Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
30. jan 2010

tak som znicena, ze sa mi ani nechce vas citat. . . zajtra to dozeniem. 🙂

komisakpd
30. jan 2010

baby prave som zazila stesujuci vecer..maly nam 1x spadol z postele..hoza..ani som to nevidela..no manzo zavolal na pohotovost a oni ze mame prist..tak nas poslali na traumatologiu, urobili RTG a este neurologia...chvala Bohu vsetko je OK..teraz sme dosli domov..strasne nieco..bojim sa jak...

macikjm
30. jan 2010

juj komi...
drzte sa...
aj nam ninka raz spadla...ale neboli sme na pohotovosti...su tomu uz asi 2 mesiace...drzim palce, aby to dopadlo tak nevinne ako u nas...
verim, ze sa bojis...aj my sme sa strasne bali...

cikyta
30. jan 2010

Komi-to je hrozné.Hlavne,že je všetko v poriadku a Maximkovi posielame cmuk na bolačku.

Je strašne vidieť takto bábätká,či už aj batoliatka padať.Siska má síce modrinovu hlavičku,škrabance po líčkach a 2 krát mala rozbitu peru,ale ešte mi nepadla z postele.Je to už výška pre také malinke ☹ veru.

Dobru nôcku.

zuul
31. jan 2010

ahojte maminky.

komi neboj verim, ze sa nic nestalo. aj nas Misko spadol ked mal 3mesiace. neboj oni sa viac zlaknu ako udru dufam. neboj ked povedali, ze je vsetko ok tak isto je a bude. aj nam to povedali a Miskovi ozaj nic nie je 🙂
ono ja si myslim, ze kazde mimi isto raz spadne. ale teda nemalo by 😔

ako sa mate?

dievcata ja sa Vam idem pochvalit. je mi jasne, ze niektore ma aj odsudite ale ok, kazdy ma svoj nazor.
my sme zacali v pondelok so spinkanim. 3,5,7,10 min. prvy vecer Misko plackal 30min., teda musim povedat, ze prve 3 vecere aj grcal z trucu (uz sme nemali ani pyzamko na prezlecenie) ale uz v 3 vecer plackal len 1minutku.
v noci sa budi okolo 3,00 dostane flasku, guc, a lezkat do postielky. a otaca sa, robi si miestecko a bez placku zaspinka. takze to uz neplace vobec.
a upravil si spinkanie, cez den chodi o 9,00 na jeden a pol hodinky max. a potom este okolo 14,00 tak na hodinku dve. ako kedy, to sme vacsinou na prechadzke.
teraz o 9,00 plackal asi len minutku. takze uz ziadne cicikanie, uspavanie, dam ho lezkat a spinka a najlepsie na tom je, ze to mozu robit uz aj tato, vecer aj v noci da flasku a misko spinka sam.
taka som stastna, dievcata ja som spala 11hodin vkuseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

neopisatelny pocit, misko je uplne iny chlapcek, sam sa zahra, je spokojny, len sa blazni, smeje a robi stale hlavickou nie nie nie. ja ho tak milujem.
stalo to za to. dokopy asi 2hodinky placu za 3dni a noci.

zajtra nas caka poradna s gulkami (to ze v nich mal vodicku ked sa narodil) vo stvrtok poradna, ockovanie. a neviem sa dockat kedy nam ho zvazia, zmeraju a pochvalia.

zuul
31. jan 2010

maminky a čo poviete na tento kočík?

http://www.vsetkopredeti.eu/shop/vonku-s-babom/...

krpcek
31. jan 2010

ahojte.
dodatocne gratulujeme vcerajsim oslavencom! 🙂 🙂

zuul ten kocik vyzera celkom fajn, len by ma zaujimalo aky je velky ked sa zlozi? lebo asi moc maly nebude. 😅

my zaspavame bez placu, obcas trosku pomrnci, ale to je nic. . . ona skor vymysla, cestuje, kope nozickami, zdviha ritku, sada si . . .stale nieco, takze tam aj 20 min. sedim a hovorim, lazkaj si, poloz si hlavicku, spinkaj. . . z toho uspavania som viac unavena ako z celeho dna. 😒

zuul
31. jan 2010

krpy to mas pravdu, pozeram ze je to sportak a nie golfac.

krpy tak super, aspon nemusis cicikat. ja privrem dvere a misko zaspi sam.
a co flaska? mliecko ide?

cikyta
31. jan 2010

Ahojte.Zuul-super.Ak so zaspávaním,aj s kočíkom.
No my nebudeme nikdy v tomto byte normálne spať a iný kočík už asi nekupime,kedže už ani tento moc nevyužijeme.Len ho budem zbytočne tlačiť pred sebou.
Zelám peknu nedelu.

krpcek
31. jan 2010

zuul nie - akonahle sa priblizim s flasou tak pusti rev. ale ja si skor myslim, ze to preto, ze nema cicik, ze to je ani tak nie je pre mliecko - lebo cajik pije normalne z flase.

skorvankova
31. jan 2010

babulky ahojky...

Tak toto je neuveritelne Šimko bol hore len o jednej a potom az rano o 6 a celu noc v postielke. 🙂

majka_dk
31. jan 2010

ahojte,

tak dnes bola nejaka super noc, lebo aj patko sa zobudil az o 1.20 na prve krmenie, som ho normalne o polnoci kontrolovala ci dycha lebo on uz o 22.00-22.30 prvy krat papa a potom papal az o 5.30, no parada 😉

peknu nedelu

cikyta
31. jan 2010

No že chválim všetkých spáčikov 😉
Pridala som aktuálne foto spred 5 minut 😀

skorvankova
31. jan 2010

ciky ta je krasna... 😉

zuul, to je super a o kolkej ho vecer ukladas?

beadz
31. jan 2010

ahojte kocky. trosku od veci... neviete ako sa to robi, ak mam nieco v pdf a chcem do toho dopisovat ? stiahla som si z netu tlacivo na dan z nehnutelnosti a neviem ho vyplnit 😠

skorvankova
31. jan 2010

bea, jooj to ja neviem ☹

nany100
31. jan 2010

ahojte, naša noc celkom fajn, čo sa týka malej spania...uložená o 20:00, zobudila sa okolo 23:00, ale učičíkala som ju a na papanie sa zobudila o 00:30...potom síce o pol štvrtej, tak som jej zase dala, lebo sa nedala uspať a potom o pol siedmej, ale to som jej už nedala, tak sa pojedovala a zaspala a spala do štvrť na deväť...lenže ja som skoro nespala, ja už som taká rozbitá, že aj keď môžem, nespím...a keď konečne zadriemem, tak ma niečo zobudí, buď malá, ale čo je horšie každý zvuk vonku aj v paneláku...som totálne vyčerpaná a nad to všetko teraz malá revala hodinu, aj zúbky aj nervačila...už som myslela, že nevydržím...ale nakoniec zaspala, fuj bolí ma srdce ako zase plačkala...

beadz
31. jan 2010

skovi, nic to. misha mi uz napisala, tak dufam ze sa podari.
nany, to mi je fakt luto, skus zobrat nieco na spanie a nech sa zatial manzel postara a ty sa musis vyspat, lebo to nie je dobre pre nikoho. a adelke skus tiez nieco, napr. tu chamomilu, alebo fenistil...

nany100
31. jan 2010

bea, už má ten spodný úplne viditeľný, až dnes ráno takto vyliezol, Chamomilu znova nasadím (tuším to bolo 5 guličiek niekoľkokrát denne, ale teraz neviem pred jedlom či po jedle...ako to bolo, hm?...no tá moja pamäť ☹ )...gel na ďasienka akosi nezafungoval...už nech je to vonku...a ja si dám večer asi pol litra vína, nech ma odvalí a nech sa deje čo chce 😉

zuul
31. jan 2010

kuk, skorvi kupeme sa o 19,00, a po flaške je miško v postielke tak 19,40 - max do 20,00 a to už aj spinká.

majka velmi pekne dakujem. ozveme sa. a tesime sa.

nany tak vidis sú to zúbky, no dievcata maju pravdu, vychystaj manzela von s malou a pospi si aj hodinka robi svoje.
a chamomilu ja som miskovi davala aj 5x denne 5 guliciek tak kazde 2hod.

nany100
31. jan 2010

zuul, ďakujem...prvú dávku nasadím keď vstane 😉

skorvankova
31. jan 2010

zuul, ako si riesila aby sa ti nepostavil ked ide spat v postielke?

zuzik25
31. jan 2010

cafte, aj my sme vcera oslavili meninky. 🙂 Emmka dostala okrem oblecka aj babiku co place, smeje sa a hovori mama a taky ten multi stroj na ucenie chodenia.
a musime sa pochvait, spala celu noc, zaspala o 20:30 a vstala okolo 8. az som nechapala. dufam, ze aj dnesna noc bude taka dobra. skor som ja dnes akasi otapena, telo ma asi z toho dlheho spanku sok. 😀

cikyta
31. jan 2010

Jejda-Gratulujem Emmkám k meninkám!!!!

A už by ste mohli prestať s tým,ako vám krásne hajkaju detičky celú noc 😠 (ale nie 😀 )

cikyta
31. jan 2010

Mne napríklad teraz ťahá Sisa už 3 hodinu spánok.Šlak ma trafíííííííííííí 😠 Zase sa budeme v noci hrať! Načo spať? No ešte to tak! A v noci ! PCH 😠 ( 😀 )

cikyta
31. jan 2010

Silvinka už volá ocka vo velkom "mama" a mna že "baba".Tak dík 😠 Čím som to zaslužila 😅 🙄 ?

zanulienka
31. jan 2010

ciky-neboj,aj my sme boli hore od 1.30-5.00 a potom o 6.30 uz totalne.dneska mi svagor doniesol tabletky na energiu 😀 .budem ficat ako duracel

sabinazv
31. jan 2010

dobry vecer,

dievcata, tesim sa z vasich spacich uspechov, teda tych, ktorym sa dari 😉

ciky, zanu a vase fesandy predsa kedysi dobre spavali, to co sa im porobilo teraz?

ciky, kebyze mi danko spi tak dlho cez den, tak ho budim...viem, ze to neznie velmi dobre, ale mne ked sa tako dieta prespi cez den, tak ide nocovat o polnoci a potom mame cely rezim v haji... ja sa mu to snazim ustriehnut tych 14 hodin, cize ak v noci spi 12 h (samozrejme s prebudeniami), tak potom uz len 2x po hodinke... ak spi 10 hodin, moze pospať aj 4 hodky 😉

Jaj a dnes poobede uspavam maleho... a zrazu veky buchot na dvere... a daka pani vyhukovala moje meno, ze ma pre mna postu... reku dnes, v nedelu? a to z UPSVaR mi doniesla tetka rozhodnutie o priznani vyssieho rodicaku... no rozdrapila by som ju, lebo moje dieta bolo jasna vec ze cele zvedave, co sa to deje ... a potom spalo az o 1,5 h... vrrr...

zanulienka
31. jan 2010

sabi-ja neviem co sa stalo.spi akoze dvakrat za den.1.-okolo 9.20 max hodinku a 2.okolo 14.30-16.00,to nie je vela podla mna a vecer vzdy o 21.00 ci chce alebo nie musi spat.skusala som neskor aj skor,ale final je vzdy ten isty,ze sa zobudi a chce sediet,chodit,hryzt ma,vybrat mi oko....a nemyslim,ze by som ju ja zobudila,pretoze sa nestihnem otocit ani na druhu stranu a uz je hore.a najhorsie na tom je,ze mi nikto nevie-nechce pomoct,ci doktor nejakou radou...

sabinazv
31. jan 2010

ale ved ti uz jednym casom prespala pekne noc... ked ste tie homeo brali...

a samostatnu izbicku nemate pre nu? kebyze ju nechate v samostatnej izbe... mozno kebyze sa zobudi a vie, ze sa nema po kom zliepat a tak, tak by to vzdala a uz sa ani nebudila... hm?

ja ked idem k malemu, tak ho tiez vzdy zobudim... on si sada, lozi v polospanku, ale nastastie ho prsom vzdy uspim... ale nemame pre neho samostatnu izbu zatial...ked bude, tak ho chcem naucit pekne spavat celu noc... uvidime na efekt 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre