Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
19. okt 2009

romi, nie, ja mu davam prikrm pokym mu chuti, ked uz nechce, tak koncime.
ale napr. v nemocnici zjedol naraz 250 ml nejekej zeleninovej gebuziny, som sa tvarila ze to akoze normalka, lebo som chcela, aby nas pustili, ale som len oci valala. doma mu vselijake dobrotky skusam a aj tak mi to obrble 😠 😅

beadz
19. okt 2009

aj ja davam tolko kolko spapa, niekedy ani pol misky, niekedy si pyta aj druhu. no, a niekedy potom vracia ako lion 😀

adya01
19. okt 2009

my mame tie pohariky od aventu tie maju tusim 180 ml a to je nasa mierka, niekedy place ze chce viac, ale nemozeme. Ma 11 kg, 74 cm, boze dufam ze to vybeha 🙂

romanakatka
19. okt 2009

nina, to ja som tiež rada, že niekedy vydrží do siedmej 😵 občas vstávame aj o piatej... no a zase aj keď teraz o siedmej veľká výhra to nie je... do polnoci bol 3x hore od polnoci do tretej pekne spinuškal a potom sme každú hodinku boli na prsníku, ale to trošku pocucká a zadriemká na hoďku... len ten spánok je taký rozbitý... no veď väčšina z Vás to poznáte... 😔

petusko
autor
19. okt 2009

bea napodobne 😀 ked si myslim, ze toto mu chutit nebude, tak ma malo a cim viac sa snazim aby to mal chutne, tym horsie. no nevyzna sa v nom nik 😀

beadz
19. okt 2009

adya, 11 kil ???? ty kokso, tak to je ina vaha 😉

romanakatka
19. okt 2009

tak myslíte, že mu už môžem dávať toľko koľko mu chutí??? V stredu sme s príkrmami začali... prípadne zajtra zavolám dokyne a udivíme ... a ešte čosi... dávali ste len jednu zeleninku alebo vždy kombinujete?

petusko
autor
19. okt 2009

wau, tak to je teda chlapik. ja som Marceliho vazila v nemocnici a cca 8,2 kg som navazila. cm neviem, ale nosime uz 74-80.
inak mliecka spapa navecer 210 ml. vacsinou vydrzi az do rana, ale dnes napr. o pol druhej v noci nas nahanal, ze je hladnyyy 😲 a my taki nezvyknuti vstavat v noci, boze sme sa nevedeli dohodnut, kto vstane 😀

beadz
19. okt 2009

kati, zacnes s jednou, za par dni pridas dalsiu atd. keby mal na nieco alergiu, aby si prisla na to z coho. ja som zacala so zemiakom, potom som pridala mrkvu (ale az po tyzdni, ved sa niet kam ponahlat) a potom karfiol. a teraz ma zemiak s pastrnakom, bud. tyzden mu urobim zemiak s brokolicou a potom skusit samotnu brokolicu. uvidime ako bude reagovat. ale ja nedam viac ako 2-3 zeleniny naraz, lebo ja sama by som to nejedla, tak preco robit taky maglajz jemu...

romanakatka
19. okt 2009

adya, no peknú váhu máte... ale aj cenťákov... náš krpec mal pred mesiacom 69 a už to sa mi zdal aký veľký... kde sú tie naše malé babuliatka...

beadz
19. okt 2009

presne dnes som v obchode pozerala na 50, to mu bolo velke ked sa narodil. az mi to pride neuveritelne.

romanakatka
19. okt 2009

bei, ja budem teda skúšať kombinácie zemiak plus niečo... zemiačik je už osvedčený lebo to sme hneď začali dvojkombináciou zemiak-mrkvička 😵

adya01
19. okt 2009

ani nehovorte, vecer ked padnem do postele tak strasne ma krize bolia...ale on to ma v genoch, obidvaja pologulati a tato ma 190... snad sa maly vytiahne

mliecka stale papame 180 ml - teraz uz len 3x denne

a konecne dva dni sa uz aj komplet tocime tak som rada, ze zodvihol tu jeho ritusu 🙂

adya01
19. okt 2009

my mame zimny overal 12-18 mesiacov a je mu tak -tak... ciapku mame na 2 roky a oblecko niektore na 12 mesiacov je mu male .-(

solen
19. okt 2009

ahojte, prisla som vas kuk.

adya tak to je riadna vaha. Asi by mi ruky odpadli, ja som taka cintlavka, nevladzem ani tu moju zabu nosit na rukach.

romanakatka aj ja tak robim. vzdy zemiak plus nieco. Aj ryzu som uz dala a ona to v pohode pozuje. Len nech jej to vydrzi holke a nezacne spekulovat.

petus ty mas odkedy novy koc. Nejak mi to uslo teda 🙂

elfi1
19. okt 2009

my nosime od 68 po 80-tku. ked mam body 68 a je taka ako 80-tka. takze co vyrobca, to iny rozmer. musim to vzdy od oka odhadnut.
jedine som spokojna s Cherokee - tam mu vzdy kupim jedno 3-balenie body s dlhym rukavom na tri mesiace. ostatne potom dokupim aj u sikmoockov alebo made in thaivan a pod 😀 . tie kupujem take blede - nie vyrazne farby radsej.

romanakatka
19. okt 2009

no na fotkách nevyzerá až taký veľký... a s tým oblečkom je to aj u nás všelijaké... nosíme 74 a niektoré veci čo sú na 9-12 mesiacov tiež nosíme... určite je to aj výrobcom....

elfi1
19. okt 2009

nas ma rad aj tekvicku

romanakatka
19. okt 2009

dobre solen, len nám pekne vychovajte nevestičku 😀 😵

solen
19. okt 2009

baby ako tie vase deturence pekne sedia. Keby posadim moju do postielky ako mate na fotkach , tak si isto nabije drzku. Ona sa stale taha dopredu, vsetko musi osahat. Som zvedava, kedy zacne sama sediet.Ci skor nezacne lozit .

petusko
autor
19. okt 2009

cauko solen.
tyzden ho mame, sikovni predajcovia su na nete, ja som sa iba pytala ci maju a o tri dni mi prisiel balik. ja vyvalena, muzik trocha vytoceny, ze co som za taku sumu objednala 😅 ale sme s nim spokojni 🙂
aj marcel jedol ryzu, aj kukuricne chrumky nesolene uz ozuva. a nosi niektore veci, co nosil petko ako jedenapol rocny 😅 trosku ovinieme rukav a je to. 😅

solen
19. okt 2009

kati 😀

petusko
autor
19. okt 2009

marcel sedi, ale len ked ho dam ja. samemu mu nenapadne robit nejaky pohyb, aby sa k tomu dopracoval 😠

solen
19. okt 2009

petus tak to je sila 😀 Takto sa robi biznis. Som sa schuti zasmiala. A aky to mas? AJ do albumu som kuk a nic nevidim.

petusko
autor
19. okt 2009

no pockaj, najdem link, v albume ho nemam zatial.

romanakatka
19. okt 2009

Timi tiež sedí keď ho posadíme, udrží sa pekne ale nedávame ho často, lebo ideme ešte na kontrolu s nožičkami tak kým nepovedia, že je všetko OK, tak to nebudem preháňať... a on je strašne zvedavý a živý, neposedí, musí sa hneď cápať za niečim a loziť...

petusko
autor
19. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6167904 toto je on, chceli sme nieco lahke a nie moc drahe, viac-menej na cestovanie, ale dnes som ho musela vyskusat aj v terene 😀
v zime sa bude este vozit v nasom traktore, este sa tam pomesti.
katka, aj my este musime na kontrolu s jadierkami, aj preto sme este nevytiahli choditko. mame ist zaciatkom decembra.

solen
19. okt 2009

petus taka rychlobezka lahucka. idealne zbalit a hodit do auta. A taky traktor ako mas ty, mam aj ja, do terenu idealny 😉 Moja uz tiez pojde do sportaku, lebo do vanicky sa v overale uz nezmesti. V tragaci spi von a pochvaluje si. Taha dvoj - trojhodinovky. Potesi 😉

romanakatka
19. okt 2009

Petusko, my ideme asi v piatok alebo budúci týždeň niekedy... trochen mám obavy, lebo nám naposledy vraveli, že ešte 4 mesiac baliť na noc na široko, ale to sme už veľmi nebalili... 😲
A ja tiež uvažujem ešte o nejakom golfáči... hlavne na cestovanie... do terénu je tento náš super, ale do auta by som potrebovala niečo spratnejšie...

beadz
19. okt 2009

kocky, tak ja idem zo seba zmyt ten ksicht co som si dnes privyrobila a padam do postielky. stacilo ze vcera som bola hore do pol jednej 🙄 kvoli blbemu serialu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre