Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
15. mar 2010

bei - no presne jak náš - mal dni keď išiel spať o 9 - pobubal do 10.30 a potom o 14-tej do tej tretej- pol 4....ale nejako sa mu to nepáčilo... 😀

baska19
15. mar 2010

Ahojte tak už aj my sme hore po druhom bubaní tiež spinkala už len dvakrát ale teraz si zdriemne o 9 potom okolo 11 aj to len tak na pol hodky a potom poobede v kočiari tam vydrží už aj dlhšie.
No a včera sa nám začala pekne prechádzať sme ju tak volali s manželom on na jednej strane izby ja na druhej a chodila medzi nami a zrazu sa vybrala ku dveram tak sme sa začali smiať že kam sa to vybrala 😀 😀 😀

zuzik25
15. mar 2010

cafte baby,
no emmka ma zas strasne sopliky a kasle ako tuberacka. a mam podozrenie ze je to zo zubov, 2 dni teploty, tie nastastie klesli a do rana take neskutocne vodnato tahave sople. no neviem odkial ich tolko moze byt.

mala tiez spava 3x denne, o 6 je hore, okolo 8 uz spi, potom obedny spanok 2,5 - 3 hodky (to od 11:30 do tej maz. 15) a potom si este okolo 17 hodi 20 minutovku a spinkat chodi medzi 19 - 19:30.

no a akoby nam trapenie so zubkami nestacilo, tak som sa dozvedela velkou nahodou par zasadnych veci, ktore menia moj pohlad na zivot, takze som v stadiu predychavania a akosi mam stale pocit, ze sa mi to sniva, bohuzial to tak nie je. mozno raz budem mat dost sil sa vam zverit. snad moje dalsie pocinanie v zivote neolutujem. ☹
esteze mam moje slniecko Emmusku.

nany100
15. mar 2010

ahojte, tak mi spíme svoj dennný spánoček (niektoré píšete pre nás sci-fi 😀 , že tri spánky cez deň)...ja som spokojná, oveľa lepšie sa mi dajú naplánovať s malou dni a aj lepšie zaspáva aj cez deň aj večer...len tie noci...každé 2 hod. hore ako keby mala hodinky na ruke ☹

nikolet, dojčenská Lucka sú dva druhy...ružová fľaša s ružovým vrchnákom- netreba prevárať a modrá fľaša s ružovým vrchnákom- treba prevárať, lebo obsahuje CO2...je to aj na fľaši napísané 😉

zuzik, niečo vážne sa stalo u vás doma? držím palce aby sa to utriaslo a aby si bola zase spokojná mamina...držte sa...

zanulienka
15. mar 2010

zuzik-zelam vela sily a pozitivneho myslenia 🙂

petusko
autor
15. mar 2010

Marcel zase spinka, ja neviem co s nim je, posledne dni spi ako mys na vreci, kazde suchnutie ho zobudi 🙄 aj teraz som ho uz dvakrat ukladala znova 🙄
zuzik, nech je to cokolvek, prajem len spravne rozhodnutia a vela stastia 😉

zuzik25
15. mar 2010

och baby, dakujem vam za podporu,
len napisem, ze sa nejedna ani o chorobu, ani o neveru, ziadne trestne stihanie, ani nie som nejak neplanovane tehu, nevedia o tom ziadni rodinni prislusnici, je to zatial len medzi nami dvomi a ja fakt neviem co bude dalej. bud nas to posilni a zostaneme spolu alebo sa rozideme. ☹

pikino
15. mar 2010

ahojte.

ja som dnes taka nevychrapana. to moje deco vstava o 5:30 lebo ju zobudi vzdy tatino ked tam rano suchoce lebo ide do prace a neviem ho donutit aby si oblecenie pripravil den dopredu. a ona ked ho vidi tak koniec. len tato tato. sice si dnes este potom hodinku zdriemla do pol deviatej ale ja som uz len lezala vedla nej ako matoha.
znova zalahla o pol dvanastej a spi doteraz tak uvidime kolko este. aj papanie je na figu rano zlupne kasu a potom uz nechce papat. vcera papala kasu o desiatej a potom obedovala az o stvrtej. a zacala bojkotovat varene jedlo iba flasky papa. co uz s nou. no a jasne ficia kukuricne chrumky ale nedavam jej viac ako dve tri denne.

spanok mame nepodareny sice vecer zaspi o osmej ale v noci je aj 5 krat hore a koji sa uz o druhej v noci. tak asi idu zasa dalsie zuby.

zuzik drzim palce nech to u vas dobre dopadne, nech si znovu porozumiete. 🙂

nany100
15. mar 2010

piki, veď papala aj za druhých- ukážkovo...možno fakt zúbky lezú 😉

my máme dnes 11.mesiacov...no o chvíľu prestávame rátať mesaice, baby a rátame roky 🙂 ...normálne nechápem, že už skoro rok som mama a že sme to obidve prežili 😀

nany100
15. mar 2010

a pridala som aktuálne foto 😉

sabinazv
15. mar 2010

nany , ze prezili 😀

inac gratulace k vymesaciu 😉

nas maly nechce na nocniku vysedavat... a teda uz vobec nie pouzivat za tym ucelom, na aky je... on odtial hned zdrha... 🙂

zanulienka
15. mar 2010

nany-gratulujeme,ona je cala po tatovy 😉

solen
15. mar 2010

🙂 ahojte
cas hrozne leti, my o tyzden uz rok a mne sa to dako nezda, ved to moje kuriatko ani snahu nema chodit, asi jej narodky posuniem 😀

na nocnik pekne chodi cikat, miname plienku denne, ale nevyvodzujem z toho ziadne zavery, pretoze moja starsia kakala len na nocnik uz od roku a potom jej zrazu v dvoch rokoch nerobilo problem nalozit do gati a vobec jej to nevadilo 😠

sabinazv
15. mar 2010

veru, slecna Adelka je cely tato... moj maly je zasa cely ja vraj... teraz to vsetci hovoria, ze sa na mna podoba... ked sa narodil, bol cely tata... a taky bol hrdy na to... sa mi posmieval, ze po mne nic nema... tak to ma teraz za to 😝 Vzdy tvrdim: po pyche byva pad 😝

zanulienka
15. mar 2010

nasa elaia sa na koho pdoba len sam boh vie 😀

beadz
15. mar 2010

ahojte. tak dnes bol dost narocny den. maly sa zobudil o deviatej a znovu zaspal az o tretej. uz ani nevladal pozerat, ale pochodoval po byte do poslednych sil 🙂
a dala som mu na obed klicky. mali ste to vidiet, len sa po nich zaprasilo 😵
zuzik, neviem co sa stalo, ale nic nie je take horuce ako sa navari, tak dufam ze sa to u vas utrasie a bude dobre.
nany, blahozelame k 11. mesiacikom.
piki, a co pijete makovy odvar, ze ti tolko spinka ? simon sice prespi celu noc, ale cez den je to horsie. dlhsie ako hodinu nepotiahne nikdy... 😒

iku
15. mar 2010

bea,my sme mali dnes tiež nejaký divný den,spala doobedu hodinu do 11 a poobede vôbec,teraz zaspala-odpadla o 19.30
ale nechce ani poriadne jesť,neviem,či sú to zuby,už by aj mohli,stále máme len dva

petusko
autor
15. mar 2010

tak dnes bolo asi daco vo vzduchu, aj nas spac dnes totalne strajkoval a spal za cely den mozno hodku a pol.
ale teraz odkvacol pri mlieku, ani nestihol dojest. dala som aj foto 😉

beadz
15. mar 2010

iku, mozno.
petusko, akyyyy je zlaty s tou flaskou 😵 . a to on si sam drzi a tak papa ? a ake ma vlasky, bajecny je.

petusko
autor
15. mar 2010

hej drzi si, alebo mu ju opriem o paplonik 😅 krkavcia mater 🤐 ale ked Petkovi zasadne nieco treba vtedy, ked Marcel papa, tak musim hladat zlepsovaky a setrice casu 😅 😀

beadz
15. mar 2010

no, idem kuknut panelak a hajde spinkat, lebo ked sa aj zajtra bude opakovat dnesok, tak to bude zaberak.
pokojnu nocku vsetkym

petusko
autor
15. mar 2010

aj tebe dobru noc, ja tiez pojdem, len Petko si este vyspevuje a recituje 😅

iku
15. mar 2010

petus,ten malý má očiská! krásny,obaja sú krásni.Ja to obdivujem,lebo my máme najmenšie očká na svete/ale najkrajšie/-ako pre každú maminu

sabinazv
15. mar 2010

baby super fotky ste pridali, sa bavim 🙂

iku a tie komentare k tomu 😅

petusko
autor
15. mar 2010

dakujem baby 🙂 on vzdy, ked ho fotim tak vyvali take ociska, je neviem preco 😅 beztak ich ma velke a este ked ich tak vypuli, tak vyzera, ze sa stale tak nechapavo na vsetko diva 😀
kuk som Leusku, svetova je 😉 hlavne taka strapata 😀 nema chybu 😉

iku
15. mar 2010

sabi,ja fotím všetko,teraz sú tie decká najzlatšie! Videá mám lepšie. Tvoj malý má už toľko zubov,nám nejak zaspali.

macikjm
15. mar 2010

ahojte...
zuzik...drzim palce...nech bude vsetko ok...

jej...baby...ze 3 spanky...my tiez len jeden, max. 2, aj to ked 2, tak po polhodke... 🙄

zlatucke su tie nase deticky...kukla som foto... 😀

beadz
16. mar 2010

dobre ranko 🙂
tak ako ? vyspinkane ste ?

petusko
autor
16. mar 2010

ahojte 🙂
tak u nas dnes opacny extrem. Marcel sice pred siestou papal mlieko, ale potom zaspal a ja som otvorila oci o pol osmej 😲 kedy sme uz zvycajne na ceste do skolky 😅 a dnes vsetci moji chlapi sladko odfukovali 😅

sandori
16. mar 2010

ahojte babenky,
tak sa znovu po dlhsej dobe hlasim- uz riadne pracujem, mala si zvyka postupne na jaslicky... Uz aj nam zacal tiect soplik vcera nehorazne- nestihala som jej ho odsávať a utierať.Dufam len ze to zostane len pri soplikoch a nezide jej to na priedušky... Inak mala uz papa skoro vsetko- v jasliach jedia decka vsetko mozne- niekedy sa az divím...
Inac sabi díki za gratuláciu... cez víkend sme oslavovali so svokrovcami malej narodky, svokrove narodky a tiez aj meniny a meniny mojho manžela ( všetko popredu).Dneska skúsim urobiť nejakú tortu , kedze Ninka má zajtra rok... potom pridám fotky.....
Ani sa nezdá baby ale hrozne to letí.... že rok po pôrode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre