Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
21. feb 2010

ale ved to nie je normalne,ved aj porod je nieco tazke pre cely organizmus a ona ide "sportovat,asi sme slovenky rozmaznane 😅

petusko
autor
21. feb 2010

ved by som sa necudovala, keby ju o par dni kleplo, ze niekde skolabuje z vycerpania 🤐
idem nahant Petka do postele, dnes asi zjedol Duracleky 😨

elfi1
21. feb 2010

slovekny-neslovenky. to sestonedelie nie je len tak pre nic-za nic. je urcene na regeneraciu zeny a adaptaciu dietata. tam ide o urcity cyklus aj energeticky. najidealnejsie by bolo, aby cely ten cas bola doma zena s dietatkom a len v kruhu najblizsej rodiny.
to sme ale ani my velmi nedodrzali. po dvoch tyzdnoch sme boli uz na prechadzke, ale veelmi opatrne. ja som tiez ledva chodila este a o sedeni ani nehovorim 😖

skorvankova
21. feb 2010

no zanu, neviem si to ani predstavit, vzhladom na to ze so sa po porode zotavovala asi mesiac 😝

Atake male babo, ved musi mat sok...ja by som to urcite tak neurobila 😒

macikjm
21. feb 2010

ahojte mamule...
zanu... 😕 😕 no u vas ine moresy....ja som si po 2 tyzdnoch este nevedela poriadne sadnut... 😀

elfi...muzicek nech ta vymarisuje...je odbornik od toho, ze??? 😎 a nech si skoro fit maminka...

krpcek
21. feb 2010

ahojte. ja som sedela hned po porode, ale s chodenim to bolo ooovela tazsie (sekcia) som chodila ako seknuta v predklone. no ale s jednodnovym babom ist von 😖 😅 my sme boli po tyzdni, ale to preto, ze sme sli k dr. na kontrolu a mala tam zaspala, tak som potom sla s mamou aj do obchodu - ale to bola taka prechadzka - ja v teplakoch, lebo na tu ranu som si rifle dat nemohla, este som ani stichy nemala vybrane a prejst 200m bolo vitaztvo! 😀

krpcek
21. feb 2010

kocky uz aj my sa pridavame ku chodiacim babatkam. 😵 dnes sme boli s kamosmi na prechadzke - tak kym spala bolo dobre, ale ked sa zobudila, hucala, jacala, pistala, tak sme ju potom zobrali von a chodila. este ze bolo sucho, lebo tooolko krat capla. 😀 😀 ale je to sranda, ako ma tie rucky hore zdvihnute a ide. 😀

macikjm
21. feb 2010

jej krpy...blahozelame...my este nic...sice uz ma nozky pevnejsie...uz sa jej tak nepodlamuju ako este nedavno...beha po 4-roch....ako strelka... 😀

krpcek
21. feb 2010

dakujem! 🙂 macik este ma cas - nema sa kam ponahlat. ja som z krpatej strasne prekvapena, lebo ona sa este pred troma dnami bala pustit, radsej isla na kolienka na doliezla, pustila sa len ked ju nieco zaujalo a zabudla, ze sa ma drzat, ale teraz to bolo cielene a zu aj take styri krocki urobi sama. ale stale chodime za nou, aby sa nahdou nebuchla.

krpcek
21. feb 2010

baby dnes som malej pri kupani objavila na pravej rucke v oblasti predlaktia take suchsie miesto a take trosicku draplave - to moze byt zacinajuci ekzem? som jej to poriadne natrela takym mastnym kremom, tak dufam, ze nic tam mat nebude.

idem k hokeju a spat.
inak ja uz jej davam na noc normal krupicovu kasu a vydrzi mi spat ovela dlhsie - uz sa kojime iba raz na noc a potom az o siedmej, ked sa zobudi. 🙂

skorvankova
21. feb 2010

krpcek, gratulujeme 😉

macikjm
21. feb 2010

aj ja si myslim, ze ma este cas... 😅

cikyta
21. feb 2010

Krpcek-na tej krupic.kaši je písane,že až od roku.

Hej dobre dobre,ja viem,naše stare matere atd...ale predsa 😉

cikyta
21. feb 2010

Dnes som dala objednať tortu na 1.rôčik.( 😅 )

Dobru nvocku.Od zajtra som zase slamena vdova s 1 záväzkom 🙄

miavin
22. feb 2010

ahojte babenky,
čo tu je nového? vidím, že drobci sa už rozbehli a poväčšina už chodká - to je super, my sme kúpili topánočky a už po hypermarketoch cupitá sám, ale keďže tu máme ešte trošku snehu a hlavne veľa vody, tak po vonku nechodíme. no tento týždeň nás čaká očkovanie - už ste boli na tom tretiom:?????

krpcek
22. feb 2010

ahojte, ciky viem, ale uz mi prestala papat tu ryzovu kasu, co som jej kupovala - ani za nic som to do nej nedostala, tak som nemala na vyber - som vyskusala, chuti, tak to papame.

mia my sme uz boli - den po mala vysoke teploty, tak sme zrazali nurofenom a trosicku to mala napuchnute a cervene, na to sme davali vinove obklady - za 4 dni sme ani nevedeli, ze nas ockovali. 🙂

ninnaricci
22. feb 2010

ahojte...aj my sa hlásime k chodiacim čertíkom...už chodí krásne sám...takže sa konečne vystrieme 😀 ale zatial len doma...vonku ešte nechodil...lebo nemáme topánočky 😎 už nechcem kupovať zimné...
...ináč už šuflíky v kuchyni má prebádané...a iné našťastie nevie otvoriť...akurát všetky možné káble sú najväčšie lákadlo...a skriňa s topánkami...och joj 😅

...petusko...už ste prešli na Bebu 3?
...lebo my sme vyskúšali a sme späť pri 2ke...nejak sa mi zdalo, že mu to na bruško nerobí dobre...a velmi to nechce tiecť cez avent cumlíky...akurát cez ten variabilný...a cez sosáčikový ešte nepijeme

...a ešte otázočka...už pomaly treba upraviť aj jedálniček...ako papajú vaše detičky?

cikyta
22. feb 2010

Baby-boli sme hore len 6 krát! Takže Zani-my sme vás teraz na olympiade prespali 😅 Mám Vianoce!!!!!To bola super noc!!!!

Ninus-papame rovnako.Nechce viac.Len večerne kaše už vobec nechce.

miavin
22. feb 2010

krpy - aké sú vinové obklady???? lebo nám pri prvom aj druhom len zimné kázali....no a paralen-čipky aj nurofen už mám prichystaný
ciky - aj ty si slamená vdova? aj ja od dneska - a dokedy budete so Sisou samé?
a čo sa týka jedla - tak my moc jogurtiky a krémiky neľúbime...takže ráno ešte mliečko s kašou, na obed príkrm - alebo čo je navarené, poobede výživka, medzitým chrume jablčko alebo banánik...no a večer kaša....
ozaj - ako často vám drobci spia?

krpcek
22. feb 2010

mia vinove obklady - je dobre zlomene vino, to vytahuje zapal - nam tiez kazali studene, ale z osobnej skusenosti viem, ze vonove su na taketo pichacky najlepsie. pri prvom ockovani som je to davala, a za 3 dni sme nic nemali, pri druhom som nedala, a mali sme hrce este dva tyzdne, a teraz som dala zase a po styroch dnoch nic. akurat mala smrdela od vina. 😀

nina my papame na ranajky jogurt - tie mi zje dva, potom obed, potom vyziva alebo jablcko, alebo chlebik s maslom a suncickou, na veceru kasu a este tesne pred spanim kojim.
chodi spat da krat za den, doobeda o 10-tej a poobede o 2-hej to vacsinou v kociku na prechadzke.

cikyta
22. feb 2010

Mia-Preč bude tak 3-4-5 dni.Sam nevedel ešte , ako to stihne ☹
Spinkáme tak 20 minut o 10 doobeda a potom o 14:00 tak hodinku 😒
Kuk album-u nás sa zletnieva 😀

miavin
22. feb 2010

krpy - tak to Ti fajne bubá, náš stále 3 krát do dňa sa pýta, a keď ho nedám tak bude nervačiť.... a chleba s maslom a šunkou - to jej ako dávaš? pokrájaš na kocky?

misha666
22. feb 2010

ahojte kocky....

krpy...to akoze vazne davas sunku??? 😕 tha ja jej sunku neplanujem davat aspon do 2,5 roka...sak konzervantov sa este naje dost... ale chlieb s maslom davam aj ja 🙂

emmuska ostala vcera pri babke lebo ja mam dnes cely den skolu az vecer mi ju privezu. emmka este nechodi,...ani tak skoro nebude,,,zatial sa dostane kam chce aj po styroch 🙂

miavin
22. feb 2010

ciky - Sisinka je úúúžasná, veď to čisto - modelka....páni, no kráááásna je - cez leto bude mať isto kopec ctiteľov.... 😀

krpcek
22. feb 2010

mia nie - obrezem jej korku a ten stred si pekne odkusuje.

miska hej davam jej speci detsku sunku - ale u nas sa taka nepredava, to jej chodime kupovat do rakuska. u nas som nasla podobnu, ale ta bola taka nejaka slana. aj detsky parok uz skusala, ale to jej moc neslo.
vcera sme s muzom mali hranolky a taaak sa natahovala - tak sme jej jednu skusili dat, ale my ich nerobime na oleji, ale v teplovzdusnej friteze a neboli este ani solene.

krpcek
22. feb 2010

mia ale aky plazovy postoj zaujala siska 😀 😀 😀 😀 zlata je!! 😵

miavin
22. feb 2010

krpy - no veď to - nožka prikrčená - no bohovskááá je 😀

cikyta
22. feb 2010

Mia - dik. Na jednom zábere bola na špičkách a hore ručky-no samozrejme rozmazane ako trištvrte našich záberov 😠 😀

cikyta
22. feb 2010

Mia-bud som blbá,ale nemala si ty album? Mala,nie???
Krpy-plážový postoj 😀 Ja uschnem.

skorvankova
22. feb 2010

ahoj...
ciky, ta je uzasna... 😎
mia aj na s caka tento tyzden ockovanie.. 😒
krpcek ako davas tie vinne obklady? na vreckocku a aku dlhu dobu ich nechas posobit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre