Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
18. júl 2009

mia... no tam je sikomple... vsetko vidiet, nevadi ? 😀

miavin
18. júl 2009

sabi - no skúsim zajtra niečo cvaknúť... aby nebol naozaj celý holý.... 😀

miavin
18. júl 2009

no nič... idem do hajn, tak prajem dobrú nôcku a pekný zvyšok víkendu 😉

sabinazv
18. júl 2009

oki, tak mame jedno holatko zatial https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

macikjm
18. júl 2009

anib,,,no asi strihaj... 🤐

macikjm
18. júl 2009

jeeeeeej...moja ninka prva...a ja ze das tu na brusku, co tak ma krasne hore hlavicku...ale ja ta je fajn...dakujem... 🙂

sabinazv
18. júl 2009

na oboch je zlata... ale na tejto je ako z porcelanu 🙂

macikjm
18. júl 2009

este som sa chcela opytat..maju vase dietky este zopete pesticky??? moja ninka este ma, ale hracky pekne chyta...myslim, ze je to ok...ci nie???

sabinazv
18. júl 2009

aj danko ma... hlavne ked je hlados a papa... aj pri kupani a vtedy ked nema taku tu istotu a nie je uvolneny...

sabinazv
18. júl 2009

no, uz tam nie je ninka sama... robi jej spolocnost aj simonko 😎

tak ja sa pre dnesok lucim a paaa az v utorok 🙂

macikjm
18. júl 2009

tak super...robi jej spolocnost krasny simonko...spolu im bude veselsie.. 😀
bru nocku...

majka_dk
19. júl 2009

ahojte
macikjm nam povedala neurologicka, ze je to ok este do 3,5 mesiaca, nas ma tiez zatate, hlavne ked ide spinkat, vo vani alebo ked sa hneva, ale niekedy ich zatne tak az mu prsty obeleju 😕

zanulienka
19. júl 2009

caute baby,fotime akty

luca33
19. júl 2009

ahojte,
pridala som fotky do albumu 🙂
zanu ako mala? Uz je lepsie?

beadz
19. júl 2009

ahojte babiky a bambuliatka. ako sa mate ? my chodime vkuse na kupko, takze od rana do vecera mame o program postrarane. potom vecer zajdeme na pivko, cvicime, kupeme, papame a spinkame. takze nestiham nieze pisat ale ani citat co sa deje ☹
dufam ze ste vsetky v poriadku aj so svojimi slnieckami 🙂

beadz
19. júl 2009

tak sa mi vidi, ze som tu sama. skoda. tak sa majte krasne a opatrujte sa a vsetky bambuliatka bozkavam.

majka_dk
19. júl 2009

my sme sa snazili fotit akty vcera, no nepohadali sme sa pre to s muzom 🙄 proste mame roznu predstavu o tom ako ma vyzerat pekna fotka, tak ho nafotim zajtra ked budeme sami doma 😉

baska19
19. júl 2009

sabi aj ja som pridala aktík skús vybrať a aj pár dalších fotiek som pridala 😉

lillian
19. júl 2009

baby, maly mi dnes spi, skoro cely den. Normalne sa bojim... Ma trosku nadchu, ale nic hrozne, teplotu nema. Rano som mala sice makovku na ranajky, tak ale tam bolo malilinko maku. ☹ Mali ste niekto podobny den?

aine04
19. júl 2009

caute 🙂
my mame album aktov? 😀
ja som mala v albumiku tiez matulka ako sa kupka, ale potom ma svagrinka marcovka upozornila ze u nich baby preberali, vraj na taketo stranky chodia uchylaci. je to strasne, ja som tie svoje fotky radsej zmazala.... ☹ cloveku sa nechce verit ze este aj babatka su tercom takychto nechutnych veci, ale vraj je to pravda. tieto fotocky si nechame pre sukromny albumik.

jankaaa
19. júl 2009

ahojte babulky ako ste prezili vikend?my sme sa v piatok boli ockovat malicky bol statocny zvladol to fajn chvalabohu sme nemali teplotky akurat mi dost kycha neviem z coho dufam ze to nevadi....aj vasi drobci su uz zaockovani?

miavin
19. júl 2009

ahojte - dobrý večer, tak aj my sme niečo nafotili - sabi posúď či môže byť
baška - jéjda, ale vám tá princezná rastie. super, taká zaguľatená je na spapanie.

skorvankova
19. júl 2009

Ahojky.
Sabi, aj ja mam v albume moje holatko, tak pridaj medzi akty 😉

baska19
19. júl 2009

mia aj váš je zlatučký a jaký natešený z toho kupania , no a naša sa pekne guľatí a to nás chceli poslať do nemocnice ked mala tyždeň že nepapá a od vtedy ju nie a nie zastaviť asi sa zľakla tak papááá 😀 😀

romanakatka
20. júl 2009

ahojte,

Sabi, už si vegetíte, tak snáď sa Dankovi páči 😉

Bea, ako to zvládate na kupku? Malému nevadia tie horúčavy?

My máme strašné soplíky ☹ riedke také priesvitné a hrozne veľa, drobček už má averziu na odsávačku 😖

sandori
20. júl 2009

ahojte babenky. Sabi peknú dovolenku ti prajem nech vám výjde počasie.
romanakatka- aj my máme soplíky a hrozne veľa a nie a nie sa toho zbaviť ☹

romanakatka
20. júl 2009

sandori a ako bojujete??? My odsávame aj v noci, lebo sa mu nedá ani spinkať, taký má plný noštek 😢 kvapkám mu libenar pred odsávaním a potom nasivin, ale ten sa vraj môže len týždeň, tak neviem čo budem teraz robiť...

sandori
20. júl 2009

romi- my máme aj antibiotiká, ja tiež dávam libenar potom malú hned dám na bruško a o také tri minútky odsajem. okrem toho máme pamycon a dávam ešte aj materské mlieko...

sandori
20. júl 2009

a ešte som zabudla dávame mokré plieky cez postieľku a zvlhčovač zapíname na noc

zanulienka
20. júl 2009

baby-ten sab-simplex je na recept a co stoji

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre