Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
5. nov 2009

bambi-to som robila v noci zhlboka dychala,lebo ak by som stratila nervy taku by som jej dala na zadok,zeby hned zaspala.ja neviem asi som ju mala nechat od narodenia vzdy v postielke,nechat vyplakat....nezaoberat sa s nou

zanulienka
5. nov 2009

bedz-raz som to chcela urobit a ona si myslela,ze sa s nou idem hrat 😠

nany100
5. nov 2009

ahojte...skorvi, krpček, zanu, bambi aj my sme mali príšernú noc...som z toho úplne vygrcnutá, unavená ako pejo...začínam neznášať noci, vôbec sa nevyspím len furt malú naháňam s didíkom...a rozvaľuje sa v mojej posteli, manžo pochrapkáva a ja ležím na pol riti a driemem na pol oka...

bea, za tie kalendáre som dala cca 11 EUR za kus + poštovné (Happy Foto), ale vraj Fotolab má lepšie ceny teraz
ozaj a stále varím v dojčenskej vode, ja ju používam na príkrmy, keďže stále kojím, tak jej veľa neminieme a máme dosť tvrdú vodu, tak aspoň do roka chcem používať dojčenskú

lenka vitaj a zaraď sa medzi nás 😉 ...ani Adelka ešte nesedí sama a ani nelozí a nepretáča sa...živá je inak dosť, naťahuje sa za všetkým a keď ju vezmem na kolená, tak by chcela stáť...ale inak sama zatiaľ nič 😉

bambina
5. nov 2009

ja viem, ze je to tazke, aj ja si ponadavam aj poplacem. urcite si urobila to najlepsie co si mohla ako si to citila, takze nemaj pocit, ze si ju mala nechat len tak vyplakat.

Simonka je na mne v jednom kuse zavesena. najma posledne 3 tyzdne. nik iny ju nemoze zobrat na ruky, rozplace sa. jedineho koho este akceptuje je manzel. ale ani babka ani svagrina hoci ich pozna. minule som len na zachod sla a spustila taky rev, ze svagrina nevedela co s nou robit.

moja mama povedala, ze to ma po mne, ja som jej na bruchu sedela ked bola tehotna s bratom (medzi mnou a braskom je rozdiel 15 mesiacov). takze jej nemozem nic vycitat, aj ked niekedy je to uz na nervy

nany100
5. nov 2009

macik, ťažko hľadať slová útechy...maličký drobček na ktorého sa tešili im odišiel tak rýchlo a nechal len prázdnu náruč a smutné srdce...veľa síl na prekonanie takej straty 😢

bambina
5. nov 2009

nany, presne si to opisala. aj u nas v spalni je to podobne. kolka nespravedlnoooooooooost!

bambina
5. nov 2009

to uz presla pol hodinka?

beadz
5. nov 2009

joooj, ako to tu citam, tak som rada ze mam maleho od narodenia v jeho izbicke v postielke. 😵

bambina
5. nov 2009

bea, a nikdy sa ti takto nebudil? stastna to zena 🙂

beadz
5. nov 2009

bambi, jasne ze budil, ale ja som chodila ku nemu v noci. nebravala som ho k sebe nikdy. bolo to o drzku, ale po 3 mesiacoch mi zacal spavat celu noc.

beadz
5. nov 2009

ale do 3 mesiacoch sa budil kazdu pol hodku 🙄

bambina
5. nov 2009

u nas to bolo opacne. do 3 mesiacov v pohode a teraz toto. myslis, ze je to tym, ze spi pri nas?

bambina
5. nov 2009

ja sa snazim nedavat ju k nam do postele, ale postielku mam v spalni.

miavin
5. nov 2009

zanu - fúha, no tak to ťa obdivujem, ja už by som niekde medzi 4 stenami pochodovala v blázinci 😀 . no a čo ti dokyna povedala na to, že vôbec nespí??? veď to je neuveriteľné.....

zanulienka
5. nov 2009

co mi povedala dokyna?mne nic!Elaie nieco zatrepala po baskitsky,ze v noci sa ma spat a nie vymyslat a bola som vybavena!

beadz
5. nov 2009

zanu, a neskusala si tu chamomillu ?

zanulienka
5. nov 2009

bea-skusala,ale ona nemoze kamilku,ma od nej viac energie a sople

zanulienka
5. nov 2009

aj teraz sofca ma anginu,mala 3 dni horucky.lekar mi hovori,ze pokial ma horucky,nech je doma,ale potom moze ist do skoly z anginou!!!!!a potom co nasleduje zapal pluc?!debili

beadz
5. nov 2009

tak skoro ako nase zdravotnictvo...

skorvankova
5. nov 2009

Ahoj.
Tak ako vzdy asi 10x za noc hore, ja ujz neviem som unavena ako pes, normalne uvazujem ze prestanem kojit, ale az ma srdce boli ked si to predstavim 😢
Ja uz neviem ako by som ho naucila spat, vyplakat ho urcite nenecham.

jankaaa
5. nov 2009

boze dievcence len na chvilu clovek odide a ma co citat 🙂

bei uzivam si to zatial ze nelozi a pod.....ved on ked bude chciet tak to urobi sam nebudem ho do nicoho nutit...

lenka vitaj medzi nami....tak som rada ze nie sme sami co este nesedime nelozime.....

ja tiez pouzivam dojcensku vodu...aj ked by som nemusela lebo u nas je taka voda ze kludne by som mohla tuto pouzivat

a co sa tyka spania no ja tiez spim na takom malom kusocku lebo manzel rozvaleny na svojej polke kubko na mojej polke a ja niekedy mam pocit ze so mnou za chvilu zdrbe na zem 🙂

jankaaa
5. nov 2009

skorvi mne tiez bolo luto ze prestanem kojit ale pochopila som ze to nema zmysel ja uz som fakt mala malo mlieka mne sa drobec vkuse budil v noci uz som z toho tiez mala nervy tak som mu zacala davat UM a zobudi sa raz v noci...

sabinazv
5. nov 2009

ahojte !

tak, dokyna vymenena a v utorok ideme na poradnu uz k novej 🙂
katka, nechystas sa tiez? 😉

a plavanie sme nateraz stopli, kedze zuri ta epidemia...

a rozmyslam, ze dnes kupim malemu nejaku kasu, lebo daky je stale hlados... a zeleninu a ovocie nesce jest 😒
s akou ste mali najlepsiu skusenost? ja by som asi radsej mliecnu, lebo co ja odsajem... z toho by sa nenajedol...

miavin
5. nov 2009

no ja sa idem posťažovať - tak ako náš drobec baštil príkrmy, výživky a všetko - teraz pusu nechce otvoriť, som z toho hotová 😢

zuzik25
5. nov 2009

konence mala zaspala, dnes je co za den blbec. 😠
okrem jej kriku od rana nonstop, aj na rukach, mi prihorel segedin, a tusim je aj presoleny, jej obed skoncil komplet na mne a sedacke, ogrcala komplet fsetko co sa naokolo dalo, dosrala sa az za usi (zeby hnacka z dalsieho zubu?). co ma dnes este caka? jaaaaj, chcela som ist na nakup, ale mam stale letne gumy (spolah na chlapa, ze), to v tejto dobe aby si zena zariadila fsetko sama (teda okrem plodenia deti).

od rana som neumyta, nenajedena (gulas skoncil v kosi,. teda aspon moja porcia, ale kendliky som aspon zbastila) a to sa este pride najest drahy s otcom (ktoremu mimchodom doma jest nedavaju a ma doma 2 zeny, jedlo si objednava z rozvozu). domacnost ako po pobardovani, no otras den.

kebyze nekojim, asi sa ozerem, aj sama doma. 😠 ☹

zanulienka
5. nov 2009

sabi-ja som vyskusala kasu ceralovu a ryzovu len,sice teraz jej niekedy davam aj mliecko ale je kupovane,staci len zohriat.je bud z ceraliami,z piskotami alebo vanilkove,je dost huste,cez obycajnu dierku neprejde a nasyti na velmi dlho,ale na noc len ryzovu

majka_dk
5. nov 2009

sabi - my sme skusili bananovu od hami, jabkovu od hippu ale ani jednu nechcel (papa ich muz) a jedine co zje je cista ryzova od nutrilonu a ta chuti aj mne najlepsie 😀 a vsetky su mliecne

majka_dk
5. nov 2009

bea nas vysiel kalendar velkost A3 na 10 euro (fotolab)

macikjm
5. nov 2009

ahojte...
tak hlasim poctivu rannu kaknicu....vcera si dala slecinka pauzu... 😀
dnes papkala brokolicu...chutila ako ztial vsetko...spapa mi v pohode sto ml prikrmu...viac jej nedavam...potom jej davam este cicu...

bei...v happyfoto ma kal. vysiel na 11,23 E...rozmer A4-je v tom zaratane aj postovne a tie ich poplatky...a vo fotolabe 9,35 E...objednala som stolovy....uz ho mam doma...vcera sme boli v hyp-ke a tam maju zberne miesto, tak som sa isla opytat, ci nahodou tam nie je, lebo mail mi este neposlali...a bol...

bei...a tie magnetky ti prisli za aky cas??? ja som uz objednala, zaplatila a cakam....

skorvankova
5. nov 2009

aka je ta adresa na tie kalendare?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre