Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ninnaricci
27. mar 2010

ciky...tak potom dajte utratiť...viem, že je to citlivé...ale určite neriskuj aby ublížila Siske...tý drobci si neuvedomujú niekedy čo robia...a pes je pes...tiež sa bráni

...kúpite neskôr...keď bude Silvinka väčšia 🙂

...a ďakujem...už sa ho neviem dočkať 😵

macikjm
27. mar 2010

ahojte..
juj ciky...ja by som psika vobec do bytu nebrala...nevyznam sa sice v nich, tak preto ti ani neporadim...ale bala by som sa urcite a ako pises to vencenie...no mas co robit so siskou a nie to este so psom...juj...vyrieste to nejako rozumne...
a tie poznamky manzove....no comment...trosku poznam...moj tiez nevydrzi dlho pocuvat ninkin plac... 🤐

cikyta
27. mar 2010

No len nemá ju dať kto utratiť a viem 100% , že psa už nikdy!
Lubila som ju.Je zlata,ale to sme nemali dieťa.Silvia mi je dôležitejšia....bože to bolí.Ved ten pes bol moje prve bábo ☹ 😢

Muž si to neda vysvetliť 😠 On nevidel,ako si hrýzla vlastne štence! Iba ja!

cikyta
27. mar 2010

No dobre.Zase som sa raz zdravo vyrevala dík,že aspon trochu "vypísmenkovala" a ideme hajať.... 😔 😉

Dobru noc dievčence.......a krpcekovia...... 😵

ninnaricci
27. mar 2010

ciky...dobrú noc...nech Silvinka nechá mamku vyspinkať 😉

...máš to ťažké...ale..zvládnete to!

spalka
27. mar 2010

ahojte, aj my mame aprilovciatko 🙂
baby kolko vam cez den spia deticky? u nas je to stale castejsie uz iba 1-2 hodinky na obed a to zaspime (akoze doslova zaspime, lebo pre mna je kojenie ako tabletka na spanie 😀) jedine na ciciku 😅, nemam predstavu ako ju naucim zaspavat inac, lebo toho mliecka je uz pomenej a nieco ine moc nepijeme ☹
jankaaa ako som tak citala o placi tvojho maleho, na mna to posobi tak, ako by ho nieco bolelo, mozno sa popytaj u lekara, mne sa to lahko pise, ze, ale netrap ho este k tomu tvojimi nervami...tazke ☹ , ja tiez niekedy musim zatat zuby a predychat niektore situacie

spalka
27. mar 2010

cikyta no nezavidim ti tvoje rozhodovanie, aj my sme museli dat utratit psika pred par rokmi, bol chory a velmi sa trapil, bola pri tom segra, ja som to mala iba sprostredkovane a aj tak mi stacilo ☹

jankaaa
28. mar 2010

spalka maly vcera dobral atb bol chorucky mal zapal uska a vsetko s tym dokopy spojene a neviem ci mu nahodou este nejdu aj zubky....ja viem mozno je to este odozva toho uska mozno ho to este boli....ja myslim aj na take veci preto som chcela vediet aj vase reakcie ci to mam spomenut aj lekarke....

cikyta
28. mar 2010

Spalka-no aj my tak zaspávame.Ceckovo.
Doobeda mi spí tak max.hodinku a poobede (vždy vonku v kočiku) tak hodinku-dve.(My sme tolo investovali do hafa,že až.Nedávno za kastraciu skoro 4 000sk a prd to pomohlo.Neskludnila sa.Je horšia a menej poslucha.Keby posluchala a neutočila,tak je to OK:Už by mi ani to otravne venčenie,či chlpy nevadili,ale žiť v strachu o Silviu-to teda nie! 😠
Jankaa-Jakubkovi posielame božtek so Sisi,nech ho už netrápia ušká,ani nič.Nech sa už len smejká a nič nebolí. ☹

beadz
28. mar 2010

ahojte zienky. tak my mame po oslave. dopadlo to vyborne, kazdy sa dobre bavil, simon bol uzasny, az potom vecer uz nevladal ani chodit aky bol unaveny. idem stiahnut fotky.

cikyta
28. mar 2010

Bea-som zvedavá na fotky 😉

beadz
28. mar 2010

ciky, teraz citam co to mas za sarapatu so psikom. ja som jednoznacne za to aby ste ju dali prec, psik je super ak ste boli sami, ja som tiez mala, ale ak ma taku nevypocitatelnu povahu, tak ani nerozmyslaj. a muzovi to proste oznam a hotovo. ked nerozmysla...
a foto pridane 🙂

krpcek
28. mar 2010

ahojte. bei aj ja som zvedav na fotky (mozno este nieco obkukam 😀 ). . . .ja tiez pozeram novy kocik . . .ten moon co som mala som uz predala, chvilu som mala aj PP si, ale teraz sa mi paci casualplay downtown, len ho nikde v BA nemaju, aby som si ho mohla pozret a vyskusat. 😠
ciky tvojho muza nekomentujem, ale ja by som v tvojej situacii by som dala psa urcite utratit.
ja idem pre psa buduci tyzden, ale budem mat tu vyhodu, ze pes bude vyrastat pri malej.

beadz
28. mar 2010

krpcek, to urcite nic neobkukas, lebo ja som nemala nic zvlastne 😀

cikyta
28. mar 2010

Bea-krásna výzdoba a super žurka 😉

Krpy-s hafom to máme o to ťahšie,že ten bol jediný,ktorý mi zlízal slzy po neuspešnom umelom oplodnení,ktorý ma zohrial,ked mi bolo na "slučku".Vlastná matka sa ma neopýtala,ako mi je...a ten hafo mi rozumel.A nielen vtedy... 😔

korelka
28. mar 2010

ahojte!

bei, krasna oslava a simonkovi vsetko naj, naj, naj... 🙂 juj, uz sa tesim na nasu, len tym, ze sme to prelozili, tak tortu budem musiet sama vykuzlit - uz sa mii o vsetkych tych tortach stale dokola sniva, ale snad sa mi podari taku, aby sa za nu Alex nemusel hanbit... 😀

ciky, verim, ze je to tazke, ale takto riskovat a nechat malu pri psovi - aj keby si neviem ako chcela, tak to neustrazis, ked ju bude chciet napadnut... 😒

beadz
28. mar 2010

ciky, dik. a to so psikom ... nemate niekoho kto by ho chcel ? susedia, znami ... ?

cikyta
28. mar 2010

Mám kamarátku,len u nej by bola občas aj 10 hodin sama v dome zavreta v zime.V lete je pohoda vonku,len tá zima by bola krutá.Ale vždy lepšie,ako utratenie...
no moj muž ju tam nechce dať 😠 vrrrr.To ma serie!

Ved už nejak to dopadne. 😒 Neviem ako,ale dopadne 😒

beadz
28. mar 2010

korelka, dakujeme.
no, ja idem. oslavenec sa vyspinkal...

jankaaa
28. mar 2010

ciky dakujeme krasne za boztek 🙂

a s tym psikom tak to mi je luto ze neviete co s nim....

nany100
28. mar 2010

ahojte, bea dodatočne gratulujeme Šimonkovi k rôčiku, nech je zdravý a šťastný a nech čoskoro dostane súroenca😉

ciky, a do nejakej Slobody zvierat alebo útulku ho nemôžete dať? No a k tomu spaniu, ani môj muž nemal rád, keď som ju nechala vyrevať, ale párkrát sme si to vydiskutovali a keď videl aká som cez deň zničená, tak to nakoniec pochopil a necháva to na mňa, aj keď naše noci sa veľmi nezmenili k lepšiemu...už aspoň dokáže zaspať bez problémov bez prsa a dokonca ju vie uspať aj mm...v noci chce dudkať aj 5-6x a niekedy si ju zase beriem k sebe, keď začne veľmi robiť cirkus

spalka, vitaj...aj Adelka spí už len raz za deň tak 1,5-2 hod. a od odučili sme sa zaspávať na prse, aj keď úspešne kojíme ďalej

jankaa, netráp sa, každej z nás raz za čas prasknú nervy (mne najčastejšie v noci, keď som totálne rozospatá a malá v jednom kuse vrieska)...nedávam jej síce na zadok, snažím sa to rozdýchať, ale tiež na ňu zvýšim hlas...cez deň žiadne scény nerobí, tak ti neviem poradiť

...aj my sme už kúpili golfáč (z mmb), nechcela som nový, potrebujem ho len na leto na presuny na chatu, tam sa s naším šporťákom nevytrepem...tak som spokojná, vyzerá dobre a aj Adelka je s ním zatiaľ spokojná 🙂

jankaaa
28. mar 2010

bei aj my prajeme simonkovi vsetko najlepsie hlavne vela zdravia...a krasnu vyzdobu ste mali

sabinazv
28. mar 2010

Šimonkovi Beinmu zelam vsetko najlepsie k prvemu rocku, rastie nam do krasy, chalanisko 😵 😉

Tu su oslavenci pokope:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/aprilovky200...

pikino
28. mar 2010

ahojte micky.

ciky ja som presne toho nazoru ako nany dajte ju do utulku. este by bola jedna moznost ale trosku nakladna, nech ju spacifikuje cvicitel psov. treba brat aj do uvahy preco ten pes to dievcatko uhryzol ci to bolo napadnutie alebo obrana.
ja mam dvoch psov. a sem tam sa stane ze do terez skocia. neuhryznu ale upozornia ze prekrocila medze a terezka uz sa naucila, ze nesmie ist do krajnosti ak ju upozornia vrcanim a psy sa naucili radsej od nej odist. bohuzial mam psov ktory nemaju radi deti. ale nastastie vedia kde maju hranice a ze nesmu uhryznut. ale ak by sa take nieco raz stalo v momente by isli prec.

ja som dnes v noci zahajila akciu: v noci sa nespinka v mamininej v posteli. zobudila sa o druhej v noci, nakojila som ju a odlozila naspat do postielky, rev na cely dom. tak som k nej chodila vzdy ju ulozila, pomojkala a odisla a takto dokola asi hodinu. nakoniec zaspala a spinkala az do siestej. manzo sice frflal nieco ale mna to nezaujima ja sa potrebujem vyspat a nie spat s jednou nohou na zemi celu noc co ma vytlaca. 😠 a vyhovorka typu ja idem do prace ma tiez nezaujima ja pracujem 24 hodin denne a tazsie ako chlap.

stascha
28. mar 2010

Ahojte dievcata, maminky

v prvom rade sa ospravedlnujem ze sem vobec nechodim, ale k pocitacu sa nedostanem a ak ano tak len vecer a to tu uz skoro nikto nie je ☹

vsetkym drobcekom zelame aj s Miskou vsetko naj k prvym narodenima nech sa vam dari, nech vas rodicia posluchaju a hlavne vela vela lubia.

mi mame toho dost, kupili sme novy byt tak teraz postupne zariadujeme, je toho dost a vsetko neskutocne drahe, ale co vam budem hovorit ved to poznate.
malinka rastie, neposlucha uz teraz si s nami robi co chce, ved budem musiet pridat foto
zatial este nechodime iba ked ju drzim za ruky, ale to mi odchadza chrbat, mame 5 zubov je taja zubata selma, no ale stale spime cez den malicko cca pol godku doobeda a pol hodku po obede, cez noc sa to da len ma niekolko krat postavi z postele, v noci uz nekojime to som uz zatrhla rano az rano ked sa zobudi to je medzi 6-7.

no neviem co este v rychlosti drobec spi ale ta pol hodka je rychlo prec

cikyta
28. mar 2010

Piki-veru aj nad tým sme uvažovali.
Stascha-no aj nás to tak do mesiaca čaká (s tým bytom)

Ozaj-Silvia vstava rano o 6 hod. a dnes vstala o 5 hod.stareho času.Krásne si to upravila striga jedna moja 😀

macikjm
28. mar 2010

bei...aj my s ninkou prajeme simonkovi vsetko naj k prvemu rociku...idem kuk foto...cmuk....

macikjm
28. mar 2010

bei...super oslava...super torticka...simonko je fesacisko... 😵

beadz
28. mar 2010

dakujeme za blahozelania. bolo dobre, ale som rada ze to mam za sebou 😉
dnes bolo krasne, boli sme trochu na ihrisku, ale tam sa nahanali dvaja velki psi, normalne som mala nervy. okrem toho ze na kazdom kroku clovek stupa po hovnach.... no otras. boze, hned by som sa odstahovala do domu ☹

katka.ott
28. mar 2010

ahojte,
gratulujem vsetkym oslovencom 😵
no pekne nam "starnu" tie nase deticky, o chvilu uz budeme riesit skolku, skolu, frajerov/ky, ... 😀 😎

mam otazku: kolkokrat denne vam spia deti? moje sa rozhodli uz len raz a to max. 1 hodinu a len v kociku. vcera som skusila ich dat spat hned po obede do postielky, ale to boli za 1/2 hodiny hore. a cely den ako 2 certice 😖. nastastie vecer zaspavaju o pol 8 a vydrzia do rana pol 7

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre