Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
16. nov 2009

ahojte maminky,

čítam, že sú drobci chorí. júj nech sa vyzdravejú.

ja som sa zasa prišla len sťažovať. ale najskôr miška pochválim. 😀 hral sa na zemi s hračkami na brušku na bočiku a zrazu pozriem sa sedí, teda si sám 1x sadol 😀

a inak už nevládzem, chodím ako baskervilský pes, na mm vrčím, ani mi nič radšej nepovedať. Miško je hrozný, celý deň a noc ani nevravím. Vkuse len piští, mraučí, v noci každých 45min cecok.
chamomilu dávam ale zuby to teraz asi nebudú.
práve som ho uspala a začíname bojkot s flašami. CHCEM HO ODSTAVIŤ!
a už druhý deň nič neje, ani ovocie, ani obed, ani kašu. nič!

zuul
16. nov 2009

ešte radu maminky,

chceme koberec detský motív do detskej. metráž. neporadíte mi? v BA sme už boli všade a všade majú len tých 5 druhov. nie pekné.
aj mimo by sme vycestovali, ale zrovna do košíc nie. chceli sme do Viedne ale metráž nemajú len kusové.
hm?

nikto tu nie je dnes?

zuul
16. nov 2009

a ozaj, ešte. vozíme sa vzadu v smere jazdy, vo first classe. keď prší a idú stierače, super rýchlo zaspinká. 😵

bambina
16. nov 2009

ahojte.
zuul, je mi luto, ze sa tak trapite.
Simonka je tiez najradsej ked som pri nej, cez den nic neporobim, lebo ak nie som v dohlade tak pisti a v lehatku len tak sediet dlho nevydrzi. v noci je to ale ovela lepsie ako predtym, zobudi sa asi 4x takze sa celkom vyspim. a to bez chamomily.
myslim, ze ten predchadzajuci mesiac mala rastovy spurt, dost sa nam vytiahla, kazdy hovori, ze vyzera na 1 rok.
inak vcera som objednala z fotolabu kalendare a pohladnice (na poslednu chvilu samozrejme) tak som zvedava.
idem vas pocitat

zuul
16. nov 2009

bambi tak super že sa vyspíte, myslím, že miško je aj preto taký zlý že sa nevyspí. ale kto mu bráni!

idem žehliť, tento tu už nevydrží. 😖

bambina
16. nov 2009

ciky, super foto

aj ja som prihodila nove, fotili sme na vianocnu pohladnicu 🙂

inak Simonke velmi chutila piskota, tak som jej kupila Nestle keksy. dopoludnia jej dam 1 🙂

cikyta
16. nov 2009

Zuul-ja mám Sisu takú ako ty Miška.Tiež dufam,že to prejde čím skôr.Ved detičky sa menia podchvílou.
Dnes volal muž primárovi do ZA na ortopediu.Ideme tam na konzultáciu.Je to špecialozovane stredisko na toto.Su na Slovensku dve.Tak držte palce.....Ešte neviem,kedy pôjdeme,lebo tam neobjednávaju,ale musíme prísť.A je tak strašne velký nátresk,tak tam budeme celý den.Takže jedlo a pevne nervy 🙂 treba zobrať.

bambina
16. nov 2009

ciky, verim, ze sa stretnete s lepsim pristupom. drzim palce

cikyta
16. nov 2009

Simonka je prekrásna!!!!!!!!!!!!!! 😵
Ja piškotiky struham do kaše,lebo sa bojím,že sa zadrhne ☹

bambina
16. nov 2009

ciky, dakujeme 🙂 nasim slecnam super stoja vlasy.

ved aj mne sa stalo, ze tak rychlo zhltla piskotu, ze som utekala jej dat napit mliecka aby sa nahodou nezadusila.
tie nestle keksiky su take dlhe, aj si ich sama drzi.

cikyta
16. nov 2009

Veru Bambi.Som zvedava,kedy začnu tie vlásky akceptovať zemsku príťažlivosť? 😠 😀

petusko
autor
16. nov 2009

ahojte 🙂
my mame dnes strasne lenivy den 😝 Petik je v skolke, uz sa tesil po tyzdni na kamaratov. Marceli uz druhy krat buva a manzel mu robi spolocnost 😀 a ja ich nechcem rusit, tak tu len sedim ako peciatka a bludim po nete. 😀 hladam aj ja autosedacku.
baby vase slecny su prekrasne!!! aj ja by som chcela nejaku vianocnu foto, ale asi to nepojde, lebo tam chcem obidvoch chalanov a je problem ich udrzat pri sebe bez toho, aby do seba nerypali, teda aby Marcel nerypal 😅
aj Marcelimu chutia piskoty, ale iba ciste, vo vyzivke nezje. a este strasne lubi chlebik 😅 ked vidi niekomu v ruke, zacne ziapat ako o zivot 😀

cikyta
16. nov 2009

Petka,tak jedine,že budu spinkať chlapci 😀 😀 😀 Inak ich neodfotíš 😀 😀 😀 Take dvaja spiaci mikulášikovia.(Alebo čertíkovia?) 😅

cikyta
16. nov 2009

No idem...venčiť s malou na rukách 😝 UF.Je to záťaž taký pes ☹ Zvlášť,ked neposlucha a nemá rád ani Sisu ☹

petusko
autor
16. nov 2009

ked spia mozu byt aj za anjelov 😀 inak jedine za certov 😀
inak ciky, drzim palce na tu konzultaciu 😉

cikyta
16. nov 2009

Dík Peti.pápá

bambina
16. nov 2009

peti, dakujeme. mala rastie do krasy, ani neviem po kom to ma 🙂
a kludne si nafot malych certikov, tie deturence su roztomile a nemusia byt ani oblecene ako anjeliky 😉

zuzik25
16. nov 2009

ahojte mamulky.
co tu nove? nemam sancu to tu precitat.

v sobotu sme boli na tej svadbe, mala s nami nebola, strazila mamca moja a musim ich do vychvalit ako to zvladli obidve. cely den boli u nas, pechadzka a tak, a vecer isli k mamine domov. dna som sa ani tak nebala, ale toho zaspavania strasne. mamina ju okupala a dala napapat a mala sapala o 20:45 bez kriku a placu a spala do 3, znova jej dala papat a spinkala az do 7. takze sa vsetci vyspali (mamca mala tam aj brata na navsteve, asi ju museli vecer riadne unavit vyblaznenim sa 😀 ). a ked sme prisli po nu, netvarila sa ze by som jej chybala, zato mne chybala strasne, ale zvladla som to statocne. aj ked som mala taku chvilku ze podme domov. 😀 nastastie tam kde bola hostina nebol dobry signal, tak som nemohla velmi vyvolavat. akrat ze tym odsavanim a zvysila produkcia mlieka, tak to musim zas nejak znormalizovat.

hotelacka
16. nov 2009

ahojte bambulky, uz ani nepamatam kedy som sem naposledy pisala tak sa ozyvam asi po 2-3 mesiacoch..
malinky je cim dalej tym lepsi - chvalabohu aj ten reflux ako keby trosku ustupil, len ten spanok stale nie je bohvie co... vcera nam vysiel 2.zubok tak uz ma biely usmev
pomalinky sa uz aj stavia na styri, uz mi skoro z postielky vyskocil /som zabudla zdvihnut bocnicu a uz bol aj na nohach vytiahnuty../ inak je to riadny bucko..ma uz 9400g takze je co nosit..este ze sa uz pekne prehra v ohradke a beha v choduli...
Babenky chcem sa spytat aky mate nazor na spanie na vankusi,,,malinky mi nechce vobec spat na rovnom len na vankusi...?? co vy nato:::?????

bambina
16. nov 2009

ahojko hotelacka,
maly je zlatunky a krasne pribera.
ja Simonke vankus nedavam, len ked sa sialime tak ju hodim do perin, to ma rada. ale spinka na rovnom.
my nepouzivame ani ohradku ani chodak, aj ked by mi to velakrat ulahcilo zivot, lebo ruky uz vytahane. skor sa snazim ju este co najcastejsie davat lahnut, aj na brusko. nech sa prevaluje. ale ona by najradsej sedela 🙂

skorvankova
16. nov 2009

Ahojky.
Hotelačka, malý je krasny.

Mne sa maly na štyri neberie, on nechce byt ani na brušku, ked sa pretoci hned zacne plakat ☹

macikjm
16. nov 2009

ahojte...
hoti...krasneho synceka mas... 😉
ani ja ninke vankus nedavam...ale ty si ho asi skrz reflux davala do vyvysenej polohy, ze???asi si na to zvykol...tak ho skus nejako podlozit, aby nemal len hlavicku vyysie od chrbatika, ale tak ako si ho polohovala pri refluxe...alebo podlozit matrac...ci???neviem...tot moje napady...

no a my sme dnes dopadli asi takto...nasa dr. nerobila...a ze zastupovacia dr. uz tiez nerobi, tak ze mame ist na pohotovot po stvrej poobede... 😠 som bola nasr......ved na pohotovost sme mohli ist aj vcera, ci predvcerom...
zatial sme este neboli...ninka mala horucku naposledy o 7.00 rano...odvtedy nic...tak uvidime co bude teraz vecer, ked bude mat, tak letime este dnes...ale dufam, ze uz nie... ☹ 😕

nany100
16. nov 2009

ahojte...hotelačka, ani my vankúšik nepoužívame...kvôli chrbtici to nie je dobré do dvoch rokov...

naša Adelka mala včera 7 mesiacov a na obedík mala prvýkrát mäsko...tak to bude iný mäsožravec, na zeleninu nikdy tak pusinu neotvárala...chutilo jej prevelice 😀 ...tak sa z toho teším 😉

macik, to je vrchol, čakáš celý víkend a napokon Ťa aj tak odbijú pohotovosťou...dúfam, že Ninka už teplotovať nebude...pekný večer prajeme všetkým...zajtra máme tatinka domka, tak sa tešíme 😉

pikino
16. nov 2009

ahojteeee.

ja nemam doma dieta ja mam doma otesanka. 😀 😝 v stredu ideme na poradnu tak som zvedava ako dopadneme podla mna dost pribrala odkedy sa prikrmuje.

a k tomu spaniu na vankusi. v postielke vankus nema ale ma vyvysenu jednu stranu knihami a rano ked ju tam k sebe tak spinka na vankusi.

cikyta
16. nov 2009

Juj Macik.Držím palce,nech nemusíte chodiť na pohotovosť.Ninuške CMUK!
My máme vankušik.Má hrubku tak 3-4cm.

zanulienka
16. nov 2009

aj elaia ma vankus a teraz ako kasle,este je aj zvyseny

cikyta
16. nov 2009

Ty vole.Malá mi zjedla 160ml kaše! 😕 U nás boli rekordy príkrmov tak 60ml,no ale od soboty zíram! 😅

sabinazv
16. nov 2009

Dobry vecer 😉

hoty, aky je tvoj maly uz veliky... a zlaty, teda podoba sa mi na teba, ste hezka family 😉

nany, gratulace k 7ke 😉

ja som dnes robila jablkovu vyzivu a do takej tretinovej varky som dala aj mrkvu, tak mame dvojake - 10 poharikov takych 2-3 dcl, uvidime ci mu bude chutit.. som ju skusala a mlady otvaral pusu, tak asi aj 3 spicky lyzicky zjedol... zajtra idem skusit mu nieco zeleninove uvarit, tak drzte palce 🙂

cikyta
16. nov 2009

Jasne Sabi.Držíme palce,nech chutí 😉

aprilovky2009
16. nov 2009

kuk sem, aktualizovany album 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre