazv
9. okt 2009

bambi vsak ja tiez nejak nestresujem, len som chcela nieco pre to urobit, aby som si pripadne neskor nevycitala, ze som nic nespravila... asi je to zubkami, lebo ma hore uplne spuchnute dasienka a uz len cakam, kedy z neho bude zajac 🙂

sabinazv
9. okt 2009

janka_pk, pridaj dake aktualne fotos, hodim vas do albumu aprilovciat, jo? 😉

krpcek, dam do albumu tu foto kde si s malou v bazene... lebo ste tam fesandy, jo? 😎

bambina
9. okt 2009

ja som to myslela v dobrom. ja som ani nespavala, co som rozmyslala z akeho jedla co som ja zjedla sa simonke urobil ekzem. a kolko som sa naplakala. ale mamca ma ukludnila, ze si to tak nesmiem brat, kolkymi vecami este prejdeme. ved ten maly organizmus sa este stale cisti a vyvija

cikyta
9. okt 2009

Bambi a čo jej dá otec? 😅 Ju ukludní a uspí len cecok do pusy.2-3 krát cucne a spí.

sabinazv
9. okt 2009

bambi ja viem, ze v dobrom 😉 , ja som v tomto smere v pohode.. akurat dnes som rozmyslala, ze kebyze som slabsia povaha alebo v nejakom citovom rozpolozeni, tak ma tie vyroky nasej pediatricky zlozia a napr. prestanem kojit... Ona je fasa podpora proste...

ciky, muzovi treba kupit sumplementor, oholit hrud a moze improvizovat 😉

bambina
9. okt 2009

presne tak. u nas detto. a kolkokrat ja pri nej zaspim. sa zobudim o hodinu ze spi pri mne. 😉

bambina
9. okt 2009

idem kupkat a kojit, pekny vecer.

daanka85
9. okt 2009

Ahojte baby... Chcem poprosit o radu... Pocula som, ze kdesi cez net sa daju lacno "vyvolat" digi foto... Som vraj pocula, ze kdesi za 0,08, ci kolko centov... Neviete poradit???

hava77
9. okt 2009

ahojte daanka niekedy malo happy foto tuto akciu 🙂

sabinazv
9. okt 2009

danka, teraz je dobra akcoska vo fotolabe, fotky v premium kvalite 100 ks za 10 euro, planujem ju vyuzit tiez 🙂

www.fotolab.sk

ak toto nevyhovuje, tak aj www.happyfoto.sk

krpcek
9. okt 2009

sabi dala som do albumu novu foto - dnesnu. tak tu mozes dat do albumu 😉

sabinazv
9. okt 2009

hava, ahoj zvolencanka 😉

pozeram, ze ste sa boli fotit u gabiky... tiez sa chystame v dohladnej dobe 😎

sabinazv
9. okt 2009

krpcek ok pridam... ale tato je riadne pikantna 😀

krpcek
9. okt 2009

aj take treba. 😀

jana_pk
9. okt 2009

Sabi - no papa menej, ale to preto, ze si nechce vziat prsnik resp. vezme si ho a nechce tahat. A zacalo to presne po ockovani. Ona uz vymyslala aj v minulosti, ale to bolo vzdy zalezitost par dni... Neviem ako by za to mohlo ockovanie, ale presne vtedy to zacalo...

Sabi, poslednych 6 fotiek je novych (z poslednych 2 tyzdnov). Ale mozem pripadne zajtra nafotit a pridam.

komisakpd
9. okt 2009

ahojte baby ..dnes sme sa po 10 dnoch vratili z nemocnice..bol to des a hroza..maly mal vysoke horucky a nesli zbyt..vsetky vysetrenia mal OK len mal vysoke CRP (zapalove hodnoty)..boli sme na ATB a teraz nas prepustili do domacej liecby..

petusko
autor
10. okt 2009

dobre ranko 🙂
komi, panecku, to co?!? zlate drobatko, co sa mu to porobilo? ☹ hlavne ze ste uz doma, prostredie robi divy, drzim palce, nech ste skoro fit 🙂
u nas tiez vselijako, stale sa nevieme vyhrabat z chorob, petik bol chory, potom mal virozu, teraz zase ja beriem atb 🙄 nastastie Marcel sa drzi,klop-klop.
prajem vam vsetkym pekny, aj ked asi uprsany vikend 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre