Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
26. feb 2010

Helou helou, vidim, ze ma tu cakate - hlavnu gazdinu 😀

Piky, ja som citala, ze zavarat doma zeleninu a maso pre babatka sa neda... vraj to vo fabrikach robia pod velkym tlakom, aby to spravne zakonzrervovali a tak sa v domacom prostredi zakonzervovat spravne toto neda... lebo tie enzymy a neviem ake latky ked spravne nezakonzervujes sa menia na jedovate... alebo tak nejak... davno som to studovala, ked som zavarala ako besna 😎
Takze na tvojom mieste, kedze si si uz s tym dala namahu, ja by som to napchala do mrazaku... vsak mas kopec poharikov od vyziviek iste,ktore sa nedaju uz pouzit na zavaranie a na mrazenie by mohli byt ok...hm?

sabinazv
26. feb 2010
nikinka008
26. feb 2010

zanu,kolko mate stupnou ze idete v satkach von? 😅
ach jaj ja len dufam ze mne sa mala tak budit nebude skoro, 🙄 teraz nastastie spinka celu noc ak ju nic neboli do tej pol 8 🙂

pikino
26. feb 2010

mischa nezatahovala iba manzo rucne strucne. nabuduce uz budem vediet 😀

sabi dik. to som nevedela. no teda a svokra ta zavara malej jedo ako diva. ☹

sabinazv
26. feb 2010

piky, akoze viem, ze sa zavara maso, ked sa ide na dovolenku a tak... ale to je same maso a je to tak kratkodobo viac-menej... pre babatko by som sa bala, ze sa mi to pokazi... mne sa aj zopar vyziv pokazilo... ze to,ked je poskodene viecko ani bezne okom nezistis... vbehne ti tam vzduch a uz je plesen na tom 😖

solen... tss, taky kocik sa mi teda nepaci 😝 a ani autor deti 😝 Len som ho raz pocula na Fun-ku rozpravat a celkom spravnak sa mi zdal... kedysi...

niky... tieto kluby kam chodia nase deti - to im nevyberame, same sa zaradia 😅
Ale moj maly uz druhy den papa celkom obstojne... mam podozrenie ze je to preto, lebo mam periodu a mleko mu nechuti, tak je hladny a inu moznost nema 😎

cikyta
26. feb 2010

Nikinka-chodime spať 2 krát denne.O tej 9-10 a potom okolo 14:00.No a potom už len večer okolo 21:00.

nany100
26. feb 2010

ahojte...piki, som sa dobre zasmiala na skupine, do ktorej patrí Terezka...máš doma dobrého papkáča 😉 ...my sme medzi deťmi papáme-spinkáme (nie celú noc)-nechodíme...
ciky, to máte ráno iné branné cvičenie 😀 ...fúha, to si neviem predstaviť...Adelka spinká do ôsmej a okolo pol dvanástej ide do postieľky na hodinku...a práve ju počujem ako už medituje 🙂 ...potom mám vždy dilemu, či u dať ešte poobede spať, lebo skôr ako o piatej nezaspí a keď ju chcem o ôsmej uložiť, tak sa jej samozrejme nechce 😖 ...asi ju skúsim doobeda potiahnuť aspoň do dvanástej a poobede už teda nebude spávať a rozlúčime sa s dvoma spánkami...aj tak nám to na leto bude asi viac vyhovovať 🙂

zanulienka
26. feb 2010

kocky kuknite pridala som par foto 😉

pikino
26. feb 2010

zanu rozkosna je elaia s tou kvetinkou vo vlasoch je taka chutnucka. 😵 a ze kvetinky v trave aj ja sceeeem 😅

nany mam doma papkaca ale na hovadiny. piskotky, kukuricne chrumky, chlebik, pribinacik to aj cely den. 😀

nany100
26. feb 2010

ciky a koľko Sisa spinká počas tých dvoch spánkov?

nikinka008
26. feb 2010

baby,vy kde mavate pc? 😀 my mame medzi dvoma gaucami fit loptu aby sa nedosatala k pc lebo to by nedopadlo asi dobre 😀 😀

pikino
26. feb 2010

ja mam notas, ae ona si ho uz nejako nevsima iba ak ho polozim na zem tak chce tukat odusu. 🙂

nikinka008
26. feb 2010

zanu,mala je krasna a zlatucka s tymi kvietkami 🙂

zanulienka
26. feb 2010

niki-elaia miluje kvety a ja ich neznasam.na kazdej prechadzke ich pozbiera do rucicky a hrdo vykracuje

pikino
26. feb 2010

holt zanu je to romanticka povaha. 😀

zanulienka
26. feb 2010

po ockovy,on je taky tulivy typ

pikino
26. feb 2010

kto by to bol povedal. 😀

moj je inak tiez tulivejsi ako ja. 😝

zanulienka
26. feb 2010

ja som ten typ-daj pokoj 😀

zuzik25
26. feb 2010

cafte kôrky,
zanu, mala je bohovska 😉 a posli nam sem teple slnencne luce, u nas od rana leje.

mame dalsiu hrcu na cele, plus sa jej zachcelo papat klince (ocko si vyzliekal monterky a asi mu jeden z vrecka vypadol), esteze ho neprehltla, len ho v ustach cmulala. 😅

a my sme v skupine papame - spime - nechodime, ale stojime. 😀 teda chodi len za rucky.

no a vcera mala premieru v novej autosedacke, no rev nenormalny, ked som ju tam davala, ja soitena ako mys, emmka zaslzena, ale ked som ju tam uz nejako zazrakom priputala, tak uz bolo ok. no nechapem co jej bolo.

a vcera som ju ucila ukazat aka buide velka a dnes to od rana ukazuje. no podarena je.

inac mam uz malo mlieka, tak som vcera davala aj sunar, spapala este po kojeni 120 ml, je mi tak dako smutno, ze to uz pomaly konci, to take tulkanie na prsniku, ale si myslim, ze som to dost dlho potiahla, kym este kvapka, tak ju budem kojit a dopapa sa UM (len je zaujimave, ze len na noc, v noci a rano jej to staci, to kojenie)

zajtra ide emmka ku krtsnej na cely den, tak si aspon upracem a povegetim.

tica
26. feb 2010

ahojte baby tak som sa vám prišla pochváliť dnes mi prišiel do schránky časopis Mama a ja a náš malý Šimonko tam má fotku.Je to medzi súťažacimi fotkami pod číslom 17. Tak ak chcete tak za neho hlasujte.
Inač len tak som vás zbežne prečítala tak ja nezaváram ale mrazím. Navarím viacej a dám do fliaš od výživ a dám to zmraziť a postupne vyťahujem. Stále si namrazím 5 fliaš. A je to super lebo keď sa mi nechce variť tak mu len vytiahnem a rozmrazím.

cikyta
26. feb 2010

Nany-O 10 spinká od 20 minut,po taku hodinku.A poobede o 14:OO spinká asi hodinku.Takže cez den cca 2 hodiny a noc-čistý užas.Budi sa stále.Začne nepokojne pomrnkavať a uspí ju zase cecok.To robí niekedy každu pol hodinku,niekedy každu hodinku a stane sa,že už aj 2 hod.v kuse pospí (to mám vianoce 😵 )A o večer zaspí o takej 21:00 a definitívne akože vyspatá je o 6:00.

Zani-no tá tvoja malá je herečka! Nádherná kočka.Juj a to vaše počasíčko 😵 Nádherne dievčatko v nádhernom počasí-no čo viac si priať? 😅

cikyta
26. feb 2010

Zani-Elaia má sponočku! Aj my chcemeee. 😀 No to zelektrizovane čudo,čo máme nepozapínam tak lahko 😀

zanulienka
26. feb 2010

ciky-sponku mame len na ofinku,ide jej do oci a uz jj nechcem strihat,som rada,ze jej zacali rast

cikyta
26. feb 2010

Zani-v akom meste v Spanielsku bývaš? Muž je futb.fanušik,tak sa pýtal.
Ozaj o pol 3 hráme hokej,tak sa teš-Elaia urobi budiček,ak bude zase telepatia fungovať. 😀

lenka1smejka
26. feb 2010

zanu a to si nedava tu sponku dole?Mne strasne reve ked jej dam sponku

zanulienka
26. feb 2010

ciky-ziadna telepatia,ja idem dnes aj zajtra do roboty potrebujem spat.sme blizko Bilbao,neviem ci maju nejake futbalove druzstvo 😅 .
lenka-zo zaciatku plakala aj ona,ale vzdy sme jej hovorili,ze aka je pekna,tak teraz je v norme

cikyta
26. feb 2010

Hej? Tak mi zožen dres Ronaldo.Neviem,čo mu kupiť k narodkám 😝

Volaký atletic bilbao je?ze?

zanulienka
26. feb 2010

ano,je atletic.vies co stoji taky dres?ake eura pytaju za take dresy!

cikyta
26. feb 2010

Nooo Zani nehorazne sumy.Aj 6 OOO sk 😝 😅 Takže už asi EE.Dostane zase ponožky so spidermanom a bude spokojný 😀

zanulienka
26. feb 2010

ale ked budem v bilbao najdem nieco spolocne z atletic pomyslim na teba.byvame blizko,ale este nikdy som nikoho nestretla,niezeby som ich spoznala 😅 ,ale ked sme boli v barcelone tam som ich videla par-dobre ritky maju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre