Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
16. júl 2009

mia-myslim,ze zacina reagovat,neviem ci je to na meno alebo na hlas ktory pocuje

veland
16. júl 2009

nina, to tienidlo o ktorom ste minule pisali je aj na vanicku....?rozmyslam nad nim.....my mame slnecnik, ale furt ho treba stelovat....

arizona
16. júl 2009

ahojte 😉

konečne som vás dočítala... a idem sa vyjadriť 😀

plienky - u nás pampersky nehrozia. malý sa z nich liečil vyše mesiaca. dobrý bordel tam musia dávať 😀 značku vyhliadnutú nemáme, balíme do toho, čo príde 😉 okrem tých pampers a tesco, lebo neviem ako je to možné, ale tie drobec totálne precikával. mohla som ho zalepiť hocijako pevno, aj tak bolo všetko mokré 😅

kočík - tiež som už chcela meniť, teda až o 2 mesiace, ale nakoniec som sa rozhodla, že nevymeníme. nie že by mu niečo chýbalo, ale už ma nudí 😀 ale čo ak nebude chcieť malý sedieť v kočíku, keď sa začne stavať? načo mi bude nový? - to boli akosi básnické otázky, takže počkáme, ako sa malému ne/bude chcieť hopsať 😅

ninnaricci
16. júl 2009

veland mám foto tienidla v albume "všetko pre chrobáčika" tak pozri...je také univerzálne...pripevní sa to len 2 štipcami po stranách...ja som s ním velmi spokojná...hoc niekedy aj tak musím otočiť kočiar...ale je lepšie chránený pred slniečkom...nechcem ho zatial natierať tak som dala radšej tienidlo

ninnaricci
16. júl 2009

ari...tiež som si dávala tieto otázky ohľadom kočiara...ale ja chcem zmenu...už sa mi aj o tom sníva...už chcem nový kočiar 🙂

baska19
16. júl 2009

kaitka krasnu ma tu mačičku malá presne tu som chcela kupiť aj ja ale kým som sa spamätala už vymenili sortiment a teraz je tam sloník a ten sa mi tak nepáči

miavin
16. júl 2009

baska - ahojky - ale to je super, keď môžete princeznám nakupovať také krásne vecičky, čo??? 😀 sú krásne tie vaše dievky - na vydaj 😀

lindula3
16. júl 2009

na pocuvajte dzifcence, clovek tu pol dna neni a tri strany zapisane, kto to ma citat🙂

ja som sa dnes chcela kupat a zrovna ked som sa nachystala tak nasa slecna sa zobudila a bolo po kupani... tak som si to isla vynahradit az ked zaspala po osmej... vodu mame ohriatu na 32 stupnov, to je uplne super...

zajtra ideme na kontrolu s tou didinkou, ma to uz velmi pekne, ani som jej to uz neprelepovala, nech jej ta koza trochu dycha, sak to tam ma strasne cervene ako to mala zalepene a ze jemny leukoplast ha...
no a ideme este aj na tie rehabilitacie, myslim ze prvy a poslednykrat...

krpcek
16. júl 2009

ahojte.

pred chvilou som si spomenula, na to, ako mi malu priniesli v porodnici prvy raz a prve co mi sestricka povedala, ze je to velmi temperamentne dieta - ze vsetky deti spinkaju, len ona place. 😀 😀 😀 😀 😀 a vydrzalo jej to dodnes. 😀 😀 😀

fuuuuj a viete, co sa mi dnes stalo? som zrazila macku 😒 😒 aj som brzdila, ale ta krava mi vletela rovno pod kolesa . . . som ju v spetaku videla ako sa odplazila ku krajnici. 😝 😝 😝 bleeeee

miavin
17. júl 2009

dobré ráno babky a babkuliatka
krpy - fuj to je nepríjemné - ja som tak sejmula veveričku, normálne som skoro plakala - ale tiež mi vletela rovno pod kolesá - a taká bola pekná - bola 😒
a čo Ti malá Sabinka - plačká?????
mne povedali, že mám najlepšie dieťatko na oddelení, že všetky revú, len náš drobec bubká - ale asi nám ho vymenili 😀 zase som dnes bola od 2.40 hore - len dvíhal riťku a prehadzoval - pýtal dudušu - vôbec netuším prečo to robí - a potom zaspí aj som si už poplakala - veď to nie je možné, niekedy krásne bubkal a teraz - tak sa otočí v postieľke - že ho nájdem úplne hore - na šírku 😀 ako vankúš 😀

solen
17. júl 2009

dobre ranko, dnes akosi potichu.

krpy ble ta macka, to je nechutne

miavin neplaaac. este aj horsie bude. Teraz su tie deticky pokladiky. Mna vcera tak vytocila moja starsia, ze som vrieskala po nej tak, ze ma isto bolo pocut do dalsich susedov. A malicka lezala v postielke a recnila ale ked som zacala hucat, tak stichla pre istotu aj ona 😀

A inak pred tyzdnom sme boli na ockovani a hned v noci teplota 38,5. Fuha, som sa aj spotila, ale za hodinku jej uz klesla, tak som spokojne mohla ist spat.

misha666
17. júl 2009

ahojte kocky, mne dnes mala prespala celu noc zobudila sa az 6:30 napapala sa spala do 8mej ale to ju zobudil mobil, som ju zobrala k sebe na postel vymenili sme si par usmevou a spinka este stale 😀 dnes musim ist do kniznice, myslite ze ma tam pustia aj s malou? chcem ju zobraat do klokanky 😕

zuul
17. júl 2009

ahojte maminky,
aj my sa hlásime. dnes máme 3 mesiačiky!!! tfuj tfuj idem ho pochváliť.
spinkáme pekne každý večer o 20.30 uložíme do postieľky a drobec sám zaspinká. zobudíme sa o 3.45 dáme didu a spinkáme do rána.
už druhý deň sa nad ránom okolo 5.00 pýta na bruško, tak ho otočím a spinká do 8.00. teraz už zasa spinká, vidím, že si šúcha očká tak šup do postielky a zaspí.
je zlatíčko. na prechádzky chodíme každý deň, no niekedy ma tak už bolia nohy, ale hlavne, že Miško vonku spí aj 3 hodinky.

očkovania sa aj my bojíme. ninka a rotavírus ste nedali zaočkovať? my dáme. to je proti hnačkám, ktoré by mohol dostať do 5 rokoch. takže pre istotu.

júúúúúúúúúj o kočíku. dievčatá my sme tiež ten náš pôvodný predali a kúpili sme iný. síce bola to jasná strata, ale predával sa ako teplé rožky. za takú cenu kto by ho nechcel a teda znovu sme kúpili nový z gumennými kolesamii. 😀

misha myslím, že ju môžeš zobrať, ak nebude vyslovené plakať tak prečo nie. ja síce všade kam idem sa pýtam či môžem s kočíkom a ak potrebujeme papať tak sa pýtam či môžeme. pre istotu. zatiaľ nikto nepovedal, že nie.

inak babičky a dedkovia nám lezú na nervičky. nič iné nepočúvam, prečo mu nedáš čajík, vodičku, daj mu kúsok melona, ale štavu s melona. babičkina známa už dávala 2 mesač. párok. 🙄 teda takéto reči. ja som sa po včerajšku rozhodla že na to nebudem reagovať. je plne kojení, ciká najradšej na mamu a na zem 😀 preciká každú jednu plienku. tak to neriešim radšej. aha a že aj zeleninkovú polievku by som mu už mala dávať. 😠

zuul
17. júl 2009

mia hlávku hore, neboj to sa zlepší. niekedy aj my máme taký deň.
teraz keď je teplúčko sú trošku mrzutý, ale verím im.
Miško cez deň vôbec nepapá, ale večer po 19 sa nevie dojesť. ani im nechutí. a na prechádzke ma vonku jazýček ako havko. reguluje si teplotu 😀

zuul
17. júl 2009

babinky poraďte mi. čo drahému na 3 výročie svadby? budúcu stredu. nič ma nenapadá. 😅

misha666
17. júl 2009

zuul...tak dufam ze nas pustia ,nemala by plakat ju nakrmim a nebude plakat, sa tam nezdrzim dlho , musim ist po nejake knihy a uz sa musim zacat ucit od pondelka na statnice. uz by som aj chcela ist ale tha dobrec spinka este stale. 😀

a k tomu vyrociu, ja by som urobila skvelu veceru a potom by som muzika nejak pekne zviedla podla mna je to lepsie ako nejaky hmotny dar 😅

zuul
17. júl 2009

mishi tak ju nakŕm a neboj bude ako dudášiik, možno zasa zaspinká. to učenie ti nezávidím, ale zasa bude super, ak si raz budeš môcť povedať, že si ešte aj školu zvládla pri Emmke. klobúk dolu. 😀

nad večerou som premýšľala aj ja. aj na večer niečo vymyslím. no možno aj masáž mu zaplatím. sťažuje sa že ho bolí chrbát, ten môj starý muž 😀 😀 😀

nany100
17. júl 2009

ahojte kočky, fuuj ešte dnes tá spara a zajtra konečne ochladenie...v nedeľu krstiny, tak hádam nebude liať...
zuul, našťastie mne sa nikto nestará do toho, že jej nedávam čajík, nieto ešte nejakú tuhú stravu...ľudia sú hrozní, ale čo narobíš...jedným uchom dnu, druhým von 😉

sabinazv
17. júl 2009

cavte,

zuul takze parky.... spytaj sa ci s horcicou alebo chrenom 😀

elfi1
17. júl 2009

ahojte
tak dnesna noc bola teda strasnaaa- nie kvoli malemu ale to strasne horko. v izbe mame 29 stupnov. a ani prievan sa neda spravit, mame okna len na jednu stranu. len obcas kym kupem maleho, tak manzel otvori dvere na chodbu - oproti je chodbovy balkon, ale to sa vyvetra len obyvacka. tiez sa tesim na to ochladenie

zuul - ja som vas videla v nedelu v Avione. najprv tam len manzel kruzil s Miskom a ty si asi nakupovala. ja som tam zas kruzila s Domcom a manzel kupoval topanky a potom sme uz frcali prec akurat, ked si aj ty vysla z DM-ky. maly uz bol nespokojny. on moc nevydrzi takto byt niekde.

komisakpd
17. júl 2009

zuul my mame vyrocie svadby..2 teda 21.7 🙂

elfi1
17. júl 2009

jaaj s tymi cajikmi a vodickou aj mna otravovali. ale ja teraz cez tieto horucavy aj davam. maly sa aj tak len hraje s cumlom, ale aspon sa mu troska ovlazia ustocka. aj ked vcera na pocudovanie vycumlal asi 25ml cajiku. ale ozaj len obcas mu davam. mliecka mam dost, tak radsej ho aj castejsie prilozim.
a take hovadiny, ze to ma jedlo, ale ze potrebuje aj pit - to akoze tu vodu a caj, tak to radsej ani nepocuvam. len by som sa potom hadala a vynadala niekomu

ale v stredu bola v Bille akcia -20% na vsetok dojcensky tovar, tak som mu uz kupila 2 krabice kasiciek 😀 . takych nemliecnych,aby som potom minula zmrazene mliecko. ale chvilku si na ne este pockame. aj ked ta jedna je ze od 4.ukonceneho mes. ale to je skor pre prikrmovane

aine04
17. júl 2009

ahojte zienky, prisla som vas pozdravit a trochu pocitat kym sa mi drobec zobudi 🙂 .
zajtra odchadzame na tyzden na chalupu, joj tesim sa, hlavne bude mat nas ocik dovolenku tak sa trosku pri malom postriedame, navyse tam bude cela rodina z manzovej strany tak povaruju. a hlavne prec z tejto pekarne - nasho bytu.

sabik, mrzi ma ze som ta zmeskala, v tescu sme sa mohli stretnut, to mam na skok ☹ . bola som ale u nasich a tam som nejak zabudla ist pozriet na net. tak ak budes este niekedy pobliz a budes mat naladu a chut, prezvon mi na mobil, to je istejsie. ja ti brnknem a dohodneme sa 😉

pikino
17. júl 2009

cafte micky

to moje dieta este stale spi. sa rano dvakrat zobudila, raz o pol piatej len potrebovala poprdkat a najest sa,
a potom ju zobudil manzel lebo trieskal s vecami, som mu vynadala a on cely spokojny ze je mala hore a moze si s nou pokecat, to ze ja som potom uspavala dalsiu hodinu ho netrapilo. ale zato sa aspon dobre pokadila. 😀
tak teraz ma posunuty rezim a spinka.

inak ja mam tento kocik a si ho baby velmi pochvaluju. znami si ho tiez kupili najprv poskusali nas a potom predali svoj a kupili tento:

http://www.forbaby.sk/kociky.php

baska19
17. júl 2009

ahojte tak my sme dnes mali tiež fajnu noc mala sa zobudila o pol drutej a do pol 4 sa na mňa rehotala lebo už bola ako tak vyspata ale našťastie o 4 po papani zaspala až do 9 rano tak som si oddychla aj ja. a teraz zase buba.

mia šak aj pre chlapčekov je toľko nadhernych vecičiek v tescu. Ja už normálne ani inde veci nekupujem maju super akcie a krásne vecičky na výber, už sa teším na jeseň to zase pôjdem na nakupy 😀 😀

pikino
17. júl 2009

ze baska ja malej kupujem veci v tescu v chlapcenskom lebo ta ruzova mi uz lezie na nervy. 😀

baska19
17. júl 2009

no ved su aj take neutralne šak dievčatka nemusia mať všetko ružove a daktore chlapčenke sa aj hodia ved teraz su tam žlte a zelene vecičky 🙂

lillian
17. júl 2009

no vidim, ze rozoberate kociky. Ja ten nas asi musim predat. Nie zeby som s nim nebola spokojna, ale Patrikovi uz bude maly... A tak mam dilemu, ci uz nejaky taky ako Chicco Liteway, co ma polohovanie takmer do lahu, alebo este nejaky s vanickou. Uz mi ani velmi nechce lezat v kociku, potrebuje vsetko vidiet, a tak je nasa prechadzka z 90% pod stromami. 😀
pikino- aky je siroky ten sportiacik? A da sa dat aj do lahu? lebo vyzera velmi dobre. 🙂

sabinazv
17. júl 2009

aine, nakoniec som v tescu bola len na taku bleskovku nakup... lebo plany sa pomenili.... mimochodom, boli sme kukat jeden byt na Mladeznickej... ale nechceme ho... to kamoska ponuka na predaj, tak sme obzreli... ktovie, mozno budeme aj susedy niekedy 😎

jasnacka, nabuduce ked budem, tak prezvonim... mozno buduci stvrtok sa bude dat dohodnut...

sabinazv
17. júl 2009

lili , daj dake aktualne foto... mame novy album - uz vyrastenych aprilovciat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre