Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
5. aug 2009

ja som si to naplanovala, tak ze buduci rok v oktobri zacneme. . . ak by sa totiz podarilo hned, vychadza to na prelom jula, augusta. 😀 😀 😀

sabinazv
5. aug 2009

bea tak kasli na to a konikuj 😎

sabinazv
5. aug 2009

uf, ja ak by som si mala vybrat, tak nechcem byt v takom pokrocilom tehu v takych hicoch... 😨

miavin
5. aug 2009

baby - vy už o rok chcete začať???? to nie je nejak skoro? ja som myslela až tak o dva - ale keď ináč nedáte - nebudem trhať partiu 😀

beadz
5. aug 2009

krpcek, takyto termin bude dost o drzku. s velkym bruchom v najvacsich horucavach....
sabi, ved tak sa mi vidi, ze to tak dopadne 😉

sabinazv
5. aug 2009

krpy dobreeee 😀 je dobre na smiech... inseminator 😎

mia jaska... netrhaj 😉

krpcek
5. aug 2009

bea slahnem sa do bazena a nevystrcim ani nos. 😀 😀 😀 😀

neviem, to je zatial len taky ulet . . . .a dobre niektore viete ako to je s otehulkovanim . . .sabinka nam trvala 4 mesiace. 😀

a uz sa mrvi - letim.

baska19
5. aug 2009

krpy tak som si to aj ja naplánovala alebo tak ešte december to akurát výjde potom na september a nebudu už take horučavy pre drobca 🙂

inak mia moja kamoška ma chlapčeka tak tyžden starší od našej Bašky a tiež ide s nožičkami na kontrolu o 3 mesiace aj ked majú všetko vporiadku tak asi chlapcov ešte raz kontroluje.

miavin
5. aug 2009

krpy - vám sabinka 4 mesiace??? nám Alex 2 roky.... takže neviem na 100% či sa to hneď podarí... to aby som vysadila anti a začali sme skúšať 😀

miavin
5. aug 2009

basi - no asi hej, lebo predomnou bola cigánka s chlapcom a tiež na kontrolu, aj keď všetko o.ki.....

baska19
5. aug 2009

no nám sa to podarilo na prvy pokus takže dufam že to takto pôjde aj druhý krát 😀 už si len naplánovať kedy ale ten koniec buduceho roka sa mi pozdáva 😉

solen
5. aug 2009

tak ja idem do inej temy, lebo mne deti staciiii 😀

beadz
5. aug 2009

no, mne sa ten termin februar-april najviac pozdava, ale to uz asi nestihnem 😀

beadz
5. aug 2009

solen, ked si spomeniem na prve 3 mesiace tak mam rovnaky nazor 😉
ale velmi by sme chceli este gretku.

solen
5. aug 2009

bea a neda sa vybrat?

sabinazv
5. aug 2009

ale solen, este na chlapca sa zdujes 😅

mne je jedno co to bude... oboje ma svoe caro... ale ak to bude Janko, tak ma ti chlapi asi znicia... a zjedia 😎

lindula3
5. aug 2009

caute baby... druhe dieta? ja tak za 6 rokov 😀 ... no to "planovanie" pomaly aj dna druheho porodu mi pride trosku chore nemyslite? ktorej sa nedarilo to prve splodit nejaku dobu tak to urcite pochopi.... a bude rada ak sa zadari druhe

solen
5. aug 2009

tak ak budem mat chalan, potom urobime kseft s detskymi handrami dobre? ja mam taky satnik po babach, ze moj sa zdaleka nechyta 🙂

a ja uz babu nechcem. ak bude, tak potom bude aj stvrte. 😎 ved to tri baby sodoma... vzdy dve proti jednej.

solen
5. aug 2009

lindula klidek.. srandujeme 😉

sabinazv
5. aug 2009

lindul, preco chore... vsak ak sa da, tak preco nie? ked to nejde... tak jasne, ze sa clovek prisposobi stavu...

krpcek
5. aug 2009

tak a uz je v lehatku. 🙂

krpcek
5. aug 2009

ja by som chcela aj druhe dieta, aby bolo narodene do konca augusta, kvoli skole.

vidite ako dopredu myslim. 😀 😀 😀

sabinazv
5. aug 2009

solen... "budem mat chalan" 😅 musis sem castejsie chodit, precvicit slovencinu 😉

no idem sa aj ja venovat drobcovi... daky je mrzoutek

solen
5. aug 2009

sabi dikes, som si to vsimla,ale uz sa neda opravit 😀

beadz
5. aug 2009

solen, myslis ze si vybrat aby to bolo dievca ? zda sa mi ze vsetky embrya su dievcata, len v niektorom skorom stadiu sa spustia vajka a su z toho chalani. ci nie ?

solen
5. aug 2009

bei ja sa v tomto nevyznam. len som kdesi citala, ze dali sme si vlozit dievca ci co.. vobec neviem. Ale asi niesu vsetky baby, ved teoria o X a Y...

sabinazv
5. aug 2009

nie, bea... vopred je jasne pohlavie... ale v takom embionalnom stadiu, sa to este neda urcit... a to co myslis, je vyvoj genitalii... zo zaciatku vypadaju aj chlapci aj dievcata rovnako, ich pohlavia... az neskor veru sa vykluje z toho vyrastku bud klitoris alebo pipik... 🙂

sabinazv
5. aug 2009

mozno nejak inak by to pani machri vedeli urcit (napr.chemicky)... ale "okom" nie... si myslim

beadz
5. aug 2009

tak v tom pripade by sme si mohli dat urobit geneticky test na embriach. aj tak sme o tom rozmyslali, lebo ked bol problem s tym afp testom co som mala take vysoke percento na rastepy, tak mi hovoril gynekolog, ze sme si to mali dat urobit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre