Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
31. aug 2009

tvoja segra? fiha... a kam letela?
inac to bola tvoja segra, co bola s vami vtedy v meste, ked sme sa stretli?

romanakatka
31. aug 2009

jo to bola ona... Timkova krstná a letela do Francie za drahým

romanakatka
31. aug 2009

no ja idem... ani sa nenazdám a budeme hore 😔

sabinazv
31. aug 2009

fuha... a tak teraz ako to idu riesit s tymi letmi?

petusko
autor
1. sep 2009

dobre ranko 🙂
my sme uz vyspinkani, noc bola super. vyzera to dnes na pekny den, tak iberiem chalanov a ideme k nasim. 😎
prajeme pekny sviatocny den 😉

zanulienka
1. sep 2009

dobre ranko,aj my mali povedzme,ze dobru noc.,a to,ze elaia zaspala vecer o 20.00 sa vzdy zobudila len na mliecko a dalej spat.myslela som si,ze sa zobudi okolo 2-3,ze uz je vyspata,ale nie 😉

bambina
1. sep 2009

dobre ranko maminky, nestiham Vas citat, nie to este pisat. mame hrozny tyzden, caste budenie v noci, aj kazdu hodinku. uz som ako zombie. mam zacat prikrmovat? zatial len kojím, može byť, že už jej nestačí moje mliečko? alebo sú to tie zúbky? ja už nieviem ☹

jankaaa, Ty si mala takýto problém, časté kojenie v noci. už je to lepšie?

cikyta
1. sep 2009

Bambi a cez den ako často papáte? Skus ju cez den naplniť papaničkom riadne,aby vydržala dlhšie vnoci. Skus do nej dať,aj ked nebude čas papania.Niekedy to pomôže 😉

cikyta
1. sep 2009

Tá moja malá opica si zmyslela chodiť večer skôr spať aj o dve hodiny a tým pádom aj skôr ráno vstáva! To mi robí naschvál! Večer s nou môže byť muž a ona si zaspí! Rozhodla sa ma zničiť ! 😀
(Ked začínam tvrdo spať-ráno,tak ona sa rozhodne tvrdo vstávať!)

bambina
1. sep 2009

ahojko ciky, mne sa zda, ze aj cez den papa dost casto, urcite kazde 2 hodinky. je pravda, že iba stale kojím iba z jedného. možno vyskúšam, kojiť z obidvoch. určite vyskúšam, ďakujem za radu.
inak Silvinka je veľmi fotogenická, no bohovská je na niektorých fotkách 😉

cikyta
1. sep 2009

Skus teda obidva.Ja som začala z obidvoch kojiť pred 2 týždnami.Myslela som,že už nechce,že je napaná a ked som ponukla druhý cicík,tak papala ešte dosť.
Aj Simonka je zlatučká.Taký smieško v tom lehátku.Normálne máju rovnaké usmevy so Sisi.Také bezzube slniečka 🙂

bambina
1. sep 2009

Šak to, že oni sú také zlaté, že sa človek ani nemôže hnevať. Keď sa mi dnes o štvrtej pokakala, ja úplne naštvaná, rozospatá... ale hodila na mňa ten previnilý kukuč, usmiala sa a už som bola nalomená 🙂 Ako vy, už je to lepšie? nestihla som prečítať tento týždeň. verím, že sa už netrápite a Silvinka pekne papá

cikyta
1. sep 2009

Ale hej.Papá už v pohode.Len znovu dosť grcká,ako z refluxu.Trošku sa nám vrátil,ale to nevadí. Gastrotus pomôže. Ale zo 4 krát dostala UM.
No už mi vstala po 20 minutach,tak idem sa hrať zase 2 hod.na kolotoč. 😉

misha666
1. sep 2009

ahojte kocky,... urcite dnes budete vsetky vyletovat s mm , len moj je v robote fňuk...tak sa mu rano nechelo ist,.. dnes mi emmka vstala o 1 o 5.15 a definitivne od 6:30 sme hore a teraz zalomila...dnes pojdeme asi spolu na dlhu prechdzku, ved co budeme robit doma,,, idem povesat saty, potom sa este zastavim 😉

bambina
1. sep 2009

ciky, rovnaky kolotoc aj u nas.
mishi, tesim sa, ze mm, je doma a pojde nas vyvencit 🙂

misha666
1. sep 2009

no tak to ja sa budem musiet vyvencit sama , alebo splasim nejaku kamosku alebo kamosa 😀

bambina
1. sep 2009

no urcite. treba este vyuzit pekne pocasie. este par stránok dopredu som sa pýtala, či pokračuješ ďalej v škole. ja mám vo štvrtok zápis, tretí ročník. som zvedavá ako to s malou zvládnem. ty mi ideš príkladom

misha666
1. sep 2009

bambi... ja som ti pisala ze hej ze idem dalej ... ale ja mam denne tak uvidime ako to pojde, mne sa externe neda dat, ale mam len dva dni skolu a v piatok len 2hodky tak to ju vezmem so sebou, je to predmet prevencia drogovej zavislosti , to sa jej zide 😀 a ty co budes studovat???

bambina
1. sep 2009

prepáč, nestihla som si spätne prečitať čo ste popísali. to je super, že ideš ďalej a ešte lepší rozvrh, pekne sa bude dať zvládnuť. ja som začala na PU manažment. už som to mohla mať za sebou, ale neurobila som jeden predmet, tak som si to musela o rok presunúť. externe som študovala popri práci, tak už to musím takto dotiahnuť.

elfi1
1. sep 2009

ahojte maminky
akosi dlhsie som tu nebola
cez vikend sme boli na kysuciach u svokry. Domco to celkom dobre zvladol - lepsie ako maminka 😀
a pridavame sa k selmam zubatym - vcera si zubok spravil cestu von. este ho moc nie je vidno, ale uz je tam prerezana ryha a ked ma kusne, tak citim ostry zubok 😀
a je s nim od vcera na nevydrzanie. len mrnci a je nervozny. ale v noci bol nastastie super. len raz vstal

jankaaa
1. sep 2009

ahojte babulky tak ja normalne nechapem moj drobec zaspal o 11:30hod a s jednou prestavkou co papal este mi hajka....nooooo som zvedava co bude robit v noci....keby tak v noci spinkal jak teraz...

my este zubok nemame ale nervozny je tiez riadne

ni.kolet
1. sep 2009

Ahojte., My sme dnes boli na výlete v Arboréte v Mlyňanoch. Kuk foto.

jankaaa
1. sep 2009

miska aj moj mm je dnes v praci ☹ tiez som sa tesila ze si urobime nejaky vylet

cikyta
1. sep 2009

Niky,Alexík je už velký chlapček! A chutnučky. 😵
Aj ja mám chlapa v práci.Ani som nevedela,že je sviatok 😠 Od 14:00 hod.mi malá vrieskala a neutíšilo ju nič.Skušala som snád všetko na sete! Od cestovín,po gelik na zuby,po rekt.trubičku. 😠
A od 10 do 11 hod.mi spala na cecku a odvtedy nejedla.Nechce.

zanulienka
1. sep 2009

ciky-moja vcera tak vrieskala,sme sa z manzelom striedali a uspavali ju-poskakovanim 😖

zanulienka
1. sep 2009

inak vsimla som si,ze cez den uz papame kazde 4-5 hodinky,ale v noci kazde 3 pre istotu 😠

ni.kolet
1. sep 2009

Ciky, však už má 64 cm a 8,5 kg. 😅 A dávaš malej aj vodičku, či nieje smädná?

cikyta
1. sep 2009

Nechcela piť,ani jesť. Aj včera mala takýto poobedný výpadok 😅

zanulienka
1. sep 2009

moja elaia vypije hadam aj liter vody za sen

zanulienka
1. sep 2009

niki-elaia ma 69 cm,je dlha a neviem po kom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre