Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

solen
9. apr 2010

Bea ja ta tu vycihujem, srdecna gratulacia este raz, nech sa ti v pohode tehulkuje a teda nech je to dievcicka. Ked nebudes vladat so Simonkom tak ho posli k nam na prazdniny, nech si zvyka na baby 😀

miavin
9. apr 2010

jéééééééééééééééj bei - srdečne gratulujeme k zdravému krásnemu bábätku - veľmi sa s tebou teším, aj keď to bude trošku ťažšie - ale o to krajšie - hrozne sa teším
krpy - Sabinke prajeme všetko najlepšie k jej prvému krásnemu rôčku veľa zdravíčka....
mňa pochitila zas nejaká viróza...

aine04
9. apr 2010

ahoj kočky,
po 100 rokoch som sa zastavila trosku vas pocitat...

tak v prvom rade srdecne blahozelam vsetkym aprilovciatkam (aj tym marcovym 🙂 ) ku krasnemu prvemu rociku. strasne to ubehlo, takto pred rokom sme akurat kazdy den vyckavali ze ktora je dnes na rade 😀 , su to super spomienky.

bei, citam ze si znova "v tom" 😀 tak veeeeelkaaaaaa gratulacia, tfuj-tfuj nech vsetko dopadne na jednotku.
juuuj uz by som aj ja chcela, ale zatial nemozem, dufam ze do leta budem ok a pridam sa 😉

miavin
9. apr 2010

a ozaj - všetkým oslávencom dnes prajem krásny sviatok......
frčíme do vane .... 😀

jana_pk
9. apr 2010

Ahojte,

tak nasa frekvencia z prispievania raz za mesiac sa zmenila na raz za pol rok ... ale stale citame pravidelne.

Dakujeme za blahozelania a tiez prajeme vsetkym rocnym detickam zo srdiecka len to nalepsie a najkrajsie v zivote.

Krpy ked tebe zacinali kontrakcie, tak ja som uz nevedela cia som 😀. Ty si tam tak spokojne elegantne sedela 😉 . Pozerala som minule Sabcine video - mala krasne bezka. My sme to do roka nestihli - este sa drzi za jednu rucku - ale sak casu dost do dvoch 🙂.

Jaj a aj Bei som chcela poblahozelat - krasne zazraky sa niekedy deju 😵.

Sabi nejake fotky pridam az o tyzden, dva - lebo oslavovat budeme neskor.

miavin
9. apr 2010

jééééj baby - chlap mi ide domoooov jupííííííííí, sa hrozne teším, lebo mal dojsť až zajtra v noci....tak budú dobré prírpavy - so všetkým 😀

beadz
9. apr 2010

dakujem kocky ze ste so mnou 😵
aine, jani... pekne od vas ze sa ukazete 😉
mia, ze so vsetkym 😀 . ides sa aj ty pridat ku mne ? 😀 😀

krpcek
9. apr 2010

jani ze spokojne sedela? 😀 😀 😀 ty si si tam aj s tvojou EPI mohla sudoku riesit 😀 😀 😀 ja som uz nevedela, kam sa mam otocit. 😀 😀 😀 najlepsie bolo a na to asi nikdy nezabudnemm, ked si mi povedala, ze teba poznam z konika, ty si krpcek 😀 😀 inak kde si bola na sestonedeli? ze sme sa vobec nestretli?

bei velka gratulacia!!!! 😉

petusko
autor
9. apr 2010

ahojte 🙂
Sabinke a Tamarke vsetko najlepsie! 🙂 😉 nech maju krasny a stastny zivot 🙂
aj Samkovi dodatocne vsetucko naj 😉
bea, fantasticke! nech ide vsetko tak zazracne krasne ako doteraz 🙂 😉
k trojkolkam, my mame este po Petkovi, taku klasiku, aj s tou ohradkou okolo pasa, s petkom sme vyuzili dost, ale len na vozenie, nikdy sa nevozil sam, potom sa naucil uz na motorke. teraz ju asi vyuzijeme este menej, lebo my von berieme tritisic veci a tam sa to nevmesti. takze len na kratke trasy. ale malemu sa tam paci, sedi tam ako peciatka 😅
no idem ukludnit deti, su ako besni 😅

miavin
9. apr 2010

Bei - no so všetkým - ale nepridám sa - mám anti - ale som rozmýšľala - že už mám len tento -a budúci mesiac a viac hormony do seba pchať nebudem - snáď sa hneď nepošťastí ..... ale teším sa, že dojdu.....

beadz
9. apr 2010

zienky, lucim sa, padaju mi viecka. dnes bol narocny den. hlavne na psychiku. tak papa

jana_pk
9. apr 2010

Krpcek vtedy bola este posledna sanca na sudoku - teraz si take "nicnerobenie" ani predstavit neviem - ale aj tak tie drobce za to stoja. A na sestonedeli som bola na nadstandarde - uplne na konci chodby - ale moc som z izby nevychadzala - nestihala som 😀 😀 😀 .

No som sa dnes rozpisala - a zvysila moj pocet prispevkov na MK na 57 😀. Dobru noc prajem, sladke snicky.

sabinazv
9. apr 2010

AAAAhojte, gratulujem vsetkym oslavencom k prvemu rocku, nech su zdravi, krasni, milovani a poslusni 😉

cmuuuuuk

sabinazv
9. apr 2010

jaaaj a Bea, super spravy, gratulujem velmi... ti spadol taky kamienok zo srdca, ze? Parada, bude babatko, juchuuu 😅

cikyta
9. apr 2010

Pripájam sa ku gratulácií oslávencom! 😵

ni.kolet
9. apr 2010

Ahojte.
Aj ja sa pripájam ku gratuláciám.
No my ideme zajtra na svadbu. Sme boli zaniesť tortu a dar. Toľko detí, čo tam zajtra bude, hotová škôlka, cez 15. Najmladší je náš a najstaršia má 9. To ani hudbu nebude počuť. Sme odtiaľ prišli, malý sa okúpal, vypil mlieko a zaspal. 🙂

macikjm
9. apr 2010

ahojte...
bei...drzim palce...nech ste v poriadku...a tesim sa s vami....taky zázrak...nadhera...uzivaj si to...

oktualnym oslavencom vsetko najlepsie...

tak a trojkolka kupena...tato:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

miavin
10. apr 2010

ahojte
macik - krááásna trojkolka - super, Ninka bude mať radosť...
ako ste sa vyspali? my sme s manželom obaja chorý, aj moja mamka je nachcipaná....tak dúfam, že fakt tá oslava zajtra nebude prekíchaná... 😀

cikyta
10. apr 2010

Macik krásna! 😉 Jedna nám tu tiež brázdi ulicami,no má na predku taku hlavu Mickeyho mouseho.No super!

nany100
10. apr 2010

ahojte, bea srdečne gratulujeeeem 🙂 ...večer som veru na teba myslela, ako ste dopadli, ale už som nezapínala PC...prajem ti nech sa ti krásne tehuľkuje a nech ste zdraví 😉

my sme mali večer poplach, nechápala som čo jej je...o pol deviatej sa zobudila a revala, len na rukách chcela byť a držala sa ma ako kliešť...nakoniec sa mi ju o desiatej podarilo znova uložiť, ale musela som si k nej ľahnúť...mm tvrdil, že ju vonku niekto uriekol, ale mne sa to nezdá...asi sa jej niečo zlé snívalo alebo sa bála sama v spálni

zanulienka
10. apr 2010

nany-my sme prd vcerom taku noc,ze spustila taky rev.myslela som si aj,ci sa niecoho cez den nezlakla a ma zly sen z toho,potom tiez ci nie je urieknuta,dala som jej espumisan ci nie nahodou brusko...nedalo sa ju utisit.

cikyta
10. apr 2010

Baby,toto iste sa nám stalo 2 x tento týžden.Myslela som,že ju niečo rozbolelo,ked sa tak zobudila.Aj pohlad bol taký "neprítomný"-chudiatko ☹

zanulienka
10. apr 2010

neviem co to moze byt,ze place,neda sa ju utisit,tak som ju nechala tak a potom zaspala

cikyta
10. apr 2010

Normálne ju tak trochu klepalo,akoby strach,či čo ☹ Báli sme sa,no na druhej strane som už pokojnejšie,kedže vidím,že niesme jediní a stáva sa to viacerím bambulkám 🙂 😉

sabinazv
10. apr 2010

ahojte bosorky 🙂

tiez tu strasim... mala by som zmyvat podlachy, aj spolocnu chodbu (naposledy) kym maly spi, ale chce sa mi? nechce...

macik, tiez mam tuto trojkolku vyhliadnutu, najviac sa mi pozdava... ale kupili ste ju za menej ako je na tej stranke, ze? za 69,90 som ju nasla na nete... tak neviem ci tuto kupime, alebo este aj v Draciku maju nieco podobne, taketo kovove, v Metre ta je vraj velmi taka slaba ci ako to nazvat... ktovie ci sa tam bude mlademu pacit, lebo su aj lacnejsie... ak za to dam kopec prachov a vyprdne sa mi na to... 😒
Jaj a moje dietko vcera zacalo robit krocky do plena... jej, to je uzasne... tak sa velmi tesi... normalne prejde od dveri ku skrini, aj len tak do priestoru si vykroci... aj ku mne ked ho volam... a taky je hrdy a stastny 😵 normalne som dojata, ked to pisem 😅

sabinazv
10. apr 2010

aj nas maly mal uz take nocne desy... normalne si tak prudko sadol zo spanku, akoby pred niecim uhol a zacal plakat... im sa vela sniva...

cikyta
10. apr 2010

Sabi-gratulujem ku prvým krôčikom. 😉

nany100
10. apr 2010

my sme boli aj vonku s mamičkami a tam videla veľa nových tvárí a detičiek, tak možno aj to ju rozhodilo...ale veď nemôžeme len doma sedieť 😒

sabi, gratulujeme ku krôčikom, naša sa začala stavať na nohy a velice chce štrádovať, ale nevie ešte poriadne našľapovať, tak vyzerá ako náš mierne podgurážený sused, čo sa nedávno kymácal pri schránkach 😀

pikino
10. apr 2010

ahojte ako sa mate.

gratulujeme dalsim rocikarom 😵

a beuska srdecna gratulace k srdiecku. je to zazrak. najkrajsia odmena za to ako ste sa snazili o babatka. 😵 😵 😵 😵

mne vcera odisiel pocitac do vecnych lovist. 😒 museli sme kupit novy takze zbohom dovolenka 😢 no jo.

a aj ja idem dnes na svadbu sa tesim ze si konecne vyhodim z kopytka. malu beriem do kostola a potom sa o nu vecer postara tatinko. uz teraz ma strach hehe 😀

miavin
10. apr 2010

ahojte
tak aj ja gratulujem novým ročníkom - rôčkom..... my sme dnes boli v PL - na nákupe, robím šaláty a ideme sa zajtra pustiť znova do torty salámovej.... ináč sme všetci stále chorí, snáď to zajtra vydržíme. prajem krásny deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre